Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Alex

Witam jestem klientką jednego ze sklepów w Chorzowie mam pytanie jeśli na danym towarze jest cena np.10 zl to dlaczego sprzedawczyni zmienia sobie cenę na 20 zl i twierdzi ze to ma kosztować 20zl jak gdzieś indziej robi się zakupy i np.bulka kosztuje 1 zl to pani sprzedawczyni nie zmienia sobie ceny na 2 zl bo tak jej się podoba skoro jest taka cena to towar powinien być sprzedawany po cenie jakiej pisze paranoja pozdrawiam

Obserwator
@Alex

Bo na sklepach, wśród klientów, nie brakuje cwaniaków, którzy dla zaoszczędzenia paru złotówek zrywają cenówki i w ich miejsce przyklejają z innego towaru cenówkę, która ich satysfakcjonuje. Ajent/pracownik, który z danym towarem ma wcześniej kontakt, jest w stanie taką sytuację wyłapać i w konsekwencji wycenić dany towar według własnego uznania.

Ala Ajentka
@Alex

Pani wpis uświadamia tylko ze właściwa osobowa na danym stanowisku kontroluje to co robi Potrafi wyłapać złe wyceniony towar i odpowiednio zareagować nie narażając firmę na straty Każdy sklep posiada regulamin w którym znajduje się informacja ,ze towar złe wyceniony lub bez ceny podlega najwyższej wycenie ????

Alex
@Ala Ajentka

Tylko to byl pasek wydaje mi się ze cena 10 zl na jaką byl wyceniony byla ok a ze miał metke to pani sobie dzwigla na 20 zl dodam jeszcze że pasek 20 a trampki converse stan idealny 18 zl

@Alex

Towar bez ceny lub zle wyceniony może podlegać ponownej wycenie. Na każdym sklepie jest taka informacja. Na butach czasem również mam napisana cenę i również ja zmieniam, miałam ludzi którzy nawet przychodzili z własnym markerem, wiec na prawdę nie ma co się dziwić, ze firma stosuje takie, a nie inne praktyki. Gdzieś musi być początek takiego zachowania, niestety ludzie są bezwzględni, a kiedy przychodzi co do czego jest oburzenie :) Ludzie chowają buty nawet w rękawach kurtek byleby się ostalo na 4 zł, przykre ale prawdziwe tym bardziej, ze nie czuja w ogóle tego ze po prostu (usunięte przez administratora) i narażają sklep na straty, a jak dojdzie co do czego apogeum bezczelności sięga kiedy taka osobę przyłapiesz „ A co to Pani szkodzi, przecież tyle Pani butow ma to co się stanie jak jedna pare Pani sprzeda taniej” Ile razy ja czy moje pracownice były zgłaszane do kierownika, ze jesteśmy takie i owakie, ze jak tak można. Do wszystkich Państwa my tylko tam pracujemy i są wytyczne których mamy przestrzegać i respektować.

Yola

Logika

Pracowniczka

Czy niedziele handlowe są dalej dodatkowo płatne (250 zl)?

@Pracowniczka

też chętnie się dowiem

Ja...
@Pracowniczka

Dziś info, że za niedziele grudniowe po 200 na sklep...

@Ja...

Po 200 za jedna niedziele, płatne są dwie.

Ateemm

Ktoś jest w stanie opisać "pokrótce" jak wygląda współpraca franczyzowa?

.....?

Firma wtorpol że Skarżyska to zwykli oszuści.Do ludzi ,którzy się tam chcą zatrudnić:ODRADZAM STANOWCZO!!!!!! Złodzieje i niedouczeni ludzie.TRGEDIA

Czesc
@.....?

Hehe widzę cię nie przyjęli :-)

......@
@Czesc

Raczej źle zapłacili

Hahaha
@......@

Co jak co ale płacić to płacą dobrze i w terminie i nie mów, że źle płacą. Pozdrawiam serdecznie.

Hej
@Hahaha

To znaczy jeśli byłeś/as na okresie próbnym i nie zostałaś/eś przyjęty to nie masz takiej samej stawki jak ci którzy pracują na własnej działalności gospodarczej.

@Hej

Oczywiście, że tak ponieważ różnicę niby na podatki zwyczajnie Ukradną. Zwykły wyzysk

05112020#
@......@

Nierobów co chcą zarobić s się nie narobić to przyjmują na zakładach metalowych a Wtórpol to rzetelna firma i najlepiej płatna w tym regionie

@Czesc

Bo to próżniak był straszny

@05112020#

Ha ha ha śmiech na sali Musisz dobrze(usunięte przez administratora)lizac skoro tam pracujesz

@......?

