logo eSKY.pl S.A.

eSKY.pl S.A.

Radom

Opinie o eSKY.pl S.A.

ZadowolonyPracownik 2015-05-22 17:24:51
Wiele się w tej firmie zmieniło przez ostatnich kilka lat, zwłaszcza dla kandydatów. Są takie działy, takie specjalizacje, gdzie kandydat w zasadzie po jednej rozmowie kwalifikacyjnej dostaje już w trakcie jej trwania odpowiedź czy zostanie zatrudniony czy nie. Mało która firma daje taką możliwość (nie ma potrzeby chodzenia na 3-4 etapowe rozmowy kwalifikacyjne). Zarobki bardzo dobre, zależne głównie od zaangażowania pracownika. Jesteś aktywny, chętny do pomocy innym, szybko się rozwijasz, na pewno zostaniesz objęty coroczną podwyżką. Dodatki typu ubezpieczenie, multisport, sponsorowane wypady integracyjne, wspólne integracje całej firmy, darmowa kawa i herbata to standard chyba w każdej dobrej firmie IT - jest on i w eSky.
Natomiast firma nie była by taką jaką jest bez ludzi. W eSky z prezesem możesz napić się kawy i rozmawiać na towarzyskiej stopie, Tema Lider w IT może być Twoim dobrym kolegą i możesz zapytać go o wszystko, koledzy na pewno Ci pomogą szybko się wdrożyć... Krótko mówiąc jest dobrze ;)
oreo 2015-06-14 22:54:23
Zainteresowani mają do zaoferowania...
Anonimek 2015-07-19 20:41:39
Zdecydowanie częstą rotacją. Przetrwają tylko ci po znajomości. Zwykły, uczciwy pracownik nie ma tam długiej racji bytu.
Anonimek 2015-07-21 22:50:30
Standardowe gadanie frustrata który nawet tam nie pracuje. Jakie znajomosci? Kto będzie trzymał pracownika, który zle pracuje? W każdym dziel przyniesie straty, a to ma większe znaczenie od znajomosci.
hahaha 2015-07-29 16:00:54
Znam tą firmę bo kilka lat tam się pacowało, każdy kazdemu d... obrabia. Przestancie mydlić oczy ludziom. Ludzie podkładają sobie tam świnie żeby tylko być ulubieńcem kierownika/lidera. Tam przychodzisz do obozu pracy, kto tam pracował ten wie, można by książkę napisać... Alleluja że już tam nie pracuję i życze wszystkim MĄDRYM aby znależli sobie normalniejsza pracę bo są takie! :)
timlider 2015-07-29 19:00:29
Stanowisko?
pracownik 2015-09-09 19:30:32
ale pierdoły piszesz :)
beware 2015-09-13 19:13:44
Sztuczna inteligencja nie wie, ze w wiekszosci tych miast nie ma biur ...
Sluraf 2015-10-14 19:42:26
A jakie tam jest wynagrodzenie programisty kto napisze konkretną kwotę?
beware 2015-10-19 06:25:24
Sztuczna inteligencja się ze mną kłóci... A co do zarobków to o od 5 do 12 tys. brutto.
uxer 2015-11-18 11:09:24
tak się składa, że w miastach innych niż Katowice, eSKY współdzieli siedziby z inną zaprzyjaźnioną firmą IT. żadna ściema, rozmawiałem o tym z nimi przez telefon dopytując o poznań
fibzi 2015-11-20 22:43:13
Kto normalny napisał by na forum, ze rozmawial przez telefon i zapytał o biura!? Przeciez widac, że to HR pisze posty.
fibzi 2015-12-04 08:15:17
Ziomku z HR, czytaj ze zrozumieniem. Chyba, ze w esky ta umiejetnosc nie jest wymagana.
taa 2015-12-07 08:04:33
nie polecam nikomu tej firmy. 2 lata się tam męczyłam. praca jest tak na prawdę od kwietnia do października, potem nie ma jej w ogole. cele do zrobienia są i to wcale nie mniejsze od tych w pełnym sezonie. do tego kilka telefonów dziennie w sprawie promocji, ktore nie istnieja. i wytłumacz takiemu Kowalskiemu, ze to pic na wode.
TL 2015-12-16 12:26:11
@arek, z kontekstu tego wpisu wynika ze chodzi o call center
odp 2016-01-12 22:47:01
Dlaczego najciekawsze?
odp 2016-01-15 06:08:56
Widać, że informatycy z esky nie potrafią pisać po polsku.
whitepowder 2016-01-16 23:57:05
Jak płacą 8 koła pracownikowi ktorego trzeba szkolić, to chyba sa pralnia ... Albo ktos tam ostro sciemnia w ogłoszeniach.
tytus 2016-01-21 14:53:13
Nie wiem czemu to az takie dziwne, że oferują programiście 8000 PLN brutto/m-c - to przecież około 5400 PLN na rękę. Czy to az tak dużo ? Z doświadczenia wiem, że w Katowicach programiści i do tego jak to ujęliście "bez żadnych znajomości" mogą spokojnie spokojnie zarobić więcej...
Robert 2016-02-07 01:47:04
Zastanawiałem się nad pracą w tej firmie. Obserwuję oferty i martwi mnie rotacja. Widać, że ciągle szukają pracowników.
obeznany 2016-02-10 12:41:15
W firmach technologicznych ciągła rekrutacja jest standardem, bo nawet idealny kandydat/ka może nie sprostać wewnętrznym lub zewnętrznym wyzwaniom i dla obu stron najlepszym wyjściem jest zakończenie współpracy. Drugim powodem jest fakt, ze w każdej chwili pracownika może podkupić inna firma. Polecam wzięcie udziału w rekrutacji, bo nawet jeżeli teraz się nie uda to warto byc w bazie takiej firmy. W tej branży jest wysokie prawdopodobieństwo, że się jeszcze odezwą.
Zainteresowana 2016-03-03 20:07:41
A dlaczego wystepuje rotacja na call centre?
kasia 2016-03-09 20:54:44
ja tylko czekam az bede mogla sie zwolnic. mam juz dosc patrzenia codziennie na faworyzowanie przez team leaderki osób które gówno robią. do tego kierowniczka call center nie ma własnego zdania a wszystkie jej decyzje są dyktowane przez kolezanke z biura, która swoją drogą 'wyzej sra niz dupe ma' i tylko pitoli o koniecznosci integracji, a jak wchodzi do kuchni to rozmowy cichną, taka fałszywa jest.
odp 2016-03-10 02:08:58
Esky lubi leniwych jak nikt. Cenione są osoby zatrudnione po znajomości dla których liczy się tylko sprzedaż i imprezy. Ciężko na call center znalezc kogoś na poziomie. Nie znają nawet dobrze systemów rezerwacyjnych. Jakość klienta nie ma żadnego znaczenia. Osobom z super doświadczeniem, umiejętnościami i własnym zdaniem bardzo szybko się dziękuje za współpracę.

