WARTEK

Szczecin

Opinie o WARTEK

rozczarowany 2010-06-06 18:24:11
Obiecanki cacanki i polus musi(usunięte przez administratora)
Pracownica 2011-02-21 11:11:10
Szef nęka pracowników. Jawnie faworyzuje jednych a gnębi drugich. Szpieguje. Posuwa się do tego, że podgląda pracowników przy pracy siedząc w zaparkowanym nieopodal samochodzie. Mobbing i wyszydzanie na forum pracowniczym są na porządku dziennym. Nie polecam jakichkolwiek kontaktów
pszczółek 2013-03-01 19:39:34
Panowie darujcie sobie, praca za granica to po prostu niewypał, okrada strasznie, oszukuje, przy 280h 5000tys złotych, przelicznik euro zaniżony, wszystko wpisywane jako zaliczka płacy nawet kasa na paliwo, porażka.
misiu 2013-12-23 06:44:31
Rewelacji nie ma , ale też nie ma tragedii.
+regularne wypłaty - do 10tego kasa jest na koncie
+hotel gratis - chociaż sponsorowany przez Niemców
+dość regularne zjazdy do domu

- delegacji nie płaci
-żeby rzeczywiście coś zarobić , trzeba nabić godzin
-prezes jak potrzebuje ludzi , to powie wszystko co chcą usłyszeć , aby tylko chcieli pracować - potem nikt nic nie wie
- w każdej brygadzie ma jakiegoś nygusa ,ale go trzyma , bo mu donosi z pierwszej ręki
Mając do wyboru - żebrać w polsce czy w niemczech - wolę to drugie
ROMULUS--1 2014-01-27 10:16:40
A według AC-DC jest zajebiaście.
johnny 2014-03-18 11:25:23
Może ktoś napisać jak wygląda praca w Wismarze?Jak z zakwaterowaniem i czy jest internet?
Zpolotem 2014-05-22 21:01:34
[usunięte przez administratora] pracowników jest na pierwszym miejscu w tej firmie. Wiadomo jak ktoś nie chce pracować to nie będzie ale są czasy jakie są i gdy praca jest to trzeba brać bo z pracą ciężko, a szef to wykorzystuje na całego.Wyjazdy na 3 miesiące bez możliwości zjazdu do domu, wyżywienie we własnym zakresie jak ktoś odmawia to nie przedłużają umowy. Szkoda że ludzie tak wykorzystują dzisiejszą sytuację na rynku.
ryszard 2015-01-20 14:25:36
no ale dużo informacji.. no tez tutaj bardziej się dowiesz na pewno pod kątem pracowniczym jak to wygląda, a nie wydaje mi się na przykład, żeby to intersowało jakiś przedsięb iorcó jak szef traktuje swoich podwładnych, jakie daje im pakiety socjalne itd, tylko licza się dla niego wyniki, cena, więc to zakley o jakieś formie wspóprayc mówisz.
izmana 2015-03-23 08:55:35
Nigdy nie pracowałem w Szczecinie, ale czy z racji na lokalizację (bliżej zachodu) warunki mogą być lepsze niż w miejscowościach takich jak Trójmiasto czy Olsztyn? Jeżeli tak, to zbyt długo nie będę się zastanawiał by zmienić pracę. Dajcie tylko znać czego można się spodziewać i jaki jest średni odsetek ludzi zadowolonych z pracy u nich.
kcin 2015-10-08 15:32:15
Wartek mieszkania straszne w niemcowie są, jakieś nory śmierdzące bez kóchenki mikrofalowej dobrze jak działają wszystkie palniki żeliwiaki. Brak ogrzewania, brać z domu farelki najlepiej mikrofale i wszysko ine. Zarobić idzie lepuiej niż w polsce. Ale szacunku sobie nie wypracujesz a przynajmniej ciężko przed 5rokiem pracy. Same chęci to mało.
paka 2016-05-15 12:04:05
no raczej jest, inaczej już dawno byśmy tu o tym przeczytali. Na brak terminowości każdy by zwrócił uwagę. :)
Zostaw swoją opinię o WARTEK - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WARTEK