VERSATEL S.C.

Opinie o VERSATEL S.C.

kaja 2010-06-23 11:19:23
Ostrzegam!Nie!Nie!Jeszcze raz nie!
. 2010-09-10 20:06:03
Nie polecam calej firmy!!!!!!!!!!
zainteresowany 2011-02-12 21:14:12
moge wiedziec w czym jest problem z tym pracodawca chcialam tam zlozyc cv i nie wiem czy warto po ogloszeniach widac tam duza rotacje
anonim 2011-02-16 22:17:40
A co, okazało się, że trzeba pracować, że za darmo nie chcą nic dać?
Oooo... to się dziecko rozczarowało. Współczuję.
tajny 2011-02-20 21:05:42
A ja pracowałem w tej firmie i powiem szczerze,że dopóki nie zminił się szef było wszystko w porządku.Dopiero po zmianie szefa nastąpiła kolosalna zmiana.Nie wiem jak jest teraz może coś się zmieniło,bo ja już spory czas nir pracuje
Made by Augustów 2013-08-21 15:05:51
Stawka godzinowa? Hahaha.... a co to jakiś " [usunięte przez administratora]", że za godzinę pracy należy się 1 kromka chleba i dwa łyki czarnej kawy?
Ludzie! Gdzie wy macie rozumy? Już do reszty zgłupieliście przez idiotyzmy puszczane godzinami w TVNie? Jaka stawka, jakie godziny? To jest handel, tu się pracuje na wynik, na premie sprzedażowe, na prowizje - a nie na godziny. Jak ktoś chce mieć stawkę godzinową, to niech idzie do McD - tam właśnie są stawki i nic innego nie jest potrzebne jak dwie ręce. Mogą być nawet lewe.

Ja kiedyś pracowałam w tej firmie. Bywało różnie, ale naprawdę dobrze zaczęło być kiedy mój APS zrozumiał, że to nie budżetówka, że od siedzenia na Onecie pensja się nie powiększa. Po zwolnieniu bardzo roszczeniowo nastawionego kierownika nasz sklep zaczął wspinać się w rankingach, w realizacji planów. I za to nam płacili, a nie za jakieś stawki godzinowe.

Po 2 latach odeszłam na urlop macierzyński, na którym jestem do dziś. Raczej już nie wrócę do pracy, nie dlatego że firma mi się nie podobała, tylko dlatego, że po zmianie z Era na T-Mobile mój APS został zlikwidowany decyzją centrali T-Mobile w Warszawie.
2013-08-28 13:45:27
Tej firmy już nie ma w Ostrołęce. Podzieliła się na 2 odrębne; jedna dalej prowadzi Ere a druga Plusy.
klaudia 2014-05-29 19:29:20
to mam po prostu szukać wpisując t-mobile? od kiedy takie przejęcie nastąpiło, nic o tym nie wiem?
kamil 2014-05-31 03:51:05
@klaudia, wpisz Versatel Autoryzowany Punkt Sprzedaży Eurotel - Sieci T-Mobile, to znajdziesz coś na 100%. Pozdrawiam.
U1 2014-12-19 18:08:53
Podejrzewam, że t-mobile niczego nie wykupił tylko versatel po prostu podpisał coś w rodzaju umowy partnerskiej z t-mobile. Zastanawiam się czy to coś w ogóle dla pracowników zmienia bo nie oszukujmy się ale praca w punkcie raczej jest płatna w systemie - im więcej sprzedasz tym więcej zarobisz. Innej opcji nie widzę.
utt6 2015-02-18 22:04:49
ja natomiast zostałem zaproszony na rozmowe w sprawie pracy ale trochę już sie stresuje- zależy mi na podjęciu zatrudnienia a rozmowa rekrutacyjna to w wielu przypadkach stres, gonitwa myśli, chęć pokazania się z jak najlepszej strony pomozecie jak sie ustosunkowac to wymagań pracodawcy z góry dziekuje za wszystie odpowiedzi...
jasiek 2015-03-05 15:15:05
no nie ma się czym przejmowac tk naprawde i to jeszcze przed rozmową.. tak naprawde to wszystko zalezy od osoby, która bezpośrednio rekrutuje i będzie z Toba takie spotkanie przeprowadzała, więc kto wie, moż ebyć być całkiem przyjemnie moim zdaniem. Czekam jeszcze na wrazenia Twoje po spotkaniu z HRem.
Uzi 2015-03-31 06:09:44
I co ? Był ktoś w końcu na tym spotkaniu w Ostrołęce w Versatelu czy ktoś wymiękł w ostatnim momencie. Jeżeli ktoś się wstydzi spotkać i porozmawiać w 4 oczy to zawsze można sobie zadzwonić do firmy i zapytać o to co kogo interesuje. Rozmowa jest niewiążąca więc nie ma sięco stresować z tego wszystkiego,. Zobaczymy co się ztego urodzi.
jassksk 2016-05-12 20:58:42
hej! wiecie może jak z rekrutacja u nich teraz jest konkretnie?
Zostaw swoją opinię o VERSATEL S.C. - Ostrołęka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VERSATEL S.C.