S&A SPÓŁKA AKCYJNA

Gdynia

Opinie o S&A SPÓŁKA AKCYJNA

pracownik 2011-12-20 19:34:25
bardzo, bardzo nie polecam, [usunięte przez moderatora], brak zasad, chaos, jedno wielkie [usunięte przez moderatora]
Henio 2012-02-12 10:15:33
Nie zgadzam się uważam tą firmę za najlepszą w branży , przyzwoite warunki pracy i potencjał uzyskania optymalnych poborów jak chcesz to możesz zarobić
wiesio 2015-03-07 09:38:56
"Potencjał uzyskania optymalnych poborów"? czyżby to szef napisał? nierówności, ile wywalczysz, to Twoje. Plus warunek podpisania weksla in blanco, a potem groźby, że szef uruchomi weksel. NIE POLECAM. I nie podpisujcie weksla - to nie jest konieczność i nie wszyscy go podpisują.
bursztynnik 2015-03-10 13:54:36
... a jak niby pracować przy biżuterii wartej po kilka tys za szt.? ktoś kto jest uczciwy i zna się na robocie nie trzęsie portkami aby podpisać weksel zabezpieczajacy "kapitalistę" ;-) przed potencialnymi oszustami, he he he
poszukujący 2015-08-19 12:47:26
Witam, czy ktoś mógłby udzielić mi informacji na temat stanowiska biurowo-magazynowego? Na czym praca polega? Ile płacą? Znalazłem taką ofertę pracy w tej firmie i nie wypisali obowiązków pracownika, a teraz przeczytałem opinie i nie jestem pewny czy warto składać CV. Pozdrawiam
ertg 2016-04-04 20:28:58
hej hej z tego co wiem to tego doradcy klienta nadal poszukuja i to w wielu miastach w Polsce woasnie wazna jest tutaj latwosc nawiazywania kontaktow z innymi
Zostaw swoją opinię o S&A SPÓŁKA AKCYJNA - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S&A SPÓŁKA AKCYJNA