Opinie o CO-VER Polska sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CO-VER Polska sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CO-VER Polska sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CO-VER Polska sp. z o.o. w Wrocław

Były pracownik Nowy wpis

Uwaga na pracodawcę problemy z ZUS ( zatrudnienie od 1 stycznia zgłoszenie 25 lutego) nie płaci na czas.... Jak wyjedziesz to ma w (usunięte przez administratora) nie odbiera tel. Hoteli nie płaci często wyrzucają na ulicę - szefowa mówi że zapomniała i że w Hiszpanii ciepło..

Czy CO-VER Polska sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

ksmd Nowy wpis

W Coverze raczej dbają o swoich, dają przecież ubezpieczenie zdrowotne.

romek

ojej nie hejtujcie aż taktych ludzi, @adrian ma racje, przecież warto moim zdaniem zapytać osób, które pracowały tutaj już jakiś czas o to jak można zarobić no i przede wszystkim czy się opłaca. Zawsze to jakaś bardziej obiektywna opinia od tej, którą usłyszymy na rozmowie rekrutacyjnej, prawda? Pozdrawiam Was serdecznie.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w CO-VER Polska sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
adrian

@tissot, oczywiście masz troche racji, czasem opłaca sie zaryzykowac, ale do dobry krok dla osób, któe faktycznie sa bez pracy i leza na kanapie przed TV. Kiedy ktoś pracuje w innej firmie i suzka lepszych warunków jak ja, to o wiele większe jest ryzyko, kiedy masz na utrzymaniu psa, kota, żonę, rybki i trójkę dzieci. Po to powstało to forum, dlatego miło by było przeczytać chociaz krótkie polecam lub odradzam.

romek

no i ja też na to czekam, bo wiecie jaka jest teraz sytacja na rynku pracy, jest to bezprobocie duże oc prawda, ale też tak brać kazdą prace w ciemno to chyba nie jest opłacalne nie tylko dla pracownika, ale również dla danej firmy no i dla pracodawcy w sumie.. więc już nie wiem co mam robic, skoro tu jest cisza.

tissot
@romek

moim zdaniem to jak będziesz czekał w nieskończność aż ktoś podrzuci Ci jakieś informacje to nigdy w życiu do tej pracy nie pójdziesz i będziesz do końca życia leżał przed telewizorem zamiast zaryzykować. A co Cię to kosztuje ? i tak Twój czas pewnie nie jest zajęty niczym specjalnie ambitnym? spróbuj

martin

Hej, ludzie w CO-VER Polska. Odswiezcie trochę to forum i napiszcie coś o tym pracodawcy, bo chcę złożyć papiery.

tomek spawacz Nowy wpis

ponieważ byłem na kontrakcie we Włoszech , przyszedł do nich kryzys i kontrakt się skończył

tomek spawacz

Ja bardzo dobrze se wspominam prace z ta firma ,dwa lata pracowałem dla nich firma wypłacana warunki mieszkaniowe tez ok , ogólnie wszystko było ok bardzo chętnie jak by była okazja podpisał bym znów jakiś nowy kontrakt z Co-Ver ,pozdrowienia.

byly

witam, Jak tam w Co-Ver ? gdzie pracujecie teraz ??

nieistotne

Moje zdanie jest takie jak znasz się na swojej robocie i chcesz pracować to firma jest ok,warunki płacowe i mieszkaniowe są dobre

