Kompleks - Montaż Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Kompleks - Montaż Sp. z o.o.

piotr 2013-06-15 21:19:20
pracowalem_w_tym_czyms_przez_dwa_tygodnie_i_nic_nawet_umowy_nie_dostalem_a_o_drobniaki_1200zl_bez_zusu_od_7/00-17/00i_18/00_(z_pod_stolu_)_jakie_mi_zaplacil-praco-[usunięte przez moderatora] _to_mniej_niz_minimum_ale_musialem_go_ostro_opisywac_ogolnie_nie_polecam_etc......
Kozłodziej 2014-09-19 09:50:46
Prezes bardzo cwany lubi obiecywać nie zawsze się wywiązuje. Kierownik - dyrektor bardzo psuje krew wszystko załatwia się krzykami. Wszechobecny mobing i brak najmniejszego szacunku do pracownika. 10 godzin dziennie to minimum, brak możliwości wcześniejszego powrotu, chyba że własnym samochodem. Soboty są wolne ale każdy się prosi żeby pracować bo stawki są tak pomyślane że bez pracy w sobotę nie da się zarobić. Wynagrodzenia nie są uczciwie wypłacane. Nędzna podstawa + nadgodziny i soboty w formie delegacji taż żeby nie płacić podatku (i dostać 300 zł emerytury) Ambitni ludzie powinni omijać szerokim łukiem tą firmę. Ogólnie nie polecam chyba że ktoś ma trudną sytuację to tylko przejściowo.
Cieślik oddasz co do grosza 2014-12-06 20:54:26
ta firma to niewypał. nie polecam nikomu pracowac kiedykolwiek dla ktoregos z czlonkow obecnego zarządu.
Kołodziej Cieślik Banaszewska 2015-02-03 11:44:52
nie ma sensu zaczynać współpracy. oszuści
dziwna firma 2015-02-12 18:35:14
ma ktoś informację czy oni już czasem nie położyli jakichś firm wcześniej?
nie polecam 2015-06-18 10:57:40
Kołodziej to były prezes Budusa.
Obecnie mają nastawienie żeby wykańczać swoich podwykonawców
Miecio 2016-05-20 21:58:41
Kompleks - Montaż Sp. z o.o. coraz lepiej radzi sobie na rynkach polskich, w katowicach jest coraz więcej miejsc pracy i muszę przyznac, że wygląda to bardzo różowo, naprawdę fajnie, polecam Wam bardzo
Zostaw swoją opinię o Kompleks - Montaż Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kompleks - Montaż Sp. z o.o.