Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Wkurzonylubnie

Ile zarabia srednio osoba zajmujaca sie wybieraniem sie rzeczy z kontenerow miesiecznie bo nie woemczy oplaca sie tam pravowac? Ile godz trwa praca

Mody

Proponuję podwyżki wyprzedaży nie 4 zł tylko 10 zł. Nowe ciuchy można kupić 4-5 zł, a wy stare sprzedajecie za 4 zł... i większość jest zwrotów.

myjesz podłogę Ajentko.

duża ilość nie świadczy o jakości po moim odejściu brud był niesamowity....i pozostał dalej zawsze powinno się zacząć od nauki sprzątania gruzu w zakamarkach (usunięte przez administratora)i kurzu po przeczytaniu tej niebywałej ilości komentarzy można stwierdzić gruzu jest więcej...zapewne much latających koło koszy na (usunięte przez administratora)również

...

proste pytanie masz porządek na sklepie ? jakie wyniki kontroli..wieszaki pozbierane czy stoisz wygodnie za kasą wyręczając się ,, pracownikiem,, bo tobie się nie chce ruszać szybciej jeśli kontynuujecie drogie często z wyjątkowo (usunięte przez administratora)i obłudnym podejściem atak znam przypadki różnych ajentek...niekoniecznie zdolnych w kwestii ubierania manekina

Zmęczona.

Tam jest co raz gorzej nie dość że gorąco to na taśmie pełno tych ciuchów ładują nie ma opcji przebrania bo się nie da oj nie widzę się w tej robocie na dłuższą metę szkoda zdrowia, a przecież zdrowie najcenniejszy skarb.

Ola
@Zmęczona.

Bluzki to jakaś pomyłka.dzisiejsza awantura mówi o wszystkim

Eh
@Ola

Opowiedz o tej awanturze, chętnie sobie poczytam,pliss

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
Obrona

Ale siadlyscie na laskę.Wyraza swoją opinię,i tyle.Ma do tego prawo.A pracuje się teraz wiele gorzej niż przed pandemia,zgadzam sie z nia.

Ajent235

Hej dziewczyny mam pytanie :) wiem że ajent nie musi być już na rozładunku ale do tej pory byłam co tydzień jednak po zmianie że ajent musi być w nowy towar 10 h myślę o tym żeby być co drugi tydzień. Jak wy robicie na sklepach? jesteście cały czas?

@Ajent235

A w czwartki też chodzicie do pracy?

Ajent235

No tak.

Olasa

Dziewczyny, codziennie pierzecie koszulki czy raz na jakiś czas? Mnie już się odechciewa w sumie może raz na tydzień zacznę prać.

W tej firmie to jest potrzebna taka osoba, która by wszystkiego przypilnowała i te osoby które pracują po kilka lat żeby w końcu się do roboty wzięły ale ona mają wyrąbane bo przecież długo pracują to ich nie zwolnią i tego się trzymają.

Pracowniczka

Dostaliście już koszulki firmowe? jaki jest ich koszt?

Nowa pracownica

Cześć co tam u was? jakieś zmiany?kontrole?

Wkurwiona pracownica

Hej dziewczyny. O co chodzi z nowymi zmianami godzin i ucinaniem stawek ?

@Wkurwiona pracownica

Hej może będziemy pracować krócej ;) I dlatego stawki będę wycinane

Wkurwiona pracownica

Albo Ajentki znowu kombinuja żeby jak najwięcej kasy zgarnąć

@Wkurwiona pracownica

To wszystko zależy jaką ajentka jest . Ja mam akurat babkę konkret Ale wporzadku . Może nie opłaca im się do 20 mieć otwarte sklepy, mało ludzi ... pozdrawiam

Pracownica

Cześć dziewczyny :) co robicie na sklepie w niedzielę handlowe? Chodzicie caly czas po sklepie czy raczej siedzicie, czytacie książkę? Czekacie na cud? Ciekawe czy jest ktoś w niedziele handlowa na monitoringu

Emil
@Pracownica

Na monitoringu G (usunięte przez administratora) siedzi i patrzy czy nic nie jumacie!.

@Pracownica

a jak tam z ruchem u was w handlowe?

Pracownica sklepu
@Pracowniczka

U nas kiepsko. 400 zl

@Pracownica

u nas też podobnie nie wiem jaki sens otwierać w ogóle w niedziele

Widzieliscie ile jest ogloszen na olx w sprawie pracy na sklepie? czyżby masowe zwolnienia?

Pracowniczka

jestem ciekawa kiedy się dowiemy od nich o zwolnieniach

Pracowniczka

Skąd takie masowe poszukiwania pracy na sklep na olx?

Jsnusze

Dlaczego tak właściwie na odpad nie chodzą co dziennie inne osoby z taśmy tylko stoją codziennie prawie te same jedna kontroluje ubrania a druga kieszenie Na innych taśmach to co dzień inna dziewczyna jest na odpadzie.

Antek

Hej , są przyjęcia dla mężczyzn czy raczej stała ekipa? Gdzie jest najciężej jakbym się już dostał?

Yolo
@Antek

Na pierwszym sorcie ;-)

Eluwina
@Yolo

Na 1 sorcie to jest akurat najlepiej ;)

Czesc
@Eluwina

No mi jak będą kazali iść na trzeci to będę zmuszony się pożegnać , to nie jest normalne żeby tam robić na dłuży czas .

Emil
@Eluwina

Nieeepierrnicz na pooortierni najnajnajlepiej!

Sajgonka
@Antek

Jakbys sie dostał na miejsce Gabrysia! Tam jest przerypane!

kasiątko81

Cześć dziewczyny,mam nuż na gardle.Syszałam.że trzeba sie narobić.Powiecie mi czy ew w firmie zakładają działalność gosp.?

Yolo
@kasiątko81

Jak ktoś ma nóż na gardle to nie patrzy czy ciężko tylko idzie i pracuje żeby hajs się zgadzal

Pracowniczka

Czy dziewczyny na butach nie potrafią pisać na nich wyraźniej?!

Pracownik@

Czy wyobrażacie sobie żebysmy w tych roboczych koszuljach robili codziennie... ? Nie wiem kto chętny chodzić w 1 cały tydzień albo codzień po robocie prać koszulkę.... TO JEST CHORE!!!

Magda
@Pracownik@

szef niech sam sobie chodzi w tych obleśnych i farbujących koszulkach, nie dość jeszcze mamy pracy w domu po robocie to jeszcze codziennie trzeba je prać ręcznie bo farbują!!! Po całym dniu pracy cale ciało mamy niebieskie. Litości!!! I jeszcze trzeba za nie płacić. JEDNA WIELKA ŻENADA!!!!

Czerwono czarny
@Magda

A kto powiedział Że mamy za koszulki płacić???? Jak chcą żebyśmy nosili to niech płaca

@Pracownik@

Dostał już ktoś te koszulki?

Magda
@Magda

Nie da się w nich wytrzymać. Nie dosyć ze farbują ciało, to jest tak gorąco ze nie da się pracować!!!!

Pracownica sklepu

Witam. Czy u was na sklepach też ciągle się czegoś kierownik regionalny K.J czepia? Nie wolno rozmawiać między sobą, jedna na jednej stronie sklepu druga na drugiej. Za wolno robisz. Wieszaki nie tak jak trzeba. Telefonu najlepiej zostawiać w domu itp

@Pracownica sklepu

Czy mogę dostać numer telefonu do tego kierownika pilnie potrzebuje bo usunęłam przypadkowo

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 55 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL