Opinie o Silva w Dobroszyce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Silva. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Silva o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silva w Dobroszyce

Czy nowo zatrudnione osoby w Silva otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

KLOBO Nowy wpis

Umowa jest od razu, ale ogólnie odradzam tę firmę. Praca ok, ale kierownictwo w tej firmie dość specyficzne. Duża rotacja, bez przerwy kogoś szukają do pracy od kierowców po pracowników biurowych. Naprawdę nie polecam.

Tom

Na jakie zarobki moze liczyć u was kierowca jeżdżący po kraju Oraz czy na weekendowe pauzy kierowca może zjeżdżać autem pod dom

Olga
@Tom

widzę że tu nikt nie odpowiedział, dowiedziałeś się może z innego źródła jak to z tymi zarobkami jest? Podzielisz się wiedzą?

Wiktoria
@Tom

dostałeś tą robotę? pochwal się :)

Lemko
@Tom

Na kontenerach 6-7 tys na HDS 7-8 tys. Lepiej na HDS bo i bezpieczniej, z kontenera łatwiej spaść i w głowę można dostać przy otwieraniu drzwi starego kontenera. Codziennie w domu, co druga sobota w pracy, 10-12 godzin dziennie w pracy. Dwie zmiany.

Silver Nowy wpis
@Lemko

Na kontenerach zarobisz do 6 tysięcy. Jak zarobisz więcej to ci utną na czymś , Żaden kierowca z uprawnieniami HDS i szacunkiem do swojej osoby nie zgłosi się na kierowcę w tej firmie ponieważ jest mnóstwo lepszych ofert. Firma oczywiście zaproponuje ci że zrobi HDS , ale zanim się doczekasz to się zwolnisz Pozdrawiam Panią (usunięte przez administratora) Bardzo się cieszę że zmieniła pani stanowisko , całą firma odetchła z ulgą

Mechanik

Ile zarobi maszynista lokomotywy spalinowej na bocznicy Dobroszyce?

Halina
@Mechanik

co to pytanie ma wspólnego z tą firmą, skoro oni zajmują się wywozem odpadów ?

GriZZli
@Halina

Widocznie ma, skoro firma prowadzi nabór na takie stanowisko. Mnie też to interesuje.

Wiktoria
@GriZZli

dowiedzieliście się czy dalej nic? jak ktoś pójdzie na rozmowę to niech ją tutaj opisze. bo mąż zainteresowany szczegółami :)

Lemko
@Halina

W Dobroszycach pracują maszyniści lokomotyw.

Lemk
@Mechanik

Rok temu jeden z maszynistów twierdził że zarabia 8 tys.

Wanda
@Lemk

8 ale brutto? To chyba dużo co nie? Czy maszynista powinien jeszcze więcej jednak dostawać?

Lemko Nowy wpis
@Wanda

8 na rękę. Jako kierowca mam 6,5-7,5 na rękę a brutto: 10-11.

Czy w Silva jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Lemk

Dla pupilków i tych co umieją się podlizywać to szybko reagują na problemy. Dla pozostałych wcale nie reagują chyba że zaczną zdecydowanie domagać się rozwiązania problemu to wtedy załatwia sprawę ale z zemsty zabiorą premią a premią to co najmniej 1500 zł

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Silva spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Magazynier?

Co możecie powiedzieć o pracy na magazynie? Wózek widłowy itp ? Godziny/ stawki ?

G

Kierowca: Zarobki podane w ofercie nie odpowiadają tym na rozmowie, mianowicie stała pensja zmienia się w ruchomą na godzinę/od kursu. Dodatki wedle jakiejś skali stopni od 0-10 można też zdobyć - 10. Za przekroczenie bliżej nie znanej normy spalania paliwa płaci kierowca, za zużycie opon płaci kierowca, za wszelkie uszkodzenia płaci kierowca, za nieodpowiednie pomiary i tarowanie płaci kierowca. Rozmowa wcale nie krótka, opiera się na wymienianiu kar jakie ponosi kierowca, oraz na obietnicach.

Volf
@G

Chyba z cięciem rozmawiałeś

Andrzej.
@Volf

Silvę ochraniają pracownicy ochrony a cieciem mógłbyś zostać,jak nauczysz się pisać.

Cały miesiąc jaki kierowca za 3tyś po prostu brak słów

Kat

Kolego pracowałem w tej firmie i sobie chwaliłem. Na szkoleniu wszystko jasno wyjaśniono. Skoro tyle zarobiłeś to leciałeś w kulki. Jak uważasz, że włożenie karty na początku i wyciągnięcie na końcu miesiąca to jest 4-5 z przodu to się mylisz. To jest firma jako nieliczna, która płaci wszystko na legalu. Jak chcesz zarobić to zarobisz zgodnie z ich regulaminem nawet ponad 5. Widocznie jesteś kierowcą 3 miesiące z dojazdem i myślisz , że z Ciebie wielki TIRowiec. Warto odpowiadać na bzdury pseudo kierowców co to g.... wiedzą a wymagania z kosmosu.

Anonym
@Kat

Brzmisz jak Pan kierownik :D ewentualnie ktoś z biura, trzeba było zostać jak takie miody

Norbert

A może ktoś ma wiedzę czy firma mimo tej sytuacji z epidemią będzie zatrudniała nowych pracowników?

Esior

Jeździłem pod Silva.Szczerze nie byłem zadowolony jeżdżąc dla nich. Najlepiej jakby kierowca jeździł 24h.A że byłem z firmy zewnętrznej to miałem większą przewage i jeździłem kiedy ja chcialem????Z rozmów z kierowcami i chłopakami na wadze to nie mieli pozytywnych opinii na temat pracy w tej firmie a także na temat Pana S.Moglby się zająć jakością kontenerów które są tak pogiete i pognite że niektórych to w ogóle nie szło otworzyć ani zamknąć,a nie wspomnę o zniszczonych zabezpieczeniach ,które zabezpieczają drzwi przed otworzeniem.Ogólnie nie polecam tej firmy.A Pan S jeżeli wprowadza nowe zasady bhp to również niech się do nich stosuje, bo z tego co widywalem to tylko kierowców ścigali.

Łakomy
@Esior

Wypowiedź bardzo nie obiektywna. Jak można jeździć 24h? Z tego co wiem to obowiązuje kierowcę czas pracy, więc o jakich 24h kolego mówisz? Jeśli ktoś zabiera na siebie uszkodzony kontener to jest jego odpowiedzialność a nie jakieś Pana S. Osobiście nie znam dobrze firmy, kilka razu świadczyłem dla nich usługi ale jak czytam niektóre wypowiedzi to szkoda mi autorów i ich toku myślenia.

@Łakomy

A może wiesz coś o pracy na magazynie w Dobroszycach? Nie wiem, czy warto składać tam CV. Może coś Ci się obiło o uszy lub rozmawiałeś z którymś z pracowników?

Kat
@Esior

Człowieku ty powinieneś być zadowolony u swojego pracodawcy opinie a.nie z Silvy Zastanów.sie co ty piszesz Jak mówisz o chlopakach z przyjęcia to wiadomo o kogo chodzi. Podaj w jakie firmie jeździsz tutaj nie masz odwagi. Znam tą firmę nie mam do nich uwag. Najlepiej jak masz młotek w kabinie a podejrzewam że to nie masz bo.masz pusto w głowie, to se pożycz od pracodawcy i się puknij

Cezary

@Esior Nie zgadzam się z taką oceną firmy. Poza tym mają opinię dobrego pracodawcy!!!

SilwaToZlo

Bez nadgodzin niema możliwości godnego zarobku, niema rak dopracy ze wzgledu na opinie i zarobki, jedną osoba chca ogarnac 3stanowiska, lamane sa przepisy bhp, za przyzwoleniem kierownictwa w tym Pana S,mechanicy dokonuja napraw na wysokociach z lyzki ladowarki(nawet zima przy -15) co grozi upadkiem i smiercia. Brakuje podstawowych artykułów bhp, o jedne rekawice trzebaprosic dwatygodnie. Odradzam wspolpracy szkoda czasu i zdrowia na tego pracodawce.

@SilwaToZlo

Jeśli chodzi o zarobki, to jest to już indywidualna kwestia. Dobrze jednak, że firma Silva daje możliwość "podreperowania" budżetu nadgodzinami. Martwi natomiast nie przestrzeganie zasad BHP ze strony wspomnianego pracodawcy. Jeśli warunki pracy zagrażają już bezpośrednio życiu pracownika, to należy do jak najszybciej zgłosić odpowiednim instytucjom. Czy w ogóle myśleliście o takim rozwiązaniu?

Anonimo

Pozdrawiam Pana (usunięte przez administratora)

Maian z hds

Płacą słabo kierowca zarabia 3.500 operator 2.800 obciążają za wszystko nawet za kamizelkę 5 zł

Operator

Ogólnie nie wesoło kierownik Sopata obciąża za wszystko nie mają ludzi chętnie by przyjęli nawet 10 osób tylko opinia juz poszła jak traktuje ludzi

@Operator

Na forum nie wolno podawać nazwisk osób zatrudnionych w firmie, której dotyczy wątek. Jest to zabronione przez regulamin ze względu na ochronę tożsamości. Komentarz zawierający takie dane może zostać usunięty. Proszę Cię o zapoznanie się z zasadami forum i przestrzeganie ich w przyszłości: https://www.gowork.pl/regulamin

Mnie nie dziwi, że jest nerwowo bo każdy wie, że brakuje ludzi a robotę trzeba zrobić! Ludzi brakuje wszędzie .

Pedro

Jak chcesz zarobić to musisz pracować. Ja wolę pracować i nie myśleć jak mało mam w portfelu

Oddd

Zalezy od stanowiska. Operatorzy maszyn maja 15PLN brutto za godzine + 5-20 procentowa premia. Bez nadgodzin nie da sie zarobic

Maja

Pracujesz w firmie Silva? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy. Jakie benefity zapewnia pracodawca?

bissan

W chwili obecnej @pan bogumił nie ma możliwości podjęcia pracy w tej firmie w placówkach poza granicami kraju, ale z czasem, jak popracujesz tutaj to możesz prosić o przeniesienie. Tylko, że właśnie wtedy sprawdzają Twoją znajomość języka angielskiego czy też niemieckiego

Zostaw merytoryczną opinię o Silva - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Silva?

Zobacz opinie na temat firmy Silva tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silva?

Silva