logo Salon Firmowy „Vistula S.A”

Salon Firmowy „Vistula S.A”

Kraków

Opinie o Salon Firmowy „Vistula S.A”

12345 2010-02-22 10:54:16
Praca beznadziejna, nie szanuja pracownikow, wynagrodzenie mniejsze niz w masarni,szukaja wszedzie problemow, o awansie można zapomniec, chyba, ze masz znajomosci to i z warzywniaka awansujesz na stanowisko kierownicze.Beznadzieja, beznadzieja i jeszcze raz beznadzieja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ewa 2013-09-29 11:22:52
Ta firma jest śmieszna, zwłaszcza dział księgowości gdzie pracują dwie [usunięte przez moderatora] na stanowisku kierowniczek. Ogrom pracy za marne 1700 zł , wieczne żaluzje, problem z urlopem po prostu robotów szukają. Atmosfera grobowa więc lepiej się zastanówcie zanim tam pójdziecie
pol 2016-04-29 14:04:26
większość osób zna ich z koszul, ale to sa również grnitury, płaszcze koszule , buty, spodnie i marynarki, wiec w sumie można u nich wszystko zakupić z tego co widze.
Zostaw swoją opinię o Salon Firmowy „Vistula S.A” - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Firmowy „Vistula S.A”