To co napisała kasia to prawda.

Warunki pracy fatalne. Podstawa, reszta to premia. Brak socjalu. Za multisport płacisz sam. Obciążenia finansowe za reklamacje. Plotki i mobbing.
rapaholin 2016-03-10 21:49:21
100 % racji. Nic tylko uciekac. Szczególnie, że tuz obok jest fajne cal centre UPC.
Elok 2016-03-11 08:47:18
Zajebiście jest. ;)
glup 2016-03-11 17:04:29
Ta ty pewnie z tych co moga grać w ping ponga
KKK 2016-03-14 12:19:35
Przecież ping pong nie jest zabroniony
arras 2016-04-05 06:01:03
Zależy im na jakości. Potrafią zwalniać kiepskich programistów.
mrwit 2016-04-05 17:08:30
Jeżeli pytasz jakie zarobki może mieć dobry programista to znaczy, że nim nie jesteś i się nie fatyguj. Może za kilka lat.
kandydat na IT Project Managera 2016-04-23 11:48:38
Witam,
Czy mógłby mi ktoś opowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku IT Project Managera?
Zamierzam aplikować na takie stanowisko.
Z góry dzięki za odpowiedź.
poszkodowanajusta 2016-06-28 01:31:36
esky.pl to firma która wysysa z pracowników co się da a potem kopie ich w (usunięte przez administratora), po wielu wielu latach postanowili rozwiązać dział operacyjny w radomiu (ludzie pracujący tam od zarania dziejów na umowe na czas nieokreslony po prostu zostali zwolnieni), najlepsze jest to, "pani dyrektor" ktora dazy po trupach do celu wtoruje jak choroagiewka nowemu prezeskowi firmy....
nikomu nie polecam pracy w tej firmie, układy, układziki i jedno wielkie nieporozumienie, ludzi traktuja jak tania siłe robocza, zero motywacji i pochwał, ale sprobuj zrobić coś źle to pani dyrektor pokaze ci gdzie twoje miejsce
kandydat na IT Project Managera 2016-06-29 18:48:20
Tak, wiem o tym i takowe posiadam.
Chodziło mi o to jak praktycznie wygląda praca tam, tzn. atmosfera, ile projektów na raz się prowadzi, czy otrzymuje się do realizacji projekty niemożliwe do zrealizowania, itp.
PS. Chodzi mi o miasto Katowice.
Echhhh 2016-07-01 20:55:21
I z tym się zgodzie...po 11 latach budowania tej firmy oni sobie zamykaja...można im tylko życzyć powodzienia...zero szacunku dla pracowników...Nie polecam..
Echhhh 2016-07-01 20:56:59
miranda 2016-07-02 22:48:49
Nowy "prezesina"który wcześniej zwolnił z LOTu 1,5 tys. pracowników w Esky zrobił to samo ( w ciągu zaledwie 3-miesięcznej kariery w esky), zwolnił po 11 latach wszystkich pracowników z Radomia, ludzi którzy byli w tej firmie od samego początku, którym tak naprawdę esky zawdzięcza swój sukces. Nikomu nie polecam pracy w esky , bo w tej chwili rządzą nim ludzie dla których najważniejsi są tylko ONI a nie pracownicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zrobiony-w-balona 2016-07-02 22:58:39
6-8 tys pensji???!!!!!! to tylko puste obietnice, ja wytrzymałem 3 miesiące i nie wyciągałem nawet 3,5 tys a wymagania..... no i oczywiście ciągłe obietnice....
Stefan 2016-07-06 20:37:18
@zrobiony-w-balona:
W IT wynagrodzenie o jakim mówisz jest jak najbardziej osiągalne. A to, że są wymagania to coś dziwnego? Firma stawia na jakość i efektywność. Stara się przy tym zapewnić możliwie najlepsze warunki jakie potrafi - jeśli coś jest nie tak to ludzie są otwarci na feedback.

