Opinie o Leroy Merlin Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Leroy Merlin Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Leroy Merlin Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin Sp. z o.o. w Kraków

Ewa Michalska Rabiasz kolejnej francy warta. Z Auchan do Leroy Merlin. Unikanie obowiązków, palenie papierosów w czasie przeznaczonym na pracę, oczernianie innych. Podaj sobie amebo fał szywa rękę z Ewą Gaurą. Obydwie na współ z Leroy, Auchan, Real siebie warte. Idealnie pasujecie do tych żałosnych firm. Dwie (usunięte przez administratora) dewizą równie głu pich molochów. Z jednego wylatujecie i w drugim szukacie schronienia pomimo nieustannego łamania przepisów kodeksu pracy i kodeksu karnego. Coś takiego jak wy - zwierzchnicy pozwalają na to. Kurtyzany sklepów wielkopowierzchniowych.

Witam , jakie wynagrodzenie dla pracownika z UDT na magazynie w LM na bunscha w Krakowie? Ogólnie jaka atmosfera w pracy?

pytanie

Rozumiem że pracowałeś w nowym sklepie Buncha , tak więc mam pytania bo zastanawiam się nad pracą tam ze względu na bliskość miejsca zamieszkania. 1. Czy praca na wszystkich działach obfituje w słabe kierownictwo , niedoceniające swoich ludzi. Są może jakieś działy gdzie jednak praca jest doceniana ? 2. Dyrekcja sklepu nie widzi problemu z takim kierownictwem ? Pomaga pracownikom lub choćby rozmawia w cztery oczy. 3. Poziom dyrekcji , czy są to młode osoby czy może bardziej doświadczone. Takie duże markety mają to do siebie , że bardzo ważna jest sama dyrekcja, jak tu wygląda sprawa głównego dyrektora , ocenia obiektywnie czy raczej trzyma zawsze stronę kierownictwa nawet jak fakty są przeciwko nim? Z góry dzięki za odpowiedzi ludzi z tego marketu, bo na rozmowie to pewnie będą nawijać makaron na uszy, a wolałbym wiedzieć czy jest sens tam podjąć pracę.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Jaka jest kultura pracy w Leroy Merlin Sp. z o.o.?

Jacek Nowy wpis

Na ogłoszenie o pracę są widełki od 4800 - 6400 zł brutto. Na rozmowie podkreslam ze mam doswiadczenie w podobnej oracy, a oni mowia ze te 6400 to dla pracowników z 17 letnim stażem. Zenada

Szymon Nowy wpis
@Jacek

To tylko teoria,ja 18 lat w firmie od 10lat koordynator o mam 5500 brutto,czyli niecałe 4100 na rękę

Tak

Rozmowa o pracę beznadziejna. Od samego początku były na mnie źle nastawieni. Wyśmiali mnie i dodali tekst (miałem w cv „odporność na stres”)- proszę się nie stresować ma Pan w cv odporność na stres. To była najgorsza rozmowa jaką miałem. A jak już miałeś rozmowę i odrzucili cię raz, to będą odrzucać przez cały czas mimo zmiany lokalizacji sklepu. Wielka żenada i brak profesjonalizmu.

Ewa Michalska Rabiasz kolejnej francy warta. Z Auchan do Leroy Merlin. Unikanie obowiązków, palenie papierosów w czasie przeznaczonym na pracę, oczernianie innych. Podaj sobie amebo fał szywa rękę z Ewą Gaurą. Obydwie na współ z Leroy, Auchan, Real siebie warte. Idealnie pasujecie do tych żałosnych firm. Dwie gł upie łaj zy dewizą równie głu pich molochów. Z jednego wylatujecie i w drugim szukacie schronienia pomimo nieustannego łamania przepisów kodeksu pracy i kodeksu karnego. Coś takiego jak wy - zwierzchnicy pozwalają na to. Kurtyzany sklepów wielkopowierzchniowych.

Pustostan kurtyzan

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Czy można liczyć w Leroy Merlin Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Elektryk

Jedynym problemem tego sklepu jest kadra zarządzająca począwszy od dyrektora a skończywszy na kierownikach, zasada mierny, bierny ale wierny to klucz do sukcesu. Na szczęście zaraz mnie tu nie będzie, ufff.

yzz

słabe zarobki,na początku dostajesz rynkową stawke jednak kiedy inni dostają podwyżki przez pierwszy rok pensja stoi w miejscu i jest bliska najniższej krajowej,ogólnie to za cieżka robotę dla faceta (dzial budowlany) płacą jak kobiecie,nie wspomnę że jedziesz wózkiem widłowym i masz uprawienia udt i tyle płacą,okolice najniższej krajowej więc słabo

OKR

Ok

kandydat

Dzięki

@Tomek

Nie liczyłbym na kokosy, ta firma rozdaje UDT nawet doradcom na najniższej płacy. Szykuj się że będzie masa zwrotów, ściągania palet z góry żeby wyjąć tylko jedną rzecz. Klientów może nie jest na tą chwilę za dużo, ale nie martw się, kadra kierownicza upewni się że się nie nudzisz. Lubią wymyślać podwładnym najgłupsze zadania, byle coś robili. Sami szeregowi pracownicy to w większości na prawdę porządni ludzie, byli jedynym powodem dla którego zwolniłem się z bólem, ale płaca i polecenia z góry to jednym słowem dno, na prawdę szkoda twojego zdrowia.

pytanie

Solidarność

Koleżanki i Koledzy, Pracownicy z LEROY MERLIN Informujemy, że od 21 grudnia 2021 r. wasza firma została objęta działalnością Organizacji Międzyzakładowej NSZZ ”Solidarność” IKEA Industry & IKEA Retail i inne. Od tego momentu jesteśmy prawnymi przedstawicielami pracowników wobec pracodawcy. Jesteśmy organizacją międzyzakładową zrzeszającą ponad 1500 pracowników fabryk i sklepów znanych zagranicznych koncernów, co przekłada się na duże doświadczenie w negocjacjach z pracodawcami. Związek zawodowy jest skutecznym narzędziem do poprawy warunków pracy a dla pracodawcy źródłem informacji o problemach jakie mają pracownicy w miejscu pracy. Umożliwia to prawidłowe i skuteczne rozwiązywanie problemów, co przekłada się na lepszą atmosferę w miejscu pracy. Dla członków związku zapewniamy darmową pomoc prawną ( prawo cywilne i prawo pracy). CHCESZ MIEĆ REALNY WPŁYW NA WARUNKI PRACY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI NSZZ „Solidarność” Industry & IKEA Retail i inne Przewodniczący: Michał Kukuła tel. 666-600-891 e-mail: michal.kukula@inter.ikea.com www.facebook.com/pracownicyIKEA RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Czy pracodawca Leroy Merlin Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Oczywiście. Kijem. Twoja motywacja to twój problem, jak zobaczą że masz spadek formy to postawią ci ultimatum. A na dobre zarobki czy premie nawet nie licz

Jaro

Tak motywuje batem i stresem ja musiałem po zakończeniu pracy tam iść do psychiatry ze względu na nerwicę tam nabyta

Po wielu latach pracy w tej firmie szczerze odradzam pracę ludziom nastawionym na rozwój. Na początku słyszysz o tradycjach w firmie, wartościach, wiedzy przekazywanej, szkoleniach i szacunku...nic takiego nie istnieje. W firmie panuje metoda kija i marchewki, bardzo długiego kija, musisz wykazywać się ponad przeciętnie, więcej i więcej, a i tak na koniec dowiadujesz się, że się nie nadajesz, bo nie lizałeś tam gdzie trzeba, a w pracy wykonywałeś wszystkie swoje obowiązki rzetelnie i sumiennie, to wszystko mało, trzeba wiedzieć komu i gdzie. Zazwyczaj awansują bezwzględni ludzie "mali" bez zasad, honoru i wiedzy, dla których liczy się tylko kasa i własny tyłek, często bez wymaganych studiów, czy też umiejętności posługiwania się innym językiem niż polski. Premia rzadko, musisz wypracować wynik, który każdego roku jest zawyżany, jak nie jest realizowany to zbiera się wszystkim, wprowadza się chore plany naprawcze, no i ta karta DOM albo PRO, których trzeba zakładać multum, najlepiej wszystkim, po to, żeby firma mogła inwigilować, co klient kupuje, kiedy i gdzie, a potem mogła atakować mailami i SMS-ami. Żeby dostać podwyżkę, trzeba zrealizować cele roczne, które zleca kierownik, każdy pracownik ma inne, więc jeden ma lżej drugi ciężej. Na rozmowie okazuje się, że mało, a jeżeli już się uda to można podwyżki nie dostać, bo akurat firma nie ma pieniędzy. Były sytuacje, że pracownicy szli na wolne, potem musieli wypisywać wnioski urlopowe, bo przełożony wstawił im urlop. Dyrektor w jednym ze sklepów przepytywał pracowników z UŻ, twierdząc, że najważniejsza dla nich powinna być praca, a nie rodzina, bo jak nie będą mieć pracy to za co utrzymają rodzinę. Szkolenia to też porażka, na szybko, kiedyś się wyjeżdżało, potem były przy półce z przedstawicielem handlowym, teraz tylko listy do podpisu, że szkolenie się odbyło. Ciągła rotacja, nowy pracownik dostaje większą kasę, niż ten wieloletni i doświadczony, który się nie zwolni, bo się boi. Przepisy BHP są w teorii, ale w praktyce wygląda to zupełnie inaczej, kobiety ciągną ciężkie palety, albo dźwigają kilogramy, ale nikt im przecież nie każe, tylko ktoś to musi zrobić. Kolesiostwo i kumoterstwo, przełożeni wiążą się z podwładnymi i niby jest wszystko ok. Poza tym bardzo dużo pracy, przy całej masie nie działającego sprzętu i aplikacji. Cenówki, które trzeba wymieniać codziennie, drukują się ich tony, całe koszyki, trzeba grzebać w koszykach, żeby znaleźć swoje, zrypa jak się coś nie zgadza, codziennie skanowanie braków, wymiana TG często, zwroty do dostawców, AVS, wystawienie akcji handlowych z cenami, plakatami i oznaczeniami. Kiedyś w sklepach plakaty drukowali dekoratorzy, teraz musisz zrobić to sam. Trzeba pilnować wszystkich terminów i nikogo nie obchodzi, że jesteś sam na dziale, góra nie ma bladego pojęcia, jak wygląda praca na dole, im się wydaje, że wszystko robi się samo, no i jeszcze obsłuż klienta. Brak ludzi do pracy, zaczynają przyjmować ukraińców, którzy nie mówią po polsku he he he, a największy kabaret jest jak przyjeżdża prezes, trawa na zielono, albo bardziej na zielono, a normalnie to (usunięte przez administratora) i bajzel...na szczęście mnie tam już nie ma, sugestii dla firmy nie mam, bo głos pracowników nie jest dla nich ważny, dla aplikujących rada, praca na chwilę, są inne wartości takie jak rodzina i zdrowie, no i żeby można było spojrzeć w lustro.

dante33

prawda!!

Bo pracuję w podobnej firmie
@były pracownik

bo pracuję w podobnej firmie myślałam że tu lepiej !!!

Polak
@były pracownik

Nie robię zakupów u wspierających agresorów????????????

Szczęśliwy
@były pracownik

Zgodzę się z Kolega pracowałem tam kilka lat uwaga strata czasu chyba że nie masz ambicji to tam zostań kierownicy sprzedajni traktują Cię gorzej niż psa liczy się tylko obrót wszysko ponad zwykle siły ludzkie Kda z Modlnica wyjątkowo wredny i fałszywy dyrektor to już szkoda słów Super francuska firma ;) jedna wielka porażka

@były pracownik

Widzę że ktoś napisał jak tam jest naprawdę nawet nie macie pojęcia jak kierownicy centrala potrafią sprowadzić człowieka do poziomu białego (usunięte przez administratora) myślałem że to możliwie w krajach 3 świata a tu okazuje się że Polak Polaka poniża i źle traktuje pomimo dużego zaangażowania i ciężkiej pracy za śmieszne pieniądze

Bogdan

Hej, czy warto wysyłać papiery na przedstawiciela? widze że szukają do skl;epu w wieliczce. Co tam wogóle robi przedstawiciel? Jest sens? Przełożeni normalni, plany realne? Jest szansa na premie? Jakie narzedzia pracy? Z góry dziękuje za odpowiedzi

Szczęśliwy że już nie pracuje

Szukali młodych, ambitnych i gotowych do nauki osób. Przyznam się, że dałem się omamić i nabrać na to jak jest miło i kolorowo, wsparcie, szkolenia, do wszystkich na ty, mieliśmy rozmawiać szczerze i z szacunkiem, nawet jak jest źle. No i tak faktycznie było do czasu kiedy zaczęliśmy towarować nowy sklep. Byliśmy zgraną grupą więc robota szła sprawnie, wyprzedzaliśmy dostawy, obowiązki wykonane przed czasem, potem szukanie drobnych zajęć żeby nie stać. Ale tu był problem, bo dla kierownictwa to był "spadek formy" i obijanie się. Codziennie (usunięte przez administratora) za nic, czy wykonamy robotę czy nie zdążymy. Ciągłe wymyślanie nowego zadania które na teraz jest "ważniejsze", nakładanie i przeplatanie nowych zadań ze starymi, dezorganizacja, przez którą nie wszystko dało się zrobić od razu. Myśl że jak się każe coś zrobić i to bezwzględnie i bez żadnych przeszkód będzie można uznać za wykonane jest błędna, ale im nie przetłumaczysz. Wisienką na torcie jest to że jeśli się nie chwalisz to nie widzą efektów twojej pracy, widzą tylko to czego jeszcze nie zrobiłeś. Miałem tego pecha że trafiłem na kierowniczkę, która ma uprzedzenia do młodzieży. Z początku miał być układ na podstawie którego otwarcie możemy rozmawiać jak równy z równym. W momencie kiedy dostałem zadanie, którego rozwiązania nie widziałem, owszem, dostałem propozycję jak to załatwić, jednak ten sposób był wadliwy i niemożliwy. Zgłosiłem to, jednak dostałem tylko zjebkę że jest to niewykonane, a obowiązków miałem znacznie więcej. Nie oczekiwałem pochwał, choć współpracownicy raczej byli zadowoleni ze mnie, to jednak osoba która widziała najmniej, miała najwięcej do powiedzenia. Wspomnę że nie jestem jedynym takim przypadkiem, za nikogo nie będę się wypowiadał, ale jeśli zapytacie czy warto podjąć pracę w takim środowisku to stanowczo odradzam. Płaca zbyt niska żeby tracić czas i zdrowie na tą "korporację". Dodam że kadra kierownicza wzwyż jest tak dumna, że uważają że sam prestiż pracy w wielkim Leroy Merlin to wystarczający zaszczyt. Zwabiono mnie głównie szkoleniami, możliwościami rozwoju. Nic z tego nie uświadczyłem, wręcz byłem wykluczony z każdego programu, każdej delegacji pomimo zgłaszanych chęci. Naprostuję że niemal każdy był zatrudniony na dokładnie tym samym rodzaju umowy na czas określony. Wychodzi na to, że ktokolwiek da się zwabić w pułapkę i ośmieli wyrazić swoją opinię, różną od tej którą trzyma "góra", to jesteś spisany na straty. Koniec historii jest taki że chciałem się zwolnić, szukać pracy gdzie indziej, jednak mnie wyprzedzono. Akurat kiedy kierowniczka siedziała na urlopie na kurorcie, jakby nie miała odwagi zrobić tego osobiście, nawet nie usłyszałem jaki był powód tej decyzji. Nawet na koniec wykazała się tym że lubi się wysługiwać innymi, nie ma odwagi spojrzeć człowiekowi w oczy, ani przyznać się do błędu. Jeżeli komuś nie wystarczy to, co napisałem, to zapewniam, że to tylko wierzchołek góry lodowej. Ciągle rosnąca ilość obowiązków, nowe wymagania do podwyżek, których spełnienie nie gwarantuje tej podwyżki. Ciągłe wyżywanie się na pracownikach najniższego szczebla. Stanowczo odradzam, chyba że nie macie co zrobić z czasem i jesteście masochistycznymi pracoholikami dla których pieniądze nie mają wartości.

Czy w Leroy Merlin Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Tak. Jak najbardziej.

luki

fajnie pracować dla kogoś kto pieniądze z rosyjskiego rynku wyżej ceni niż życie ludzkie. Dziś za zarobione pieniądze ze sklepów auchan w rosji, putin kupuje broń na wojnę z Ukrainą a jutro może z Polską. Fajnie tam pracować i robić zakupy

jan
@luki

bzdury

On43
@luki

W Rosji żyją i oracuja tacy sami ludzie jak wszędzie,to że przywódca zeswirowal nie oznacza że kazdy Rosjanin jest taki,fajnie jest kupować chińskie produkty.....tam to dopiero demokracja..... poszanowanie człowieka.....jajosceuropa niecma z tym problemu

morg-an

Jeżeli ktoś nie chce się poczuć dyskryminowany przy poszukiwaniu pracy,to szczerze odradzam aplikowania do Leroy Merlin. W moim przypadku chodziło o potwierdzenie odpowiedzi z ankiety. Potwierdziłem,po czym dostałem odmowną odpowiedź. Pojawia się pytanie, w jakim celu dzwonili do mnie,jeżeli i tak ich intencją z góry było odrzucenie mojego CV. Nic dziwnego - kolaboranci Putina

Mariusz
@morg-an

A może aplikowałeś na kilka stanowisk lub lokalizacji?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Leroy Merlin Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

OKR

Wszystko zależy od stanowiska. Na doradcę klienta nie ma rozmowy w języku angielskim.

bodo

dzieki

kandydat

Dziekuję

Co jaki czas w Leroy Merlin Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Zgodnie z aktualną polityką wynagradzania, każdy pracownik ma aż dwa razy w roku szansę na podwyżkę swojego wynagrodzenia, w zależności od wzrostu kompetencji czy stażu pracy.

Jak sami Państwo widzą co się dzieje dzisiaj, to idealnie pokazuje nastawienie do klientów i pracowników. Mają w głębokim poważaniu wszystko.

;)
@Kandydat

błędnie myślisz

Gaura to zsmata pierwszej kategorii. Id iotka niemająca żadnego pojęcia o tzw. handlu. Jest pomiotem zarządu, więc zajmuje stanowiska wysokie, ale kiedyś dostała kopa i wylądowała po sąsiedzku w kasie biletowej kina. Degradacja dla czegoś takiego, to mało. Do jazdy na tym, czym sama jest w czynie społecznym!

Dobre

Nie znam osobiście, ale takich kandydatów byłoby więcej ????

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Leroy Merlin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leroy Merlin Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Leroy Merlin Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leroy Merlin Sp. z o.o.