Opinie o NTP Group - Work Service w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NTP Group - Work Service. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NTP Group - Work Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo metali miękkich

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NTP Group - Work Service w Kędzierzyn-Koźle

Mesjasz

Hej pikusiu z odlewni . Jedziesz po obróbce ? Idź do swego inzyniera jakości i zapytaj na jaka kwotę macie w tym miesiącu reklamację . Jak ochłoniesz to zapytaj z jakiego powodu . )))) Zacznij więc dobrze pracowac na swoim wydziałe to może dostaniesz karpiowe w przyszłym roku.

info

słuchajcie jest tak galwanikę już przejęto [usnięto przez administratora] Biuro mają koło restauracji Meksykańska na mieście tam gdzie jest NTO od marca będą rekruttować ludzi na budowę maszyn, starą obróbkę i odlewnie magnezu Biura mają przenieść do biurowca na szkolnej trzeba rękę na pulsie składać podobno już niektórzy składają papiery

realista

obróbka ciągnie nas na dno zlikwidować będziemy lać detale strukturalne niewymagające obróbki dawno trzebabyło sie pozbyc tego wydziału

informator

[usnięto przez administratora] wraca na Blachownie Będzie dobrze odżyje stara obróbka i budowa maszyn mówią też o tym, że odlewnie magnezu bierze pod swoje skrzydła i znowu będzie się wszystko opłacać

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie NTP Group - Work Service? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
z aluminium

Panie dyrektorze Nareszcie dobre decyzje Przegonić całą tą obróbkę na aluminium sami sobie obrobimy oni tam same straty i buble robili

szary

[usnięto przez administratora] . Zrobiliście taką atmosferę w robocie że wisi nam czy [usnięto przez administratora] kogoś czy nie . Mamy (usunięte przez administratora) na te wasze decyzje zwolninia polityke jakości i wskaźniki.

zegarmistrz

drogi panie mm nie wystarczy mówić do roboli pracujcie nie róbcie bubli bądźcie kreatywni starajcie się ,angażujcie. Organizm korporacji to nie tylko robole które wypracowywują zysk to również trafne decyzje ciała kierowniczego . Poprawne zarządzanie które stwarza warunki pelnego rozwoju firmy. zgodnie z zasadą zarzadzania przez jakość najwieksze straty przynoszą błędne decyzje. błąd robola nie jest takim dużym uszczerbkiem dla korporacji, ale błąd zarządu może doprowadzić do upadku firmy. Najważniejsze pytanie Dlaczego za błędy poczynione przez kierownictwo nikt nie odpowiada. Ileż to juz nowych projektów zostało zawalonych, odwleczonych w terminie . zaniechanych. Popularne jest teraz hasło że to Canada nie odpowiedziała Canada podejmuje decyzje Canada zwleka itp. Więc traktujmy korporację jak jeden organizm w którym wszystkie narządy pracuja poprawnie . A nie jeden niszczy drugiego bo ma władzę . Władza to odpowiedzialność. A wy kerowniki i managery za co odpowiadacie? za zwolnienia . Resztę waszych porażek zwalacie na roboli . Odnośnie waszych wskaźników . Jak [usnięto przez administratora] ludzi właściwie obojętnie kogo bo liczy się tutaj sztuka to wskaźnik podskoczy . ale tylko na jeden miesiąc . w drugim w najlepszym układzie będzie taki sam a w kolejnych spadnie. Trzeba bedzie więcej sztuk poświęcić aby utrzymać zakład i tak do ostatniego robola . Cel takiego przedłuzania agoni jest jeden odwlec nieunikniony upadek firmy aby jeszcze wychapać dużą wypłate z nadzieją że jeszcze uda sie w kolejnym miesiacu. Ściemka o jakimkolwiek poprawnym odruchu z góry = kłamstwo.

mm

nic panie [usnięto przez administratora]nie jest prawdą [usnięto przez administratora] Ci tz. pracownicy to niedouczone lenie, robią same buble, są niezdyscyplinowani, donoszą jeden na drugiego Korporacja potrzebuje posłusznych wykształconych i kreatywnych pracowników którzy będą stanowić wartość dodaną spółki a my mamy w większości samych hamulcowych. Ciekawe co ty byś zrobił na miejscu zarządu obecnego też wszystkich na bruk pewnie. Pamiętajcie, że mamy to dzięki czemu dzisiaj jesteśmy potęgą - wskaźniki regulacyjne i to one w zasadzie odpowiadają za politykę kadrową. Będziecie więcej produkować wasi koledzy będą mieli pracę Dalej będziecie buble robić kolejni pójdą do zwolnienia za to opdpwiada wskanik nie Zarząd wpływ na wskanik mają sami pracownicy więc.....albo albo

alex

W Polsce na kłopoty jest prosta metoda. Prowadzi się firmę do upadłości by za ułamek jej wartości, później można ją było z powrotem wykupić. A żeby wszystkiego wcześniej nie rozkradziono zatrudnia się do pilnowania ochroniarzy. Ci którzy o tym postanowili z politowaniem pewnie patrzą na te słowne przepychanki tu na forum między pracownikami a zarządzajcymi zwanymi trędy menadżerami. Były zarząd rozdmuchał firmę przyjmując na potęgę nowych pracowników. Po sprzedaży firmy, kierunek odwrócono, czyli do plajty. Jeszcze tylko stare zobowiązania zostaną zrealizowane i będzie po sprawie. Taki oto mechanizm jest. O tym, że pracownicy nie są do kitu można było się przekonać we wrześniu, gdy trzeba było zwiększyć produkcję. Można? pewnie że można, tylko celowe zaciemnianie się wprowadza by niewygodne fakty ukryć.

co to jest??

komedia!

A teraz idź i zrób mu dobrze pod stołem, bo dzięki temu pewnie Magna fan jeszcze pracujesz!

Magna Fan

Panie dyrektorze generaly dziekujemy że oczyszczasz naszą firmę z wszelkiego robactwa,i brudu. Oby tak dalej. |Życzymy dalszych sukcesów na tej płaszczyźnie. Wiemy że dzieki pana decyzjom zostaną tylko najlepsi pracownicy którzy przyczynią się do szybiego wzrostu firmy. Dziekujemy za zrzucenie zbędnego balastu

Góra

Co za sąd ostateczny. Żaden sąd. Zamykają odlewnę magnezu z początkiem lutego. Część projektów które wykonywane były na magnezie przechodzi do polmagu. Reszta nieopłacalnych dla Magny zostaje zaniechana. W zwiazku z tym pewnie cześć z was na bruk ,część na aluminium jak tam będą was chcieli bo czystki są wszedzie a może część do polmagu jak również będą tam was chceli . Tylko że prezes polmagu to z lekksza dziwny koleś i nie wiadomo co mu walnie do główki. Jeśli to was pocieszy to kolejny wydział na odstrzal to obróbka . Tu juz też pusto . 2 Maszyny na krzyż chodzą bo nic sie nie opłaca więc bruk, bo tak najlatwiej. A przede wszystkim wskaźniki pięknie wskoczą do góry i generalny oraz najlepsi magnatorzy będą wreszcie mięlił upragniony wzrost . Raporty wreszcie pokazą rosnące współczynniki. Ojców sukcesu będzie wielu solidniesię ich wynagrodzi.Tylko dzieki nim macie jeszcze robote więc bądźcie wdzięczni że Magnatorzy i ich kierowniki pozwolili wam jeszcz tu robić .A wy robole precz od koryta . Jesteście nierobami ,leniami,tumanami,nieudacznikami tkorporacja wstydzi się wami prostaczkami bruk .Canada sie ucieszy z wzorowego zarzadzania korporacją.

magnezowianka

Uwaga w czwartek o14-tej na magnezie nadejdzie dzien sadu ostatecznego lub jak kto woli blisze spotkanie trzeciego stopnia z dyrektorem [usunięte przez moderatora] :-)

inny pracownik

to nie trzeba być obłudnym wystarczy się [usunięte przez moderatora] nazywać celowo z małej litery

menager

My menagrowie jesteśmy jedynymi kompetentnymi osobami do zarządzania a robotnicy są do niczego chodzą na chorobowe robią buble [usunięte przez moderatora] wszyscy do zwolnienia

Ja się tylko zastanawiam jak bardzo trzeba być obłudnym i zakłamanym, aby robić zebranie z ludźmi wciskać im, że są potrzebni, że nie będzie zwolnień, że są nowe projekty, a z końcem roku i zaraz po nowym wręczać wypowiedzenia?

zegarmistrz

Przecież już mówiłem managerowie nie są osobami kompetentnymi. Minął rok i oni dalej przygotowywują . To ile lat bedą wdrażać. Koncern nie będzie pompował kasę w nieskończoność i czekał aż jakiś menager sie obudzi i pierdnie bo miał wizje rozwoju. Zapamiętajcie wszyscy. To że są zwolnienia zawdzęczamy nieudolności managerów. Oni nie mają żadnej wizji rozwoju firmy.Nie mają żadnegoprzepisu na dobrą firmę. Oni nigdy wcześniej nie byli managerami robią to pierwszy raz. Wykonują ślepo polecenia swoich kierowników nie zastanawiając się jaka ich naprawdę jest rola. Czy tacy managerowie są zdolni do stworzenia fajnego zakładu????????????

canada

nie zgodze się co do zwalniania. W chwili obecnej trzeba zwalniać Wytyczne magny mówią wyraźnie, że na określona ilość pracy jest określona ilość robotników jak nie spełniają kryteriów muszą zostać zwolnieni taka jest zasada nr 1 w korporacji co do menagerów to ich nie można zwalniać bo kto zajmie się przygotowaniem nowych projektów. Przed tą spółką jest świetlana przyszłość tylko niestety wszystkie jednostki, które nie przystają do standardów organizacji muszą zostać wymienione

zegarmistrz

Co się dziwić . Który z menagerów kiedykolwiek wdrażał projekt i ma o tym pojęcie. Oni są tak slepi ze nie widzą że jak [usunięte przez moderatora] reszte roboli to przyjdzie kolej na nich i kerowników. Wszystkim zapatrzonym we wskaźniki życzę dalszych wspaniałych sukcesów i dalszego rozwoju firmy zgodnie z polityką jaka panuje w światowym koncernie . Amen.

Zostaw merytoryczną opinię o NTP Group - Work Service - Kędzierzyn-Koźle

NTP Group - Work Service
2.4/5 Na podstawie 230 ocen.
  • Szkolna 15
    47-225 Kędzierzyn-Koźle