Opinie o Office Shoes w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Office Shoes. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Office Shoes na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office Shoes w Warszawa

Omijać szerokim łukiem, w obuwiu powstała dziura po tym jak miałam je trzy razy na nogach. Reklamacja odrzucona, „firmowy rzeczoznawca”, ignorancja obowiązującego prawa. Firma żyje z tego, ze sprzedaje podrobiony towar, który w dodatku jest zle przechowywany.

Lukasz

Ostatni raz zakupiłem buty w tej firmie . Jest to spowodowane absurdalnym odrzuceniem reklamacji jaka złożyłem na buty lacoste .Oba Buty rozkleiły się Totalnie po kilku miesiącach , dodam ze nigdy nie były przemoczone , prane w pralkę itp . Normalny użytek i oczywiście konserwacja , która jak stwierdzili nie używałem. Mam wątpliwości co do oryginalności sprzedawanych produktów w tym sklepie ponieważ mam tylko buty marki lacoste i nigdy ich nie musiałem reklamować. Sprawa zgłosiłem do rzecznika

Byly
@Lukasz

Pracowałem tam kiedyś i tam reklamację załatwia się na telefon. Zagadać z kierownikiem niech dzwoni to uznają. Bo tak to odrzucenie jak leci

Klient ze Śląska :)

OSTRZEGAM PRZED KUPOWANIEM Z TEGO SKLEPU. Miałem to samo co inni, czyli przekłamane uzasadnienia odrzucanych reklamacji. Buty z promocji są z odrzutów podejrzewam, ponieważ zawsze te buty wytrzymują maksymalnie 3-4 miesiące, a potem i tak nie ma szans na reklamację, ponieważ ich ,,prywatny" rzeczoznawca zawsze coś wymyśli, że za duże/małe buty, albo nieobcięte paznokcie ;) Wszystkim bliskim oraz całej społeczności internetowej odradzam office :)

Klient
@Klient ze Śląska :)

To prawda ten sklep to porażka. Sprzedać i zapomnieć. Buty sa z drugiego sortu, odrzuty. Odradzam zakup zwłaszcza w Szczecinie. Kiedyś miła obsługa tam ale dawno temu. Teraz naburmuszone Panie.

Sr
@Klient ze Śląska :)

(usunięte przez administratora) Wynajęty przez sklep rzeczoznawca odrzuca reklamację wadliwych butów. Pozostaje jedynie dochodzenie swoich praw w sądzie, na co mało kto się decyduje. (usunięte przez administratora)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Office Shoes?

zycie

Tutaj pracuja ludzie, ktorzy nie maja potrzeb i ciesza sie z minimalnej krajowej. Jak ktos tu pracuje wiecej niz 3 lata to porazka - atmosfera nie jest wazna tylko to ze wjezdza na konto 1500

xdddddd

Atmosfera? A jaka moze byc atmosfera w miejscu w ktorym masz milion obowiazkow- od sprzedawcy do konserwatora, bankiera,ochroniarza, sprzatacza itd za najnizsze psie pieniadze jakie sa mozliwe? Jaka atmosfera moze panowac w miejscu gdzie nie otrzymasz pomocy i wsparcia podczas epidemii tylko nie przedluzaja Ci umowy? Pozdrawiam wszystkich ktorzy nie maja do tej pory mozliwosci powrotu bo wystepuje chory limit godzin wiec i tak nic nie zarobicie bo firma na skale swiatowa ma kryzys ale na dwoch regionalnych ich stac!!!! Nigdy wiecej. Trzymajcie sie wszyscy z dala od tego cyrku

Regionalni
@xdddddd

Ja tak słabi i tak bezużyteczni że przykro się na to patrzy.

Sprzedawca

nic konkretnego - zatrudniony od zaraz

Brak konkretnych pytan : podobalam sie kierownikowi i tyle

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Nie polecam

Pensja głodowa, tragiczna atmosfera, brak szansy na premie. Tylko dla ludzi co nie mają szacunku do siebie.

Zwolniona

Czy u was też zwalniają bo mnie właśnie wyrzucili. W święta!!!! :(((((( co za firma.

wiem jak jest

Dostaliscie już info o planowanych zwolnieniach? Lada moment maja oglosic!!!

Czy można w Office Shoes liczyć na jakieś dodatki?

Czak

Tak możesz dodatkowo zapłacić za zaginiony/skradziony towar :)))

Jak jest z awansem w Office Shoes?

