Niezadowolona

Aa

Opinie o Niezadowolona

Niezadowolona 2010-12-01 15:03:27
Manpower wezwało mnie na rozmowę kwalifikacyjną, po której dostałam tzw. zielone światło. Powiedzieli, że jest praca, że zadzwonią w piątek z potwierdzeniem. Owszem zadzwonili, z tym że zostałam poinformowana, iż w poniedziałek dostanę kolejny telefon z dokładniejszymi szczegółami. Czekałam 2 tygodnie! I nic. Zadzwonili znowu, ale z inną propozycją. Zgodziłam się, bo wiadomo idą Święta, a miło jest kupić bliskim choć drobny prezent. Zapytałam w międzyczasie dlaczego nie zadzwonili wcześniej? Usłyszałam, że pracodawca jednak zmniejszył liczbę przyjmowanych pracowników... Ale nie można było mnie o tym poinformować ??? W każdym razie, przy drugiej rozmowie, uzgodniliśmy termin mojego stawienia się w siedzibie na podpisywanie umowy. Jeszcze tego samego dnia, kiedy miałam podpisywać umowę zadzwoniła do mnie babeczka z zapytaniem czy będę na pewno ? Oczywiście, że będę! Traf chciał, że w tym dniu spadł ten fatalny śnieg i wszystko się spóźniało. Byłam w połowie drogi, kiedy po raz kolejny dostałam telefon od Manpower z jakże interesującą informacją "Wiesz co, nie przychodź dzisiaj, bo jednak nie podpiszesz umowy, ponieważ pracodawca chce zapoznać się z Twoim profilem. Tak więc będzie potrzebne Twoje zdjęcie". Ok, spoko ale nie mam do Was maila. "To ja ci wyślę zaraz SMSem". I tak czekam i czekam na tego SMSa do dnia dzisiejszego...W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ich mam! Ściemniacze pieprzone...Dwa razy ten sam numer ? Nigdy więcej !!
Zostaw swoją opinię o Niezadowolona - Aa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niezadowolona