stanpol impex

Swarzędz

Opinie o stanpol impex

jaaa 2010-12-02 13:37:58
szef ma z garem , chyba ze sobie wypije to jest mily , w zime pizdzi ze koniec a szef drze pape jak podkreca ogrzewanie do 20 , pozatym jest paru kaftanow co z ucha strzelaja , pozatym male siano , o umpowie na stale zapomnij , omijaj szerokim lukiem ,
gość 2012-08-01 10:19:11
Wypłata na czas,opłacone zusy i inne świadczenia,żadnych opóźnień.
A praca jak każda inna,szef tak samo...trzeba robić a nie opierdalać się,za siedzenie nikt ci nie zapłaci.
ank 2014-11-12 14:59:51
jaaa ma rację !
reaaa 2014-12-15 12:29:36
brak szacunku i wyzysk pracownika. gdzie jest inspekcja pracy? odradzam prace w tej firmie.
zaki 2014-12-15 23:37:49
Pracowałem w tej firmie jakiś czas powiem wprost burdel . Zarobki małe warunki socjalne to żenada szatnia jak chlew wygląda szefostwo ma w dupie jakie warunki ma pracownik wszędzie kamery wyzysk za za straszanie pracownika latem temp 30stopni a wody do picia nie ma. Stary chodzi ryja naciaga na wszystkich o byle co. Ktoś powinien mu w ryj dać . Nie polecam pracy w tej firmie .
Wojtek 2015-01-06 20:58:11
Miałem okazję pracować w Stanpol-Impex w Swarzędzu. Bardzo przyjazna atmosfera tam panuje. Szef jest mega sympatyczny i konkretny. Firma należny do większych graczy w Swarzędzu. Ile wynegocjujesz na rozmowie, tyle dostaniesz. Kasa zawsze na czas. Umowa na stałe lub czasowa (zależy od Ciebie)
Pracować trzeba (nie ma obijania się)
Gdybyście mięli jakieś pytania to pisać, :)
Pracownik produkcyjny 2015-01-07 14:18:48
Również miałem okazję pracować w Stanpol-Impex i potwierdzam słowa większości. W firmie panuje straszny bałagan, brak jakichkolwiek warunków socjalnych, szatnie wyglądają katastrofalnie, brak ciepłej wody, latem pod plandeką na załadunkach 40 stopni a o wodzie do picia zapomnij. Wszędzie kamery, właściciel firmy potrafi poniżyć pracownika publicznie równając go z ziemią. Zarobki niskie a wyzysk straszny. Rotacja przeogromna, nowi ludzie po kilku godzinach pracy od razu rezygnują widząc co się dzieje. Szczerze odradzam i nie polecam pracy w tej firmie.
PITOS 2015-01-13 09:50:26
Chyba pomyliłes firmy , bo to co piszesz jest śmieszne
Paweł 2015-04-08 21:44:33
Praca w tej firmie smieszna na umowie kazdy ma najnizsza a potem premie kierownicy tzw. pseudo kierownicy nie maja pojecia o zarzadzaniu produkcja to sa tzw brygadzisci nie kierownicy gonienie ludzi i zastraszanie a potem obrazanie sie na pracownika to oznacza brak kompetencji przywodczych na stanowisku kierowniczym . Ktory kierownik jest ma wyzsze zaden ktory kierownik ma pojecie o pracy przy maszynach zadnen ktory kierownik posiada wiedze na temat planowania zaden , ktory kierownik rozmawia z pracownikami na temat rozwiazan itp zadne maja palcone za etat i plus tyle ile wysla zamowien czyli gonia gonia a potem sie gubia robia nadgodziny zamiast zadbac o stala kadre pracownicza i szkolic zapomniec wola gonic sami pakuja towar jedni nawet obsluguja maszyny bez stosownych uprawnien smiechu warte ponizanie pracownikow standard najlepszy jest dyrektor czlowiek ktory klamie potem gubi sie w tym co powiedzial innym myslac ze sie nie wyda chcecie cos wiedziec wiecej pytajcie co z tego jak firma jest jedym z wiekszych graczy po ostatnim wypadku o jakim co zaszedl w firmie to smiechu warte porazka mataczenie kombinowanie trafia w koncu na kogos kto pozamiata ten balagan . socjal jedno mydlo na wszystkich brak cieplej wody szatnia wola o pomste do Boga tu mozesz przysjc popracowac kilka misiecy i rezygnowac jak tylko trafi ci sie okazja . pracowalem odradzam sa inne podobni graczen na rynku uwazajcie.
ja 2015-06-17 11:54:02
czy ktoś pracował/pracuje jako handlowiec i może powiedzieć coś więcej?
raifier 2015-07-11 22:45:38
groni Co ty pier... ta firma to syf Ludzie nie starajcie sie o etat w tej firmie bo będzieie żałować. kierownicy to banda idiotów ciesze sie ze już tam nie pracuje
Pa 2015-12-05 23:35:28
Nie pracowałem i nie będę pracował w tej firmie bo nie ten "gatunek"... ale jak czytam, że dają niezbędne narzędzia i wypłatę na czas to mnie trafia.
Dobrze, że nie maja karcera a kierownik nie chodzi z trzcinka i nie wali ja po plecach pracowników "zapobiegawczo".
riko 2016-04-04 14:50:20
co wy(usunięte przez administratora). ludzie ta firma to syf jeden wielki (usunięte przez administratora). Pracuje tam i wiem co pisze a jak czytam te głupoty typu pakiet szkoleń i możliwość rozwoju to mnie szlak trafia . ludzie Kasa jet na czas ok ale zero szacunku dla pracownika jesteś murzyn masz robić i cicho siedzieć
riko 2016-05-05 15:30:17
LESZKU. JESLI KTOŚ CHCE BYĆ PONIŻANY CAŁY CZAS TO TA OFERTA JEST IDEALNA . PRACUJE TAM WIEC WIEM CO MÓWIĘ 90% ZAŁOGI OPRÓCZ GRAWITACJI TRZYMA W TEJ FIRMIE TO ŻE JEST BLISKO OD MIEJSCA ZAMIESZKANIA.90% BO POZOSTAŁE 10% TO DUPOWŁAZY KIEROWNIKÓW I TE DZIKUSY Z MAGAZYNU
jaaa 2016-05-23 18:19:27
riakiao - jakie benefity ? ha!
Helena 2016-07-27 18:49:04
Jeżeli nikt jeszcze nie mial stycznosci z magazynem to odradzam.Moze sie wydawac ze pianka jest lekka,ale tak nie jest.Duzy wplyw na prace ma atmosfera w firmie ,niestety tutaj jej brakuje.Zamowien jest coraz wiecej a pracownicy odchodza.
rififii 2016-08-04 23:02:01
masz racje ale dodajmy że atmosfery nie psuja pracownicy ale kadra kierownicza .
Helena 2016-08-09 17:32:02
Zgadza sie z Tobą.;/
Zostaw swoją opinię o stanpol impex - Swarzędz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stanpol impex