POLCARGO INTERNATIONAL SP. Z O.O. W SZCZECINIE ODDZIAŁ GDYNIA

Gdynia

Opinie o POLCARGO INTERNATIONAL SP. Z O.O. W SZCZECINIE ODDZIAŁ GDYNIA

admin 2015-07-29 06:00:53
Firma POLCARGO INTERNATIONAL SP. Z O.O. W SZCZECINIE ODDZIAŁ GDYNIA była twoim pracodawcą? Opisz to na naszym forum.
rozczarowany firmą Polcargo oddział Gdynia 2016-07-25 15:07:12
strasznie nie miło byłem zaskoczony faktem podejścia pracowników tej firmy do klienta, a mianowicie w dniu 25 lipca 2016 o godzinie 14.30 gdy przyjechałem na parking znajdujący się w Gdyni "nowe zero" ustawiłem się pod tzw "rakorafem" gdzie miała zostać mi pobrana próba zbożowa. Pewien młody arogancki pracownik tej firmy stwierdził że nie weźmie mi próby zboża bo kończy pracę o 15!!!! a byłą godzina 14.30!!! i że to go nie obchodzi że jestem do wzięcia próby sam!!! jeżeli cała firma tak pracuje jak ten młody człowiek to można tylko pogratulować
Pracownicy Polcargo Szczecin 2016-08-05 13:59:55
Zapraszamy do Szczecina, odbieramy próbki przez prawie 24h na życzenie klienta.
Zostaw swoją opinię o POLCARGO INTERNATIONAL SP. Z O.O. W SZCZECINIE ODDZIAŁ GDYNIA - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLCARGO INTERNATIONAL SP. Z O.O. W SZCZECINIE ODDZIAŁ GDYNIA