Opinie o NOVISTA SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie NOVISTA SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w NOVISTA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVISTA SP. Z O.O. w Warszawa

Waldek Nowy wpis

Tylko, że klienci zostawiają informacje na forum pracowniczym zupełnie jakby konkurencja inspirowała do tego!

Julka Nowy wpis
@Waldek

Nie mam nic wspólnego z konkurencją. Przedstawiciel Novisty podpisywał umowy w całej gminie w której mieszkam i nie wywiązał się z żadnej. Nie przesłał ani projektu fotowoltaicznego, ani kasy zwrotnie. Jest wiele osób oszukanych. Pani viceprezes najpierw była "zdziwiona" taką informacją i zarzekała się, że to jest jakieś nieporozumienie, a teraz unika kontaktów. Podobno to typowe zachowanie. Może ten przedstawiciel też został zrobiony w balona przez Novistę.

Artur Nowy wpis
@Julka

Muszę przyznać że dopóki ja robilem projekty z Panem Zenonem, wszystko szło. Potem moze padlo,ale po 2017. Trzeba przyznać byl wobec mnie uczciwy.

Julka Nowy wpis

Uwaga na tą firmę! Podpisuje umowy na wykonanie projektu fotowoltaicznego, inkasuje pieniądze i kontakt się urywa. Jej konsultanci palą głupa przez telefon, po czym przestają odbierać. Nie realizują projektów a z wpłaconą kasą można się pożegnać. (usunięte przez administratora)

Konsultant

Pracuje z nimi od lat, naprawdę zrealizowaliśmy razem wiele projektów. Wiadomo rynek bywa różny ale zawsze dali radę. Nie ma co narzekać tylko trzeba chcieć pracować...

Wyrolowany
@Konsultant

Szkoda że firma może sobie pozwolić na opłacanie trolli a nie ,,daje rady" płacić pensij za uczciwą prace

Remik

Myślę, że firma zgłosiła upadłość bo pod każdym adresem jest informacja -zamknięte na stałe.

Firma NOVISTA SP. Z O.O. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jerzy

Z jakiego tytułu masz nierozliczone sprawy z firmą NOVISTA? Współpracowałeś z firmą, czy może realizowałeś jakiś zakup za ich pośrednictwem? Chciałbym poznać bliżej Twoją sytuację, dlatego - jeżeli możesz - to przedstaw, jak to wyglądało.

Igor

Skąd wiesz o zmianie nazwy? To potwierdzone inforamcje?

Pracowałam tam
@Igor

Netimedia od września 2018

A & Ł

Nam akurat wypłacili kasę-co prawda z małym opóźnieniem- ale dostaliśmy co do grosza. Tyle ile było umówione.

Klinika Brynów

Dzień dobry. Kilka miesiecy temu zleciliśmy wykonanie strony internetowej tej firmie. Do tej pory strony nie ma a pieniedzy za jej wykonanie raczej już też nie bedziemy w stanie odzyskać. (usunięte przez administratora)

Nicki

Infogmina okazała się nierzetelną firmą(usunięte przez administratora)

@Nicki

Nie otrzymałeś wynagrodzenia za pracę w firmie NOVISTA? Jeżeli tak było, to mógłbyś napisać, za jaki okres pracy masz nieuregulowane płatności od tej firmy? Próbowałeś może dowiedzieć się, co jest powodem tego, że w dalszym ciągu nie otrzymałeś należnych środków? Jeżeli możesz, to wyjaśnij, jak to wszystko wygląda.

Siwy
@Nicki

Napiszesz coś więcej ku przestrodze? Za ile Ci nie wypłacili?

