Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Pracownica

Czy ktoś wie co się dzieje z Moniką Z. z ostojowa jej mama pracuje a ona ? Podobno została zwolniona

@Pracownica

Jak siedziała tylko z telefonem przy(usunięte przez administratora)to któraś ja Przypatrzyła , zamiast się zająć robota to ona tylko wpatrzona w telefon . Już pracuje nowa na jej miejscu

AaA
@Pracownica

Wróci będzie błagać Kierowniczki o drugą szansę , zobaczycie gdzie taka Baba które chłopa nie może znaleźć nawet na Portalach Randkowych. Gdzie znajdzie inna Robotę? Wtorpol to jej życie posiedzi na telefonie , pogrzebie w szmatach machnie puści Oko do L. Wróci Wróci

@AaA

Każda osoba chce wrócić , ale czy się zgodzą na takie przestoje w pracy ...

Nietolerancyjna
@AaA

Świat schodzi na psy i ludzie którzy tu pracują. Zazdrość Was zżera, udajecie dorosłych, a dzieci na placu zabaw /przedszkolu lepiej się dogadują. Każdy ma słabe życie prywatne i interesuje się innym. Udajecie miłych nawzajem, a odwracając się plecami od razu wbijacie sztylet w plecy. Zajmijcie się sobą bo nijak się nie prezentujecie. Każdy z Was ma coś za uszami. Ale najlepiej smakuje Wam cudza krzywda. Szkoda, że nikt nie ma takiej odwagi powiedzieć tego prosto w twarz tak jak pisząc tutaj. Pozdrawiam..

@AaA

Widzę, że masz bardzo nudne życie i interesujesz się cudzym. Jeśli tak bardzo interesuje Cię co dzieje się z Moniką, to nie została zwolniona tylko siedzi w domu z córką, która złamała sobie rękę. Jak nie jesteś dobrze poinformowana i nie znasz sytuacji to zamknij mordę i się nie wypowiadaj. Pozdrawiam, siostra Moniki

Nikita z Butów

Była z Matką powiększyć sobie Usta LOL dwie Siostry jedna lepsza od drugiej

Eryk

Moniko wracaj do nas Szybkiego powrotu do zdrowia Życzy ci cały Wtorpol

@AaA

Tak to rozpowiada Plotki jakie to Kierowniczki są Złe nie może dostać wolnego , jaka ona pokrzywdzona przez los jest . A tak to wydzwania do Kierowniczki M.L żeby wróciła do pracy . Ale Polek nie przyjmują nie pracujesz nie ma miejsca

Małgorzata
@Anka

Polek nie przyjmują, ale z innych narodowości przyjmują pracownice?

BRYGADZISTka
@Eryk

Wróci Wróci już nie bawem , jeszcz bedziwcie mieli jej dość . Odliczamy dni minuty do jej powrotu ( koniec września ) . Eryk będziesz mógł ją uściskać a nie tylko Śledź jej Kwiaty do domu a Ona Nic hahaha

nowa
@Nietolerancyjna

Bo taka jest prawda. Wszędzie tak jest, że mało operatywne osoby zajmują się kimś, a nie wykonywaniem w pracy obowiązków.

Cichy11

Najwyższy czas wymienić kontrolne zostawić renie z cięcia która nadaje się do życia i płynie z niej ciepło

Magda
@Cichy11

A z Gośki niepłyneło ciepło!az chlopakom z konserwatorow maszty stały.

Kris

Renia jest najlepsza . Tak trzymaj

Gosc
@Kris

Ciepło... jak się drze i głupoty gada to wtedy ja poty oblewaja i robi się jej ciepło. Tyle w temacie. Chwilami nie da się z nią wytrzumać.

sajgonka
@Magda

pomorski to az sie zwolnił.tak mu sie chciało

Praca
@Cichy11

Ogólnie na cięciu jest ciepło hahaha

nowa
@Cichy11

bo jest nie na temat i sugeruje sprawy (usunięte przez administratora) jak również odpowiedzi na ten post.

Beti

Witajcie czy zgadzają wam się faktury ???czy wszyscy dostali zaległą dniowke co brakowało bo niektórym osobą nie wyrównali i znów musimy czekać co oni w tym biurze robią

Kopciuch

KIEDY PRZYJDĄ PRZELEWY ZA LIPIEC?!

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
Bbbbb

Dostał ktoś już przelew? zaczyna mnie to niepokoić, że nadal nie ma

Obserwator ????

Tak był

Małgorzata
@Bbbbb

A kiedy powinien być? Może coś z Twoją bankowością nie tak, skoro ktoś inny już dostał...

Ala
@Bbbbb

Jeżeli pracujesz dalej w tej firmie to już powinnaś mieć przelew jeżeli nie pracujesz już i czekasz na ostatnią fakturę to sobie poczekasz bo to celowe działanie.

Bbbbb
@Ala

Właśnie zaczęłam tak przypuszczać… nie wie Pani jak długo mogą tak kombinować?

