Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Piotrek

No i oczywiście nic nie powiedzieli Ukrainkom o przejściu przez ulicę bez pasów, znów włażą pod samochody co za

Miki Miki

Ta Magda to gdzie się na piwo nadaje , zaraz zgon by był , chce popisać się przed młodymi, zawsze młodych zaczepia, denerwujące to jest ale każdy chce być miły i nie zwraca jej uwagi o to

Klientka

Czemu w Rawie mazowieckiej jest zamknięty sklep

Nikt ważny

Magda z butów to próbuje się odmłodzić w pracy zamiast zająć się praca to zagaduje małolaty chce na piwo wychodzić , przypomnę ci że to nie ta kategoria wiekowa, zajmij się swoją rodziną a nie będziesz na siłę wchodzić w młode towarzystwo, bez przesady

Nikt ważny
@Nikt ważny

A wogole na butach to paniusie korzenie zapuściły wszędzie zmieniają wymieniają A na butach chlają

@Nikt ważny

Nie tylko na butach...na 3sorcie na wycenie panie w księżniczki się zamieniaja,.

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
Piotrek

Post dla Ukrainy Może brygadzistki i kierowniczki które tak dbają o zdrowie i bezpieczeństwo Ukrainy bardziej niż Polaków Wytłumaczą lub przeszkolą Ukrainki ze jeśli nie ma przejścia dla pieszych TO NIECH NIE WCHODZĄ POD MASKI SAMOCHODOW które chcą wyjechać z parkingów i bocznych ulic !!!! Pchają się jak KROWY I NIE ZWRACAJA UWAGI NA JADACY SAMOCHOD, nie można wyjechać bo kierowcy czekają aż przejadą samochody to znowu Krowy pod maską i znów samochody!!!! Ku..a !! na pasach trzeba uważać na pieszych ale pasów nie ma to ja ciągle nie będę uważał, żeby chociaż przechodzili za samochodem ale Nie pchaja się pod maskę!!!!! Może na Ukrainie inne przepisy ? Więc weźcie głowy do góry i otwórzcie oczy Ukrainki i WŁAZCIE pod samochody !!!!!!

Tania

Nieoficjalnie dochodzą nas słuchy o zwolnieniach Polakach Nierobów a przyjmowaniu Braci Siostr z Ukrainy . Jest nam bardzo miło z tego powodu że Prezes i założyciel Firmy chce dać pracę Ukraińca jak i dać dach nad głową . Prawda jest taka że Polskie kobiety nie chcą pracować po godzinach jak i nie szanują Kierownictwo Firmy .

Zuuu
@Tania

Nie bądź śmieszna! W tym momencie obrażasz osoby, które robią za 5 osób. Zastanów się nad tym co piszesz. Większość właśnie hmm Ukraińców tak jakby się opiera o taśmę, ale cóż tego to nie widzicie, bo robicie co chcecie i nikt Wam uwagi nie zwraca. Polacy i owszem są też tacy co nie robią nic, ale też są tacy co pracują, bo boją się, że stracą pracę, co i tak zapewne niebawem nastąpi za waszą sprawą. Ahoy!

@Tania

Polacy nieroby chyba nie wiesz co piszesz (usunięte przez administratora)na Ukraińców i jeszcze pomagamy taka wdzięczność za dary

@Tania

Twój prezydent na pewno nie walczy o taką ukraine jaką ty prezentujesz,powinnaś cieszyć się tym że udało ci się uciec od wojny,a nie patrzysz pazurki na Polaków ciesząc się że nas pozwalniaja,co do nieróbstwa pozostawiacie wiele do omówienia,(radzę dobrze oszczędzać,nie kraść tylko oszczędzać)bo kiedyś przyjdzie wrócić do kraju,większość zwolnień jest z powodu kradzieży dokonanej przez Ukrainę,i to jest nie szanowanie Kierownictwa Firmy a najbardziej samego szefa, potraficie trzy pary majtek na siebie założyć,kiedy skończą się korzyści,oczy się otworzą wszystkim.

