Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Pracownk

Witam...zastanawiam się nad pracą jako koordynator sieci sklepów....co się stało ,że szukają kolejny raz kogoś na Podkarpacie? Dają dobre pieniądze (na własnej działalności) Co jest nie tak? pomoże rada ktoś z wewnatrz?

Krzysztof
@Pracownk

Praca po minimum 14 godzin i jeszcze im mało.Traktują Cię jak zero. Milion zadań dla 10ciu osób a Tobie każą wszystko ogarniać, teraz już natychmiast bo wylot..Zatrudniając Ciebie na drugi dzień szukają kogoś już na Twoje miejsce.Nie daj się skusić na te 15000...

Były
@Krzysztof

Ta i z 15 tys minus koszta zostanie Ci góra 9 tys dzielone przez 12 godzin dziennie razy 21 dni to na godzinę ok 35 a robisz za pięciu jak koń i ciągle ciśnienie gwiazd z biura że to źle tamto źle. A i jeszcze zapomnij o sobotach wolnych o 20 utarg zebrac trzeba mimo że kasy mają automatyczne. A wogole to zapomnij o życiu, rodzinie, znajomych.

Praca
@Pracownk

Zdecydowanie odradzam, w tej firmie jesteś zerem, nie szanują cie i wyzyskują. (usunięte przez administratora)

Maliqu
@Pracownk

Bez sensu zaczynać. Niby kasę dają spoko ale tam nie wiadomo o co chodzi. Każą ci kontrolować sklepy i wyznaczają trasę a jak robisz to co mówią to mówią ze nic nie robisz. Najpierw mówią ze warunek za ta kasę 10 h dziennie a później chcą 14. W firmie panuje przekonanie ze tej pracy należy unikać jak ognia dlatego kto się wcześniej godził ze środka firmy to zawsze tracił wszelka robotę.

@@@@

Kota nie ma myszy grasują...

mandra

Cześć. Zamierzam podjąć się współpracy z Tekstylowo w Tarnowie. Polecacie? Bo po przeczytaniu komentarzy, to mam mieszane uczucia ^^

Life

Wykończyć nas chcą tą ilością towaru,gdzie podwyżki ni huhu dać ludziom nie dali nawet grosza,tylko zmiany wprowadzili które okarzą się niebawem czy są dobre czy nie.Wiadomo że nikt za taką cenę nie będzie kupował w takiej odzieży i ten cały towar będzie wracał masowo.I ciekawe kto to będzie sortował na nowo plus towar na bieżąco.Pomyślcie trochę co wy robicie.Skoro ma być drożej to niech płacą ci którzy naprawdę chcą kupić same niezniszczone rzeczy,a reszta powinna mieć dostęp do przystępnych cen bo ich po prostu nie stać i dlatego kupują w takich dyskontach.Nieoszukujmy się.Nie każdy zarabia krocie.A jest coraz gorzej z finansami ogolnie u nas i na świecie.Poogladajcie tv.Nie idźcie ta droga bo nic nieosiagniecie.Same straty będą.Bogaty pójdzie do galerii jak zobaczy nowe ceny za używany ciuch lub zamówi coś przez Internet,a to ci średnio zarabiający wam zapewniają kasę na wypłaty.

Gabrys
@Life

To powiem szefowi żeby podniósł 1 zl na godzinę. Napewno mnie wysłucha .Bo mnie lubi!!

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
$$$$

A cóż to się stało, że tutaj jest taka cisza ?