Była

Jakim awansem??? W tej firmie nie ma czegoś takiego jak awanse

Łukasz
@Była

Firma nie umożliwia rozwoju zawodowego swoim pracownikom, a czego w takim wypadku można oczekiwać ze strony pracodawcy? Są jakiekolwiek premie uzależnione od wyników sprzedaży bądź inne benefity?

@aggg A zglaszalas gdzieś to ze kierownik nie zachowuje się tak jak powinien ?

Sebastian

Cześć. Jak atmosfera w firmie ?

Plac Wilsona

Ach ta mityczna Warszawa...przecież nie ma jej od ponad roku. Napiszcie czy ta biedna okaleczona kobieta nadal tam zarządza? A Słowak? A kiero donosiciel co pracowal w ZG? Jak sie bawicie? ;)

Hej, byłem na rozmowie rekrutacyjnej do Officeshoes i odradzam. Stawka która została mi zaoferowana była dużo niższa od tej którą podawałem w oczekiwaniach, jeśli szanujecie swój czas i samych siebie to możecie sobie darować.

Atmosfera w pracy, DRAMAT. Kierownik salonu, uważający, że ma postawę pro-pracowniczą, nie potrafi zarządzać zespołem, notorycznie się spóźnia, „pracuje” najlepiej z zespołu, a tak na prawdę siedzi na telefonie rozmawiając z kim… Byli pracownicy domyśla się z kim i o czym. Jeśli planujesz podjąć współpracę z firmą, to większość zależy od salonu i kierownika. Jeśli chodzi o polską centralę, większość zespołu jest cudowna, ale z wyjątkami.

Artur

Skoro w Twojej ocenie atmosfera pracy w firmie Office Shoes nie należy do najlepszych, to ciekawi mnie, czy pracodawca podejmuje może jakieś kroki, aby ją poprawić? Mam tu na myśli organizowanie ewentualnych spotkań integracyjnych bądź innego rodzaju sytuacji, które pozytywnie wpływałyby na relacje między pracownikami i osobami na stanowiskach kierowniczych? Oceń, czy jest coś robione w tym kierunku.

@

Panie Arturze ja myśle że tylko pan nie wie o co chodzi.

@@

Żeby zrozumieć Twoją wypowiedź należy wyjaśnić co się ma na myśli. Rozumiem, że jesteś niezadowolony ze współpracy z firmą, ale zawsze warto podać argumenty na poparcie swoich słów, wtedy są jasne i zrozumiałe dla wszystkich. Co chciałbyś poprawić lub zmienić w zatrudnieniu, a jakie aspekty pracy mimo wszytko Ci odpowiadają?

...

A po co rozwijać temat ? Nie ma o czym rozmawiać. Dno i nic więcej

@...

Uważam, że tego typu wypowiedź powinna zostać odpowiednio uzasadniona. Wypowiadasz się w negatywnym tonie o pracy w firmie Office Shoes, dlatego myślę, że nie tylko ja chciałbym dowiedzieć się, dlaczego tak sądzisz. Aby Twoje opinia stała się bardziej merytoryczna to proszę Cię o rozwinięcie wpisu.

Angela

Traktowanie pracownika oceniam na -10 . Współpraca z Wawą zawsze była koszmarem . Traktowali ludzi jak (usunięte przez administratora) I bronili osoby które były na stanowisku kierowniczym. Dodam - niesłusznie !

Żak
@Angela

Ale czy z Warszawą aby na pewno a nie przypadkiem ze Słowakiem bądź Serbem? Więcej konkretów!

W Krakowie kto będzie kierownikiem , skoro obecny przenosi się do Gdyni ? Nikt tam nie daje rady ? To może zamkną ten sklep

Wawele

Mogli kogoś lepszego przysłać ...

Wawele

Zarobki nie są w żadnym stopniu adekwatne do wykonywanej pracy. Atmosfera nawet była w porządku, do czasu aż wpływa premia którą przyznaje kierownik - wszystkim pracownikom najniższą sumę nawet nie 200 złotych. Pozostaje pytanie ile sam sobie przyznał ? Przecież pieniądze się nie rozpłyneły...

GR

NAGMINNE OSZUKIWANIE PRACOWNIKÓW, TELEFONY PRZY BRAKU KLIENTÓW W SKLEPIE, NIEOGARNIĘCIE KIEROWNIKA Moje sugestie dla Office Shoes: Zacząć poważnie traktować pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Office Shoes - Warszawa

• Jak się pracuje w Office Shoes?

Zobacz opinie na temat firmy Office Shoes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Office Shoes?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Office Shoes?

Kandydaci do pracy w Office Shoes napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Office Shoes