Opinie o WARTEK w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WARTEK. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w WARTEK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WARTEK w Szczecin

2015 Nowy wpis

Nie podejmujcie pracy w tej firmie. Okropne warunki w materacu miałem dziurę i schowałem w niej całą rękę, zimno, brudno jak w psiarni jedyny pozytyw to że za darmo hotel na którym po pracy nie odpoczniesz. Ludzie w pracy to porażka. Żeby Polak Polaka tak traktował; wstyd panowie;

Nro Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Arek Nowy wpis

Od marca tego roku firma ma zawieszoną działalność. Wiecie czy są plany dalszej pracy?

Edyta Nowy wpis

@bob budowniczy możesz wyjaśnić, co dokładnie masz na myśli pisząc o braku możliwości awansu przez zwykłego pracownika tej firmy? Perspektywa rozwoju to szczególnie dla młodych osób bardzo ważny aspekt zatrudnienia. Często decydujący o aplikacji na konkretną ofertę pracy.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie WARTEK? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Bob budowniczy

Fima zarządzana przez nierzetelnego prezesa jak za czasów UB, mobing, duża rotacja pracowników, awanse tylko dla podpierdalaczy i papraków. Brak możliwości rozwoju dla prawidłowych ceniących się fachowców, zlecenia w godzinach pracy na remonty w domach prezesów spółdzielni i ich rodzin jak wolontariat,wyzysk i brak szacunku dla pracowników. NIE ZAROBISZ tu a jedynie stracisz nerwy i zdrowie

paka

no raczej jest, inaczej już dawno byśmy tu o tym przeczytali. Na brak terminowości każdy by zwrócił uwagę. :)

kcin

Wartek mieszkania straszne w niemcowie są, jakieś nory śmierdzące bez kóchenki mikrofalowej dobrze jak działają wszystkie palniki żeliwiaki. Brak ogrzewania, brać z domu farelki najlepiej mikrofale i wszysko ine. Zarobić idzie lepuiej niż w polsce. Ale szacunku sobie nie wypracujesz a przynajmniej ciężko przed 5rokiem pracy. Same chęci to mało.

izmana

Nigdy nie pracowałem w Szczecinie, ale czy z racji na lokalizację (bliżej zachodu) warunki mogą być lepsze niż w miejscowościach takich jak Trójmiasto czy Olsztyn? Jeżeli tak, to zbyt długo nie będę się zastanawiał by zmienić pracę. Dajcie tylko znać czego można się spodziewać i jaki jest średni odsetek ludzi zadowolonych z pracy u nich.

ryszard

no ale dużo informacji.. no tez tutaj bardziej się dowiesz na pewno pod kątem pracowniczym jak to wygląda, a nie wydaje mi się na przykład, żeby to intersowało jakiś przedsięb iorcó jak szef traktuje swoich podwładnych, jakie daje im pakiety socjalne itd, tylko licza się dla niego wyniki, cena, więc to zakley o jakieś formie wspóprayc mówisz.

Zpolotem

[usunięte przez administratora] pracowników jest na pierwszym miejscu w tej firmie. Wiadomo jak ktoś nie chce pracować to nie będzie ale są czasy jakie są i gdy praca jest to trzeba brać bo z pracą ciężko, a szef to wykorzystuje na całego.Wyjazdy na 3 miesiące bez możliwości zjazdu do domu, wyżywienie we własnym zakresie jak ktoś odmawia to nie przedłużają umowy. Szkoda że ludzie tak wykorzystują dzisiejszą sytuację na rynku.

johnny

Może ktoś napisać jak wygląda praca w Wismarze?Jak z zakwaterowaniem i czy jest internet?

ROMULUS--1

A według AC-DC jest zajebiaście.

misiu

Rewelacji nie ma , ale też nie ma tragedii. +regularne wypłaty - do 10tego kasa jest na koncie +hotel gratis - chociaż sponsorowany przez Niemców +dość regularne zjazdy do domu - delegacji nie płaci -żeby rzeczywiście coś zarobić , trzeba nabić godzin -prezes jak potrzebuje ludzi , to powie wszystko co chcą usłyszeć , aby tylko chcieli pracować - potem nikt nic nie wie - w każdej brygadzie ma jakiegoś nygusa ,ale go trzyma , bo mu donosi z pierwszej ręki Mając do wyboru - żebrać w polsce czy w niemczech - wolę to drugie

pszczółek

Panowie darujcie sobie, praca za granica to po prostu niewypał, okrada strasznie, oszukuje, przy 280h 5000tys złotych, przelicznik euro zaniżony, wszystko wpisywane jako zaliczka płacy nawet kasa na paliwo, porażka.

Pracownica

Szef nęka pracowników. Jawnie faworyzuje jednych a gnębi drugich. Szpieguje. Posuwa się do tego, że podgląda pracowników przy pracy siedząc w zaparkowanym nieopodal samochodzie. Mobbing i wyszydzanie na forum pracowniczym są na porządku dziennym. Nie polecam jakichkolwiek kontaktów

rozczarowany

Obiecanki cacanki i polus musi(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o WARTEK - Szczecin

WARTEK