Zgadzam się

@Zuuu

Zgadzam się

@Praca

Wszystko ukraińce kradną co tylko jest możliwe pieniądze,ciuchy nic nie doceniają

Zosia
@Tania

Przykra sprawa nie wypada abyś takie komentarze wstawiała w obliczu tragedii jaka jest u Was i za chwilę może być na całym świecie ...czas na modlitwę a nie Takie komentarze ....Polki pracują uczciwie

Pracownik 2 sort
@Praca

Nie potrzebne są takie komentarze ten kto chciał to coś przyniósł i czemu się licytować kto lepiej czy gorzej pracuje trzeba się zastanowić co pisać

Pracownik 2sort
@Pracownik 2 sort

Proszę czytać ze zrozumieniem,,,kto się licytuje,?

Brygadzista
@Praca

A Polacy nie kradną pieniądzy ?? Wystarczy popatrzeć jak szukają po kieszeniach spodniach kurtkach torebkach . Chodzą do łazienek się ubierać w Ciuchy

Nina
@Praca

Mój mąż , syn walczą . Ciekawy czy twój mąż i syn by walczył czy byście uciekli pewnie uciekli jak to Mówią o Polakach

Nina
@Nina

Współczujemy wam wszyscy i dopingujemy,ale czy naskoczylismy w sprawie pracowania?to jedna z was od nierobów nas nazwała,ciesząc się przy tym że nas pozwalniaja...i się zaczęło.pracuje obok Ukrainek które są w porządku,nie wrzucam wszystkich do jednego worka.pozdrawiam.

@Zosia

Dokładnie,,po co kogoś obrażać,zwłaszcza jeśli niesie pomoc,ale my też musimy się bronić.

Pati
@Nina

Tak mówią o Polakach?to ładne zdanie macie o nas.zyczymy nam wszystkim wolności.

AnnaMaria
@Praca

Tu nie chodzi o to co i czy ktoś coś kradnie,bo Polacy też święci nie są. Ale o wyzywanie Polaków od (usunięte przez administratora) Serio? Polemizowałabym. Tak mnie plecy codziennie napie.... ze aż momentami nie mogę wytrzymać, zwijam się często z bólu (na pewno nie tylko ja), ale oczywiście od opie....ania się, bo przecież nierobem jestem....Idz Tania dalej lać wazelinę, ale gdzieś indziej...

@AnnaMaria

Prawda o to właśnie chodzi.

@AnnaMaria

Są osoby z Ukrainy które usłyszały o tym komentarzu i się wstydzą,za to,a my musimy się też bronic,pomagamy jak możemy ,od lat i teraz w obliczu strasznej wojny,nie możemy dać sobie na głowę wejść,pewnie że nikt nie jest święty,ale szanujmy się zwłaszcza w tak trudnych czasach.

@Nina

Pozdrawiam twojego męża i syna,życzę abyście się zobaczyli cali i zdrowi i żyli długo i szczęśliwie,ale wiedz też ze wielu nie walczy młodych i w sile wieku, pozostali min.tutaj w Polsce,tak samo byłoby z nami Polakami, proszę nie oceniaj wiersza po tytule.

Klijent 02.93.20022
@Tania

Jak śmiesz wypowiadać śię że polacy to nieroby, jak ci nie pasuje to paszał vont bronić kraju- ukrajny a nikt wam nie odbiera miejsc pracy.Nie umiesz uszanować dobroci serca płynąca od polaków tylko krytykować. Pamiętaj jedno że dla przykładu za taką krytykę to bym ciebie pierwszą wywalił na zbity pysk z roboty. Jak nazywasz polaków nierobami to spójż w lustro- czy masz na czole wyryte "nie jestem robotem", jeśli tak to co mam ci poradzić -ty przyjechałaś zabierać polakom miejsca pracy. Znam dużo ukrainców i nie spotkałem się z tak chamskim podejściem do POLAKÓW. Wstydu nie masz!!!!!

