Opinie o OSK JOLA w Klucze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie OSK JOLA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w OSK JOLA o rekrutacji.

Branże: Pielęgniarki i położne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OSK JOLA w Klucze

Franek Nowy wpis

Firma dobrze oceniana przez klientów. Zastanawiam się czy zatrudnia pracowników?

mirek Nowy wpis

Czasem ludzie nie widzą podstawowych rzeczy @kursantka więc dobre i to a jak egzamin zdany? Wiem z doświadczenia, że na instruktora często się narzeka ale później po latach docenia się właśnie takie nauki

kursantka Nowy wpis

dno i zenada, niestety pani Jola nie nauczyła mnie niczego, mąż pani joli na jazdach doszkalających uczył mnie 40 min jak ustawić fotel kierowcy i dlaczego... na rondzie ofiar katynia nie byłam ani raz !

Zbyszek Nowy wpis

Pracuję w tej szkole już ponad rok. Mam 10 zł netto / godz. Wynagrodzenie wypłacane terminowo. Dostaje tez premię. Nie narzekam. Grafik ustalany tak jak ja chce. Nie mogę złego słowa powiedzieć.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie OSK JOLA? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Jerzy

Zadzwoń Kolego do kilku większych OSK i zorientuj się jakie stawki proponują,winni są sami pseudo instruktorzy zwłaszcza studenci którzy zatakie stawki pracują a właścicielowi zależy na jak najtańszym pracowniku i koło się zamyka.

COLA

UWAGA!!! Przestrzagam przed zatrudnianiem się w tej firmie. Pani Jola nie wypłaca pięniędzy albo wypłaca je cały miesiąć po troche. Kursantom są tam dopisywane godziny. Ukrywa ona koszty... Trzeba za kurs płacić więcej niż na początku. A jazdy są tam takie że szkoda mówić nic sie nie uczy kursantów żeby tylko wykupili kues doszkalający. Co by się nie stałi wina instruktoea ! Omijać ta szkołe z daleka... Przestrzegam z całego serca

Dobry wujek

Do tycha Poczytaj sobie resztę wypowiedzi.

plutonowy

Dno

Znam takich którzy jeżdżą za 7 zł na godz jako instruktorzy żenada Wracając do Joli są tam limity za 1 godz. jazdy nie mozna przejechać wiecej jak 15 km.!

burzan

z tego co widzę to podejście do zarobków w danej firmie zależy wyraźnie od tego jakie doświadczenia wyniosło się ze swoich poprzednich prac. Ja osobiście za taką kasę w tej chwili bym nie pracował , bo to po prostu moim zdaniem mało, ale skoro uważacie , że taka kasa Wam wystarczy to możę rzeczywiście dobre dla Was miejsce

Przedsiebiorca

To po co tam pracowałeś za 8 zł ? Przecież wiedziałeś za jaka stawkę idziesz pracować. Trzeba sobie otworzyć swoją szkołę nauki jazdy to zobaczysz jaki to rarytas. Nawet roku nie wytrwasz na rynku w dzisiejszych czasach. Co w tym dziwnego że zajmuje się rożnymi rodzajami działalność ? Ja tez tak robię. Takie czasy nastały. Świadczy to o zaradności. Szkoła powinna cie pozwać do sadu z powództwa cywilnego. Chłopie ty w jakimś innym świecie żyjesz. Dziwisz się że pracodawca boi się o swoje samochody ? Wiem jak pracownicy nie dbają o majątek firmy na swoim przykładzie. Nie ich to zniszczyć.....co mi tam. Na pewno lepiej na tym wyjdą jak rodzinnie firmę będą prowadzić pracownicy ich do ruiny nie będą doprowadzać.

Przedsiebiorca

Realistka
@Przedsiebiorca

Cóż pseudo przedsiębiorco (widzę,że osk jola występuje pod różnymi pseudonimami i pisze sobie sama broniące i pozytywne opinie ). Ja też tam pracowałam jestem byłą instruktorką i potwierdzam to co jest wyżej napisane. Sama prawda o tej szkole, instruktorzy nie dostają w terminie wypłaty albo i wcale, dlatego widząc co się tam dzieje popracują tam chwile i odchodzą prosząc się o ciężko zarobione pieniądze, za uczciwie wykonaną pracą,jak zawsze zamieszanie i szukanie winnego,a kursanci są tak szkoleni żeby przychodzili na dodatkowe lekcje,tak naprawdę realia są takie, iż szkoła która jest szanowana posiada dobre opinie duże ilości kursantów jest w stanie dać instruktorowi 10 - 12 zł i są wypłaty w terminie ale osk jola do tego nie należy, jeżeli chodzi o samochody (złomy) które posiada to z tego co się dowiedziałam to jak instruktor by czasem uderzył to jest to naprawiane z jego kieszeni a nie z polisy OC, a jeżeli ktoś uderzy w samochód to jola pieniądze bierze dla siebie a samochodu nie naprawia - kolejny przykład traktowania instruktorów,a do sądu to się powinno podać jole i wszystkich innych pseudo przedsiębiorców, którzy w ten sposób traktują pracowników którzy uczciwie na nich pracują bo każdy ma na utrzymaniu rodzinę ale dla niej to nie jest ważne tylko żeby jej nie brakło, dlatego moja rada jest taka: w Krakowie jest wiele dobrych szkół gdzie zostaniecie dobrze przygotowani do egzaminu a instruktor pracuje w normalnych warunkach, więc jeżeli nie chcecie zostać nabici w butelkę omijajcie tą szkołę szerokim łukiem.

Kacper

Szkoła na 5. Polecam

Katarzyna

Polecam jazdy z Panią Jolą lub Agniezką. To super instruktorki. Bardzo dużo tłumacza. Sa bardzo zaangażowane w to co robią. Skończyłam kurs w poniedziałek idę na egzamin. Myślę ze dobrze mnie przygotowały. pozdrawiam

dobo

właścicielka szkoły ma w nosie kursantów, wiecznie giną karty, wiecznie problem żeby umówić się na jazdy. . .(usunięte przez administratora) zanim się zapiszesz, dokładnie przeczytaj regulamin. porażka, a nie szkoła !

jarek

Zdawalność egzaminów to akurat mało istotna sprawa, bo wiele z przychodów to tez jazdy doszkalające. W ogóle da się znaleźć u nich pracę jako instruktor?

Były Pracownik

Polecam szkołę przyszłym pracownikom. Pracowałem w tej szkole 3 lata. Jest naprawdę super. Szkoła godna polecenia.

Oberwator

Przeglądam te fora i dziwie sie co ludzie wypisują na siebie ? Sam prowadzę firmę choć całkiem inna branża, ale w nauce jazdy właściciele wyprawiają dziwne rzeczy od jakiegoś czasu. Jeden drugiego by zamordował z zazdrości ze komuś coś wychodzi a jemu nie. Tak tylko polak potrafi. Przedsiębiorca

zyzia

boże co za (usunięte przez administratora) a nie ośrodek szkolenia.... nie polecam(usunięte przez administratora)

Kolega

(usunięte przez administratora) Myślę że ten link mówi sam za siebie ! a jeśli znajdziecie jakieś pozytywne opinie na temat osk jola to sama właścicielka sobie je dodała.... Ps. zastanów sie człowieku 100 razy zanim będziesz u niej robił kurs..... Później będzie za późno..

Zostaw merytoryczną opinię o OSK JOLA - Klucze

OSK JOLA
2.7/5 Na podstawie 23 ocen.
  • ul. Sosnowa 5 lok. 3
    32-310 Klucze