świadek

dobry duszku pewnie masz rację , tylko nie bierzesz pod uwagę nagranych rozmów w biurze we wrocławiu gdzie pani [usunięte przez moderatora]prosi o podpisanie druków delegacji imblanko, dodatkowo mam nagrane telefonem jak pan [usunięte przez moderatora] we włoszech daje po kilka druków delegacji imblanko do podpisania i na odpowiedź co bedzie jak tego nie podpisze odpowiada nie bedziesz pracował i niedostaniesz kasy. do tego dochodzą nagrane rozmowy telefoniczne gdzie upominam się o zaległe pieniądze w trakcie pracy (bo prawie zawsze były problemy) i pani [usunięte przez moderatora] odpowiada w rozmowie że jakby firma chciała płacić pełne diety to by zbankrutowała.posiadam też wydruki komputerowe z komutera kierownika ([usunięte przez moderatora] od elektryków)z liczbą godzin jakie przepracowaliśmy (nie mam wszystkich , ale pare nazwisk udało mi się skopiować) do tego dochodzą światkowie , a jest ich na dzień dzisiejszy okło 60. tak że prosze sie zastanowić zanim dasz dobrąrade czy firma dodatkowo nie zostanie oskarzona o fałszowanie dokumentów. nawiasem mówiąc moja teściowa pracuje w kontroli skarbowej i jest bardzo zainteresowana tą sprawą.narazie nie mam czasu się tym zajmować (a i tak czas gra na naszą kozyść bo bedą wieksze odsetki)ale postaram się by teściowa dostała sporą premie za waszą sprawe. pozdrawiam p [usunięte przez moderatora] i całą reszte śmiesznego co-vera, myślicie ze jestescie najmądrzejsi ale lata pracy z takimi jak wy nauczyły mnie że należy nagrywać , kopiować i co tylko się da by mieć jak najwięcej dowodów .papa buziaki

Prosze sie dobrze zastanowic zanim odda Pan sprawe do sadu, poniewaz narazi sie Pan na powazne konsekwencje. Prosze sobie przypomniec co Pan podpisywal co miesiac przed kazda wyplata... jezeli kiedykolwiec wysilil sie Pan zeby przeczytac ten swistek, powinien Pan zauwazyc sume jaka na nim widniala. Prosze tez przeczytac swoja umowe o prace. Potem sprobowac wyliczyc swoja pensje i zastanowic sie dlaczego taki sposob, jaki zastosowala Co-Ver jest dla Panow najkorzystniejszy. Jezeli zalegaja z wyplatami, to dlatego, ze maja powazne problemy finansowe (prosze nie ludzic sie ze odzyskaja Panowie te pieniadz.. niestety). Odradzam natomiast z dobrego serca drogi sadaowe, poniewaz jestem na 100% pewna, ze nic Panowie nie wskuraja, a narobia sobie tylko problemow. Ta firma ma na wszystko odpowiedni papier podpisany przez Panow, a Panowie? Pozdrawiam serdecznie. Dobry duszek :)

khhkh

właśnie od września zalegają z wypłatą diety i nie zapowiada się aby ją wypłacili trzeba będzie jednak oddać sprawę do sądu może ktoś pokrzywdzony się dołączy do mojej opinii, a szkoda bo praca była super jak i wynagrodzenia ,szkoda ze przez taki drobny błąd firma traci na opinii

troll

Co do covera fakt robota spoko.jedynie nikt nigdy nie wiedzial do kiedy bedzie trwala praca.z dnia na dzien mozna sie bylo spodziewac powrotu do polski. No i jeden mankament od wrzesnia do dzisiaj firma zalega z wyplata diet dla czesci osob jest to ponad 2000 euro. Wykrety firmy to typowe sranie w banie dla frajerow. Prawdopodobnie jak w innych przypadkach trzeba sie bedzie upomniec o swoje przez sad pracy.Co daje wiele do myslenia o polityce firmy.Teraz zalegaja 25 euro za dzien,jak sprawa trafi do sadu bedzie walka o 48 euro za dzien czyli dwa razy wiecej,w firmie ktos o tym chyba zapomnial,nie mowiac juz o tym ze jak sprawa trafi do sadu cover straci twarz i wiarygodnosc. pozdrawiam TROLL

wujek

jesli chodzi o firme to spoko wszystko pracowałem u nich przez rok we włoszech na bardzo dobrych warunkach zzarabiałem nawet i po dwanascie koła za miesiąc tylko ze teraz nie potrzebują tam juz polaków jak na razie i szkoda ZATRUDNIAJĄ wiecej ludzi ale jakie oni mają stawki nie wiem bo oni pracowali po budowach w całej europie Jesli chodzi o mnie to polecam tylko trzeba wynegocjować dobre warunki polecam i dziekuje za ten rok wujek

Zostaw merytoryczną opinię o CO-VER Polska sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w CO-VER Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CO-VER Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

CO-VER Polska sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Wiosenna 14 lok. 2
    53-017 Wrocław