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

Netimedia oszuści

Firma w Warszawie ma tylko wirtualny punkt! Mieści się w Katowicach ul. Bednorza 2a, i zmienia nazwy ciągle dlatego jak się jej u Was szuka to są czyści! Zaktualizujcie jej nazwę, wprowadźcie inne aby ludzi ostrzec! No podepnijcie lokalizację nie tylko Warszawa, a również Katowice. Nie zdziwię się, że to świadome działanie! Nigdzie nie da się ich podać pod aktualną nazwą Netimedia, bo działają na jednym NIPie a mieniają co chwilę nazwy!

Niestety firma bardzo nierzetelna co najmniej w kwestii wypłaty wynagrodzeń. Netimedia Sp. z o.o., kiedyś Novista Sp. z o.o., (usunięte przez administratora) Przy okazji tylko nadmienię, że ustalenia telefoniczne przed rozpoczęciem współpracy były mocno różniące się od tych na umowie. Ale zaakceptowałem je, więc koniec dygresji. Nie zmienia to faktu, że współpracę zakończyłem z nimi współpracę prawie 2 miesiące temu, a do dziś nie otrzymałem wynagrodzenia. (usunięte przez administratora)

Sherlok

Miałem nieprzyjemność pracować dla Novisty przez ok. miesiąc. Totalna porażka. Nigdy więcej!!! Jak mogłem się dać tak nabrać. Kręcili na każdym kroku.

Xyz
@Sherlok

Potwierdzam, również miałem tą wątpliwą przyjemność pracować w tej/tych firmach. Wałki na każdym kroku, brak szacunku, towarzystwo wzajemnej adoracji. Nie polecam, szkoda czasu i nerwów.

@Xyz

Jakiego rodzaju "wałki" rzekomo stosowała firma wobec zatrudnionych pracowników? Napisałeś również o braku szacunki, jednak nie podałeś żadnych przykładów, które potwierdzałyby to, co napisałeś. Czy możesz swoją opinię uzupełnić i opisać czego dokładnie doświadczyłeś, pracując tam? Będę wdzięczny za uzupełnienie poprzedniego wpisu.

Iza

To ze zmieniła się nazwa firmy nie ma znaczenia. Takie zmiany dla pracowników nie powinny być zauważalne.

Ku przestrodze

Firma Novista działa w Katowicach na ul. Bednorza 2a na Szopienicach również pod nazwą INFOGMINA. Na początku praca wydaję się ciekawa i ma jasno określone ramy. Po jednym dniu pracy okazuje się, że pracownik jest do wszystkiego. Wykonuje rzeczy przekraczające swoje obowiązki w umowie, jest notorycznie wykorzystany, bombardowany telefonami po pracy, pracuje po godzinach (nadgodziny oczywiście nie są płatne), WIECZORAMI I W WEEKENDY. Obiecywanie umowy o pracę jednak na pierwszą próbną dostaje się umowę o dzieło. O wszystko szanowna Pani dyrektor, która prowadzi mobbing, wymaga niemożliwego najlepiej na wczoraj ma pretensje, uwagi i wymyśla problemy. Wymaga dyspozycyjności 24h/dobę. Kilkanaście tygodni temu zakończyłam z tą firmą współpracę i do tej pory nie otrzymałam należnego mi wynagrodzenia. NIE OTRZYMAŁAM WYPŁATY!

A.
@Ku przestrodze

Potwierdzam. Taka sytuacja w moim przypadku również miała miejsce. Próba kontaktu telefonicznego, żeby wyjaśnić sprawę płatności jest bezskuteczna. Wspomiana Pani dyrektor ignoruje telefony. Dziwię się jak ta firma może tak długo funkcjonować na rynku.

K.
@A.

Obecnie zmienili nazwę portalu z infogmina na infoplanet.pl . Ale kadra się nie zmieniła. Oficjalna siedziba to wciąż Gizów 6 w Warszawie. Jednak biuro wynajmują w katowicach szopienicach.

Gonzales
@Ku przestrodze

Potwierdzam wszystkie informacje. Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy.

Igor

Czym spowodowana jest ta cisza? Dobrze się pracuje?

