Ultimo S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ultimo S.A.

Natalia

@Głos rozsądku, możesz powiedzieć nam coś więcej na ten temat? Jaka atmosfera panuje w tym miejscu pracy? @Trytyty, jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu? A może wziąłeś już udział w rekrutacji? Podziel się z nami swoją opinią.

Głos rozsądku

Praca w Team 9, gdyby nie mój menago dawno odeszłaby....

Trytyty

Co się teraz dzieje w Ultimo, że szukają aż tylu osób na różne stanowiska?

Natalia

@CC Agent., czy jesteś aktualnie pracownikiem firmy? Możesz wypowiedzieć się na temat benefitów pozapłacowych w firmie ULTIMO? @Daszka, dziękuje za merytoryczną opinię. Czy podzielisz się z nami informacjami na temat możliwości rozwoju w ULTIMO? Czy dla pracowników organizowane były szkolenia?

Konsultant Telefoniczny

Zakończona

Nie otrzymałam linku na spotkanie rekrutacyjne, nie odbierali telefonów po 3 telefonie udało mi się doprosić o link na spotkanie rekrutacyjne przez co spoznilam się na spotkanie rekrutacujne dla Pani z rekrutacji to było zabawne. Pani kierownik odrazu mnie nie polubiła śmiała się przez całe spotkanie, dość nieprzyjemy widok. Nie podali stawki ,ponieważ jak twierdzili to indywidualne ustalenie i dzwonią z tą informacją później. Całą rozmowa to było zbywanie mnie. Bardzo nie profesjonalnie.

Daszka

Pracowałam w Ultimo w Contact Center i mogę powiedzieć, że nie jest to prosta i przyjemna praca, ale atmosfera dużo rekompensuje. Liderzy bardzo mili, wspierają i mocno dopingują. Wynagrodzenie wiadomo - zawsze może być lepiej, ale bylam zadowolona. Ultimo mocno hartuje charakter, ma bardzo fajny cykl szkoleń wstępnych, który dobrze przygotowuje do pracy, ale oprócz tego jest to duża dawka praktycznej wiedzy. Windykacja to ciężki kawałek chleba, ale bardzo dobrze wspominam te czasy - głównie przez atmosferę w pracy i wsparcie liderów na których zawsze można bylo liczyć. Każdy kto się zastanawia powiem jedno - zawsze warto spróbować, może akurat :)

Koczkodak

Firma jak na takie korpo jest ok. Pracowałem kilka miesięcy. Trafiłem na fajnego menedżera. Imprezy firmowe też bardzo ciekawe. Jak się dostanie premię to jest ok. Jak się premii nie dostanie to ma się niewiele ponad najniższą krajową, a za takie pieniądze przy takiej intensywności pracy i wysłuchiwaniu bluzgów od dłużników nie warto pracować, bo nawet w biedronce na kasie dają ok 1000 zł brutto więcej.

sycylia
@Koczkodak

czy ktoś wyobraża sobie,że można się w towarzystwie przyznać do pracy w ultimo? to można zrobić jedynie na swojej wiosce,gdzie lud ciemny albo opowiedzieć swojej mamusi i jej ogłosić,że jest się doradcą a nie telefonistą.

Dokurobey

Szykujcie się na los GetBack. Już nie długo :)

Zaskoczony

Mnie zaprosili na rozmowę kwalifikacyjną, lecz jak usłyszałem że płacą 2300brutto, to podziękowałem za udział w rekrutacji(usunięte przez administratora).

@Zaskoczony

A czego się spodziewałeś, że dadzą ci 5000 zł netto? ! Pisałem, że tam jest najniższa krajowa więc czemu nie wierzycie.

antywindykator

proszę admina o usunięcie powyższego postu, zamieszczonego przez jakąa (usunięte przez administratora), podszywającą się pod moją osobę. dziękuję

gość

W tej firmie nigdy nie zarobicie 5 tys na rękę w windykacji, nawet 3 tys, nie zarobicie! Ktoś bzdury napisał, takie pieniądze w tej firmie to zarabia chyba tylko dyrektor!

omka
@gość

Jak by dyrektor zarabiał 5000zł to pewnie poszukał by czegoś innego. Fakt też myślę, że normalnie pracując się nie da tyle wyciągnąć na rozmowach jako normalny pracownik, aleeeee myślę, że chleb z tego będzie bez przeszkód ;D

Natalia

@były_była opisujesz pracę na stanowisku młodszego specjalisty ds. rozliczeń. Czy przyczyną rotacji, o której wspominasz były właśnie duże wymagania? Chętnie dowiem się również o samej pracy w tym dziale firmy. Co należy do obowiązków osoby na tym stanowisku? Czy w firmie zdarzają się nadgodziny? Co masz na myśli pisząc o tym, że praca przypomina czasem pracę na akord?

były_była
@Natalia

Od czego zacząć? Może od pytania czy pracownik DZLu lub PR w Ultimo to przeczyta? Jeśli tak to cieszę się, że może w końcu ktoś zainteresował się tym co się dzieje w DRO, a dzieje się dużo złego. Chodzi tutaj głownie o: - niesprawiedliwy i nierównomierny podział obowiązków między pracownikami, - krzyki, niestosowne uwagi ze strony kierowniczki , doprowadzanie pracownic do płaczu - sprzeczne informacje ze strony kierowniczki ( jeśli nie było instrukcji mailowej, potrafiła zmieniać zdanie po wykonaniu zadania bez przekazania informacji o zmianie, tym samym wykonanie zadania na „starych” zasadach skutkowało błędem i obcięciem premii). - nierówne traktowanie pracowników; przykład: często zdarzało się, że gdy nielubiany przez kierowniczkę pracownik wystawiał zaświadczenie, bywało ono odrzucane ze względu na np. nieprawidłowe (w jej mniemaniu) wyjustowanie, brak przecinka itp. Kiedy natomiast tzw. „pupil” wystawiał zaświadczenie spłaty na tym samym szablonie – zaświadczenie były akceptowane bez słowa. Dlaczego uważam, że momentami była to praca na akord? Bo przy takiej ilości obowiązków i liczbie osób w zespole nie kładziono takiego nacisku na jakość jak na ilość wykonanych zadań.. Co do wynagrodzenia, sprawa indywidualna. Jak dla mnie stawka głodowa. Podobno coś się poprawiło, ale szału nie ma. Stawka niekonkurencyjna porównując zarobki w firmach z branży na podobnych stanowiskach. Jeśli ktoś jest świeżo po studiach i chce uzupełnić cv… to może się zaczepić. Niestety bez większych perspektyw jeśli się nie jest „pupilem” to człowieka KIEROWNICZKA zgnębi i uniemożliwi rozwój.

Certikat

Czy jesteście pewni, że nie można napisać o firmie coś pozytywnego. Firma szuka ludzi do pracy a wy piszcie, że się zwijają?

CC
@Certikat

Same trole widać na tym forum, pewnie na dodatek opłacane przez konkurencję. Skoro firma zatrudnia ponad 800 osób to chyba normalne że ludzie się zatrudniają i zwalniają. A jak ktoś ma dwie lewe ręce i mu się pracować nie chce to nic dziwnego że się z takim żegnają. Praca na pewno nie jest latwa bo i dłużnicy są bardzo trudni, ale jak się starasz to cel zrobisz, premie dobrą dostaniesz. No ale trzeba być na stres odpornym i trzeba chcieć.

@CC

ultimo zatrudnia 800 osób? czy ty umiesz liczyć? skąd oni braliby na pensje. no chyba że wolontariat, to całkiem realna jest wówczas ta liczba :D dłużnicy trudni? a to jest jakiś przepis że ultimo się należy i ma zawsze rację? z tego co mi wiadomo to np. sprawy z providenta ultimo przegrywa zawsze, jeśli pozwany podejmie obronę; podobnież inne tematy również

I.
@antywindykator

hahaha antywindykator naprawdę nie masz co robić z życiem, skoro włóczysz się po tylu forach firm windykacyjnych; może spróbuj wyładować frustrację np. biegając, szydełkując, albo uderzając głową o mur? Przewiduję, że bardziej to się wszystkim przyda, niż te bzdury które opowiadasz. >>z tego co mi wiadomo to np. sprawy z providenta ultimo przegrywa zawsze - a z tego co mi wiadomo, jesteś nudnym frustratem, który nawet nie umiał się utrzymać w korpo i teraz wylewa żale na forum, siedząc w piwnicy u rodziców. Jak Ty tam internet łapiesz. 800 osób? No popatrz, jak oni się mieszczą. Skąd biorą kasę? Prawdopodobnie z tych spraw, które zawsze przegrywają. Nie kompromituj się już, wyjdź na spacer, przewietrz się.

azereusz
@I.

Ultimo zawsze przegrywa sprawy z providenta, w sumie przestał takie sprawy kierować do sądu. Osobiście widziałem wyroki takich spraw, z przed kilku lat, a nowe kończą się na wysyłaniu makulatury, a później dzwonieniu i opowiadaniu głupot.

@azereusz

Nie tyle przestali kierować sprawy do sądu (bowiem kierują nadal, licząc na trafienie naiwnych jeleni), ile przestali już kupować od Providenta. Teraz do gry weszły BEST i EOS KSI, ale pozwy identyczne jak w Ultimo - czyli jedynie wydaje im się że coś kupili od Providenta :)

Natalia

Przypominam, że na portalu obowiązuje regulamin. Akceptowaliście jego zasady przy zostawianiu wpisu. Bardzo proszę o stosowanie się do nich. To dzięki Waszym doświadczeniom osoby, które szukają tu opinii o przyszłym miejscu pracy mogą dowiedzieć się więcej o ULTIMO S.A. jako pracodawcy. Nie jest to miejsce na obrażanie innych użytkowników wątku.

Kcin

Dno!

Niezależnie od opon to tego typu wpisy trzeba blokować. Nie rozumiem jak admin może to.akceptowac?

Cecylka

Zastanawiam się dlaczego niektóre osoby mają tak lekceważące podejście do osób mało przychylnych firmie? Jestem zdania, że ULTIMO to fajna firma ale sądzę, że wszyscy możemy wypowiadać swoją opinię na tym forum

Czerkanik

Jak już brakuje niektórym argumentów to zaczynają obrażać innych.ULTIMO S.A. to poważna firma prowadząca odpowiedzialną i stresogenną działalność. Z pewnością jak ktoś nie wytrzymuje napięcia to narzeka!

@Czerkanik

poważna firma he he he sądzę że ze swoim talentem to w kabaretach lepiej byś zarobił niż w ultimo :)

Natalia

Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w firmie, jednak nie jest to miejsce na obrażanie innych jej pracowników, czy też użytkowników wątku. Przypominam o obowiązującym wszystkich regulaminie portalu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin

WKS
@Natalia

A Pani tam pracowała ?

Natalia

Możecie również powiedzieć coś więcej o pracy w ULTIMO S.A. jako analityk? Widzę, że na początku miesiąca ruszyła rekrutacja na to stanowisko. Ktoś z Was pracuje właśnie w tym dziale firmy? W treści oferty wymienione są dość liczne wymagania, jeśli chodzi o umiejętności kandydatów oraz znajomość programów, z którymi będzie się pracować. W jaki sposób umiejętności te są sprawdzane podczas procesu rekrutacyjnego? Czy trzeba być przygotowanym na test, czy też jakieś praktyczne zadanie do wykonania?

Calinek

Interesuje mnie praca lidera zespołu call center, czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć kilka istotnych informacji? Jakie wymagania stawia Ultimo na początek kandydatowi? Jaka jest atmosfera bo na forum jest kiepsko.

Zostaw merytoryczną opinię o Ultimo S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ultimo S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ultimo S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ultimo S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ultimo S.A.?

Kandydaci do pracy w Ultimo S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ultimo S.A.