@Klijent 02.93.20022

Dziewczyny dajcie spokój nie dobrze mi się robi jak to czytam w obecnej sytuacji jak tak można czy to Ukrainka pisała czy Polka zamiast mózgu ma chipsy mało powiedziane sieczka i tyle proponuje zająć się sobą swoją rodziną bo czekają nas bardzo ciężkie czasy masakra!!!!

Pracownik@Klijent02.93.20022

Ciezkie czasy nas czekają ale po zwolnieniu,ja mam nadzieję że zwalniającym nas ,nasze dzieci będą się śniły...

Ktoś
@Tania

Kiedyś tam pracowałam i wiem jak tam jest , ale ten wpis jest trochę nie na miejscu.

@Tania

No Tania czytając to od razu widać że nie pisała to Ukrainka tylko Polka trzeba znać dobrze polski i pisownię polską osobiście nie lubię Ukraińców ale nie podpisujecie się pod nich słabo dziewczyny !!!bardzo słabo !!! I tak w Polsce będą mieć lepszy dostęp do wszystkiego niż my Polacy i pomylscie czyja to wina jeszcze ktoś jest nad nami a my biedni nic nie możemy poprostu nic udanego spokojnego dnia dziewczyny.

Ona
@Tania

Bo Ukrainki nie są naszymi siostrami to są nieroby tylko ich Rumi bola. Żeby tak pracowały jak Półk to by dobrze było. Wszystko mają za darmo i ciągle im mało .Niech mieszkanie posprzątają .

@Tania

Tania ja mam taki pomysł niech na drugim sorcie na jednej tasmie pracują same Ukrainki a drugiej taśmie same Polki i niech równo sypią towar to się okaże jakie jesteście próżniaki ze będą musieli do waszej taśmy dawać Polki bo wy się z niczym nie wyrabiacie. po co kontrolne ciągle mówią do Polek ze trzeba wam pomagać a czy my za was pieniądze bierzemy. Gorszych prózniaków od Ukrainek nie widziałam. Pochwalcie się jak okradacie pracodawcę co was zatrudnia i daje mieszkanie. Teraz będziemy was pilnować co kolwiek weżniecie idziemy do kierowniczek. Po was do ubikaci nie da się wejść .

@Nina

w Polsce była 1 i 2 wojna światowa i Polacy nie uciekły musieli walczyć, dlaczego wasi mężczyżni nie walczą tylko pracują a po pracy pija. Polacy wam pomagają a wy nie umiecie szanować ani pracy ani Polaków.Może wam przypomniec 1943 roku napadliscie na Polske to samo robiliście z kobietami i dziecmi co Ruskie robią z wami i nie mam dla was litosci karma wrócila

Ludi
@Tania

To tak dziękujesz za gościnę w Polsce brawo, wypad na Ukrainę. Tam będzie Ci lepiej

Elo 420
@Tania

Ukraińcy którzy są teraz w Polsce to nie powinni się nawet odzywać bo teraz zamiast tutaj to powinni być na Ukrainie i walczyć za swoj kraj ale wybrali ucieczkę i sortowanie szmat

@Tania

Bo Ukraince sa nierobami zeby nie Polacy to by ich zasypal towar .Dlaczeo stoja znimi Polacy niech sami pokarza co potrafia.Umia tylko narzekac i ruki ich bola z nierubstwa i wezcie sie za sprzatanie tam gdzie mieszkacie bo brudem zarastacie

@Nina

Polacy by walczyly o swoj kraj jak teraz walcza o wasz kraj ile Polakow zginelo na waszej wojnie ale podziekowaniae nie mam .Wasza rakieta spadla na Polske i zabila dwoch Polakow a wasz prezydent nie umial przeprosic rodzine tych polakow.Wy umiecie tylko brac. Za ta pomoc co rodziny Polskie wam pomogly to powiniscie umyc nogi Polakom i wode wypic a nie ciagle wam malo byscie tylko rali . Ile waszych mezczyzn tchorzy ucieklo do Polski i do innych krajoe zeby tylko nie walczyc .Ja sie was nie lituje bo jak wasz kraj napadl na Polske to tez to samo robili wasi żolnierze z Polskimi kobietami i dziećmi. Przecież nie na całej Ukrainie jest wojna dlaczego nie poszliscie do swoich bo by wam nie pomogly tacy sa ukraincy

Prac

Może jakieś zmiany na tych bluzkach na kremie? Chyba zbyt dobrze tej Martynce

niewidzialna

Karolina która się zwolniła to była dziewczyna która coś wnosiła w życie jak i w prace zawsze pozytywny humor. potrafiła rozmawiać z ludźmi i mieć do nich podejście , była bardzo lubiana przez osoby w pracy , bardzo przykro się patrzy na zazdrość osób które życzyły jej źle i robiły jak najgorszą opinie to , że zawsze miała dobry humor i kontakt z innymi była ładna i mądra to was tak bardzo bolało , nie mogłyście sobie z tym poradzić , że pod każdym względem była lepsza od was chociaż nigdy się nie wywyższała i nie uważała się za lepszą , to była dziewczyna która coś wnosiła w życie szkoda że tracicie takie osoby.

Anka
@niewidzialna

Ta Karolina z butów o Boże ile zakład stracił

Ty
@niewidzialna

Odeszła i sama pisze o sobie, w tym zakładzie nie ma takich osób żeby tak serdecznie opisywały drugie osoby

Wiola

Moze ktos przyjsc z alkomatem na kurtki jeden chlop na bani raczej

Nudu

Karolinko z butów weź ty zamknij w końcu tą buźkę bo ty nie jesteś u siebie w domu , ileż można cię słuchać, cały dzień darcie.... Jak widać że nie szanujesz pracy ani ludzi wokół, Boże żal mi ciebie, skrzywiona to ty równo jesteś ...

Anonima96
@Nudu

Dziewczyna ładna fajna , osoby które tak piszą tylko zazdroszczą … zamknijcie się swoim życiem ! Najwidoczniej macie kompleksy :D

Kaśka
@Anonima96

Kompleksy to mają kierowniczki biała kierowniczka i czarna bo stoją rano i patrzą na dziewczyny które pracują na wycenie i zazdrość zżera Je bo pracują w pieknym makijazu ubrane ładnie i przy komputerach, mogą patrzeć w telefon kiedy chcą, mogą w czasie pracy jeść pic i rozmawiać przez telefon.TO KIEROWNICZKI ZAZDROSZCZĄ ale niestety nie WSZYSTKIE można przenieść z komputerów na sort. NIECH DALEJ RANO PATRZĄ HAHAHA

Jak wam tak źle to idźcie do konkurencji i zapieprzać za grosze a nie piszecie głupoty, Rynek pracy jest otwarty nikt was nie zmusza, a to co piszecie jest poniżej krytyki... Nie pasuje wont

Gilu
@Tomek

P.Tomaszu .przy 240 godz.Cieżkiej pracy fizycznej .??!Nie ma szału z tą wypłatą!.Na hali tym bardziej.!!

Zuzanna
@Gilu

I mimo to u konkurencji faktycznie jest jeszcze gorzej?

Małgorzata
@Gilu

Aż tyle godzin pracujecie tutaj miesięcznie? Można jednak jakoś ustalić i pracować mniej, bo tyle godzin to bym nie dała rady chyba... A jestem zainteresowaną tą pracą.

