Hotel System Management Sp. Z o. o.

Poznań

Opinie o Hotel System Management Sp. Z o. o.

PRACOWNIK 2010-03-10 04:43:50
Jestem pracownikiem Hotelu System we Wrocławiu i odkąd pracuję (9m-cy) tylko 2-3 razy wypłata była wypłacona na czas (do 10. następnego m-ca). Poza tym zawsze opóźnienia przy wypłatach (nawet do półtora miesiąca)!!!! Pracownicy pozostawieni sami sobie, bez środków do życia oraz systematycznie sprawdzani systemem monitoringu i strofowani z błahych lub całkowicie wymyślonych powodów. Atmosfera pracy w działach recepcji, restauracji oraz służb sprzątających bardzo przyjemna, współpraca z innymi działami oraz zarządzającymi często konfliktowa.
co to 2016-04-28 18:25:46
Pewnie, że wszystko zależy od banku @aoa, ale myślę, że jak by było jakiekolwiek ogłoszenie to by się pokazało, choć może jest szansa, że jakaś rekrutacja się pokaże. Ciekawe tylko jaka atmosfera panuje.
Zostaw swoją opinię o Hotel System Management Sp. Z o. o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel System Management Sp. Z o. o.