logo Makro Cash & Carry Polska

Makro Cash & Carry Polska

Olsztyn

Opinie o Makro Cash & Carry Polska

dorota0997 2009-10-09 10:21
[usunięte przez moderatora] MATKI Z DZIEĆMI!!!!!!WYRZUCAJĄ JE DZIEĆMI ZE SKLEPU!!!!!!!!TO TYLKO W POLSCE MOŻLIWE.
anonim 2009-10-10 16:41
dorota0997 - 2009-10-09 10:21:11

tak to prawda dzieci wpuszczane sa tylko w niedziele. ma to niby zapobiedz kradzieży. tylko w jaki sposób??
Pompon 2009-11-07 13:47
To podobno chodzi o wózki widlowe.bo taki kierowca wózka może nie zauważyć dziecka i tragedia gotowa.tu chodzi tylko o bezpieczeństwo kradzieże nie mają nic do rzeczy, bo zdaje mi się że dorośli bardziej kradną niż maluchy
aaaaasik 2009-11-20 15:15
to jest HURTOWNIA a nie hipermarket na zakupy!!!! Tu się robi zakupy do sklepu, baru, firmy a nie na rodzinne potrzeby, stąd takie ograniczenia:)
NIck 2010-01-12 17:27
Nie polecam pracy w Logistyce , którą kieruje [usunięte przez moderatora]. - wredna i zła kobieta :-) . Żal mi ludzi , którzy są jej podwładnymi...
??? 2010-02-03 21:40
Chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo dzieci ponieważ po hali jeżdżą wózki wysokiego składu z widocznością powyżej 140 cm. Dlatego tez dziecie posiadające mniej niż 140 w tygodniu nie mogą wchodzić na halę... Od tego moi drodzy jest regulamin aby go czytac... Tam wszystko jest wyjasnione...
anonim 2010-03-13 12:03
NIck - 2010-01-12 17:27:26

Nie polecam pracy w Logistyce , którą kieruje [usunięte przez moderatora] - wredna i zła kobieta :-) . Żal mi ludzi , którzy są jej podwładnymi...

Zgadzam się w 100 %. Aż trudno uwierzyć , że w dzisiejszych czasach tacy ludzie jak [usunięte przez moderatora] kierują zespołami. Zero kompetencji. Totalna porażka !
Wracaj do księgarni wredna babo!
szukam pracy 2010-07-07 14:37
chciałam się zapytać jakie są zarobki uwas
lili 2010-09-06 21:59
kochana kokosów nie ma, a jak podwyżkę dadzą to premie zabiorą i na to samo wychodzi. daj spokój...pozdrawiam:)
Matylda 2012-06-20 17:03
Hej mogłabym się dowiedzieć jak jest w Olsztynie z zarobkami ? Ponieważ mam jutrzejsza rozmowe w makro jako kasjer i strasznie się denerwuje . Wiem , że nie powinnam , ale chce podłapać jakąkolwiek prace . Powody finansowe .

