Opinie o Hanyang Polska w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hanyang Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hanyang Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanyang Polska w Elbląg

Kocioł

O premii można pomarzyć. Na początku za tego Prezesa jakas premia byla bo od dłuższego czasu nie ma nic.Za tamtego prezesa to premia byla co miesiąc, a jak zarząd się zmienil to premii nie widać. Przepisy BHP chyba nigdy nie były przestrzegane.

CO TO ZA FIRMA

tragiczne warunki w zime syberia w lato ukrop nie do zniesienia. do tego ponoc glupiej stowy ludzie nie dostana na swieta po calym roku ciezkiej pracy. do tego przymykanie oka na (usunięte przez administratora) w tych czasach! nowi juz nie chca tam przychodzic do pracy, bo sie po miescie roznioslo ze to (usunięte przez administratora). nigdy wiecej~!

Były Były ZASOWIEC
@CO TO ZA FIRMA

Zeby nie było premii świątecznej bo Prezes na beszczela powie pracownikom ze premii nie będzie bo prad drogi. Tylko po co takiego Emeryta trzymają. Masakra do ruiny doprowadzają ten zaklad chcieli zmian to maja powodzenia dobrze ze juz tam nie pracuje bo to normalniejest jakieś nieporozumienie. Jeszcze kiedyś to były premie a teraz wmawiaj ludziom bajki a ludzie cicho siedza chyba im to odpowiada .

hmmm

coraz to gorzej w tym zakladzie sie dzieje ludzie zaraz sami sie pozwalniaja a nowi pracownicy pracowac tutaj nie chca za taka wyplate na trzy zmaniany chwile popracuja i odchodza w innych zakladach tez jest ciezko jest kryzys ale pracownicy inaczej sa traktowani premie na swieta po 1000 zl a ktos beszczelnie napisze ze nalezy to przeczekac to zapraszam na nocke na sobote niedziele na 8godzin pracy w takich warunkach pracowac ludzie sie trzesa z zimna sziedza poubierani grubo w kapturach w innych zakladach tez sa tak traktowani?? nie sadze a pani bhp cos z tym zrobi czy czy bedzie tylko schodzila na produkcje i czepiala sie ,, a dlaczego nie ma pani butow roboczych'' no w tym zakladzie w zime trzeba miec buty z ocieplaczem bo inaczej sie nie da! tragedia ! i brak slow dla ludzi ktorzy nie pracuja w takich warunkach i sie wypowiadaja! smutne te swieta w tym roku beda!

Ktoś
@hmmm

Cóż można na to powiedzieć pracownik jest w tym zakładzie na ostatnim miejscu! I pracownik to może sobie pogadać, że zimno nikt nie bierze tego pod uwagę. Tylko inspekcji pracy zgłosić, że tak zimno!

@hmmm

Widzę że szybko pousuwali komentarze o prawdzie. Boją się ze wszyscy przeczytają

Siema

Co tam jak tam?

Aplikowałeś do firmy Hanyang Polska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Były zasowiec

Słyszano, że na montażu nowy mistrz B.K. a tu ciągle rządzi K.K. A nowy kierownik T.C. nie radzi sobie z wszystkim a się K.K. wtrąca mimo , że nie jestem już kierownikiem tylko siedzi w planowaniu. Czy naprawdę ten zakład musi upaść, bo już same młodziaki rządzą. Udają , że coś robią. A tu kawę spijają. Lepiej niech pracownicy się postawią i może coś się zmieni na lepsze. Bo teraz to co mówią mieszkańcy to wielkie dno pogłębia się.

Helena
@Były zasowiec

"Czy naprawdę ten zakład musi upaść, bo już same młodziaki rządzą." O nieee, nowi ludzie są u góry, jak tak można! Lepiej jak za dawnych lat, obsadzać stołki przez 100 lat tymi samymi osobami, póki mogą pracować :)

Ktoś
@Były zasowiec

Dajcie szanse młodym wciągną się .uważam że teraz jest lepiej kierownictwo na poziomie potrafi rozmawiać z ludźmi Nie tak jak kiedyś było krzyk.pogarda.ponizanie i robienie pokazowekZadnej dyskusji nie było i przeważnie obrywało się za innych

Opiniodawca
@Ktoś

Czy młodzi czy starzy to będzie tak samo jak w rządzie. Każdy tylko kasę bierze a reszta to nie ważna. Czy wy jako pracownicy nie widzicie tego?

@Były zasowiec

B.K to szczyl zero mózgu mysli ze wszystkie rozumy pozjadał przyjmując się do tego zakładu,żeby nie K.K to ten zaklad by juz dawno padł po zarządzaniu teraźniejszego kierownika jedna wielka drama nic się nie zmieni bo rządzą same gnoje .Mało tego aktualny prezes doprowadza do ruiny .Dobrze ze człowiek tam nie pracuje .były zasowiec .Ludzie nie dajcie się bo to wyzysk!!!!!!

Ktos
@Kkk

Skoro tu nie pracujesz to co cię interesuje kto jak zarządza Nowa kadra jest spoko Zawsze nazekaliscie na KK a teraz jaki on jest super śmiechu warte wes koło i (usunięte przez administratora)ię w czolo

Były zasowiec

Coś się będzie działo w tym zakładzie jak się zwalniają partnerzy osób na wyższych stanowiskach. Zaraz nawet produkcyjny dyrektor się zwolni bo wie co będzie dalej z tym syfem.

Elblążanka

Każdy goni za pieniądzem

@Były zasowiec

Były zasowiec ciekawe czy taki były skoro tak dużo wie na temat firmy

Katarzyna
@...

A czemu nie może wiedzieć? Może ma kontakt z kimś z firmy? Czy sugerujesz że nadal tu pracuje?

@Katarzyna

Może wiedzieć ale napewno nie aż tyle.Na 100% tam pracuje ,to dla zmylki że to były pracownik.

Elblążanin
@...

Widać jak tu się wypowiadają na temat zakładu. Czy aż tak źle jest, że wszyscy co chcą pracy omijają szerokim łukiem ten zakład. Czyżby firma jest na skraju bankructwa?

Ttt
@Elblążanin

Nie jest tak źle. Tu to piszą takie bzdury ,aby pisać. Robic trzeba wszedzie .Jakoś ludzie się przyjmują i nie narzekają.

@Ttt

No to opiszesz jak w końcu praca tutaj wygląda?

Tututu
@Były zasowiec

Ciekawe jacy partnerzy chociaż proszę wymienić jednego ?A nie oczerniać cały czas ta firmę jak z najgorszej strony. Jakoś ludzie się nie zwalniają , a dyrektor produkcji nie było słychać żeby się zwalniał mysle ze juz by było głośno, gdzie będzie miał lepiej nic nie robiąc.

Przyjaciel
@Tututu

A o którego dyrektora Ci chodzi, bo gdyby nie obecny to produkcja by nie wyrabiała.

@Przyjaciel

Czyli aktualny jest serio spoko? A jak traktuje ludzi i ogólnie to co robi, że wszystko płynnie idzie?

@Przyjaciel

No właśnie obecny nic nie robi wszystko do ruiny doprowadzają masakra !!!!!!! Tylko wymagaja bóg wie czego spacerują i wszystko gdzieś mają.

Były Były ZASOWIEC
@Były zasowiec

Dzieje ten zaklad idzie na psy. Masakra jak będą przyjmować to ludzie nie piszcie się na to bo tam jedna wielka dram. Przyjmują i zara, zwalniają bez słowa wyjaśnienia porażka. Jak tak można postępować z ludźmi. Ciekawi mnie jak ten zaklad padnie to gdzie pujda te cwaniaczki co wogole z ludźmi się nie liczą. I rozumie wszystko ale żeby takie młode (usunięte przez administratora) do starszych ludzi miało chamskie podejście to porażka. Mysli ze ma stołek to mu wszystko wolno nie bo jakiś szacunek się należy. Tylko cham moze tak się zachować....

Ccc
@Przyjaciel

Obecny to tylko stolka pilnuje a nie produkcji

Booo

ŻADNEEEE!!!!!!!!tam cie nikt nie doceni

Zaa
@Booo

Jestes jak maszyna zeby zapiepszac i wszyscy w dupie maja zeby cie docenić czy w premi czy w podwyżce jeden robi za dwóch a drugi nie robi nic gdzie sprawiedliwość

Zaa
@Zaa

Nowy kierownik nie ma pojęcia co się dzieje i co z czym pracownicy produkcji więcej wiedza żal mysla ze ktoś jest ślepy to się mylą bo ludzie dużo widza i wiedza

zal
@Booo

no jest niesprawiedliwosc praca na 3 zmiany na produkcji a wyplata jak dla wrobelka ludzie na kasie w buedronce maja wiecej od nas wszystko idzie w gore a my stoimy w miejscu niech nie gadaja ze kasy brak jak tyle towaru idzie na wysylke smieszne to jest i zlosne zeby tak zapierniczac na psi grosz!

Wojciech
@zal

Rozumiem, że są zmiany nocne. Ile macie czasu na odpoczynek po takiej zmianie?

@Zaa

To jest prawda ze nie ma pojęcia. Jak odejdzie K.K.to zginie bereszta załogi mu nie pomoże.

Mieszkaniec

Jako kandydat pytam się czy to prawda, że jeśli ktoś potrzebuje pieniędzy w tym zakładzie to dostaje awans i wyrzuca swoje humory na podległych pracownikach? Coś mówią podobno na mieście, że na montażu jest taka jedna osoba, która tak robi(jakiś młody pracownik). Odradzam tam pracować.

Katarzyna
@Mieszkaniec

Przez jednego człowieka odradzasz? Przecież nie wiesz co tam się poza tym dzieje skoro tam nie pracujesz...

...@
@Mieszkaniec

Żeby dostać awans lub podwyżkę wystarczy przyjaźnić się z B.C i nie ważne czy coś potrafisz czy nie

Kolega B.C
@...@

Jakoś się koleguje a podwyżki nie dostałem. Czy aby na pewno to tak wygląda, czy po prostu nie chce się pokazać że się coś umie i czeka się aż podwyżka sama wpadnie. Oczywiście, zakład mega zacofany. Za jakieś 2-3 lata i tak nie będzie w stanie konkurować z żadną z firm. Tak się wypada z biznesu. Szkoda takiei firmy bo mała to ona nie jest, gdby tylko ktoś optymalizował straty, ale nie poprzez nie dawanie premii

@Kolega B.C

Myślałam o tej firmie, ale nie wiem dlaczego ten zakład jest mega zacofany i dlaczego nikt nie zajmuje się optymalizacją??!!

Elbląg
@elblążanka

Na mieście aż chuczy o zwolnieniach czy zas już prawie upada. Dajcie znać ludzie pracujący.

OK

Ok

Todo
@Elbląg

Na mieście chuczy o zwolnieniach ,a zas przyjmuję ludzi do pracy.To chyba złe informacje ktoś ma. Ludzie pracujący w zasie nic nie slyszeli na temat zwolnień.

zasuwka

Nie wiem, czy ZAS pada, ale ja padam czytając: "chuczy" :(

Opiniodawca
@zasuwka

Ty tak pracujesz to lepiej uważaj bo spore problemy finansowe ma zas. A mogą zwolnić.

Elblążanka
@Opiniodawca

Trzeba tam pracować aby mieć wiedzę , nie ma żadnych spóźnień w wypłatach i nie ma zas problemów finansowych z tego co wiem. Nie siejcie paniki!

Były zas
@Opiniodawca

Ludzie w zasie takich informacji nie maja ,a na zewnątrz wszystko wiedzą. Najlepsze jest to ,że jak ktoś się zwolni to później pisze bzdury.

Kolega B.C
@elblążanka

Wieloletnie zaniedbania, doprowadziły do obecnego stanu. Ciekawe czy firma się podniesie z kolan, czy raczej padnie na twarz. Z zaciekawieniem obserwuję sytuację, bo nie wiadomo, czy będzie w tym miesiącu premia czy raczej wypowiedzenie

Nie bądź śmieszny!!!

@Kolega B.C

Ciekawe czy wieloletnie zaniedbanie ,a może to ta cała nowa ekipa doprowadziła do tego stanu .

@...

A o jakiej nowej ekipie myślisz?

Rrr...
@elblążanka

Pewnie ta co teraz zarządza.A o zarządzaniu pojęcia nie ma.

serio
@Kolega B.C

nie masz racji wystarczy spojrzeć na Adrianka P jakim jest pasożytem

@Rrr...

A tak w sumie uważasz, że pojęcia nie mają, ponieważ?

@serio

To prawda a zwłaszcza teraz

@serio

To prawda.A teraz to juz całkowity (usunięte przez administratora). Oj nie ładnie

Helena
@Kkk

Ale co jest nie tak? Jakieś konkrety tu padną w końcu?

Hahaha
@...

Znajomości dużo mogą, zobaczcie co się teraz dzieje robił co chciał i dalej robi co chce. Bo mu na to pozwalają

@elblążanka

To nie mysl bo ten zaklad jest mega zacofany. Kierowników, dyrektorów a ludzi do pracy mało. Zatrudniają zwalniają masakra . Rozwalaja brygady to porażka. Zaraz ZAS padnie bo nikt tam na górze nie potrafi zarządzać wszyscy maja wszystko w (usunięte przez administratora) . Nic samo nie przychodzi a ludzi maja za NIC .PORAŻKA.

Ciekawy

Czy to prawda, że tam jest wykorzystanie ludzi za najniższą krajową? Bo na mieście mówią o tym, o mobbingu.

@Ciekawy

Prawda Prawda

Koszyk

Ludzie ta dziewczyna, z montażu A. M tak podnosi mi ciśnienie że nie mogę na nią patrzeć. Zapatrzona dziewucha w siebie, ciągle szczeka, nawet ostatnio źle pakowała na maszynach to miała jeszcze czelnosc fikać do kierownika kontroli, a on nic na to. Ciągle jej coś nie pasuje. Dziewczyko ogarnij się!

Bosko
@Koszyk

Ona jak ona widocznie miala racje skoro kierownik jakości na to nic tylko taka prawda ze dobrze pakowała to błąd kierownika buchacha ale ta panna N.P wsypała kontrolerów i ujadala w tym kierunku na całą kontrol

.....
@Koszyk

Pracownicy KJ podwyżki dostali ale za co się pytam? Za to ze ciągle na zwolnienia chodzą albo zmiany zmieniają? Młodzi KJ muszą za nich zasuwac gdzie sprawiedliwość!? Oni zwolnienia od tak dostają a inni doprosic się jie mogą nawet chorzy szok

sam
@Bosko

to normalne robi wszystko ,by uwagę zwrócić na inna osobę może lepiej niech siebie pilnuje bo, A.P. jakiś myśliwy odstrzeli

@.....

Mlodzi kJ zasuwają??? Buhaha tak zasuwają na palarnie i spowrotem ???????????? a latem na dwór a na hali żadnego kJ. Przez większość zmiany brak kJ na koniec przyjdą i pytają czy ten wyrób od dawna taki leci Haha żenada.

asa
@sam

rogi ma ze dziwie sie ze jeszcze przez rame wiazdowa nie wchodzi

@sam

Mysliwy jak mysliwy ale teraz prawdziwy gwiazdor. Nowa dziunia !!!! Bylo trzeba nie gwiazdorzyc tylko siebie pilnować

@sam

Mysliwy już A.P nie odstrzeli on sam się odstrzelił

Jaka jest umowa w firmie Hanyang Polska? Wiecie, czy jako Pracownik Logistyki zatrudniają na umowę zlecenie?

Kkk

To trzeba się dowiedzieć w kadrach z tego co wiem to pierwsza umowa zlecenie

Micron

Co tu się dzieje rycerz z lakierni sprzedaje kontrol do ich kierownika że, nic nie robią znowu obrosła w piórka niech zobaczy co ona robi kończy pracę wcześniej i siedzi w tele.

wtrysk
@Micron

bo powinni Wam wszystkim z lakierni normy podmiesc a nie nie przychodzicie na palarnie i sie chwalicie ze 2 godziny przed koncem juz nie macie co robic !

@wtrysk

Dokładnie niektóre osoby z lakierni są non stop w palarni np E.J

Claudi
@Oksa

Widocznie Ty też siedzisz na palarni skoro wiesz kto ile tam przesiaduje. Chyba jej nie lubisz co ze uderzyłas akurat w nią? Śmiech na sali tylko plotki sami sobie krzywdę tym forum robicie pozdrawiam

@Claudi

Lubienie nie ma tu nic do rzeczy, chodzi o fakty jedni przesiadują zmianę na palarni a drudzy (usunięte przez administratora)

Austin
@Micron

Bo rycerz to leserka a szczeka jak by zachrzaniala za wszystkich do tego włazi w (usunięte przez administratora) avoniarze z kontroli i na wszystkich donosi

Elblążanin

Słyszało się, że za grubą kasę ściąga się starych pracowników. Jak tak można. Czy nie wstyd temu zakładowi, że panuje tam przekupstwo i wydawanie kasy na głupoty gdzie ludzie zaraz nie będą się w stanie utrzymać ze względu na iście rosnącą inflację. To co tam się wyprawia nadaje się tylko do Inspekcji Pracy i na wokandę sądową. Wstyd dla tego zakładu i ludzi tam rządzących.

@Elblążanin

Wstydem powinno być pisanie takich rzeczy na forum takiego portalu.

Kandydatka

Czy tu też pracują kobiety?

O a
@Kandydatka

Same kobiety oraktycznie

@O a

Jest jakiś konkretny powód tego stanu rzeczy czy po prostu tak się złożyło?

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Hanyang Polska? Pojawiło się ogłoszenie na InfoPraca.pl 13 października

Na jakich zasadach? Chyba umowa o pracę co nie:-)

Pan glupa pali.....

Moje pytanie jest do zarzadu HY czesto tu zagladacie piszecie incognito a czy odwazycie sie w koncu odpowiedziec ludziom tu pracujacym jakie haki ma na Was pan Kazimierz K ,że przez tyle lat działa na nie korzyść tej firmy....przez niego odchodzą kontrahenci ....ludzie z produckji jak i mistrzowie czy technolodzy i nikt takiego szkodnika nie usunie?????

Pozytywny
@Pan glupa pali.....

Bardzo dobre pytanie. Ciekawe czy ktoś na nie odpowie,tam nikt nie ma tak dużych jaj,żeby zrobić coś z wielkim K.K.

ach
@Pozytywny

a co Tobie przeszkadza kierownik?? jest w porzadku trzyma to jakos wszystko w rydzach... zobaczcie jacy pracownicy produkcyjni sa wredni... jeden drugiego obgaduje az nie che sie tego sluchac a palarnia to epicentrum plotek... za robote siie wezcie a nie jeden na drugiego!

npozytyw
@ach

Jakie ryzy. To zarządzanie rodem z folwarku. Ludzie wredni? Jak się szczuje jednych przeciw drugim i rozbija zespół zamiast tworzyć, mąci to tak jest.

Ktos
@npozytyw

Ludzie macą między sobą skarżą i obgadują

Bi
@Pan glupa pali.....

Mam pytanie gdzie można kupić fajne ciuchy w lumpie

Marco

Pracowałem tam 15 lat

Mieszkaniec

Słyszano, że w tym zakładzie pracy znowu robi się coraz gorzej. Zwykli pracownicy produkcji rządzą pracownikami z biura. Trochę dziwne, że wszyscy widzą, a nie robią nic z tym bo się boją kolesiostwa. Żal mi tych którzy muszą tam pracować za (usunięte przez administratora) pieniądze, a reszta wysoce postawionych zarabia więcej i nic nie robi tylko siedzi i papla ze wszystkimi, którzy plotkują zamiast pracować. Szkoda słów. A mieszkańcy tylko śledzą te wpisy zasowe.

alll

wszytko drozeje a pensja stoi w miejscu ceny w sklepach lepiej przemilczec szkoda slow

@alll

To jest prawda ale co ich to obchodzi a czlowiek ja maszyna musi zasuwac dadzą 2 lub 3 maszyny i zasuwaj a co niektórzy 1 maszynę i nawet nie pomogą innym porażka za takie grosze !!!

Ciekawski

Ludziska słyszałem że obuwie robocze jest obowiązkowe bo będą karać jakoś tego nie widać bo nasza pani BHP robi wyjątki tego lubie to może nosić obuwie jakie chce tego nie lubię to się(usunięte przez administratora) to jest normalnie śmieszne albo wszyscy albo nikt..... To jest normalnie CYRK

Zawodowiec
@Ciekawski

Ooo prawda prawda !!!

booo
@Ciekawski

napiszcie skarge do bha-powki smsem mailem badz skarge do skrzynki bo jak widac olewka w zakladzie totalna jeden musi a drugi nie?? jak wiekszosc to zglosi to moze bedzie jakas reakcja

@booo

Jak do BHP zgłosić jak to ona olewa cala sprawę jeden moze drugi nie nawet w sandałkach chodzą i ona nic nie mowi i nic nie robi bo niektórzy mają przywileje

Booo
@booo

Cala kadra się zmieniła to niech jeszcze BHP zmienia bo najwidoczniej Pani BHP się nie nadaje

Borys

Znana w całym tym kołchozie pozdrawiam Grochowska

Mirek

To prawda zwolniłem się z tego cyrku bo babsztyla znieść nie moglem

@Mirek

A kto to jest?

Nieee

Dlaczego tak sądzisz ją myślę i wiem że ona dobrze wykonuje swoją pracę.

Grochowska
@Nieee

A ja wiem ze to jest masakra z jej wykonywaniem pracy ty tez o tym wiesz przemadrzala dziewucha pozjadała wszystkie rozumy

Nikita

To prawda

Benek
@Nieee

A kto to jest

Halina
@Mirek

Niby co takiego może zrobić jedna osoba, żeby zmusić pracownika do zwolnienia się? Chyba że ciebie zwolnili tylko tak gadasz że to ty sam :))

Zostaw merytoryczną opinię o Hanyang Polska - Elbląg

• Jak się pracuje w Hanyang Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Hanyang Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanyang Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 7 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hanyang Polska