Szkoda z wami gadać.Era kamienia łupanego mi przychodzi na myśl jak czytam te wasze wypociny. Bajo

,,,,???
@.....?

Proszę o jakiś kontakt .PILNE

@,,,,???

O co chodzi?

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
Sp

Podziękowania dla szefa zarządu za odrobine słodyczy na Mikolaja.Udany dzień.Dziekujemy.

Gabryś
@Sp

Odrobicie te cukierki 15 min .wiecej

Emil
@Gabryś

Dzieki za info!Przecież wiemy ze musimy Gabrys .Niema nic za darmo!

No name
@Sp

Przecież składka na to poszla

Pozytywny

Jak tam na rozładunku??? Beatka dalej krzyczy?"Szybciej,mocniej,bo jak nie to wylecisz???Ania z bótów patrzy z góry?pozdro

@Pozytywny

Tak patrzy Krzyczy Beata ile ty tego (usunięte przez administratora) dajesz!Beata (usunięte przez administratora) to na MUK bo nienadążamy Beata jest interes do zrobienia Kilka naczep .Zrobimy interes.A biedna Beata niema wyjscia i kombinuje aby Aby mieć Pracę!!

@Pozytywny

Bo Anke z butów to caly zakład interesuje tylko nie buty.

@3

Niech się weźmie za robote a nie non stop z kierowniczkami na górze przesiedzi.

@Sajgonka

Bardzo dobrze nam się pracowało z Tereską na rozładunku, czy nie mogla by zostać na stałe?

Yyyyyyyy

Nieeeeee bo my z pierwszego sortu jej nie oddamy ????

Tak
@Yyyyyyyy

Nie macie nic do gadania

@3

Jest już na czarnej liście u szefa.

@Sajgonka

Przecież sniadanie musi im zrobic

Emil
@Marcin

Masz racje zostawia rozładunek i idzie robic sniadanie dla Gabrysia.

Ciekawy

Chciałam zapytać czy macie osobna linie, która sortuje ubrania do sprzedaży hurtowej, czy to są te same ubrania które idą na sklepy?

JK

Hej,mam pytanie odnośnie niedziel handlowych czy są one płatne dalej czy macie jakąś inna informacje na ten temat ?

@JK

A czy ktoś już wie do której będą czynne sklepy w sylwestra

Ajent ...
@JK

A to może zadzwoń do biura i się dowiesz ze sprawdzonego źródła...

Yy
@Ajent ...

Ze sprawdzonego źródła? Szkoda ze biuro nie potrafi się określić tylko mydla sklepy ze jeszcze nic nie wiadomo. To kto ma wiedzieć?

Pozdro dla sortu od Ali, chłopaki bo do was pisze ,pomagajcie dziewczynom niech sobie odpoczną bo tak naprawdę to one robią na wasze wypłaty, ale druga sprawa to opinia ,wierzcie mi że nikt się z wami nie mi że równać bo Dawid ,Konrad, Tomek, Bartek, Filip super ekipa była, pozdro dla Was i dbajcieo kobiety bo dzięki nim macie tą pracę

Tomaż
@Paweł

Dzięki Pablo za miłe słowa, prawie 10 lat czekałem aż ktoś o mnie wspomni na ty forum ????w końcu czuję się spełniony ???? Pozdro ????

Yola
@Paweł

Weź się lepiej za robotę pajacu

Xxx

A Ulka ma w (usunięte przez administratora) co sie dzieje na jej sorcie. Zero reakcji. Chodzi jak z krzyża zdjeta i śpi

Ta
@Xxx

Jak Ala przyszła na sport na pare godz do pomocy to aż się chciało pracować

Lesław

O jaki konkretnie chodzi dział ?

Ewa. SPORT.

To prawda, niektóre tylko krzyczą na ukladaniu, a u nas na tasmie dużo leci, może czas na wymianę miejsc.

Lidka
@Lesław

Sport

k

Nie tylko z dziecka bo i ze sportu tez pomagają ile mogą ale zeby stamtąd ktos byl przyslany do pomocy to raczej nie miało miejsca.Z dziecka koleżanki przychodzą jesli tylko mogą,ale zazwyczaj to im by sie przydala pomoc bo to co się tam dzieje nie wygląda na normalna prace.Sa zasypywane innym asortymentem.Jest go znacznie za dużo.Moze lepiej pilnować te osoby które tak pięknie sortuja na wcześniejszym etapie niż wolac do pomocy z innych sortow.Kazdy sort jest zawalony przez takie niedokladnosci tych pan a winę ponoszą ich brygadzistki.To nie tak powinno być chyba.

