brak logo

PUP POMOT sp. zoo ,

Chojna

Opinie o PUP POMOT sp. zoo ,

admin 2015-06-11 19:38
Wiesz co dzieje się w firmie PUP POMOT sp. zoo ,, jak traktowani są pracownicy i czy trudno jest wywalczyć podwyżkę? Czekamy na Twoje opinie.
1
romek 2017-01-03 22:09
Byłem tam jakiś czas temu na rozmowie. Dziad oczywiście spóźnił się ok 30 minut. ale co tam, zaczekam. Wreszcie łaskawie mnie przyjął. Wchodzę, siadam, on siedzi i lampi się, w końcu mówi "słucham". No to mówię jakie mam wykształcenie, czemu szukam pracy, itd. Pytał mnie czym zajmuje się jego firma i co zapamiętałem ze strony internetowej i ulotek (sic!). Potem palnął gadkę jak to ma ciężko i musi się użerać się ze wspólnikami i ludźmi, którzy to się u niego szkolą a potem uciekają do szczecina. Potem zaczął opowiadać, że na studiach sam zaprojektował skrzynie biegów i to niejedną a teraz studia to g...o i nic się nie umie, dopiero jak nie mogłem powstrzymać śmiechu, to się zreflektował i spytał ile chce zarabiać. To mu mówię, że to totalne zadupie, wszędzie stąd daleko i za mniej niż 3500 netto nie opłaca mi się tam dojeżdżać. Warto wspomnieć, że skończyłem polibudę i znam biegle dwa języki. Do tego mam ponad rok doświadczenia. Facet mi na to 3000 brutto i 300 zł za dojazdy. Roześmiałem mu się w pysk i wyszedłem. Polecam każdemu kto chce stracić czas, pieniądze na paliwo i trochę nerwów.
Zostaw swoją opinię o PUP POMOT sp. zoo , - Chojna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUP POMOT sp. zoo ,