Inventory Solutions Polska

Opinie o Inventory Solutions Polska

Duzy 2015-10-28 04:53:39
Brak respektowania prawa pracy. Żadnych przerw w czasie inwentaryzacji bez względu na ilość godzin pracy. Niektórzy z koordynatorów są bezczelni i traktują audytorów jak niewolników. Przestawianie, popędzanie, odliczanie czasu na toaletę jest u nich nagminne. Nie respektują przepisów BHP nie wydając rękawic do pracy w zamrażarkach. W przypadku upominania się o nie lub wyjściu do toalety na ok. 5min. pozbawiają pracy i wyganiają z budynku sklepu na ulicę. Nie ważna jest godzina w nocy, temperatura powietrza czy pogoda. Dodam, iż są to inwentaryzacje wyjazdowe, więc pracownicy wydalenie muszą czekać całą noc na transport.
Adam 2016-03-25 18:30:05
Zdecydowanie nie polecam. Wszystko załatwiają przez pośredników z agencji pracy (JobImpulse), nawet gdy powinni osobiście rozwiązać problem który stworzyli.
Są dwa główne zastrzeżenia.
1. Drobna dziewczyna przychodzi na inwentaryzację i zamykają ją bez posiłku, napojów i przerwy na 6 godzin w chłodni i każą przerzucać ciężkie kartony, a dużego chłopaka dają na batoniki. Z koordynatorem nie ma dyskusji, to co on powie jest święte.

2. Moja sytuacja dotycząca wypowiedzenia. Ciężko pracujesz, starasz się i aż dostajesz oczopląsu od towarów, a wystarczy, że Twoja twarz nie spodoba się koordynatorowi, to mówi, że za wolno liczysz, pisze do biura i koniec pracy. Miałem niedawno taką sytuację - jeszcze rano dostaję systemowego smsa, że idę wieczorem na zlecenie, na które sobie cały dzień ustawiłem, a godzinę później mail, że kończą współpracę, bo koordynator tak chciał i wszystko przepada. Wszystko załatwia się przez konsultantki strefyjob, a człowiek z Inventory uważa się za takiego pana albo tak się boi, że nie ma możliwości rozmowy z nim. Jeśli nie przyjdzie się na zlecenie to naliczają karę 80zł, ale jeśli to oni zdezorganizują komuś dzień wypowiedzeniem umowy z sekundy na sekunde, to na pismo odwoławcze odpowiadają lakonicznie jednym zdaniem i odmawiają jakiejkolwiek rekompensaty za straty ze zdezorganizowanego dnia. Na dodatek nie pisze tego osobiście człowiek z Inventory tylko przez konsultantki z JobImpulse.
Totalny brak szacunku do pracownika. Nie pozwólmy na taki wyzysk.
Zostaw swoją opinię o Inventory Solutions Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inventory Solutions Polska