@k

Możemy się wymienić, zobaczymy jak wy spiszecie się na w sorcie. Nie widzę problemu

@Ania

Na 2 sorcie chciałam napisać

Patrycja jeśli do Ciebie chodzą dziewczyny z dziecka do pomocy to może byś też dała swoje dziewczyny do pomocy na dziecko ...

?

A poco? Przecież tylko na bluzkach musi być dobrze

Jakub (KR)

Witajcie, Chwila czasu minęła:) krótka ocena na własnych doświadczeniach/odczuciach (każdy ma inne, oczywiście jestem świadomy) Skala od 1 do 5 (gdzie 5 to max) Czas pracy: 3 (średnio 14h/dzień) Atmosfera: 3 Wynagrodzenie vs obowiązki: 3 Możliwość wdrażania własnych pomysłów: 1 Elastyczność firmy: 2 Zarządzanie: 3 Podsumowanie: kontakt z biurem i opiekunem oceniam pozytywnie, praca nie wymaga kreatywności i zaangażowania gdyż jest odgórnie ustalony plan działań/schemat.. albo ktoś się z tym godzi albo szuka dalszych możliwości rozwoju i samorealizacji. Ludzie na Śląsku pozytywni, to był wybuchowy i zarazem ciekawy okres w karierze. Staż na KR : pow. 3 m-cy Pozdrawiam.

Witajcie czy ktoś słyszał że sklepy będą zamknięte nasze???może ktoś napisać czy to jest prawda....

Ajent

Już obniżają pensję. Można się spodziewać najgorszego z ich strony. Przecież oni nie mogą być stratni.

@Ajent

Czy tylko pracownikom zabierają 10% czy ajentkom też?Czy pracownik to gorszy człowiek?A na sortowni nie ucinaja pensji?

Ajentka

Wszystkim obcinają. 10 procent niższa faktura wiec chyba normalne ze po całym wynagrodzeniu lecą, bez różnicy czy ajent czy pracownik

Nieprawda
@Ajentka

Jest inaczej. I nie ma sensu się rozpisywać na ten temat bo zmieni się to w pyskówkę :( "Ludzie ludziom zgotowali taki los"

@Nieprawda

Dlaczego nieprawda ? Ajent ma minus 10 jak i pracownik. Naczepa i rozładunki tylko zostają ... nie siej głupot

@Ajentka

Kiedy wypłata?

Kamil W.

Wszystko zrobimy aby wszystkie sklepy byly otwarte.Wszystko Obiecuje!!

xD

Temat z Kasi zszedł na Ewe teraz... Ludzie ogarnijcie się i zajmijcie się praca a nie pilnowaniem inny osób, każdy tam rozmawia nie znam takiej osoby która nie zamieniła by słowa przez cały dzień.Nic Juz w tej pracy mnie nie zdziwi. Ewa jest lubiana i każdy kto przechodzi zapyta się co słuchać(usunięte przez administratora)

Xxx
@xD

Ewa uważaj na siebie bo jesteś fajną dziewczyną a przedewszyskim na dwie osoby A i A z Trójmiasta z którymi pracujesz .Wredne kobiety to mało powiedziane.

Ogarnijcie się

Ludzie kochani czy wy nie możecie normalnie pracować tylko wszystko wszystkich interesuje. A ta to nie przyszła w bluzce, a ta to się maluję, a ta to się uśmiecha. Słuchajcie to jest tylko praca szanujmy się każdy jest inny jeden ma taki charakter drugi ma inny po co ten stres te nerwy bierzcie przykład z BRYGADZISTEK z PANI SYLWII I Z PANI ALI DZIEWCZYNY JA WAS POPROSTU KOCHAM ZA TO ŻE SZANUJECIE NAS.

Ajentki 89

Ajentki. Co sądzicie o nowych zasad jakie firma chce wprowadzić i nowych godzinach otwarcia sklepów.??

ajent
@Ajentki 89

własnie,co o tym myslą inne sklepy????