Benek bum bum
@$$$$

Bo każdy ma dość krzyków w pracy bo myślą że przez krzyk zrobimy więcej tylko nie da się tyle towaru przerobić więc trochę ciszy się należy

Mimi
@$$$$

Bo każdy już ma dość wszystkiego,brak słów i tyle.Szkoda pisać bo lepiej nie będzie.;*(

Anka
@$$$$

JUZ nie mamy siły się odzywać, nic nie dociera do kierowniczek ,krzyczą mało sklepu ale są chyba ślepe i gluche ze mamy teraz patrzeć na ciuchy firmowe markowe ,ciuchy XL tshirt za 35zl. nie ważne że (usunięte przez administratora) ale duża (usunięte przez administratora) Już nie wiemy jak pracować. A sklepu nie będzie więcej dopóki kobietki z sortu nie przyłożą się do pracy. Kierowniczki krzyczą na wycenę ale są ślepe jak kobiety sortują????? DO przerwy to co pół godziny Panie jedzą a to kanapkę a to słodycze a to owoce no i jeszcze trzeba popić, druga drapie się po (usunięte przez administratora) potem głowie patrzą w telefon A jak weźmie ciucha do ręki to ogląda go minute i rozmawia z koleżanką. Rzucają co im popadnie,ja wiem ze to ciężka praca ale niech sortują wtedy będzie więcej sklepu bo ileż można zostawać????? A jeśli zostajemy to wszyscy !!!!Panie z sortują też. Druga sprawa to jak przy każdym komputerze będzie pracownik wyceniał to będzie więcej sklepu to logiczne,zamiast zostawać i z tego uzbiera sie worek lub dwa więcej to dać jedna dziewczynę więcej na wycenę i będzie np. 10 worków więcej sklepu. Po co są te kierowniczki ??za co biorą pieniądze?? za darcie się??

Ajentka
@Anka

Markowe ciuchy ... ciekawe gdzie ... na sklepie jest sam chłam wymieniony za kolosalne pieniądze ... później ajentki muszą świecić oczami przed klientkami ... biuro wysłało nowy cennik z tak kolosalnymi cenami, ze to jest aż śmiech na sali ...

Xxx
@Anka

Sama się weź za pracę a nie mów na innych. Wycena ma czas rozmawiac i jest dobrze. Panie z wyceny chciałyby same perełki i czekają na gotowe. Niech się wezmą do roboty!

Gwiazda
@Anka

Wycena też ma czas na rozmowy ,na kawkę,na ciasteczko Sort jak zostawał to wycena nigdy nie zostawała

Anka
@Xxx

Xxx Mówię to co widzę, moze są Panie ktore chcą perełki ,znajdzie sie jedna moze dwie zwłaszcza na przodzie, i skad wiesz jak ja pracuję, niestety ale widze ze przez Panie z sortu nie ma sklepu,moze znajdą sie ze dwie Panie ktore pracują a reszta nie nadaje sie .

####
@Xxx

Na taśmie grzebią lub gadają towaru nie rzucają na układaniu to dopiero meksyk tam nic nie robią tylko obgadują wszystkich wycena wyrzuca towar w belkę po po co wyceniać A potem płacz wszędzie coś tu źle tu źle

Ajentka
@Mimi

Ale czemu ma być lepiej ,we Wtórpolu są najlepsze zarobki (31 zł /h ) w Urzędach ludzie mają mniejsze stawki więc o ci chodzi ?

Wera
@####

Przepraszam a to gdzie ogólnie pracują

He
@Ajentka

Co nie oznacza,że musi być dobrze.W urzędach nie mają najgorzej.Tam też ręka rękę kryje.Wszystko drożeje i nie ma co porównywać naszej firmy do jakiś urzędów które mają czysto,ciepło w zime i wszystkie przysługujące im świadczenia.Tu po opłatach jest trochę nieco więcej niż w innych branżach,ale zdrowia nie przeliczysz na złotówki w przyszłości.Całe życie nie dasz rady tak tyrać i w końcu może być kiepsko.A fakt jest taki że ciężko o takie zarobki,ale nie każdy dojedzie do końca z dobrym finałem.

Wycena
@Anka

Kontrolne niech trochę popatrzą co robi taśma A co robią nic tylko rozumieją jak się powie rzucie garścią można coś wybrać na sklep ale tu potrzeba chęci za co im się płaci chyba za stanie i gadanie chodzenia na papieroska co pół godz ..Wycena zostaję to taśma też powinna zostać nie chce się im pracować to może jak zostaną za friko to się nauczą czekamy na decyzję żeby ktoś z tym coś w końcu zrobił my nie możemy chodzić sobie po towar to co mamy wyceniać nie mamy czasu przebierać (usunięte przez administratora) co rzucają garściami ...

kontrolne
@Wycena

One to tylko patrzą kogo by tu obgadac i mieszać się w czyjeś życie, tylko kto co sobie kupił i z kto z kim śpi ... A jak przychodzi szef to udają że panują nad tym a tak naprawdę same doprowadzają do tego że (usunięte przez administratora) jest na hali.

Beata
@$$$$

Gabrys przejoł GoWork.Więc cisza!

Doznali szoku cenowego

O co chodzi z tymi cenami w waszych sklepach? Przecież to chore jest żeby odzież używana była wyceniana jak nowa a nawet nowa tyle nie kosztuje!!! Dzisiaj na zakupach rozmawialiśmy z nie jedną jlijentką i każdy jednoznacznie mówi że ceny kosmiczne, rozumiem coś nowego z metką markowego ale, kurtki podarte, bez zamka 50 - 60 zł, sweter XS) 60 zł, koszulka sprana 30 zł ludzie zejdzie na ziemię bo utarg będzie tylko na wyprzedaży cenicie się jak najdroższe butiki w Polsce najlepsze były leginsy z pepco z metką z pepco (cena 9,99)a wasza cena obok 25 ????

Klienci

Nazywacie się Tekstylowo Tania odzież, a ceny to jakaś paranoja, bezrękawnik na dziecko 70 zł, bluza z dziurami 60 zł, sweter brudny, śmierdzący 80 zł, szok dzisiaj na nowym towarze, jeszcze chwile i nikt u was kupować nie będzie.

Uuuuffff

Boże kiedy skończy się ten cyrk.Czemu towaru tyle nierozsortowanego leci.Co to już całkowite przyzwolenie macie na przerzucanie go na inny sort.Tylko kupy pogniecone wkrzaniane non stop i z głowy.Niech się inni martwią co nie!!!Niech wam taśmy dołożą jak nie dajecie rady tego ogarnąć.Po co tyle tego walą,nie do ogarnięcia w normalny sposób.

Krzysztof
@Uuuuffff

To może obgadaj to z szefem? Fajnie że się tu tym dzielisz, bo inni widzą dzięki temu co się dzieje w firmie, ale jednak dla ciebie będzie lepiej jak pogadasz o tym na żywo. Tak myślę. :)

Were

Zmieńcie ta brygadzistkę bo Alicja rozumy już pozjadała

tutytuja
@Were

No racja a co konkretnie robi ?

Kasa

Wam też nie płacą od 3 miesięcy za robotę w sklepach?

Przesyt towaru

Co to dziś się działo!Jakiś Meksyk.Nikt nad tym nie panuje co tyle tego dają na tych taśmach.??A leci wszystkiego pełno i nic nie przebrany ten towar.Za co kasę bierzecie skoro tak pięknie rozsortowujecie.Nadzór chyba nie taki jak trzeba.Niech patrzą kto i na jaką taśmie daje towar bo nie możliwością jest to wszystko już.

Trzeci sort
@Przesyt towaru

A potem jest wielki krzyk my nie dajemy rady przesortować tyle towaru i żeby było dobrze bo się nie da na drugim to niech wezmą się za pracę bo wszysto wszędzie rzucane jest tylko nie na te taśmy a kontrolne z dwójki mniej stać i gadać tylko ludzią pomagać bo za coś kasę bieżecie

Jeleń
@Trzeci sort

Święte słowa, nic nie robią poza wozeniem sie po taśmie

Maja
@Przesyt towaru

wszystko leci - same smieci , na koniec zmiany na sorcie rzucają te smieci nie przebrane do wyceny a dziewczyny z wyceny to sortują i wyceniaja i jak mają zrobic jak najwiecej sklepu jak one muszą zrobic swoją robote i jeszcze za sort. A kierowniczki sprawdzają ile workow kazda zrobila sklepu i krzyczą - maaałoo!!

