NOVISTA SP. Z O.O.

Opinie o NOVISTA SP. Z O.O.

Sherlok 2012-05-28 15:37:15
Miałem nieprzyjemność pracować dla Novisty przez ok. miesiąc. Totalna porażka. Nigdy więcej!!! Jak mogłem się dać tak nabrać. Kręcili na każdym kroku.
Pracownik 2013-08-01 10:37:34
Zalegają z płatnościami od miesięsy ! Prezes nie odbiera telefonów i cały czas mnie zlewa. Nie dajcie się [usunięte przez moderatora]!
Oszukany 2015-02-06 15:00:22
Ja również się na nich nadziałem, niestety dopiero po miesiącu prac wyszedł brak szacunku i próby naciągania na darmowe prace. Wielokrotne próby wykraczania poza wycenę. Traktowanie typu "Nam się to należy i macie to zrobić w tej wycenie". Polecam omijać tą firmę szerokim łukiem. Nie dajcie się oszukać, proponują fajną robotę, akceptują wycenę, a później wszystko odwracają do góry nogami. W efekcie nie płacą za faktury, nie można się z nimi skontaktować.
Pracownik 2015-02-25 16:40:45
Uwaga, ludzie, jeśli nie chcecie zostać oszukani i pracować za darmo, to radzę omijać tę firmę szeeerokim łukiem. Nie dajcie się nabrać. Z początku wszystko wygląda ciekawie i przyszłościowo, ale to tylko pozory. Oszuści!!!
zdenerwowany! 2015-02-25 22:06:06
Stanowczo NIE polecam. Oszuści. Wszystko co robią jest karygodne! Unikajcie tej firmy jak ognia!!!!
oszukany 2015-02-26 09:33:29
Jeśli ktoś tak jak ja został oszukany przez firmę Novista, proszę o kontakt:(usunięte przez administratora)
NIE POLECAM 2015-02-26 19:39:48
"Oferujemy dobre wynagrodzenie prowizyjne" - Ludzie nie ma żadnego wynagrodzenia!!! Nie wypłacają pieniędzy. NIE POLECAM. Chyba, że ktoś chce pracować za darmo.
asd 2015-04-22 07:10:28
czy to jest ta novista na Szopienicach na Bednorza?
prc 2015-04-23 14:11:21
Tak ta na Bednorza. I też raczej nie polecam. Wszystko jest ok do momentu aż nie chodzi o kasę.
rty 2015-05-01 14:48:31
W jaki sposób / przy jakich tematech was wyrolowali?
oszukany 2015-05-22 08:01:19
W każdych tematach! Nie polecam, wszystko na początku wygląda na prawdę bardzo ciekawie, fajne pomysły, mili ludzi... Po niedługim czasie można sobie zdać sprawę, że się pracuje z nieprofesjonalistami. Zostawanie po godzinach, opóźnione wynagrodzenia (inne niż to było umówione) ciągłe kombinowanie. Ciągłe obietnice o umowę o pracę, jednak zawsze był jakiś powód dla którego nie mogli jej dać. A na koniec walka o pieniądze. Nie odbierają telefonów, nie odczytują i nie odpowiadają na maila, normalnie widmo.
z-własnego-doświadczenia 2015-10-02 08:34:59
Alex... ponad 6 msc to chyba wystarczająca odpowiedź... nie ważne czy to umowa o pracę czy o dzieło... za pracę wykonaną należy się wynagrodzenie. Ja swoje otrzymałem, ale tak jak mówię - po ponad 6 mscach.
LWS 2016-01-19 09:05:18
Ja dostałem i umowę o pracę i wypłatę w terminie:)
Niezadowolony 2016-02-07 16:45:27
Firma w pełni nieprofesjonalna. Po uzgodnieniu warunków finansowych dot. przyszłej umowy oraz po umówieniu się co do terminu przejścia do NOVISTY złożyłem wypowiedzenie w ówczesnym miejscu pracy. Na tydzień przed rozpoczęciem pracy została mi przesłana wiadomość, że oferta i warunki są już nieaktualne i wycofują się z podpisanego listu intencyjnego.
Pracownik 2016-04-29 08:38:53
Od roku mam przyjemność pracować w firmie NOVISTA S. z o.o w oparciu o umowę o pracę, zgodną wcześniejszymi ustaleniami, wynagrodzenie zawsze zgodnie z ustaleniami jest na koncie. Miła współpraca w przełożonymi, zawsze wsparcie merytoryczne, szkolenia, zawsze można o wszystko zapytać,miło, profesjonalnie. Doskonałe warunki pracy, możliwość szkoleń, rozwoju zawodowego.
pasi 2016-05-16 21:48:49
Na samym początku nie jest łatwo o umowę o pracę @Pracownik, ale po okresie próbnym już nie ma z tym problemów, trzeba się jednak sprawdzić. Jeśli ktoś nie ma większego doświadczenia rzecz jasna, bo jak masz te 5 lat, to spokojnie już na początek masz umowę o pracę
Nie polecam 2016-11-20 10:00:40
Miałem przyjemność pracować w tej dziwnej firmie. Wiele się nasłuchałem o ciągłym rozwoju firmy, a jak się okazało rozwijać to oni się rozwijają, ale w ciągłym zwalnianiu pracowników. Umowa o pracę w tej firmie akurat nic nie znaczy, gdyż mimo że ją posiadałem zostałem zwolniony z dnia na dzień, bez jakiegokolwiek wcześniejszego ostrzeżenia. Więc na prawdę zanim się podejmie tam pracę polecam się głęboko zastanowić, bo może na początku wszystko wygląda ciekawie to po niedługim czasie okaże się jak jest na prawdę. Nie polecam!
Zostaw swoją opinię o NOVISTA SP. Z O.O. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOVISTA SP. Z O.O.