Kopciuch
@Bbbbb

Ja nadal nie dostałam przelewu, zrezygnowałam z pracy wraz z kończąca mi się umową 30.07. Czy to jest normalne ze nikt nie potrafi określić kiedy dostanę swoje własne pieniądze?!

stały klient

Witam jestem Waszym stałym klientem kilka pięknych lat. Musiałam odwiedzić Wasza stronę, żeby Wam napisać co mi się nie podoba. Konkretnie chodzi o ajentkę z Pszczyny, która tylko przesiaduje na przerwach i gada przez telefon. Obserwuję ją długi już czas i bardzo mi się to nie podoba. Żadna ajentka ,która tam pracowała nigdy tak nie robiła , pracowała równo z pracownikami .

@

Co to dzisiaj było? Ledwo żyje...

Anka

Ja (usunięte przez administratora) le , dlaczego nie zamienili pracowników którzy pracują na jednym sorcie 5 lat czy 10 tylko tych co pracują krótko??????? Przecież te z wycen co tkwią tyle lat na jednym sorcie to nie mają pojęcia jak się pracuje na innych, a te co pracują parę miesięcy latają wszędzie. Niech np. pozamieniaja z bluzek te co pracuja 5 lat na pościel i odwrotnie

Albo z dziecka

@Anka

Monika z dziecka z wyceny mądra tylko krzywo patrzy na kazda która przyjdzie nowa dziewczyna zajmij się sobą

@Anka

Anka zmień sobie nick bo ja też jestem Anka i piszesz tak jakbym ja to napisała o Monice, a jeszcze od siebie napiszę że szef mógłby się przyjrzeć brygadzistkom jak One rządzą pracownikami, jak przenosić pracowników na inne sorty to wszystkich,bo z butów jakby wzięli na inny sort to by nic nie umiały, te Panie po 10-20 lat na jednym sorcie to te ulubienice brygadzistek i siedzą w jednym miejscu i urlopy maja po 2 tyg.

Misio
@Anka

Witam was nie wiem co chcecie od Moniki bardziej niech się przyjrzą Magdzie z taśmy która nic nie robi że swoją koleżanką tego nikt nie widzi

Ktoś
@Misio

Pionierami dokładnie robią tylko wrażenie tylko jakie

Ktoś
@Anka

Ktoś co robi długo to samo to robi to w miarę dobrze więc po co te zmiany

@Ktoś

Ktoś no właśnie po co wogole zmieniają?? Przecież wiadomo że zanim przyzwyczaisz -się na innym sorcie np. z wyceną to parę dni zejdzie i ta osoba będzie robiła mniej worków a brygadzistki będą się drzeć mało sklepu

Prawda
@Anka

Monika niepozorna okularnica, ale straszna - zawzięta , podła i co najgorsze wredna. Pamietam te czasu kiedy chowała worki gdzie popadnie bo jej mało było.

123ani
@Prawda

Wszystkie Moniki są wredne i leniwe tylko popatrz

@Prawda

Piszesz o tej co jaja Ance P. przynosiła i została Kontrolną?

Karolina 1
@Beti

Trafione przynosiła bo jeździła ze mną do pracy ale za to jak wychodziła to ooo

@123ani

Dokładnie masz rację nie ogarniają Pracy Dzieci . leniwe Zapatrzone Tylko i wyłącznie w Siebie

Nie polecam firmy TekStylowo w Rumi na ulicy Henryka Dąbrowskiego. Miałam zacząć tam prace na 3/4 etatu i wszystko było by fajnie gdyby kierowniczka nie zadzwoniła do mnie kilka dni pozniej, ze albo biore cały etat (który wychodził 200h) albo bierze osobę która przyjdzie na rozmowę w tamtym dniu… Stawka 22zl/h wiec się zgodziłam. Niestety przez bite 10h musiałam przesuwać wieszaki, bo z góry patrzą. Zrezygnowałam z pracy. Kilka dni pozniej przyszłam po pieniążki, które były nie adekwatne do stawki, która była mi mówiona na samym poczatku + bez żadnej umowy i bez poinformowania o jakimkolwiek okresie próbnym - także bez umowy. Kierowniczka nic za mnie nie płaciła, ale ściągnąć było trzeba. Bardzo nie polecam pracy u tej Pani.

pracowica sklepu

Tępe (usunięte przez administratora) ze sportu nauczcie sie ze sukienka to nie odzież sportowa bo non stop nam ją wpierdalacie na sklepy

Nana

Te lalunie nowe na butach to niech się wezmą za pracę a nie robią co chcą jak Anki nie ma, nie dość że wynoszą towar to bolca szukają, tak jest wpuścić małolaty do pracy i między chłopów. Ani wiecznie nie ma i każdy robi co chce. Najlepiej dać na dziecko na taśmę to nie będą mieć czasu na głupoty.

