Stanpol-Impex

Opinie o Stanpol-Impex

Ja znalazłem oferty. Aktualnie jest ktoś poszukiwany na stanowisko przedstawiciela handlowego. Będę próbował oczywiście. Wynagrodzenie to podstawa plus prowizje. Chciałbym wiedzieć ile wynosi taka sama podstawa i w jakich granicach wąchają się takie prowizje? Lubię mieć wszystko czarno na białym. Samochód służbowy należy się pracownikowi od pierwszego dnia zatrudnienia?

Czy firma aktualnie poszukuje pracowników? Jeśli tak to na jakie stanowiska?

Pianka Nowy wpis

Jedna z najgorszych firm w jakich byłem z pianką. Pod względem rozładunku kompletna katastrofa. Rozładunek pianki to jest max 20 minut, tutaj zawsze minimum 2 godziny. Kompletny brak organizacji.

@Pianka

A czemu akurat tutaj tak to długo trwa, mają swoje wewnętrzne standardy odnośnie rozładunku? Macie planistę, który jakoś organizuje Wam pracę czy po prostu coś trzeba zrobić i się tego podejmujecie?

Minęło sporo czasu, ale wiem że szukali portierów kiedyś. Było tutaj takie ogłoszenie, chciałam spytać o aktualne opcje pracy tego typu. Nie musi być dokładnie to samo stanowisko, może być praca na recepcji dla kobiety np. I czy przyjmują tylko na pełen etat?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stanpol-Impex? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Jakie godziny pracy obowiązują w Stanpol-Impex?

Pan Hilary

Żeby związać koniec z końcem musisz robić nadgodziny bo bez tego to do przysłowiowego dziesiątego nie wystarczy, Także godziny pracy są takie, że robisz tak długo na ile masz sił :)

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Hania

Umowa tylko o prace.

Dominika

Co to znaczy? Jak widzisz admin GoWorka coś wyciął, pewnie wulgarnego i teraz nie wiadomo, co pisałeś i czy to było coś konkretnego o pracy w Stanpolu. Osobiście jestem za tym, że jak już pisać, to tak, żeby uszanować prawa sieci, a jednocześnie zostawić jakieś wskazówki do skorzystania przez czytających. Nie mam racji?

Jesteśmy na forum publicznym, starajmy się więc nie pisać obraźliwych komentarzy, to niezgodne z regulaminem serwisu. Długo pracujesz w Stanpol-Impex? Jestem ciekawa, jakie są według ciebie pozytywne strony tej pracy.

bodek
@Anna

żadne

Adrian
@bodek

Widzę, że masz wiedzę o pracy w tej firmie, dlatego chciałbym zweryfikować, czy nie mając doświadczenia zawodowego, można liczyć na zatrudnienie w firmie Stanpol-Impex?

@Marian, jesteś pewien, że nie da się napisać nic pozytywnego o pracy w Stanpol-Impex? Firma zatrudnia wielu pracowników, więc muszą być jakieś zalety pracy w tym miejscu. Muszę Ci jeszcze przypomnieć, że na forum niedozwolone jest opisywanie i obrażanie innych pracowników czy też przełożonych. Jest to naruszenie regulaminu strony Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin

@Adam

Zalety? Pracują ci co muszą, albo mają blisko do pracy bo ich nie stać na dojazdy. Jak ktoś ma szczęście i dostanie lepiej płatną to odchodzi.

@Marian, a mógłbyś powiedzieć na jaką umowę jest zatrudniana nowa osoba w firmie? To na pewno będzie cenna informacja dla osób zainteresowanych pracą. Długo pracujesz w Stanpol-Impex? Czy można liczyć na dłuższą współpracę z tą firmą? @anonymous, przypominam Ci, że na forum niedozwolone jest obrażanie innych osób. Jest to niezgodne z regulaminem strony Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin

@Adam

Umowy są różne. na czarno nie może zatrudniać. jedynie co to ukraincy - na jakich warunkach pracują, nikt nie wie. pensje podstawowe, warunki socjalne poniżej zera, brak porządnej szatni, zimą nie grzeją hal, jeżeli już to bardzo osczędnie, zimą jest na hali ok 12 na plusie. brak kompetentnej kadry. szkolenia itp. to fikcja. nie polecam

hehehe to Januszek jeszcze żyje ? (pracowałem tam 99-01) choleryk zasrany razem z tołdim mnie zwolnili bo chciałem należny mi urlop jak poszedłem do biura aby mi wyjaśnili na jakiej podstawie mnie wyciukali to dwa oszołomy nie wiedziały nawet za co a księgowa trzęsła się jak galareta jak powiedziałem że idę do SP

@Marian, przypominam Ci, że wypowiadasz się na forum publicznym, więc dbaj o kulturę wypowiedzi. Na forum obowiązuje regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Zgodnie z jego treścią nie powinno się obrażać innych osób. Może mógłbyś opisać warunki zatrudnienia? Czy pracodawca przyznaje premie lub benefity pozapłacowe do podstawowego wynagrodzenia?

@Adam

Naiwny jesteś? Pracodawca to prywaciarz - żadnych benefitów. Warunki socjalne to gorzej niż kołchoz.

Marian

Ludzie na produkcji w większości ok, oprócz prymitywnych dzikusów z magazynu. Do tego jedna mądralińska z biura technicznego - gówniara tuż po studiach a jakby wszystkie rozumy świata pozjadała i ten jej kolega koordynator, w szczególności "fachowiec ok KJ" - śmiechu warte.

Darek

Rotacja jest wszędzie ponieważ ludzie szukają większych zarobków. Jak jest w firmie?

DD

Najlepsza jest kontrola jakości - pseudo spec od kontroli z "akwarium" Rotacja pracowników KJ ogromna.

@Bartek, czy jesteś pracownikiem w Stanpol-Impex? Jeśli tak to zachęcam Cię, abyś napisał coś więcej o pracy w tej firmie. Jak oceniasz warunki zatrudnienia i atmosferę pracy?

Bartek

Idealnych firm nie ma ale generalnie to wszędzie trzeba pracować.

gość

Wypłata na czas,opłacone zusy i inne świadczenia,żadnych opóźnień. A praca jak każda inna,szef tak samo...trzeba robić a nie opierdalać się,za siedzenie nikt ci nie zapłaci.

stary polonez
@gość

A to rob jeszcze szybciej Jeszcze szybciej. Przecież przychodzą mlodsi . Co nie dajesz rady ? To poszedl won.

riko

co wy(usunięte przez administratora). ludzie ta firma to syf jeden wielki (usunięte przez administratora). Pracuje tam i wiem co pisze a jak czytam te głupoty typu pakiet szkoleń i możliwość rozwoju to mnie szlak trafia . ludzie Kasa jet na czas ok ale zero szacunku dla pracownika jesteś murzyn masz robić i cicho siedzieć

stary polonez
@riko

Murzyny to pobierają zasilki a nie pracują .

@Sasanek, a czy pracodawca zapewnia umowę o pracę? Jak pracuje wam się w tej firmie? Ja osobiście jestem bardzo ciekaw, ale jeszcze bardziej osoby zainteresowane współpracą z Stanpol-Impex. Pamiętajcie, że wyrażając swoją opinie o pracodawcy pomagamy innym użytkownikom naszego forum.

Sasanek

Witam .pracowałem tam 2 tyg tylko 2 albo aż 2 .szukając pracy czytałem opinie na ich temat i mialem mieszane zdanie na ich temat ale postanowiłem sprawdzić jak tam jest . pracownicy ok jeden drugiemu pomaga nowego wprowadzają uczą naprawde jesli chodzi o pracowników to ok (usunięte przez administratora)a takie bzdury jak pakiet szkolen możliwość rozwoju to jest taki chwyt zeby przyciągać pracowników (usunięte przez administratora)Nie polecam tej firmy OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Zostaw merytoryczną opinię o Stanpol-Impex - Swarzędz

• Jak się pracuje w Stanpol-Impex?

Zobacz opinie na temat firmy Stanpol-Impex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Stanpol-Impex