Elkom GSM Serwis

Siedlce

Opinie o Elkom GSM Serwis

Box 2010-02-08 14:30:02
Serdecznie polecam! Baaaaaardzo miła i profesjonalna obsługa!
Zadowolony 2013-01-18 23:05:28
Jeśli nie czyta się tego co dają do podpisania to później są takie efekty....
Poza tym jeśli ktoś jest niezadowolony z usług tego Serwisu zawsze można telefon oddać do Salonu w którym podpisywało się umowę... Kobiety tam pracujące nie są niczemu winne! Z tego co mi wiadomo w większości przypadków telefonów gwarancyjnych Serwis ten jest jedynie pośrednikiem-naprawa odbywa się zupełnie w innym Centrum Serwisowym. Po co więc mieszać z błotem kobiety tam pracujące? Jak najbardziej jestem na +. Miła obsługa chętnie służąca pomocą, dobry kontakt.
Polecam:)
malinka85 2013-10-11 21:14:24
Dziewczyny pracujące w serwisie, są bardzo pomocne, zawsze zadowolone i uśmiechnięte, często trafiam na duże kolejki, ale długo nie czekam :) dziewczyny moment się uwijają :)
pracownik ;) 2014-08-20 13:58:33
Serwis zajebisty i kadra również!
grabie 2016-05-12 12:00:59
aj tam, firma pracuje chyba standardowo. To żadna specyficzna branża, gdzie trzeba w weekendy i święta się poświęcać dla dobra ogółu. A nawet jak nadgodziny się zdarzą to trudno :)
Hamy 2016-11-06 10:54:33
Nie polecam nikomu zamiast naprawić psuja jeszcze gorzej .
NIE POLECAM !!!! 2016-11-10 17:40:16
NIE POLECAM !!! Totalny brak profesjonalizmu.
Po oddaniu telefonu czekałem ponad miesiąc na naprawę. Elkom cały czas twierdził że to CCS nie odpowiada na maile i ponaglenia, tylko jak można odpowiedzieć w sprawie telefonu którego się nie ma ? Udało mi się dowiedzieć że CCS otrzymało telefon dopiero po 3 tygodniach od oddania do Elkomu. Wiec gdzie on był i co elkom robił z moim telefonem przez 3 tygodnie ? Tego też nie wiedzą... szkoda nerwów i czasu na Elkom. Pierwszy i ostatni raz skorzystałem z ich usług.
Nie polecam
123 2016-11-10 17:42:03
Również nie polecam. 100 razy wolę oddać telefon do Orange niż do takiego Elkomu
Zostaw swoją opinię o Elkom GSM Serwis - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elkom GSM Serwis