TFK

Kraków

Opinie o TFK

salazar 2010-12-27 15:52:04
[usunięte przez moderatora] za 7 zl mysla ze bede miec ochrone ich [usunięte przez moderatora]
anonim 2010-12-27 15:59:26
[usunięte przez moderatora] tyle mam do powiedzenia niedlugo to sie rozpadnie ta firma [usunięte przez moderatora] nie ma tam juz kto robic dziwie sie tesco ze wynajmuja taka firme [usunięte przez moderatora]
xxxxxxx 2011-03-10 19:26:07
[usunięte przez moderatora] pięknie ładnie na początku a potem w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cie maja. Marna kasa ciągle jakieś cięcia premi itd porażka!!! nikomu nie polecam szkoda nerwów i zdrowia, Praca nie na maszynach tylko na kupie złomu na których ciągle są wypadki i to bardzo poważne, ciągłe podnoszenie norm, bez powodu obcinanie pensji - nikt ci nawet nie powie dlaczego. Kierownictwo [usunięte przez moderatora] nie wiem czy ktoś o takim toku myślenia jest choć po zawodówce, Nawet się tam nie pchajcie....
braskno 2016-04-20 19:02:17
Firma ciągle istnieje @anonim, zajmują się instalacjami, co prawda nie mają oni wielu ofert pracy i stanowisk do objęcia, ale jak coś się pojawi to warto jest skorzystać, oferują bowiem pracownikowi umowę o pracę, oraz szkolenia na których możesz się rozwinąć
Zostaw swoją opinię o TFK - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TFK