Mogłaby mi któraś / którys z Was odpowiedzieć na gg 4077965 ? Z gory dzięękuje
asia33 2012-10-19 22:14
Jedna wielka ściema jeśli chodzi o rozmowy kwalifikacyjne niby miło się odbywają ale tak naprawdę nie maja pojęcia o co pytać...udają, że szukają osób do pracy a tak naprawdę to sami nie wiedzą co chcą...szukają młodych ludzi z 20 letnim stażem...najwyższy czas uderzyć się w głowę i zastanowić się nad swoim podejściem do sprawy!!!
były robol 2014-11-01 20:50
Sporo czasu minelo ale mam nadzieje ze juz nie pracuje pani d i w koncu przyszla kryska na matyska
mięsny jeżozwierz 2015-01-30 11:49
również jestem w takiej samej sytuacji jak uzytkowniczka Mięsna, również mam spore doświadczenia w pracy na marketach różnych i nie chciałbym go zmarnować wracając znowu na kasę zwykłą jak nowy zielony w temacie pracownik. w takim razie czy Makro Cash & Carry Polska jest w stanie wykorzystać mój talent i doświadczenie w atrakcyjny dla mnie zawodowo sposób?
arek 2015-03-31 13:40
Skoro masz doświadczenie w pracy w takich marketach jak makro cash&carry to zapewne możesz liczyć na jakiś angaż. Jednak jeśli nie chcesz pracować jako kasjerka może być ciężko. Zostaje magazyn i wystawianie towaru, ale zazwyczaj się to chyba łączy z praca kasjerki, może poszukaj czegoś w obsłudze klienta.
peter 2015-11-22 19:12
Niekopetencja i niski poziom wiedzy pracownikow Macro Olsztym.
W dniu 20.11.2015 Robilem zakupy w Makro Cash & Carry Olsztyn. W momencie wejscia do hali sprzedaży zgłosiłem, że jestem mieszkańcem Wielkiej Brytanii, posiadam tam zarejstrowaną firmę i jestem posiadaczem karty Makro Cash & Carry zarejstrowanej w U.K. Nie jestem płatnikiem VAT ale bede potrzebował rachunek uproszczony z aktualnym moim adresem.
Przy płatności w kasie pracownik zrobił "wilkie oczy" gdy zarządałem rachunku ze stawką VAT 20% jaka obowiązuje w U.K.
Dziennik Ustaw wyrażnie określa wysokość stawki VAT dla mieszkańców rejonu Unii Europejskiej niemieszkającymi na terenie Polski i niebedącymi płatnikami podatku VAT.
Szaremu pracownikowi przy kasie nie dziwie sie reakcji, ale zostal do stanowiska kasowego menager i zupelnie nie mial pojecia o co chodzi. Nie jestem w stanie pojac faktu, dlaczego w tak wielkiej sieci handlowej jaką jest Makro Cash & Carry pracuja tak bardzo niekompetentne osoby, które nie są w stanie poradzić z prawidłowym wystawieniem rachunku uproszczonego.
Pozostaje mi jedynie powiadomić Zarząd Sieci o konieczności szkoleń kadry, gdyż Polska jest członkiem Unii Europejskiej a nie jednym z krajów RWPG i przedsawiciele firmy obejmujacy kierownicze stanowiska powinny reprezentowac swoja osoba jakis podstawowy poziom wiedzy,a a nie nosić jedynie plakietkę z nazwiskiem.
taktak 2016-02-23 11:36
Ludzie. Gdzie wy żyjecie. To co proponuje Makro to podstawa podstaw jakie sie powinny proponowac pracownikowi w tak duzej firmie.

Podwyżki? Abstrakcja. Mowa jest o podwyżce jesli rzucasz papierami na stół i chcesz szybko odejśc. Wtedy sobie przypominają że pracownik doświadczony jest niezadowolony i trzeba go udobruchac by odrabiał swoja pańszczyżnianą robote
taktak 2016-02-27 01:00
krzys - co masz na mysli piszac " wywalczenie swojego" ?
benek 2016-04-01 22:32
Nigdy nie polecam pracy w makro.reżim.zero motywacji
ert 2016-05-12 13:59
teraz widze ze poszukuja glownie kierownikow dzialu sil sprzedazy w firmie fajnie ze oferuja atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy rosnący w zależności od osiąganych wyników,bogaty pakiet szkoleń
były 2016-12-15 14:55
Jeżeli ktoś szuka pracy jako PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY niech lepiej unika tej firmy. Ludzie nad tobą są zupełnie bez pojęcia. Przygotowanie do pracy zerowe- masz samochód i jedz sprzedawaj- tak to wyglada. Uwaazaja pracownika za robola, zarobki śmiesznie niskie, zero podwyżek, ciągle dokładane obowiązki.
Jestes hanlowcem, marketingowcem, informatykiem, ksiegowym, pracownikiem call center , magazynierem w jednym. Trenerzy tacy jak A.S to śmiech na sali, ktoś o posturze szczura bez charakteru, który ma tylko klapki na oczach i jedyne co widzi to wspaniałe MAKRO-konkurencja się nie liczy. Patrzą tylko jakby tu zrobic zebys nie dostał premii. Co byś nie robił zawsze jest ZA MAŁO, ZAWSZE MOZE BYC LEPIEJ. Szczerze odradzam.
skinia 2017-01-29 15:28
na dodatek brzydka
Zostaw swoją opinię o Makro Cash & Carry Polska - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makro Cash & Carry Polska