ula
@Przesyt towaru

Szefie skoro wielkie zmiany na zakładzie to może pomiędzy brygadzistkami też zrobić zmiany , szczególnie że jest ich za dużo o jedną na pierwszym Sss

Edyta
@ula

A co jest nie tak z nimi? Znaczy w ich zachowaniu? Ciężka robota ogarniać to wszystko a tutaj pretensje jeszcze czytają. Miło tam macie :D

Kierownik Regionalny

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy KIEROWNIKA/KOORDYNATORA REGIONALNEGO? Często się zmieniają? Praca jest stała? Wynagrodzenie jest wypłacane? Inne plusy/ minusy?

Regionalny
@Kierownik Regionalny

Koń pracujący nad morskim okiem na lżejszą prace. Na początku dzwonią mówią że praca po 10h i soboty. Na spotkaniu dowiadujesz się że pracuje się od świtu do zmroku (12-14 godzin) Robisz wszystko łącznie ze staniem na sklepie po 12 godzin. Wszystkie narzędzia po swojej stron. Pilnują Cię na każdym kroku jak przestępce. Całkowicie za darmo kazują Ci jechać z nimi na szkolenie na kilka dni które trwa kilksnaście godzin dziennie i tam mają co kilka dni darmowego pracownika. Zatrudniając ciebie odrazu szukają kogoś na to miejsce. Zachęcają dużymi pieniędzmi bo nikt tam nie chce pracować.

hahha
@Regionalny

Jak tam jeszcze pracowałam to Regionalnemu kazali latać po naczepie i targać wory, wyszedł z niej(usunięte przez administratora) elegancik w (usunięte przez administratora) wchodzący szefostwu (a tfu) cały zakurzony :D haha ubaw po paszki a takto ważniaka zgrywał a był jedynie (usunięte przez administratora) króla. Za długo nie zagościł z tego co wiem :D i na co mu to było :D

hahha
@Regionalny

Jak nie było ajentki na danym sklepie i pracowała Ukraina to Regionalny robił z Nimi zatowarowanie :D do 4-5 rano, poźniej pare h jazdy do domu iii od rana na nooowo włażonko w (usunięte przez administratora):D

Gabrys
@hahha

Mam nadzieję że to nie Wiatrak!

ktos
@Kierownik Regionalny

Na temat kierownika niestety nie,ale na temat kierowców jeżdżących w firmie owszem przede wszystkim jeżdżą na magnesy, ale do czasu mam nadzieję i skończy się ten wyzysk.Rozumiem ,że ciężko z pracą Panowie, ale jak coś się stanie na trasie to kto waszą rodzinę wesprze szef?Nie sądzę!!

Zmiany ...

Ula tam się nie cacka robi u siebie zmiany dziewczyny wymienia z wyceny na taśmę z układania na taśmie lub na wycenę tam dziewczyny wiedzą jak się pracuję A gdzie indziej to tam gdzie stoją dobre lata to nie wiedzą jak wygląda praca powinny być zmiany z układania na taśmę a z taśmy na układanie inni by zobaczyły jak trzeba się natyrać a ci co tyrają jak wygląda odpoczynek mamy nadzieję że tak będzie

Kkkkkk
@Zmiany ...

Co nie które to ładne parę lat siedzą na tym samym miejscu a szczególnie na 2 sorcie i są nie do ruszenia

Kiki
@Kkkkkk

Niech idą na inny sort i zobaczą jak wygląda inna praca a nie siedzą i tylko grzebią po kieszeniach i płaczą jak się da ich gdzieś do pomocy. Co nie które to naprawdę zapuściły tam żurawia.

Yyyy

Przepraszam, ale czy Ty wiesz jak wygląda praca na 3 sorcie, że twierdzisz iż żadna tam się nie napracuje? Myślę że zdziwiłabyś się. Ale tak już jest, jak się nigdzie indziej nie było, to będzie się zawsze najmądrzejszym..

Zmiany cz.2
@Zmiany ...

Tak,tak.Ula jest dobrą brygadzistką i u niej nie ma okrzaniania się.Jak któraś na nią narzekałaby to nie słusznie bo naprawdę stara się mądrze wszystko ogarniać i naprawdę ma za dużo na głowie czasami bo zespół w pełni nie jest zgrany do końca,ale staramy się jak możemy,żeby praca jakoś szła do przodu.Nie zawsze z naszej winy jest nie tak jak powinno,ale naprawdę leci czasem tego tyle,że nie do przebrania.Panie więcej powinny sobie pomagać w takich sytuacjach,a nie dogryzać bo to do niczego dobrego nie prowadzi.Szybciej odbierać ten towar z taśmy i odciągnąć trochę koleżankom które nie nadążają tego robić,a będzie w porządku.

Mowa

Może i by dała jakieś do pomocy,ale co w zamian dostanie,znowu kogoś co stanie i towaru nie przerobi,nie pociągnie itd.To lepiej nie robić zmian na niby lebsze.Oczywiście nie chce tu uogólniać,że wszystkie panie z 2 sortu miały by problemy,bo wiem że też ciężko pracujecie i ta co nie boi się ciężkiej pracy poradzi sobie wszędzie.A może trzeba zadbać o to żeby Ukraina wam pomagała w pracy,a nie kombinowała jak tu się nie narobić.My za granicą jak jedziemy na zarobek to zapierniczamy bo nikt nas tam nie będzie niańczył,a jak nie to back to go home i tyle w temacie.Życie.Nie pomagać kombinatorom i tyle.

Kkkkkk

Właśnie widać jak ciężko pracujecie wrzucacie garściami gdzie tylko się da a później 3 sort zawalony i dostaje okrzan przez was. Zapraszamy na 3 to zobaczycie co to jest praca. Widać właśnie ze nie bylas nigdzie i nie masz żadnego pojęcia.

Tyyyy

Ty to chyba masz nawet problem z zaakceptowaniem samej siebie.

zainteresowany

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko koordynatora sieci sklepów. Zastanawia mnie tylko dlaczego co chwilę ogłoszenie jest emitowane?

@zainteresowany

Podeślij proszę link z ofertami pracy od wtorpol.

Robert

To znaczy że atmosfera jest nie najlepsza czy relacje z przełożonym kiepskie? Weź napisz bardziej konkretnie bo nie wiadomo co jest nie tak.

Trd
@Robert

W tym zakładzie nie ma miejsca dla ludzi inteligentnych

były kierownik
@Robert

jak masz zdrowie, masz rodzinę to sobie daj spokój, jak ktoś wyżej pisał koń na morskim oku ma lżej

Podkarpacie
@Trd

A to dlatego tak długo jest ten Pan na Podkarpaciu ????????

Rzeszów
@Podkarpacie

Nie ma nikogo na podkarpaciu,jest tylko dwóch starych kierowników z centrali jeżdzących po całej polsce mieszkających w hotelach

Bzdura
@Rzeszów

Co to za bzdura, jest koordynator sklepów z okolicy krosna, zwie się kierownikiem. Tzn każe tak do siebie mówić.

Też Podkarpacie
@Rzeszów

Chyba coś Ci się pomyliło. Przecież na Podkarpaciu mamy cały czasy kierownika regionalnego. Przed obecnym było kilku innych.

Pioro

(usunięte przez administratora)jest nie sprawiedliwa. Co ona odwala to głowa mała. Nadaję się do tarcia chrzanu

Dziwna rozmowa rekrutacyjna

W Myslenickim sklepie odbylem najdziwniejsza w zyciu rozmowe rekrutacyjna na stanowisko regionalnego kierownika. Otoz pan bardzo szybko opowiedzial mi jaka praca jest ciezka itd. wrecz robil wszystko aby mnie wystraszyc.Odnioslem wrazenie ze nikogo nie chce zatrudnic a tylko straszy ludzi.

Układanie M

Panie kierowniczki zwróćcie uwagę na Agnieszkę ze sportu,bo ku...rwa cały czas kiedy dużo towaru na taśmie ona jak nie sprząta to chodzi palić albo pod taśmą je pije i ogląda ciuchy na wynos. A o 13:30 pakuje pod fartuch te ciuchy i tak codziennie.

Leszek tv.

Pani która tak pięknie opisała Agę powinna naprawdę zmienić fach.Wstyd i tyle.Też uważam,że taka osoba mało robi za dużo się rozgląda woķół siebie,a jeszcze to,że sama ciuchy wynosi to już zapomniała dodać.Dużo osób o tym wie i widzi,ale nikt nie jest tak dwulicowy,żeby kogoś wkopywać,albo oczerniać.No chyba tylko po to,żeby ująć sobie osób z taśmy i rządzić na niej jak się tylko da bo robić to się chyba nie umie skoro próbuje się zlikwidować koleżankę która pracuje już dłuższy czas i umie sobie radzić.Jakbyś robiła ciężko to uwierz mi nie kombinowałabyś w taki hamski sposób na forum opisywać z dokładnością.Miejmy nadzieję,że masz świadomość tego co robisz i jakie możesz ponieść konsekwencje bo prędzej czy później wylecisz z roboty za samo konfidenctwo bo nikt nie lubi takich u nas w firmie.

Ona

On
@Ona

Koleżanko przestań obserwować innych ludzi bo to nie należy do twoich obowiązków, zajmij się swoją praca bo wygląda na to, że to ty nie pracujesz. Piszesz tu jakieś głupoty o Agnieszce co jest nie prawdą. Jedyne co można powiedzieć to, że jesteś dobrym konfidentem...brawo ty...medal już czeka na Ciebie :)

Tyntyn
@Ona

Posłuchaj ... Wiem kim jesteś w zasadzie każdy ma sporcie i innych sortach już wie . Widać że boisz się o swój zadek więc próbujesz wyeliminować tych których uważasz za największe zagrożenie . Ale każdy widzi jak Agnieszka tyra . Żebyś ty mogła porozglądać się po zakładzie i popisać sobie opinię żeby się dowartościować . Naucz się dziewucho że w ten sposób nic nie zyskasz tylko stracisz . A może wkoncu ci się postawiła co ? I nie możesz poradzić sobie z krytyka że to ty pracujesz za wolno . Myślisz że przyszłaś tam żeby każdy za ciebie rozbił ? No to weź ostatnio było ogłoszenie że szukają kogoś na kamery to zmień fach będziesz w swoim żywiole . Każdy przed twoimi oczami będzie zapierdzielal a ty sobie popatrzysz . Pozdrawiam

Układanie M
@Tyntyn

Stoję ztyłu za nią i widzę jak pracuję a więc nie trzeba ją bronić...

Tyntyn
@Układanie M

Bądź chociaż na tyle kulturalną osobą żeby nie wrabiać niewinne osoby ,bo wszyscy na taśmie wiemy kim jesteś i gdzie stoisz ! Pamiętaj . Karma wraca i to z podwójną siłą .

Kruk

Rządy Ali wychodzą nam wszystkim bokiem

Załamany
@Kruk

Tanim kosztem i naszym kosztem dopóki nie dojdzie to do odpowiedniej osoby. (usunięte przez administratora)

Lisek
@Kruk

Rządy wszystkich kontrolnych bokiem wychodzą ....

&&&&

Co to dziś znów było na dziecku taśmy nie spółpracuja ze sobą tylko patrzą jedna na drugą przychodzimy do pomocy ale nie będziemy robić za nich masakra

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 367.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 316, z czego 55 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL