Kamieniarstwo Lukasek

Polanka Wielka

Opinie o Kamieniarstwo Lukasek

wlodek 2013-05-25 15:54:42
Najgorsza firma w polsce Jak trzeba pieniąszki to są pierwsi a jak trzeba coś poprawić to nie ma takiej możliwości Stosunek całkowicie olewający do klienta Nie polecam i z góry ostrzegam Ńiesłowni Ńiesłowni
2013-09-05 17:51:04
Partactwo i jeszcze raz partactwo. Zdecydowanie nie polecam i ostrzegam. Przy zamówieniu właściciel sprawia wrażenie że z niczym nie będzie problemu - wszystko zrobią, sprawia wrazenie ugodowego. Problem zaczyna sie dopiero jak juz dasz kase/zaliczke. Wykonanie diametralnie różni sie od zamowienia. Słowem PORAŻKA. O terminowości nie wspominając.ODRADZAM!!!
adam 2016-04-21 09:19:00
Firma zajmuje sie produkcją schodów, kamieniarstwem, mozesz wejsc na ich strone i zobaczyc ich wykonane rzeczy, robią wrażenie, wiadac ze osoby zajmujące sie tą branżą mają bardzo duże doświadczenie w tych sprawach isa to osoby z pasją, sprobuj aplikować.
Zostaw swoją opinię o Kamieniarstwo Lukasek - Polanka Wielka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamieniarstwo Lukasek