Opinie o A&J Partners

Pani Łucja

Jestem bardzo zadowolona z firmy, rzetelna. Najbardziej z Pani Kingi, koordynatorki która serdecznie pozdrawiam.

Dorota Krzyzaniak

Polecam Firmę A&J Partners z czystym sumieniem. Wróciłam tydzień temu że zlecenia. Moja koordynator jest Pani Kinga Pelka. Bardzo sympatyczna oraz pomocna. Ze wszystkim mogłam się zwrócić do Pani Kingi. Także moja współpraca z tą Firmą zaczęła się bardzo pozytywnie. Pozdrawiam serdecznie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w A&J Partners?

Zdzisława Ołdakowska

Z Firmą współpracuję już 17 lat . Z współpracy jestem zadowolona moje przepracowane lata dużo mówią 17 lat w jednej Firmie. Pracownicy A&J Partners to profesjonalny i przemiły zespół ludzi,który zawsze służy radą i pomocą. Moją Koordynator jest Pani Kinga Pelka osoba bardzo kompetentna, zawsze pomocna i w jej głosie słychać dużą empatię. Jestem bardzo zadowolona i mogę każdemu polecić Firmę A&J Partners i moją Koorynator Panią Kinga Pelka .

Pracuję dla tej firmy już prawie rok. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Pracownicy są bardzo mili, empatyczni i nie pozostawiają opiekunek bez pomocy ( w razie potrzeby). Czuję się zaopiekowana przez cały czas trwania kontraktu jak również po zakończonym zleceniu. Szczególne podziękowania dla mojej koordynatorki Pani Ani oraz Pani Marioli z kadr. Polecam tę firmę z całą odpowiedzialnością. Pozdrawiam serdecznie.

@Anna

Czyli generalnie wszystko na plus? Mnie ciekawi kwestia samej współpracy, czy są jakieś kary umowne, na które trzeba zwrócić uwagę? Np. za wcześniejsze zrezygnowanie ze zlecenia? I jakie koszty są potrącane w czasie trwania współpracy, czy mieszkanie jest za darmo?

borysg80@gmail.com

Witam. Współpracuję z AJ Parters od 2018 roku. Jak wiadomo na zleceniach różnie bywa, raz lepiej,raz gorzej ale co do współpracy i pomocy ze strony agencji i koordynatorów nie mogę narzekać. Obecnie moim koordynatorem jest Pani Aneta z którą bardzo dobrze się współpracuje. Mogę powiedzieć,że jestem zadowolony i szczerze polecam ale to jest moje zdanie. Pozdrawiam.

@borysg80@gmail.com

Jesteś na zleceniu, bo tak Ci pasuje, czy dlatego, że innej formy współpracy nie przewidują? Czy firma zapewnia ciągłość pracy, ciągłość zleceń?

Betti

Ze strony firmy nie ma umowy zlecenia o pracę na dłuższy okres.

zapewniamy ciągłość zleceń - to od osoby wyjeżdżającej zależy na jak długo chce wyjechać do Niemiec, oraz jak długo pozostać w Polsce. Mamy bardzo dużo ofert i jesteśmy w stanie zapewnić wyjazd zgodnie z życzeniem Pani Opiekunki/Pana Opiekuna.

Rysiek
@A&J Partners

To jaki jest maksymalny czas, na jaki można wyjechać? Jest możliwość pracy tzw. stałej? Jak zjeżdża się na miejsce to ile minimum trzeba mieć odpoczynku między zleceniami? Można się dogadać żeby już od stycznia wyjechać do pracy, da radę załatwić wszystkie formalności jeszcze w starym roku?

@

Jak wygląda ze strony firmy zatrudnienie na umowę zlecenie.?

@@

Na jak długo jest podpisana umowa zlecenie dla pracownika??

@@

rozumiem, że pytanie dotyczy umowy zlecenie dla naszych Opiekunek/Opiekunów osób starszych? Każda Opiekunka/Opiekun podpisuje taką umowę przed wyjazdem.

@Betti

w zależności od czasu trwania zlecenia w Niemczech - wszystkie szczegóły umowy ustalane są przed wyjazdem z koordynatorem.

@A&J Partners

Po zakończonym zleceniu jest zjazd na Pl.czy obowiązuje mnie nadal zatrudnienie czy nie?!.Inne Firmy podpisują umowę o pracę zlecenie na rok a Ta firma na ile miesięcy ...zatrudnia...

@Betti

Nie otrzymałam odpowiedzi na zadane pytanie.

@Betti

Pani Betti - w celu uzyskania wszystkich informacji zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: (032) 395 88 83 - nasi koordynatorzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Pani pytania.

@A&J Partners

A opiekunka to może pracować też na umowie o pracę? Ja szukam stałej pracy, najlepiej na UoP na czas nieokreślony.

naszym Paniom Opiekunkom i Panom Opiekunom oferujemy umowę zlecenie.

Witam. Co to są za inicjatywy dobroczynne, co jest o nich napisane w zakładce benefity w ogłoszeniu dla konsultanta ds. rejestracji i pierwszego kontaktu w branży opiekuńczej? I od czego zależy, czy zarobię maks, czy min. z przewidzianego zakresu wynagrodzenia, co wynosi 4242-5000 zł netto / mies?

dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem i zapraszamy do złożenia aplikacji :) wynagrodzenie zależy od zaangażowania, frekwencji, wyników pracy, itp. Jeśli chodzi o inicjatywy dobroczynne - naszą firmę tworzą ludzie o dobrych sercach, którzy chętnie angażują się w różne działalności dobroczynne - ich rodzaj zależy od pomysłu - każdy ma na to wpływ. Często zdarza się, że komuś bliski jest jakiś problem, lub zauważy kogoś w potrzebie, podzieli się tym w pracy i wspólnie się organizujemy! Obojętne, czy jest to zbiórka karmy i niezbędnych rzeczy dla schroniska dla zwierząt, szycie chust onkologicznych, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, pomoc osobie bezdomnej, czy zorganizowanie Mikołajek dzieciom z Domu Dziecka - bez względu na skalę, zawsze potrafimy pokazać jak duże są nasze serducha! Wszystkie takie działania są oczywiście dobrowolne i to pracownicy decydują czy i jak się w daną akcję zaangażują.

Praca w biurze

Polecam w 100%! Praca choć czasami stresująca jest pełna wyzwań, firma ma dużo fajnych benefitow i atmosfera jest super. Ciesze się,że tu trafiłam???? jestem pewna,że współpraca będzie długa????

@Praca w biurze

Super, że i takie komentarze się tu trafiają. Możecie opowiedzieć konkretnie o tych benefitach? Chodzi o to, co właściwie pracownik dostaje i czy takie dodatki są oferowane od pierwszego dnia pracy, czy po czasie one się jakoś odblokowują? I co do długiej współpracy, to na jaki okres podpisywana jest pierwsza umowa?

Benefity które oferujemy to między innymi: dzień wolny z okazji urodzin, dofinansowanie do dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, dofinansowanie do parkingu, możliwość skorzystania z funduszu socjalnego, indywidualne szkolenia kompetencyjne, spotkania integracyjne - również w formie wycieczek, itp. Do tej pory benefity były dla wszystkich pracowników - nawet tych najmłodszych stażem. Pierwsza umowa jest umową na okres próbny i podpisywana jest zazwyczaj na 3 miesiące (Umowa o pracę).

@pracodawca

Julita nie można narzekać koordynatorki są naprawdę wspaniałe jak na razie nie trafiałam na złe sztele zawszę są zrozumiałe gdy nie pasuję komuś sztela i odmówisz zaraz szukają drugiej albo takiej która komuś pasuję polecam tą firmę

Mam takie pytanie odnośnie oferty Konsultant ds. rekrutacji w social mediach. Od czego są zależne zarobki? Skoro praca polega na tym, żeby szukać osób zainteresowanych pracą opiekunki/opiekuna przez media społecznościowe, fora, portale branżowe i tak dalej, to ciekawe, czy mozna mówić o jakiejkolwiek podstawie czy te zarobki są uzależnione od wyniku. wie ktoś?

Neue

Zaczęłam właśnie pracę w AJ- jestem mega zadowolona☺️wszyscy bardzo pomocni, kierowniczka super! Praca pełna wyzwań i co najwazniejsze- pomoc innym! Polecam całym serduchem ????❤️

@Neue

Hej, i jak wrażenia po prawie miesiącu? Ja to może będę się decydować od kolejnego roku. : ) ogólnie to miałaś spływ na wybór koordynatora? Można w razie czego zawsze sobie zmienić czy to zależy od tego ile osób do którego jest przypisanych?

A&J Partners

Witam,z firmą pracuje już 6rok jak do tej pory mogę tylko pozytywnie pozytywnie wyrazić się o firmie. Jeśli chodzi o koordynatorki to sporo się ich zmieniało,może trafiłam ze 2 razy na niemiłą Jeśli chodzi o ostatnią panią Oliwię M(usunięte przez administratora) w moich oczach zasługuje na duże wyróżnienie jest kompetentną osobą na tym stanowisku,zawsze służy radą opiekuję się od polecenia zlecenia przed wyjazdem aż do przyjazdu na sztelę a w tracie trwającego zlecenia wielokrotnie dzwoni dopytując się o warunki w jakich się pracuje,pyta przebieg pracy,o zdrowie,Dlatego proponuję wyróżnienie p.Oliwi i życzę jak najwięcej takich koordynatorek.

Witam, nie widzę za dużo aktualnych komentarzy na temat pracy bezpośrednio w biurze. Czy byłaby wiec szansa na taką opinię? Mam na myśli szczególnie stanowisko konsultanta ds. rekrutacji w social mediach. Mam doświadczenie w tym zakresie, dlatego się zaciekawiłam. interesuje mnie system premiowy z opisu, czy ktoś mógłby go omówić? I jak sama praca teraz wygląda, jaki jest zespół?

Pani UV - serdecznie zapraszamy do przesłania CV! Rozmowa rekrutacyjna przebiega u nas bardzo partnersko - tzn. nie tylko omawiana jest nasza oferta danego stanowiska, propozycja wynagrodzenia i systemu premiowego, ale również otwarci jesteśmy na pomysły i propozycje kandydata - jak widzi współpracę z nami. Co do zespołu - jeśli jest Pani pozytywną, optymistyczną osobą, lubiącą kontakt z ludźmi - będzie Pani pasować do Naszego zespołu :) Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do aplikowania!

ZofiaK64

Cudowna koordynatorka Pani Kinga P. Zawsze ma czas dla pracownika, wysłucha, i posłuży dobrą radą. Dziekuję z całego serca za naszą współpracę.

@Kasia

Bardzo dobrze współpracuje mi się z Panią Kinga P(usunięte przez administratora) która jest bardzo odpowiedzialną osobą. Oferty pracy przedstawia w sposób szczegółowy i rzetelny. Nigdy nie miałam problemów na danym adresie gdzie byłam wysłana. Współpracuje też z Panią Anną B(usunięte przez administratora) która także jest bardzo odpowiedzialną osobą. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tymi Koordynatorami.

Patka
@@Kasia

Niestety ja nie miałam okazji się przekonać na własnej skórze o tym, że ta pani jest odpowiedzialna i sumienną. Nie otrzymałam od niej wiadomości zwrotnej a czekałam na bardzo ważny telefon. Ostatecznie nie wyjechałam na sztele i na pewno nie wyjadę z tą firmą. Udało mi się znaleźć inną i już jestem na zleceniu, z którego jestem zadowolona.

