Opinie o Klimstat Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Klimstat Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Klimstat Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klimstat Sp. z o.o. w Szczecin

Anatol Nowy wpis

Wiecie co aktualnie dzieje się w firmie bo jak na forum pracownicze to jest bardzo cicho?

Mańka Nowy wpis

Sporo dobrego słyszałam o firmie i jak widzę to forum potwierdza brakiem wpisów. Taka cisza świadczy o dobrej firmie i ludzie nie musza narzekać!!! Czy są jakieś oferty pracy?

Obserwator Nowy wpis
@Mańka

Najpierw należałoby ustalić, gdzie właściwie działa ta firma Dla przejrzystości i wiarygodności

Maja

Jak obecnie wygląda praca w Klimstat? Chętnie usłyszymy od pracowników firmy. Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć obecnie? Bardzo cenne będą dla nas merytoryczne wypowiedzi.

Obserwator Nowy wpis
@Maja

Zarejestrowani na cudzym adresie bez zgody właściciela Telefon nie odpowiada

edf

no dobra ale przecież taka jest prawda ze jednak każdy może mieć swoje zdanie i je tutaj wyrazić prawda? ja mam trochę inne pytanie czy nie wiecie może czy jest szansa na to żeby do firmy się może teraz zalapac na jakiś staz albo na praktyki ? dzieki

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
K.D

Pracowałem tam kilka lat popsuło się. Brak wypłat na czas słowo prezesów jest warte tyle co papier toaletowy(użyty) Nie polecam zarabiać kasy dla tych ludzi.

kdhuatob

Normalnie kabaret...aż mi się śmiać zachciało jak widzę te bzdury, które wypisuje (zapewne, któraś z żon, by poprawić opinię w necie tej firmy). Odpowiadając: "zazwyczaj pracuja u nich młodzi ludzie, wiec na atmosfere w firmie nei ma co narzekac" - fajny żart " podobno wszyscy sa otwarci" - że niby o szefostwie mówisz??? dobre, dobre "i spokojnie mozna przedyskutowac jakie,ś sporne kwestie" - to mnie najbardziej ubawiło. Niezłe, naprawdę niezłe:) Ale to też było dobre: " jak nie zgadza sie kasa to się pisze do ksiegowej i na drugi dzień już się zgadza". Ludzi się dużo przewinęło, co świadczy niezbyt dobrze o firmie. Może warto zadać sobie pytanie dlaczego? Póki jest tania siła robocza, takie firmy będą istnieć. ALe prawdę ktoś napisał: wstyd się przyznać, że tam się pracuje.

200zł

Bardzo miła atmosfera. Kwestia gdzie się trafiło. Lecz głupie 200zł spowodowało że muszę napisać. Gdy przyjmowałem się do pracy było ok. Douczenie zawodu. Umowa na gębe 12/h. Pojawił się "kierownik kombinator" Budowa "Stara Dana". Ten kierownik robi co chce. Nie pyta o nic tylko byś zasówał. Sprawa dotyczy nierozliczonej wypłaty do końca. Po dziś dzień mija się wpierw z przekazaniem pieniędzy, a później jak Przemek powiedział że przelew zrobi tak go nie ma do dziś. Firma kogucik. Popracuj i spier... Po tygodniu nowi ludzie od wykońzeniówki zrezygnowali jak widzieli że codziennie pojawiałem się po pieniądze a oni to olali. Tak się kończy z nimi współpraca. Pozdrowienia od elektryka panie przemku. Nie bez powodu z małej. Każdy kto się chce przyjąć do pracy w MWP niech dobrze to przemyśli.

tomek

to na mieście mówi się o tej fimire? hm ciekawa sprawa w sumie. Z tego mi się wydaje, to oni już jakiś czas działaja na rynku i nie ma tutaj jakiegoś problemu większego jeśli chodzi o zatrudnienie w firmie? bo w ogłoszeniahc to nie wiem czy podają na dzień dobry proponowane kwoty, ale chyba nie za bardzo.

idź pogadaj z nimi, nawet jak teraz nie potrzebują, zadzwonią - tam wielu się pzewinęło. Gdyby było ok to by pracownicy nie odchodzili.Odpoqiadajac: czy placone na czas- kiedyś tak, potem na raty, czy palca nadgodziny-nie, jakie warunki pracy- czasowe, długi w każdej hurtowni i u podwykonawców-prawda/wstyd się przyznac ze tam się pracuje, Co z przywilejami dla pracowników, zapewniają opiekę medyczną lub chociaż karty multisport? Jaja se robisz? Opiekę meyczną/karty multisport może mają ale "prezesi":)))) Jaki bankrut ? Maja jedne z lepszych inwestycji - z czegoś muszą żyć, nie? Sobie zabierać nie będą. najprawdziwszy wpis dał "brak przyszłości - 2012-12-21 22:19:43"

lemik

KLIMSTAT to to samo na Szczawiowej, Smolańskiej i Ściegiennego.

Janusz

Faktycznie, w bazie krs online są takie dwa wyniki dla szczecina, może wraz ze zmianą nazwy zmienili siedzibę, czy to inne firmy zupełnie?

marek

firma zmienila nazwe, wiadomo dlaczego teraz sie nazywa GRUPA KLIMSTAT SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA (usunięte przez administratora)

Dom

Jaki bankrut ? Maja jedne z lepszych inwestycji

dom

w/w opinie sa pisane po złości, a jedno sie zgadza pracownikom nie chce sie pracować lub kradną więc sa zwalniani.

Nie polecam współpracy w żadnym zakresie .Obecnie pensje płacą na raty wszędzie długi w każdej hurtowni i u podwykonawców . Zwalniają z dnia na dzień. Bezwzględni jeśli jest to tylko na rękę. Pracownicy bez wypłat ,ale [usunięte przez moderatora] na meczu Barcelony .

klima

Z tego co wiem to ta Pani wynosiła tematy z firmy !!!!

firma bankrut

zwalnianie ludzi z dnia na dzień, zwalnianie kobiet w ciąży, brak wypłat, zadłużenia finansowe, mydlenie oczu, kłamstwa i brak szacunku to praktykuje ta firma.

brak przyszłości

Firma tylko z nazwy. Wykorzystywanie, narażanie życia, brak kultury osobistej i traktowania jak psa. Wyzwiska bez przerwy, [usunięte przez moderatora] ze strony współpracowników. Mówiąc w skrócie normalny człowiek tam nie wytrzyma. Prezesi bez komentarza. Rozmowa o nadgodziny jest czymś niedopuszczalnym dla młodych pracowników którzy są [usunięte przez moderatora]i. Umowa śmieciowa z miesiąca na miesiąc. Nie ma tam żadnej przyszłości. żadnej... prawda boli i boleć powinna.

rapidos

wydzieranie sie na ludzi jest wszendzie. Jakies konkrety podaj, czy placone na czas, czy palca nadgodziny, jakie warunki pracy

jsajlk

Firma prywatna, więc chyba nie jest inaczej niż gdzie indziej. Brak szacunku do pracownika, ciongłe wydzieranie sie na ludzi, pomiatanie nimi. A zarobki? Gdyby było ok to pracownicy by stale nie zmieniali sie, heheh

Zostaw merytoryczną opinię o Klimstat Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Klimstat Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Klimstat Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Klimstat Sp. z o.o.
  • Szczawiowa 53 B