A tak jak już zostało powiedziane również potrafi się żegnać się z pracownikami, którzy nie rokują podciągnięcia do oczekiwań.
itkrk 2016-07-19 05:44:11
Podobno przenoszą się do Krakowa. Serio?
blablablaa 2016-07-27 20:31:24
przenoszą się do Katowic :)
abażure 2016-08-02 23:37:06
Pokazali ostatnio, że nie ma ludzi niezastąpionych. Firma chce się rozwijać.
xxx 2016-08-04 21:25:44
KOMBINATORZY, KONSULTANCI NACIAGACZE, ODRADZAM, JAK KUPOWAC TO BEZPOSREDNIO U PRZEWOZNIKA
microfirma 2016-08-05 19:22:55
Wypłata słaba
brydz 2016-08-06 11:46:22
sa sa, bo moze zapomnieli, tam nie ma nawet nikogo od rekrutacji
NIE!!!! 2016-08-09 17:37:25
ESKY - NIE! NIE! NIE!!!!
alenaprawde 2016-08-31 08:04:10
"Ogólnie ciekawym ogłoszeniem jest zdecydowanie"!
kasia 2016-10-10 13:57:11
pamiętam jak tworzyli dział na słowację i czechy. dziewczyny, które dopiero co zaczynały pracę w esky musiały same sobie stworzyć skrypt rozmowy z klientem po czesku/słowacku, którego oczywiście nikt nie sprawdził. do tego miały chyba tylko 3 godziny zajęć, które miały je przygotować do rozmowy z klientem o lotach liniach, miejscach itd. masakra totalna jeśli chodzi o rotację, tylko obserwuję jak zatrudniaja po 5 osób - swoją drogą wymagania coraz mniejsze, ludzie coraz bardziej tępi - a potem albo wszytskich wywalają, albo zostają 1-2. Przypadki, że komuś po dwuletniej umowie przedłużają są nieliczne, zwalniają dziewczyny po urodzeniu dzieci i osoby, które po godzinach próbują ukulać coś własnego.
biliwer 2016-10-13 22:20:57
Nie jest tak jak pisali. ESky to świetnie zarządzana firma, w której szanuje się pracownika, docenia i nagradza jego zaangażowanie i stwarza perspektywy rozwoju. Wiele jest przypadków, gdy ktoś z szeregowego pracownika stał się menadżerem. Wszystko zależy od nastawienia.
feel 2016-10-13 22:44:24
No na pewno taki specjalista ds. marketingu afiliacyjnego oprócz dobrej podstawy ma jeszcze szansę na socjale, a skoro tak to juz jest dobrze, bo to znacznie urozmaica pracę. Ale wiecie czy atmosfera dopisuje?
Niezadowolony klient 2016-11-02 13:15:03
szkoda że tak wesoło i profesjonalnie reklamacji nie załatwiacie, ta firma to wielki syf i niekompetencja!
Zostaw swoją opinię o eSKY.pl S.A. - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eSKY.pl S.A.