G&G Studio Sp. z o.o.

Opinie o G&G Studio Sp. z o.o.

cruenzo 2011-12-28 16:58:06
super firma. pracowałem tam krótko i do dziś żałuję że się zwolniłem...z chęcią bym wrócił. Jak ktoś ma możliwość, to warto
rossi 2013-11-27 11:13:12
Witam mi się świetnie Pracuje Ludzie są sympatyczni i przyjazni oraz pomocni ,Prezesi są w porządku i nie mam złego zdania o Prezesach firmy G&G Studio . Po prostu trzeba pracować i się nie bać pracy a pensja zawsze na czas.
andrzej m. 2015-01-26 20:52:48
Witajcie. Znalazlem sie w procesie rekrutwcyjnym na project menagera, koordynatora ekip montażowych. Powiedzcie coś na ten temat bo nie mam ochoty marnować czasu. Ilu jest kierowników montaży?
andrzej m 2015-02-04 12:01:00
wiem że szukają kierownika do montaż w terenie. Możecie mi coś wiecej o tym powiedzieć? Na rozmowie uprzedzono mnie o pracujących weekendach i świetach a szczerze mówiąc to ja nie pracuje za darmo nawet za godzine ponad to co w umowie a o pracy w niedziele czy długie weekendy to nawet nie mają o czym marzyć.
mieciu 2015-02-04 12:11:30
firma szuka operatora plotera tnącego, UV i solwentowego (pomijam fakt, że ploter tnąćy powinien mieć innego operatora niż plotery drukujące, widać zarządzanie na "najwyższym poziomie"). Czy ktoś może naświetlić sytuacje dla czego szukają?
zyziu 2015-02-04 22:08:53
Szukają bo poprzedni operator zrezygnował i szuka szczęścia w Anglii. W tej firmie musisz wykazać się wszechstronnością i elastycznością.
m. maniak 2015-02-09 16:38:40
a jak z innymi działami, np. z księgowością?
Piotr 2015-03-31 13:57:39
Placa na czas. Stawki raczej niskie. Roboty bardzo duzo. Dwie zmiany i w chwili obecnej od 8 i do 22 mozesz posiedziec :-] weekendy rzecz jasna...
bażur 2015-04-01 11:48:14
a czemu znów szukają menagera projektu? Z tego co wiem dopiero co szukali kierownika montaży terenowych...
salsa 2015-05-15 22:08:41
Byłam jakiś czas temu na rozmowie w G&G Studio, pracy nie dostałam ale chociaż, zadzwonili i mi o tym powiedzieli, jak ludzie. A nie jak co niektóre firmy .......zadzwonimy do pani, proszę czekać na telefon........blablablabla
greg 2015-07-22 11:29:55
Mylisz się. Jeśli ktoś szuka to jest w stanie zlaleść lepsza prace. Gorzej jeśli ktoś boi się zmian.
Dan 2016-07-19 14:46:38
Firma wypłacalna, ludzie fajni, atmosfera w miarę spoko. Chcąc tam pracować musisz być odporny na stres, bo bywa tam bardzo stresująco.
Dan 2016-07-20 15:47:21
Wynika to z branży, to produkcja reklamowa gdzie wszystko musi byc na już:) Trudno ciężko tu coś zaplanować, bo jest bardzo dużo tematów w tzw. "międzyczasie".
gość 2016-07-20 22:00:59
Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów jako account manager nie stanowi dużego zakresu obowiązków, bo zobacz, że w zamian i tak zapewniają odpowiednie zarobki, które pewnie składają się z dobrej premii do tego.
Nicol 2017-01-12 14:32:05
Nie masz na co czekać z tym odejściem bo teraz jest dużo pracy w kraju. Nie opluwaj firmy ponieważ nie zasłużyła na to. Myślę że to ty masz jakiś problem.
Zostaw swoją opinię o G&G Studio Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G&G Studio Sp. z o.o.