Beti
@Małgorzata

Tonaż nie do przerobienia ręce i kregosup odpada ale zawszę możesz też trafić gdzie robi się wolniej i mało kontrolne pozwalają na wszysto są takie miejsca a inni niech ręce urywają

123#Anka
@Beti

Jak trafisz na drugi sort to będzie super tam garść tu garść i wejdź w układy z Kontrolna M….ą a nie stracisz a zyskasz

Aga
@Tomek

Nowa

Witam mam pytanie wysłałam CV w sprawie pracy na stanowisku kasjer/ekspedientka Chciała bym się dowiedzieć jak to tak naprawdę działa na własnej działalności. Co będzie należało do moich obowiązków I czy wypłaty są na czas

Weronika
@Nowa

A dawno temu już wysłałaś CV? Jestem ciekawa ile czasu po wysłaniu się odzywają do kandydatów?

Nowa
@Weronika

2 dni temu ale nie dostałam jeszcze odpowiedzi

Obserwator ????
@Nowa

Tak wypłaty na czas

ktoś22

Witam, czy ktoś może napisać jakie zadania, obowiązki są na stanowisku koordynatora sieci sklepów? Słyszałem kiedyś, że nawet jakieś ulotki po domach trzeba rozrzucać itp. Ktoś wie na czym polega praca koordynatora w tej firmie.

Czy jutro też szykują się zmiany?

@6

Tak na każdym sorcie będą zmiany więc niektórzy dowiedzą się co to znaczy praca

Sortowanie

A na układaniu tez będą zmiany tylko wszędzie na układaniu a nie na jednym sorcie bo co nie które panie to korzenie tam zapuściły

Pracownik 12
@Sortowanie

Ale zmiany

Miki

Najbardziej nie profesjonalne podejście ,przez panów kierowników rejonu ,do ewentualnych pracowników ,jakie do tej pory było mi spotkać ,brak konkretnych wytycznych ,każdy z ajentów mówi co innego ,a w rzeczywistości wynika zupełnie inny obraz pracy ,współpracy ,urządzanie kastingu na pracownika sklepu ,wykluczanie osób +40 wstyd ,ktoś wyżej powinien bardziej przyjrzeć się rekrutacji robionych przez panów kierowników,

Nadia

Hej dlaczego nie ma faktur ani przelewów czy ma ktoś już fakturę

@Nadia

Kasa już jest

Gosia

Zgadzam sie pani Joanna jest niewinna to wstretne pomowienie i tyle taka dama na tak wysokim poziomie kultury nie jest w stanie myslec o takich rzeczach a co dopiero obrócic to w czyn...

@Gosia

Ktoś chyba jeszcze się na Asi nie poznał zapewne ktoś kto jej w ty(usunięte przez administratora).... ona tylko z takimi trzyma sztame. Asia to nie dama tylko babo chlop kobieta której kasa do głowy dobiła.... Kobieta ze wsi której słoma z butów wystaje. Za dobrego męża ma już dawno powinien ją zostawić.

Misiaczek

Co się dzieje z Panią Joanna ze spodni? Raz jest raz nie ma... Chyba znowu ma problem ze sobą ???? bardzo nie miło bo często w poniedziałki jej nie ma, a jak człowiek się rozchoruje i potrzebuje wolny poniedziałek to zaraz karza oddać bransoletkę, bo niby człowiek popil w weekend. Ach kto bogatemu zabroni????

Misiaczek

Czym ona sobie na to zasłużyła ????

I proszę bardzo i takie osoby są na danym stanowisku śmiech na sali rozwalić komuś związek i chodzić dumnym po zakładzie oj nie ładnie pani Asiu nie ładnie

Każdy pracuje i to ciężko każdy ma swoje za uszami ? No chyba nie każdy zdradza swojego męża a widocznie ty tak skoro tak piszesz następna niewinna

Olczi

Wszystkiego zakazują ale na papierosy to można chodzić i siedzieć po 20 min a wyjść i wody nabrać sobie to już nie ...

Prac
@Olczi

Nie wolno, ale brygadzistki mogą wychodzić i brać wolne kiedy chcą ale jak ktoś ma potrzebe to już tego nie rozumie

Jaka jest kultura pracy w WTÓRPOL?

1234# A

Oj tam nie ma kultury tam jest brak kultury musisz przyjść i zobaczyć

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 55 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL