SHIMANO POLSKA BICYCLE PARTS SP. Z O.O.

Żerniki

Opinie o SHIMANO POLSKA BICYCLE PARTS SP. Z O.O.

anonim 2011-03-14 15:54:06
Witam, Ogólnie nie jest źle. Było lepiej zanim pojawił się nowy dyr. [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-04-25 20:55:56
Czy przyjmują u was do pracy ? Mieszkam nie daleko i szukam pracy.
Dario 2012-03-03 16:26:45
Witam,
Co słychać w firmie? Jakieś pozytywne zmiany i ogólnie jaka atmosfera?
voice of poland 2013-01-29 16:20:42
Panom wystawiającym faktury nie chce się łączyć proform - to wymaga nie lada wysiłku!!! Zapomnieli chyba, że na ich miejsce czeka sznur chętnych, gotowych zrobić 2 razy więcej za połowę wynagrodzenia!!!
ccc 2013-04-23 16:25:54
Ciesze się że mam już inną prace. Zdecydowanie nie polecam tej firmy.
anonim 2013-04-24 14:53:42
czyżby to przez nową dyrekcję?
anonim 2013-04-26 14:10:08
A na jakie stanowisko startujesz?
deore 2013-11-05 14:23:24
Witam, mam pytanie czy mógłby mi ktoś przybliżyć jak pracuje sie w firmie Shimano w Żernikach? konkretnie na magazynie? aplikuje na stanowisko magazyniera w tej firmie i chciałbym się dowiedzieć jak wygląda tam praca? na czym ona dokładnie polega? czy jest bardzo duża intensywność pracy, czy praca jest jedno czy dwu zmianowa? jaka jest atmosfera w pracy i ewentualnie na jakie wynagrodzenie można liczyć? dziękuje z góry za wszelkie informacje
ciekawy 2014-05-19 16:21:26
A może ktoś powiedzieć jak się pracuje na stanowiskach Managerskich ? A dokładnie w dziale marketingu ?
Smyk 2015-01-16 13:16:52
Czym dokładnie zajmuje się siedziba firmy w Żernikach? Produkcja części shimano? Czy jest to raczej duża hurtownia? Czy jest możliwość wysyłki części kurierem/pocztą?
sams 2015-02-23 19:14:52
Cześci zamiennych? Ja pamiętam, że jak ktoś miał nowy rower na podwórku i nie był to składak, to patrzyło się na przerzutki, wtedy jeśli były one marki shimano oznaczało, że rower jest dobry i pewnie był drogi. Sam teraz mam rower marki giant, kupowany w salonie giant i również wyposażono go w przerzutki shimano, to dobre części, żadne zamienniki.
lechuu 2016-05-19 13:53:21
od dawna nie ma u nich żadnych ciekawych ofert i widziałem ostatnio tylko to ogłoszenie jako HR & Administration Officer i wydaje mi sie, że od tego czasu cisza.
Zostaw swoją opinię o SHIMANO POLSKA BICYCLE PARTS SP. Z O.O. - Żerniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SHIMANO POLSKA BICYCLE PARTS SP. Z O.O.