Kwiatek
@Nana

Na dziecko lepiej nie dawać takich bo w ogóle się nie będą mogli podnieś z tej kopy na środku juz teraz ledwo dają radę to jak przyjdą takie lalunie to co one zrobią proponuję dać ich na spodnie tam nauczą ich pracy hehehe

Anna1#
@Kwiatek

Do nas na spodnie U nas zmiany zastępstwo za Asiu i ktoś przyszedł i się popisuje po co to pani S

XXX

I gdzie te soboty do 17? Firma lubi mydlić oczy, gdy trzeba przedłużać umowy na kolejne pół roku. Coraz dziwniejsze zasady i pomysły, coraz bardziej zagmatwane zasady. PRL już był.

Xxx

Dosłał ktoś przelew?

Zuzanna
@Xxx

Czyli raczej w poniedziałek dopiero będzie?

Nie polecam pracy w sklepie Tekstylowo. Zarządzenie firmą jak za PRLu, dodatkowo kierownicy kłamią na każdym kroku. Ajenci sklepów zwalniają się bądź są zwalniani nagminnie. Zostają tylko Ci którzy są potulni jak baranki. Przed podjęciem pracy ajenta sprawdzajcie jak często zmieniał się ajent na danym sklepie. Jeżeli często to przed podjęciem pracy kierownicy naopowiadają wam samych kłamstw żebyście tylko zostali, bo inaczej jak nie ma ajenta to oni sami muszą prowadzić ten sklep, a potem jak wyjdzie prawda to Was zwolnią.

Sajgonka

Bez zmian personalnych jest tylko w Skarzysku K.

No weź

Wiem coś na ten temat i do tego rozmawiałam z kilkoma byłymi ajentkami. Kłamią wprowadzają jakieś chore zasady których nie ma w umowie a jak się na to nie zgodzisz to zwolnienie. Nie jesteś ich partnerem jako ajent tylko wołem do roboty. Zero poszanowania .Branie nowych ajentek na 3 dniowe bezpłatne szkolenia które wyglądają jak praca w kieracie czyli darmowe ręce do roboty. Zero weryfikacji tych niby nowych ajentek tylko branie jak leci bo i tak taka popracuje 3dni za darmo i nie da rady.Odradzam bo szkoda zdrowia .

$$$$

Dostał ktoś przelew?

Anka

HEJ, co się dzieje w tym Wtorpolu to jest szok!! Znów przyjmują studentów i odrazu ma wycenę, te kobietki które są na wycenie od dawna i robią normę zastąpili studentkami które jeszcze tydzień nie będą robiły normy, i oczywiście teraz to się nie drą brygadzistki WIECEJ SKLEPU !! jakoś im pasuje że nie będzie normy. A dlaczego to studentki nie zaczną od sortowania ????? rączki będą bolały??

Wanda
@Anka

A to jest powiedziane, że trzeba zacząć od sortowania?

@Wanda

Wanda Tak, od sortowania nie od komputera

Ksenia12
@Anka

Właśnie dzisiaj krzyczały więcej sklepu jak codzień chyba nie słyszałaś tylko czemu pretensje do studentek gdzie nie wszystkie nimi są skoro dziewczyna stoi na wycenie przechodzi na taśmę i nie wie co rzuca a pracuje bardzo długo w firmie i czyja to wina a drugi ogarnia tak samo jak pierwszy a trzeci sprząta po nich i musi to rozsortować

@Ksenia12

Garść tu garść tam trzeba się jakoś ratować a widzą i nic nie mówią to gdzie problem

Do Ajentek

Dziewczyny wiecie coś więcej o nowych zasadach zatrudniania pracownicy głównej? Dziewczyna się pyta ile dostanie gdy założy działalność, a ja nie wiem co jej powiedzieć bo w firmie każdy mówi coś innego.

Obserwator ????
@Do Ajentek

U nas to samo każdy co innego mówi i czekamy na konkrety podparte umową , bo tak na słowo to ciężko podjąć decyzję

Zainteresowana

Witam. Czy niedziela handlowa w czerwcu jest płatna?

Darek

A miałem rozpocząć tu prace w tej firmie, ale jak czytam opinie to zrezygnowałem.

Kaśka
@Darek

Wszyscy ci pracują na dużym Zus-ie powinni już dawno się zwolnić bo za 2500 czasem za 3000tys. to znajdziesz pracę w skarzysku i nie tylko, i będzie urlop płatny L4 i socjal itd. Tylko Ukrainie opłaca się pracować bo Oni nie płacą za mieszkania za nic.Ja się zwolniłam z tego (usunięte przez administratora) i cieszę się że pracuje na 2 zmiany, bo mogę coś zrobić czy załatwić przed drugą zmianą i przedewszystkim nie wstaję o 4rano.Ludzie szanujcie swoje zdrowie.

@Darek

Słuszna decyzja, jak masz inne możliwości podjęcia pracy to polecam

Gabryś
@Darek

Dawaj na portiera!Tam sie nic nie robi

zainteresowany
@Gabryś

@Gabryś czy są przyjęcia na portiera?

I.B.

Szczere podziękowania i pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn z zakładu,a w szczególności z działu o nazwie sport.Jestem bardzo wdzięczna za pamięć i dziękuje za prezent.W zamian życzę wam wszystkiego najlepszego i powodzenia w każdym dniu pracy w zakładzie.

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 55 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL