Opinie o NTP Group - Work Service w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NTP Group - Work Service. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NTP Group - Work Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo metali miękkich

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NTP Group - Work Service w Kędzierzyn-Koźle

Zastanawiam się czy nazwa firmy nie została zmieniona, bo zauważyłam, że jeden Pan się pracą interesował jeszcze kiedyś a gdy wpisuje nazwę firmy w Internet to nic mi nie wychodzi, ktoś pomoże? Praca w ogóle jest dostępna czy może bez sensu jest się interesować?

Grzegorz Nowy wpis

Podobno podwyżki są tylko jak zagrozi się odejściem. Serio? Nadal takie sytuacje? Nie można normalnie dogadać się jeśli chodzi o większą kasę?

On Nowy wpis
@Grzegorz

Chyba nie bardzo.

Pracownik Nowy wpis

Firma dobrze się prezentuje z zewnątrz, jako nowoczesna, z programami dla pracowników itd. itp, Niestety to zwykły "kołchoz" chamstwo i buractwo. Niejawne zarobki, premie a podwyżkę dostaniesz dopiero jak przyniesiesz wypowiedzenie. O standardach BHP można zapomnieć do dwóch wypadków miesięcznie a do tego zatajane bo licznik z dniami bez wypadku dalej naliczany jakby nigdy nic.

Henryko

Wlasciwie to chcialem tylko zapytac....Kochani, jak tam wyglada sytuacja dzisiaj, 4 lata pözniej, w MAGNIE w Kedzierzynie-Kozlu. Jest lepiej? Poprawilo sie cos? Pozdrawiam wszystkich uzytkowniköw portalu.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie NTP Group - Work Service? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
guydt

firma porażka . nie polecam

W firmie konfidentów więcej niż normalnych ludzi. Czy to na stanowisku,fizycznym czy umysłowym. A co najlepsze że pewne osoby które są na stanowisku,spiskują przeciw firmie z osobami,które z różnego powodu musiały się z firma rozstać. Zarobki takie sobie. Bywało gorzej.

demon

ja mam podobnie.. osobom zadowolonym z pracy nie chce się tracić czasu na pisanie, a zbyt wylewne negatywnie wpisy są podejrzane.

pracownik15

Podaj imię i nazwisko a także okoliczności zaistnienia sytuacji. Obrażanie kierownictwa jest zachowaniem nagannym w naszej organizacji. W spółce panuje sprawiedliwy system wynagradzania który jest adekwatny do wkładu pracy, doświadczenia i zaangażowania. Adresy i tożsamość osób takich jak Ty zostaną ustalone i zostaną wyciągnięte konsekwencje za wpis który nie ma pokrycia w rzeczywistości

Dziadykiewicz T.

ZLODZIEJEEEEEEEEEEE! NIE WIERZCIE W NADGODZINY ! RUDY GAWLIK TO TYPOWY SZCZUR WIEC TAK CZY OWAK I TAK WAS OPIERDOLA! ZDROWKA A TYM GNIDA NAJGORSZEGO ;D

Pracownik Magny

To może z innej beczki, pracuję w firmie Magna na zachodzie i tak jak większość z Was napisała zatrudniają oni również i u nas przez Randstat czyli typowe pośrednictwo pracy. Na początku masz przez pośrednika 8,50E później co 3,6,9 miesięcy podwyżka którą dopłaca Magna. Jak się sprawdzisz dostajesz umowę Magny zazwyczaj na trzy zmiany i tu pensja na początku z dodatkami to ok.1900E po pół roku podwyżka i zależy którą masz Ere możesz dostać nawet ok.2500-2800E, szefowie to idioci, noszący głowę wyżej niż im się wydaje ludzie którzy awansowali z wózka widłowego, ale reszta kadry ok, bez problemu z forsem, urlopami etc.

karton

Pare slow o CNC. Nie polwcam pracy na tym dziale. Bedziecie robic na kilku maszynach oczywiscie za glodowa stawke, na reke +/- 1550zl. Niektorzy pracownicy to (usunięte przez administratora) kierownika, kabluja jak leci o bele (usunięte przez administratora) Nie musze mowic o czynnikach szkodliwych jak chemia itp. Przyjmuja kazdego jak leci, zero wymagan. Rotacja ogromna

Pawlik

warunki niezaciekawe, ale powiedzcie mi gdzie teraz jest dobrze? jeżeli nie ma innej pracy to trzeba cieszyć się ze w ogóle jakaś jest- mi rachunki same się nie opłacą więc szukam cokolwiek aby tylko miećza co żyć. Skoro wypłacają na czas i umowa jest o pracę to chyba nie jest najgorzej. kiedyś ludzie pracowali głównie fizycznie i przeżyli.

Siera

Pracowałem na tej odlewni 2.5 roku. Nikomu nie polecam zatrudniać się tam przez Randstad. Zapierniczasz jak beduin na wyzysku zagranicznym i jeszcze uważają cię jako śmiecia który na niczym się nie zna w sytuacjach kiedy jest rozmowa na temat pracy maszyny czy bądź nawet jakiejś usterkowości, kiedy to odlewnik stoi przy maszynie codziennie przez 8 godzin czy to dzień czy w nocy. I ciesze się ze już tam nie pracuje. POZDRO dla starych ziomków którzy tam dalej trwają bądź już zrezygnowali.

daro

Przejechałem się do tej firmy na rozmowę o pracę. Miałem nadzieję na coś normalnego, ale kiedy przedstawiono mi warunki pracy, miałem ochotę wysmiac gościa w twarz. Praca nie jest nawet bezpośrednio w firmie Magna, tylko u pośrednika randstadt. Daremne pieniądze i jeszcze ktoś będzie zbierał % za mnie? Wynagrodzenie to 9 zł/h BRUTTO + dodatek zmianowy 400 zł i uwaga... też brutto! Która firma reprezentuje sobą takie dno? To jest praca na produkcji, przy maszynach, gonią jak psa i w zamian za to mam dostać to kieszonkowe? Niech sobie sami obsługują swoje maszynki i z niecierpliwością czekam aż im ten cały cyrk upadnie :)

Praktykant

Siemanko. :D szkoła zaproponowała mi praktyki w Magma i dzis na spotkaniu powiedziano mi ze Firma sie bardzo dobrze trzyma i nic złego sie nie dzieje a z komentarzy wynika ze jest strasznie :/ . Propozycja wyglada obiecujaco widziałem maszyny itp ale chodzi mi o opinie pracowników Magma S.A w K-Koźlu typu jak sie pracuje jaka atmosfera panuje itp. Pozdrawiam i dziekuje z gory za info :D

operator

Odradzam pracę w Magnie, z prostego powodu nie wypłacają sumiennie wynagrodzenia. Mi już wiszą kilka stów, a Pani z biura nie robi nic żeby to zmienić. Kasa też marna, 9zł a obowiązuje system czterobrygadowy więc się zastanówcie czy warto.

Poszukiwacz

Witam, Czy może mi ktoś podać adres e-mail na który można wysyłać CV? Pozdrawiam!

wszystkojedno

Ogólnie wg mnie...cała ta pseudo firma;D powinna zakończyć żywot bo lepiej nie będzie. Kadra ''kierownicza'' za bardzo trzyma się stołka a to ona jest rakiem w kręgosłupie...zwalnianie zwykłych ''pocisków'' nic wam nie da , macie maszyny zmontowane ze starych rowerów i pralek ;D odlewników macie najlepszych ale tego nie doceniacie.

?

A ja sie tam cieszę że nie pracuje już w tej firmie:-)mam inne zajecie i z bananem na twarzy witam nowy dzień:-) i tego samego życzę wam kochani:-)pozdrowienia dla bylej ekipy z magnezu....

Pracownik Magna

Niekompetetni ale mogą zwolnić więc lepiej nie krytykujących tylko pracojmy dla naszego dobra.

Zostaw merytoryczną opinię o NTP Group - Work Service - Kędzierzyn-Koźle

NTP Group - Work Service
2.4/5 Na podstawie 230 ocen.
  • Szkolna 15
    47-225 Kędzierzyn-Koźle