@Patka

Dziękujemy za Pani komentarz. Szkoda, że nie wyjechała Pani z nami. Praca z ludźmi ma to do siebie, że najważniejsze to trafić na osobę, z którą nam się dobrze współpracuje - zarówno w Niemczech jak i w firmie - dlatego u nas zmiana zlecenia lub Koordynatora nie stanowi żadnego problemu. Jeśli ktoś nie czuje dopasowania ze swoim Koordynatorem - z pewnością znajdzie w naszym dużym gronie innego, bardziej odpowiedniego dla siebie :) Nie trzeba zmieniać firmy, by trafić na innego Koordynatora! Mamy nadzieję, że kiedyś da nam Pani szansę by to udowodnić! Pozdrawiamy serdecznie, życzymy dużo zdrowia dla Pani i obecnego Podopiecznego i zapraszamy do nas ponownie.

@A&J Partners

Po kilku dniach pracy można śmiało zgłosić brak chemii z koordynatorem? Ile czasu potrzebujecie na dopasowanie z inną osobą i jak to wygląda od strony formalnej?

tak - chęć zmiany koordynatora można zgłosić w każdej chwili, nie ma w związku z tym żadnych pisemnych formalności - krótka rozmowa z kierownikiem, w której po krótce mówi Pani/Pan z czego wynika niezadowolenie oraz jakie ma Pani/Pan oczekiwania względem koordynatora i na tej podstawie Kierownik przydziela inną osobę. "Brak chemii" - chociaż często ludzie często krępują się o tym mówić - jest normalnym zjawiskiem i nie musi być nawet uwarunkowany czyjąś winą - my nie szukamy winy tylko rozwiązań, tak by obydwu stronom pracowało się komfortowo - chcemy by każda Opiekunka/Opiekun miała/miał Koordynatora z którym lubi współpracować i któremu ufa.

@Dorka

Dzień dobry bardzo mi się podoba wspolpraca z firmą. Bardzo chciałam podziękować pani Oliwi mojej koordynatorce bardzo mnie wspiera zawsze mogę liczyć na jej pomoc jest super pracownikiem firmy więcej takich ludzi o tak dobrym sercu

Irena sojka

Witam mam super koordynator p Oliwie Mandeckiej i nie chce innej zawsze można nania liczyć zawsze jest pos tel firma 8 rok z niom współpracuje jes super i wypłata zawsze na czas.

Z Aj Partners współpracuje już od około 8 lat. W tej firmie zaczęłam pracę jako opiekunka i znakomicie odnalazłam się w tej roli. Nigdy nie szukałam innej firmy. Dlaczego? Bo Aj Partners jest firmą wiarygodną i przyjazną. Oceniam na +4. Szczerze POLECAM! W firmie pracuje wiele miłych i kompetentnych koordynatorek, jedną z nich jest p. Ania. Pani Ania posiada wiele pozytywnych cech, dwie z nich to cierpliwość i umiejętność słuchania. Myślę ,że te cechy sprawiają ,iż współpraca z p. Anią jest miła i owocna. Barbara N.

Barbara.N

Z Aj Partners współpracuję już od około 8 lat .W tej firmie zaczęłam pracę jako opiekunka i znakomicie odnalazłam się w tej roli. Nigdy nie szukałam innej firmy. Dlaczego ? Bo Aj Partners jest firmą wiarygodną i przyjazną. Oceniam na +4. Szczerze POLECAM! W naszej firmie pracuje wiele miłych i kompetentnych koordynatorek, jedną z nich jest p. Ania. Panią Anię cechuje wiele pozytywnych cech, dwie z nich to cierpliwość i umiejętność słuchania. Te cechy sprawiają, że współpraca z p. Anią jest miła i owocna. Barbara N.

Zostaw merytoryczną opinię o A&J Partners - Bytom

• Jak się pracuje w A&J Partners?

Zobacz opinie na temat firmy A&J Partners tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A&J Partners?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 124 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy A&J Partners?

Kandydaci do pracy w A&J Partners napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.