International Produce

Anglia

Opinie o International Produce

anonim 2008-11-18 09:53:45
Słowa kojarzące się z International Produce (np:.solidna, rozwojowa)
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako (dobry)
Atmosfera i ludzie tam pracujący są (pozytywna, pracownicy mili i sympatyczni)
Od jakiej stawki można negocjować pensję (najniższa krajowa 5.52GBP)
Najbardziej podobało mi się w International Produce: (ludzie z którymi pracowałam)
Najbardziej nie podobało mi się w International Produce: (niska tempertura pracy)
stc 2009-03-11 15:08:24
Zimno jak holera i 12 godzin a do tego co chwile dzwoniia ze nie ma roboty. A tak to to troche nudnawa robota.
anonim 2009-06-04 12:07:47
International Produce firma do której nie można mieć żadnych zastrzeżeń praca może troche uciążliwa ze względu na panujące tam zimno natomiast co do agencji PMP to na ten temat bardzo wiele .Panie które tam pracują zwłaszcza p(usunięte przez administratora) jest swoim zchowaniem beszczelna popełnia cały czas pomyłki bez zdania racji zwalnia ludzi nie dopuszczając ich do głosu gdzie potem wyjaśniane są sprawy u menadzera na korzyść pracownika nie potrafi przyznać się do winy zwala całą sprawe na swoją koleżankę p (usunięte przez administratora) i na odwrót jedna drugiej podważa autorytet.Jestem za tym aby te panie zaczeły ponosić konsekwencje służbowe za swoje pomyłki nich ktoś w końcu przyjży się ich pracy na liste pracy piszą znajomych gdzie inni nie pracują po dwa tygodnie.To one robią największe zamieszanie i bałagan za czasów p (usunięte przez administratora) nie było stresów był spokój i porządek.Miejscem pracy tych pań powinna być linja produkcyjna
Pracownik 2009-07-05 04:37:12
International Produce jest OK. Niestety agencja PMP jest tragiczna! Nie płacą taxu i NI. Do pracy chodzą osoby (znajomi) panienek z 'budki' PMP. Na szczęście p (usunięte przez administratora)już nie pracuje, puściła się z innym pracownikiem IP-QA i stało się, już na szczęście jej nie ma!!! Wieśniara bez szkoły
wdowa 2009-07-14 23:52:21
Jezeli chcecie cos załatwic w agencji pmp w normanton to tylko z menagerka Zoe.bo reszta pań (polek) maja cie centralnie w nosie ..
były pracownik 2009-07-29 11:24:10
Tak jak mowicie co do pracowniczek pmp do pracy wolaja tylko swoich znajomych ktorzy albo najwiecej dali w łape albo to po prostu ich kumpele co do IP nie mam zastrzezen poza czesciowym narzekaniem (usunięte przez administratora) na to ze za wolno sie pracuje i zimnem na chali ale to idzie sie przyzwyczaic. Co jeszcze do pmp dopoki była (usunięte przez administratora) to jeszcze szło normalnie zarobic ale widac polak polakowi potrafi zatruc zycie> Pozdrowienia dla wszystkich obecnych i bylych pracownikowL)))
hulk 2009-11-30 15:41:54
pracuje w i.p juz 3 lata ale jak teraz widze co sie dzieje przeraza mnie jezeli chodzi o agencje pmp to te polki sa beszczelne (usunięte przez administratora) traktuja ludzi jak przedmioty wogule sie nikim nie interesuja sie wiesniary jedne jak jest robota to blagaja i mowia ze sie zrekompesuja a jak dochodzi do tego ze roboty nie ma to odwoluja wszystkich a zostawiaja ludzi ktorzy albo robia torciki dla nich i wlaza w (usunięte przez administratora) i chodza do biura codziennie mam ich dosc i najlepiej zeby ktos za nie sie wziol
Bobi 2009-12-10 14:22:02
Witajcie!
Bylem dzisiaj w IP Normanton.Niestety porazka.Zastalem p. (usunięte przez administratora)blond w okularach.Fakt jest taki,ze gdy juz troche spozniony dzwonilem z prosba o podanie nazwy ulicy(kod pocztowy wywiozl mnie w sina dal) uslyszalem (od (usunięte przez administratora)) ze jest juz za pozno.(ok. 30 min.).Mimo wszystko znalazlem i pomimo drugiej uwagi ze jest za pozno przystapilem do wypelniania aplikacji.Poczatek rozmowy z p.(usunięte przez administratora) ( w jezyku angielskim ) byl nawet mily.I w tym momencie nastapola owa TRAGEDIA.Zadzwonil dwukrotnie moj telefon.Niestety musialem wyjsc,ale przeprosilem!!! To byl wystarczajacy powod dla tej blond (usunięte przez administratora) aby odebrac mi apilkacje i powiedziec ,ze nie moge pracowac.Wcale nie twierdze ,ze nie ma w tym mojej winy,z drugiej strony nie bylo zadnych znakow ,ze nie mozna odbierac telefonow.Tak zostalem potraktowany poniewaz to ONA ma wladze.nie ma tego zlego...te telefony ktore dzwonily to oferta pracy...dzisiaj ide!!!
sharon 2010-01-09 23:30:10
Odradzam prace dla tej agencji.Pracowałam w PMP od marca wczesniej (usunięte przez administratora).Zostałam w bezczelny sposób zwolniona ponieważ miałam krwotok z nosa na lini.Manager zwolnił mnie do domu ale Pani z PMP postanowiła mnie za to zwolnić.Jak ja śmiałam zachorować!!Nawet mnie (usunięte przez administratora) o tym nie poinformowała.Dowiedziałam sie dopiero kiedy przed wigilią wysłalam SMS z pytaniem czy dziś pracuję.Odpisano mi że nie jestem już ich pracownikiem.(usunięte przez administratora)
n 2010-01-12 23:41:07
ciekawe czy miałas krwotok z nosa czy poprostu w połowie dnia przestało ci sie chciec pracowac???? a juz miałas 3 dni chorobowego wziete!!! to o co ci chodzi
Były pracownik 2010-01-22 11:20:38
A co myślicie o kadrze IP ( mam na myśli Polaków) , którzy nie są pracownikami lini produkcyjnej, czy się czepiają za byle co ,czy poprostu wykonuja swoia prace która nie zawsze wszystkim pasuje, dodam że ja pracowałem na ORANGE shift i nie mam złych wspomnień
pracownik 2010-01-30 01:35:03
ja pracowalam na orange i bardzo mi sie podobało był porządek i wogóle wzyscy wiedzieli co maja robic, gorzej było na berry
Były Pracownik 2010-04-05 21:57:14
IP-Normanton jest NAJGORSZĄ firmą w jakiej miałem okazję pracować.Nie będę opisywać szczegółuw, powiem krótko, Polacy Polakom Piekło stworzyli !!!. Jeżeli ktoś ma pozytywne zdanie o ,,IP Normanton,,. To nie pracował nigdzie indziej w Angli,a być morze jest to jego pierwsza praca w życiu.Osoba taka nie ma pojęcia jak można pracować w Angli,i za jakie pieniądze. C.D.N
anonim 2010-06-10 14:45:59
pracownik - 2010-01-30 01:35:03

berry najlepsza zmiana bo moja :D
chdn 2010-08-01 03:49:28
To co robią panienki w biurze to skandal! Siedzą trzy polskie(usunięte przez administratora) i gadają po angielsku, nie chcą pomóc w czymkolwiek! (usunięte przez administratora)
anonim 2011-01-29 21:53:40
Moge tylko powiedziec ze i agencja i fabryka w Normanton chodzi mi o PMP i tak zwane ;OWOCOWO; jest tz Masakrą ludzie na linii sa traktowani jak (usunięte przez administratora) panuje tam wyścig szczórów wszyscy wszystkiego sie boja strach wyjść do WC bo to tez dobry powód zeby ćie wywalic.panuje tam zła atmosfera,niskie temperatury,gówniane zarobki i dużo bym wymieniać.powiem tylko ze ciesze sie ze uwolni lam sie z tego (usunięte przez administratora) znow mam szacunek do siebie bo tam zaczynało mi go brakowac.
