Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Jola

To po jakiego kija , przyjmujecie się do wtorpolu ?! Przecież ta firma bez takich naiwniaków , jak wy by nie istniała ! Brak rąk do pracy w takich ciężkich warunkach i małych finansach , zmieniło by politykę mobbingu i niewolnictwa tej firmy .... właściciele i zarządzający spokornieli by , bo zabrakło by właścicielom na waciki . Ludzka - sami jesteście sobie winni, że zgadzacie się na to . Wiem, że jest ogromne bezrobocie w tym regionie i właśnie tacy jak wojteczek to wykorzystuję ......a skoro on to wykorzystuję , a wy się zgadzacie , to macie to co macie . Tyle . Bała bym się u takich świrów pracować .

Poinformowana

Szykujcie się też na niedzielę handlowe dziewczyny ! . Pewne info

Śmieszne
@Poinformowana

Nie ma takiej opcji ... w dniu w którym mi powiedzą o niedzieli handlowej się zwalniam ...

Ajent
@Śmieszne

Dokładnie tak samo,nie tylko my bo większość sklepów. Także sadze,ze jak im szybko przyszedł pomysł tak szybko wyjdzie z głowy. W sobotę od 14-20 ani jednej żywej duszy co dopiero w niedziele

Sklepy
@Śmieszne

Dlatego trzeba czytać umowy

@Sklepy

A widziałyście już umowy?

Aj
@Gość

Podobno jeżdżą z umowami sama jestem ciekawa co tam bedzie

xyz

CO SIE DZIEJE ZE POJEMNIKI ZAPEŁNIONE , UBRANIA POROZRZUCANE KOŁO POJEMNIKÓW , FIRMA NIE OPRÓŻNIA POJEMNIKÓW

Maliqu
@xyz

Niech durnie nie zostawiają koło pojemników to będzie porządek.

xyz
@Maliqu

Pojemnik są zapełnione

MAZOWIECKIE
@xyz

ZACZNIJCIE OPRÓŻNIAĆ POJEMNIKI BO SĄ ZAPEŁNIONE UBRANIA POROZRZUCANE OBOK POJEMNIKÓW JEST COŚ STRASZNEGO

B-a
@Maliqu

Dzięki tym durniom firma istnieje.

Sajgonka
@xyz

Zieba jest na chorobowym i nie ogarnia.Dejta luzu chłopu.Bo jest przepracowany.

pop

czy potrzebują spawaczy

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
logo firmy Monter systemów gaśniczych
Hamburg
Sedulus Sp. z o.o.
pop

czy kolej już powróciła czy ruszy kiedyś

Bajor

Czy ktoś zacznie myśleć w tej firmie? Co to za głupie zmiany. Przesuwają dziewczyny z trzech na bezruch a dwie na mega duży ruch? Czy w tej firmie pracuje jakiś CZŁOWIEK który jest poprostu ludzki????? Jak tak można?!??

Jola
@Bajor

To znaczy? Gdzie ten bezruch?

2roli

A duży ruch?

Magda
@Bajor

To jest pranie mózgów.A my to lubimy!!

Bajor
@2roli

Są sklepy gdzie jest duży ruch i każą nam być w pojedynkę a w dzień gdzie nic się nie dzieje np sobota od 14 narzucają dwie osoby do 18

mb

czy kolej ruszyła?

@mb

Tak 86 panów i 32panie pracują

maaa

czy spawania pracuje

ka

czy kolej pracuje

Skoro twierdzisz że ktoś nie mówi głośno swoich żali to czemu ty tu piszesz. Na dziecku to wystarczy dobra wola wszystkich tam pracujących pań. Pchnąć nie tylko na końcu ale także po przejściu na początek. Wtedy na pewno będzie lepiej.

AGA
@Anna

ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ BYŁAM WIELE RAZY NA DZIECKU TAM NIE DA SIĘ NIE PCHAĆ TOWARU LECI GO STANOWCZO ZA DUŻO .DZIEWCZYNY NIE MACIE INNEGO WYJŚCIA TRZEBA WSPÓŁPRACOWAĆ ZE SOBĄ .

Fdggy

Co do wpisu o dziecku to zgadzam się z nim.Tez odnoszę takie wrażenie,że nie które panie nie chętnie chcą przesuwać towar nawet kiedy jest go już chwilami mało na środku jakby ich to nie obchodziło,że na tyle jest go dużo za dużo.Powinny pomagać sobie na wzajem.Dobrze że jest tam odpowiednia kontrola.