Agnieszka

@A czy mógłbyś się podzielić z użytkownikami swoimi doświadczeniami we współpracy z firmą? Czy była to relacja na zasadach partnerskich czy miałeś możliwość pracować w NOVISTA? Jeśli pierwsza opcja to powiedziałbyś jakie masz z nią doświadczenia? Czy wszytsko faktycznie wyglądało tak samo jak w poprzednich wpisach? @Waldi śledź stronę internetową firmy http://www.novista.pl/ i fanpage https://www.facebook.com/Novista-1650515221838868/ a na pewno znajdziesz tam aktualne oferty pracy.

Waldi

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi do pracy?

Ted

byłam umówiona na spotkanie ws pracy. Zadzwoniła do mnie Pani dyr i zadała szereg ciekawych pytań. W tym " Jak długo szukam pracy". Umówiła się ze mną na kolejny dzień i poinformowała, że podeśle sms-em adres. Kiedy po jakimś czasie przypomniała się sms-em otrzymałam zwrotną informację "nieaktualne" O czym świadczy takie podejście do kandydata? Byłam w ciągu swojej kariery na wielu spotkaniach, miałam rozmowy telefoniczne ws pracy. Zdarzało się, że ktoś dzwonił i informował, że już jest jakaś oferta nieaktualna lub coś. Ale takie podejście jak tu jest śmieszne. No cóż jak widać opinie świadczą o poziomie firmy

Agnieszka

@sssss - a skąd u Ciebie taka opinia o NOVISTA? Czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w tej firmie? Tylko merytoryczne informacje będą cenne i pomocne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

ssss
@Agnieszka

Hej, pracowałam (to złe słowo bo nie było stosunku pracy, tylko zlecenie), wiec miej to na uwadze, ale wydawała mi się ta firma lipą totalną miałam być asystentką, później okazało się, że specem do relacji czy cokolwiek, generalnie miałam zorganizować konferencję ..... .Pewnie ktoś z Was już to robił/robi. Czułam się tam niekomfortowo i nie miałam zupełnie zaufania do przełożonych więc po trzech dniach powiedziałam, ze to nie dla mnie, bez słowa o wypłacie wynagrodzenia za przepracowane dni rozstaliśmy się. Myślę, że nawet do ZUS mnie nie zgłosili. Pani Redaktor Naczelna i Pan Prezes to jakiś żart, oni na niczym się nie znają, poza wciskaniem kitu. Siedzą jakieś dwie studentki tam i tyle.

sssss

Bardzo bardzo nie polecam. Szkoda waszego czasu.

Agnieszka

@Nie polecam, a jakie wymienisz pozytywy pracy w NOVISTA SP. Z O.O.?

Nie polecam

Miałem przyjemność pracować w tej dziwnej firmie. Wiele się nasłuchałem o ciągłym rozwoju firmy, a jak się okazało rozwijać to oni się rozwijają, ale w ciągłym zwalnianiu pracowników. Umowa o pracę w tej firmie akurat nic nie znaczy, gdyż mimo że ją posiadałem zostałem zwolniony z dnia na dzień, bez jakiegokolwiek wcześniejszego ostrzeżenia. Więc na prawdę zanim się podejmie tam pracę polecam się głęboko zastanowić, bo może na początku wszystko wygląda ciekawie to po niedługim czasie okaże się jak jest na prawdę. Nie polecam!

pasi

Na samym początku nie jest łatwo o umowę o pracę @Pracownik, ale po okresie próbnym już nie ma z tym problemów, trzeba się jednak sprawdzić. Jeśli ktoś nie ma większego doświadczenia rzecz jasna, bo jak masz te 5 lat, to spokojnie już na początek masz umowę o pracę

Zostaw merytoryczną opinię o NOVISTA SP. Z O.O. - Warszawa

NOVISTA SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 25 ocen.

NOVISTA SP. Z O.O.