amlmslmd 2012-01-07 20:37:16
Ja osobiscie pracuje dla PMP 3 miesiace, i jestem zadowola w 80%, maja swoje dziwne fochy ale idzie sie z nimi nawet dogadac, nie mozna im sie pokazac ze jest sie zlabym. Trzeba po prostu z nimi krotko rozmawiac
2008/B 2012-01-12 09:49:54
witam,
pracowałam w IP przez pół roku. Niestety w większości komentarzy jest bardzo dużo prawdy. Łatwiej było się dogadać z Anglikiem, niż rodakiem. Niestety. Cieszę się że wróciłam do kraju bo tak jak jeden mądry a Was napisał \"traciłam szacunek do siebie\". Środowisko ludzi bardzo specyficzne i powoli człowiek zaczyna się gubić, traci wartości i po prostu wpada w depresję bo żaden normalny człowiek nie postępuje tak jakby był kims innym. Zresztą, jest tam naprawdę mała garstka ludzi którzy mają odrobinę honoru i godności. Niestety nie są to \"line\" liderzy, \"palacy angielscy\" którzy wyrzej(usunięte przez administratora)
gosik1 2013-06-20 17:55:03
W Firmie IP pracowalam 4 lata temu. Niestety zmienila sie agencja ,a nie znajac jezyka nie moglam tam wrocic.Praca jednak podobala mi sie ze wzgledu na system.Potrafie pracowac w niskich temperaturach i to mi wcale nie przeszkadza.Jestem osoba zdyscyplinowana i dyspozycyjna.Jak moge spowrotem wrocic do tego zakladu? Bariera jak wspomnialam jest jezyk jednak duzo rozumiem po ankielsku lecz nie umie sie wyslowic. Malgosia
Cichocki 2014-03-06 00:16:24
Plastikowe medale :)?? To już lepiej jakbyście ordery uśmiechu dostawali. No ale nie ma co narzekać, są firmy, gdzie kijem po głowie się dostaje niemalże.
Panakin 2014-03-12 22:30:19
Zabawna opcja z tymi plastikowymi medalami, jeszcze o czymś takim nie słyszałem, ale dobrze, że chociaż tak International Produce docenia ludzi.
tarrick 2014-04-03 19:54:31
dużo lepszą motywacją byłyby jakieś premię, to trafiłoby do człowieka od razu. A plastikowe medale, no cóż...
Pinek 2014-04-11 00:30:32
Nie wiem czyj to pomysł, ale trzeba przyznać mocno oryginalny... chociaż nietrafiony zupełnie, bo rozwiązanie dobre ale dla dzieci w przedszkolu...
trisomik 2014-05-08 20:22:00
Witam, ja pracuje w Ipl od lutego zeszłego roku, najpierw przez Pmp a od czerwca na kontrakcie i naprawdę nie mam na co narzekać. Praca może trochę monotonna ale trafiłem między świetnych ludzi to i dniowka leci lepiej. Koniec końców bardzo solidny pracodawca według mnie. Jeśli chodzi o agencje to teraz nie ma już Pmp tylko Concept i z nimi z tego co słyszałes straszne jaja. Nic się nie da załatwić, problemy z urlopem itd.
iga 2015-01-18 20:16:58
I jak z pracą w IPL? Jaka jest tam temperatura? Słyszałam że agencja concept nie płaci, to prawda?
Adam 2015-03-04 18:53:43
@miłosz, no raczej nikt na wolontariat by się nie decydował, kiedy szuka pracy, ale czy płaca to się dowiadujesz dopiero w dniu, kiedy ma przyjść przelew, to, że dadza umowę ze stawką nie oznacza, że płaca, p oto są takie fora, jak gowork, coby weryfikować płatności. Nie wiecie jak teraz jest z praca w International Produce? Warto?
Ktos 2015-03-18 13:34:19
Rasista Gary i spółka rządzi.Bez znajomosci nie masz co liczyc na pracę.Jak jest robota to nawet komsitów i moherowe berety przyjmują.Teraz roboty brak/zamówień niby brak/
Ktoś 2015-04-01 17:14:36
Z urlopem jest kłopot, zwłaszcza jeśli chodzi o jego wypłacanie!.
Ktoś 2015-08-25 16:50:53
Zobacz Chłopie w jaki sposób Ci naliczana. :)Każdy ma prawo do swojej opinii,..
Ktoś 2015-10-27 22:09:01
Tak,sugeruje ze urlop jest zle naliczany.Typowe dla agencji! Brak pracy teraz a rekrutacja na maxxxa!!! Zenada! Jesli masz okazję do zdala od tej firmy!!!
Ktos 2015-11-06 16:09:51
Masz racje,trzeba sprawdzic samemu .Oglaszają sie na prawo i lewo ,zle szukasz.Rekrutują od nowa, bo ludzie pouciekali ,więc szukają nowych!Ogloszenia wiszą w Normanton ,Wakefield i pewnie w Bangladeszu:) ps.jesli pasuje Ci praca 1 dzień w miesiącu to polecam! no zawsze coś...:):):) Jak nie ma pracy w Ipl to wyslą Cię na czekoladki w Fetersthone ,gdzie zakład jest zdominowany przez Gipsy i LItwę! i nie przezyjesz! :)POzdrawiam :)
Ktoś 2015-12-07 22:29:35
jak jesteś słoikiem z polski ,masz rodzinne klany to może zalatawią ci fuchę w męskiej toalecie , np. umycie konewki dla islamistów ! Narazie czesc ,sam sobie chłopie sprawdz i nie zawracaj gitary na forum
Janek 2015-12-07 22:37:08
Zgadzam się z Ktosiem,tez tam pracowałem lipa tam z robotą ,układy układziki.Pozatym zawsze są butelki w Normanton,Forza i duzo innych zakładów
Janek 2015-12-07 22:41:24
Zapomniałem dodac,tam jest lipa prawie przez cały rok,tzw martwy okres.Chyba ,ze masz kontrakt i dzielą twoim urlopem jak jest lipa nawet dla nich z robotą.Nara
Stary Marych 2015-12-07 22:54:33
Tej Aloes czy tam Kaktus :)Skoro masz takich zajefajnych kolegów ,to co się dopytujesz jak na Komendzie?To. co masz takich wspaniałych kolegów i jeszcze ci nie załatwili roboty?:):):)
Igor 2015-12-14 21:55:29
Czego nie rozumiesz? co tu rozumiec, za kazdego nowego pozyskanego mają kasę a ,potem wynocha !
Igor 2015-12-14 22:01:00
Tak działają agencje pracy w Uk.Liczy się sztuka człowieka,a czy ty masz potem pracę nikogo to nie obchodzi! Grunt,ze agencja zarabia .Tak to się dzieje w Uk moze jeszcze gdzie indziej w Europie ,choc nie wydaje mi się...
Stachu 2015-12-21 16:22:11
No właśnie ,Ty przyjezdzasz na parę miesięcy chapiesz,chapiesz i wyjezdzasz .Ci co tu mieszkają na stałe cierpią przez takich jak Ty kolego.Wiesz dlaczego? ze chapiecie jak koty Jinksy,psując w ten sposób rynek pracy!Dlatego tez Angole nie lubią nas za to i podkręcają nam śrubki,przez takich ludzi jak Wy!Ludzie którzy tu zyją na codzień!ps praca ma być pracą a nie wyścigiem szczurów!
Stachu 2016-01-07 23:15:18
Umyj uszy kolego,nie wiem skąd masz takie informacje!!!Skoro minimum Ci pasuje w Uk to ok :) no w polsce robisz za 5 zł ,więc dla ciebie to jest 2 razy więcej w Uk:) dobre :):):) tak płaci Ipl .
Sam 2016-02-03 16:39:36
sezonowy warzywniak,roboty mało ! chceta to róbta w w kilku agencjach i kilku robotach ,moze na bilet i dobrą Whysky zarobita:)
felix 2016-05-20 16:40:00
Witam serdecznie. To co urzekło mnie w firmie i zrobiło największe pierwsze wrażenie to na pewno atmosfera... to oczywiście trochę tak złośliwie bo wiadomo jak tu jest
Sergiej 2016-11-24 11:35:08
Daj sobie na wielki luz czlowieku z kołchozem butelkowym i forzą.
Chyba, że nie masz szacunku sam do siebie to idz robic za niewolnika.
Forza pffff
Sergiej 2016-11-24 11:35:38
Daj sobie na wielki luz czlowieku z kołchozem butelkowym i forzą.
Chyba, że nie masz szacunku sam do siebie to idz robic za niewolnika.
Forza pffff
Zostaw swoją opinię o International Produce - Anglia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie International Produce