@ajent

to napisz a nie ,,trzaskaj,, pytajnikami

Ajentki 89
@Ajentki 89

Próbują nam wcisnąć więcej godzin pracy za mniejsze pieniądze, nakazują zatrudniać pracowników na własną rękę. Niby ich nie obchodzi ilu pracowników i na jakich umowach ale stan ludzi w godzinach otwarcia sklepu ma się zgadzać z ich wymaganiami, nawet w tedy gdy ci pracownicy będą się plątać bo nie będzie co robić a ajentka ma im wypłacić pensje. Po wszystkich kalkulacjach nie wystarczy na ich wypłaty, zus, urlop oraz ewentualne chorobowe. Nie mają pojęcia o organizacji pracy w takim sklepie. Jeszcze te rozładunki po godzinie 19-20tej. Co oni myślą że ludzie nie mają co do roboty w nocy tylko towar na wieszaki wykładać bo oni tak chcą i to jeszcze za marne pieniądze. Po prostu sra..ją do własnego gniazda.

@Ajentki 89

przecież prowadzisz firmę to jak chcesz inaczej...Ty zatrudniasz i płacisz oni ci dają towar sklep i kasę plus kary to jest firma !!

Abc
@Ajentki 89

Proponuję iść w takim wypadku do sieciowki typu h&m Zara Reserved itp. za najniższą krajową na 11h i niedzielę handlowe. Nikt tu nikogo nie trzyma i nie zmusza do pracy.

Ona
@Ajentki 89

To nie jest prowadzenie firmy. Zakładanie działalności gospodarczej w moim przypadku i pewnie w przypadku każdego kto dla nich pracuje to był sposób na ubezpieczenie w pracy. Firma od zawsze bała się odpowiedzialności za pracownika i nie chciała mieć nic wspólnego z ZUS. Mają problem z pozyskiwaniem pracowników na sklepy to teraz umywają ręce i obciążają tym "ajentki" . A jak tych pracowników nie znajdzie to niech(usunięte przez administratora) i e sama na pełny gwizdek. I broń boże żeby zrezygnowała bo karą przywalą.

Kik
@Ajentki 89

Te nowe wytyczne porażka życzę powodzenienia tym co zostały jeszcze bardziej wejdźcie im do(usunięte przez administratora)

A
@Ajentki 89

Nie wiem czy takie strasznie marne nikt nikomu nie każe pracować na pełen gwizdek, rozładunki i naczepy płacone osobno, można utrzymać jednego pracownika stalego który ma firmę i sam sie tam opłaci na dobrych pieniądzach i dobrać dwie osoby na umowę zlecenie plus oczywiście ubezpieczenia dla takich osob, wiele osób nie chce się tez od razu pchać na etaty i szukają np pracy w godzinach wieczornych dorywczo niepełny wymiar godzin, każda złotówka się przyda :) (plus rozładunki dla chętnych) robisz od 8-17 dwóch pracownikow przychodzi dochodzący wpada na 3 godziny i również robisz skład na cięższe dni czyli -50 wyprzedaż nowy towar trzeba zrobić po prostu dobry grafik i z głowa. Jednak największa porażka jest rozładunek w takich godzinach i na to w życiu się nie zgodzę, ajent nie musi być już na rozładunku wszystko super, jednak każdy dobrze wie, ze nie jest to takie hop siup bo za to odpowiadamy. Rozładunki od godziny 17 nie widzę innej opcji

Aaass
@Abc

Jest wiele innych ofet niż te smieciowki a wtorpol to i tak gorszy bazują tylko byle ludzi zgnoic ciekawe czemu Śląsk nie otwarty a gdzie indziej chcą żeby ponad siły robić

Baa
@A

Może jako ajentka pokobinujesz ty zarobisz \ tych co niby zatrudnisz zgnoisz i (usunięte przez administratora) daz zarobić byle wykorzystać bierzesz przykład od swoich idoli heh wtorpol hip hip hura masakra

Abab

To gdzie na śląsku masz otwarte???? Tak bronicie ta firmę a tylko bazuje na tym żeby ludzi wykorzystac nic więcej !!!!

Haha
@A

Ciekawe gdzie haha wypisuje tu pewnie takie komentarze żeby firma lepiej wpadła masakra jakaś dalej dajcie sobie na głowę wejść nie bójcie się wycisna z was więcej porażka

A
@Baa

Nikogo nie chce zagnoic, pożyjemy zobaczymy jak to bedzie

@Ajentki 89

Jak sytuacja w firmie???? Nic nikomu nie wiadomo o tym czy zamykają czy nie

ktoś

Mam pytanie czy koleżance EWIE z dziecka to wszystko wolno . Cały czas rozmawia i śmieje się słychać ją aż na sporcie , Nikt nie reaguje a widzę że wymienia się tam osoby ,które naprawdę choć były spokojne ale pracowały a nie tylko gadały,

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 367.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 316, z czego 55 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL