logo Silva

Silva

Dobroszyce

Opinie o Silva

bissan 2016-05-16 16:43
W chwili obecnej @pan bogumił nie ma możliwości podjęcia pracy w tej firmie w placówkach poza granicami kraju, ale z czasem, jak popracujesz tutaj to możesz prosić o przeniesienie. Tylko, że właśnie wtedy sprawdzają Twoją znajomość języka angielskiego czy też niemieckiego
G 2017-02-16 08:04
Kierowca:

Zarobki podane w ofercie nie odpowiadają tym na rozmowie, mianowicie stała pensja zmienia się w ruchomą na godzinę/od kursu. Dodatki wedle jakiejś skali stopni od 0-10 można też zdobyć - 10.
Za przekroczenie bliżej nie znanej normy spalania paliwa płaci kierowca, za zużycie opon płaci kierowca, za wszelkie uszkodzenia płaci kierowca, za nieodpowiednie pomiary i tarowanie płaci kierowca. Rozmowa wcale nie krótka, opiera się na wymienianiu kar jakie ponosi kierowca, oraz na obietnicach.
Maja 2017-04-03 11:48
Pracujesz w firmie Silva? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy. Jakie benefity zapewnia pracodawca?
Oddd 2017-09-07 16:54
Zalezy od stanowiska. Operatorzy maszyn maja 15PLN brutto za godzine + 5-20 procentowa premia. Bez nadgodzin nie da sie zarobic
Maja 2017-09-08 11:06
@Oddd - dziękuję za Twoją odpowiedź. A czy możesz jeszcze napisać, w jakim systemie jest praca (stałe godziny, czy system zmianowy)? Czy Silva zatrudnia swoich pracodawców w ramach umowy o pracę?
Zostaw swoją opinię o Silva - Dobroszyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silva