DECATHLON SP. Z O.O.

Legnica

Opinie o DECATHLON SP. Z O.O.

admin 2015-07-29 03:16
Jak wygląda atmosfera pracy i rekrutacja w firmie DECATHLON SP. Z O.O. ? Czekamy na nowe opinie.
staszek 2016-05-06 11:40
tak, to prawda, że szkolenia mają naparwde rózne, ale zastnawiam się jeszcze nad praca u nich jako Magazynier - Pracownik Zespołu Logistycznego, bo praca jest rozwojowa no ale też trzeba mieć jednak to min 2 letnie doświdczenie na podobnym stanowisku jak widze.
Basia 2017-05-24 19:16
Miesiąc temu kupowaliśmy z mężem rowery. Nie bardzo wiedzieliśmy na jakie się zdecydować. Szczęśliwie trafiliśmy na fachowca, merytorycznie doradził w sposób życzliwy i stonowany. Dokupiliśmy też kilka gadżetów do nowych pojazdów. Po miesiącu - 23 maja - znów trafiliśmy do decathlon w Legnicy, ponieważ jeden z rowerów wymagał korekty w ustawieniach. Trafiliśmy na tego samego Pana obsługującego. Równie fachowo nas obsłużył. Okazało się, że ma na imię Damian (koledzy dodali, że jest kierownikiem). Nasze podziękowania Pan Damian przyjął w sposób bardzo skromny. Postanowiliśmy wtedy, że koniecznie podziękujemy na forum, co czynimy.
Pozdrawiamy Pana Damiana oraz cały zespół pracowników, którzy wykazali się pracowitością i życzliwością.
No, to tyle...
Basia i Wojtek
Zostaw swoją opinię o DECATHLON SP. Z O.O. - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DECATHLON SP. Z O.O.