BAL-TUR Ośrodek terapii odchudzającej

JASTRZĘBIA GÓRA

Opinie o BAL-TUR Ośrodek terapii odchudzającej

Kasia 2016-07-10 21:59:27
jednym słowem tragedia...właściciele oszczędzają na wszystkim niestety na jedzeniu również, sporządzone z najtańszych produktów ochydne poprostu wszyscy w ośrodku z którymi mieliśmy okazję rozmawiać narzekali na jedzenie i byli rozczarowani pokojami które na zdjęciach wyglądają zupełnie inaczej w rzeczywistości masakra, nikomu nie polecam, oszczędność widać na każdym kroku, pokoje bardzooo standardowe nie sprzątają, brudne sztućce i talerze to norma i ten odpychający zapach ze stołówki nikomu nie polecam przyjazdu do tego obiektu z lat 80.
Domi 2016-07-10 22:02:57
niestety muszę sie zgodzić z przedmówczynią, jedzenie to tragedia, wszystko made in aro czyli zedrzeć jak najwięcej kasy za najmniejsze pieniądze, pokoje pozostawiają wiele do życzenia, obiket generalnie do remontu
Zostaw swoją opinię o BAL-TUR Ośrodek terapii odchudzającej - JASTRZĘBIA GÓRA
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAL-TUR Ośrodek terapii odchudzającej