@Fdggy

Nie ma przesuwania towaru jeśli komuś nie pasują jak inni pracują to czemu nie zgłoszą tego kontrolnej ....jeśli nie chcesz to nie przesuwają towaru jak spadnie to go się podniesienie i nie ma problemu tylko tu piszecie swoje żale....żadna głośno nie powie co myśli tylko najlepiej że na dziecku jest źle.....pozdrawiam

Money

Czy ktoś mógłby przyobserwowac która z pań stojąc na kontroli swetrów z drugiego sortu przez nieuwagę wrzuca swetry na linie sportu?Mamy tego mnóstwo,aż chłopaki nie nadarzają ich wynosić.Jak zauważyłam kiedyś że pewna pani szukając innych ubrań na taśmie swetrów nie zwracając uwagi na to jak to robi wrzucała je po prostu albo bezpośrednio na sport,albo wisiały w sporej ilości na rampie rozdzielającej obie te taśmy i potem same wpadały na tą taśmę i nikt ich jakoś nie zauwazal po czym oczywiście jechały w górę prosto na sport.Jednym słowem co to za sortowanie i kontrola skoro same nie zwracają uwagi co robią.Wiem że tam nie jest lekko,ale na innych sortach przez ich pracę mamy dużo więcej zamieszania z nie naszym asortymentem.Byc może nie mam racji,ale mógłby to ktoś skontrolować to być może ułatwi nam wszystkim pracę.To nie są bluzki,ani dziecko żeby móc się pomylić,tylko duży i ciężki towar.

@Money

Te niby kontrolę powinny być mocno sprawdzane bo panie średnio się przejmują tym co mamy na innych sortach ,może nawet nie tyle co nie przejmują a nie zdają sobie sprawy .

Dzień dobry, czy może ktoś ma pod swoją opieką ich sklep. Czy może się podzielić opinią na ten temat. A finanso jesteście zadowoleni? Będę wdzięczna za każdy komentarz. Pozdrawiam????

@Gość

Może warto się wziąć za robote a nie wiecznie płakać, nie podoba się to poproś żeby cie przenieśli to zobaczysz jak fajnie jest w innych miejscach

Martyna

@neutralny może warto to kierownikowi zgłosić

NEUTRALNY

Co dziś się działo na dziecku ponoć jedne panie pracują a drugie zamiast towar do przodu i do tyłu sortować to przerzucają prawo lewo a pchnąć to już wielki problem .Wszystko leci na koniec i musi podnosić druga strona .Czy nikt tego nie widzi przecież kierownictwo obserwuje .Jak się nie nadają wymienić skorzystają dwie strony dziecka .Pozdrawiam.

MAZOWIECKIE

Dzień dobry, dostałem propozycję pracy z tej firmy w sklepie. W ogłoszeniu podane zarobki to 7000 zł, ale dowiedziałem się, że to są zarobki dla ajenta, a oni chyba bardziej szukają zwykłego pracownika sklepu. I teraz moje pytania: 1. Czym różni się W PRAKTYCE praca ajenta od pracy zwykłego sprzedawcy? Czy ma on wpływ na to, kto jest zatrudniany w danym sklepie, czy to wszystko jest narzucane z góry? 2. W jaki sposób rozliczana jest ta praca? Stawki godzinowe, czy określona kwota za cały miesiąc? Jeśli ktoś może podać kwoty brutto/netto to będę wdzięczny. 3. Czy pojawiają się jakieś opóźnienia w płatnościach? Po ilu dniach od wystawienia faktury otrzymuje się wypłatę? 4.. Jak z wolnym/ chorobowym? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Najbardziej mi się podoba pytanie numer 4. Też chcę się dowiedzieć

Dzień dobry...
@Anonim

a to ty nie wiesz jak to jest kiedy masz jednoosobową firmę?czemu pytasz o chorobowe z etatu?

@Dzień dobry...

Hahaha, nie pytałem o chorobowe "z etatu", tak jak je definiuje prawo pracy, ale o wzięcie dnia wolnego w przypadku kiedy zachoruję np na grypę. Chodzi mi o to czy firma źle się zapatruje na takie przypadki.

Yolo
@Anonim

Oczywiście najlepiej jakbyś pracował non stop ale jak będziesz po kilku dniach chciał wolne to może i dadzą ale długo miejsca nie zagrzejesz. Po co tak pytać , nie ma jak się nie przekonac na własnej skórze

Dzień dobry...
@Anonim

jak zachorujesz na grypę potrzebujesz max dwa tygodnie jeśli masz firmę płacisz przynajmniej przed covid odpowiednie składki w Zusie teoretycznie otrzymujesz finanse tylko wtedy kiedy wykonujesz zlecenie to oczywiste natomiast masz odpowiednie pkd w umowie oraz zapisy wolne musisz sobie wywalczyć gro operuje pipem?PIP może podziałać tylko kiedy jest umowa o pracę śmieciówki są cywilnoprawne i tu się zaczynają schody i wpisywanie różnych bzdur w umowę

@Anonim

Nooo niestety będziesz do zwolnienia... Takie rządy Kierowniczek bez mózgu ????????????brak słów najlepiej być białym murzynem ????????????

Tak..

Decyzje podejmuje góra która nie ma całego obrazu sytuacji...brak dialogu obfituje w tkzw. pomyłki i pozbywanie się wartościowych ludzi!..dużą wiedzę zamienia się na interesowne ploty niedoinformowanych rzetelnie fryzjerek i innych ...not my problem

@Anonim

Pkt. 4 usuń bo w tej firmie nie istnieje.

Uciemiężona

Praca w tej firmie to jest wyzysk który nadaje się do telewizji w której niedługo będzie! Wykańczajace wykładki, w których kobiety przerzucają tony towaru często do późnej nocy za niecałe 100zl (jakieś 12 zł na godzinę). To nieludzkie i uwłaczające, nigdy więcej pracy w tej firmie - współpraca zakończona.

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 55 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL