Ultimo S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ultimo S.A.

Jaki dress code obowiązuje w Ultimo S.A.?

Xxx

Żaden

uzdro

Pytanie. Jak wygląda praca w terenie?

@uzdro

jeździsz, pukasz do drzwi i skamlesz o jakieś przedawnione bądź nienalezne roszczenia.

Che

Jeździsz, gadasz, negocjujesz. Standard

Aleksander
@Che

Czy firma gwarantuje służbowe auto? Jak wygląda wynagrodzenie w Ultimo S.A., jest podstawa czy zarobki są uzależnione głównie od premii z obrotów? Napisz proszę coś więcej na ten temat jeśli posiadasz taką wiedzę, byłym wdzięczny.

@Aleksander

samochody ponoć dają. chciałbyś jeździć po terenie, żebrać o kasę ze spraw sprzed kilku czy nawet kilkunastu lat, wysłuchiwać przykrych słów i ryzykować że ktoś się mocniej zdenerwuje bo wołasz kasę nienależną? chciałbyś codziennie użerać się z nierealnymi oczekiwaniami od przełożonego, a wszystko to za pieniądze mniejsze niż w przysłowiowej biedronce? jeśli tak - ta robota jest dla ciebie.

Krzysztof
@antywindykator

Zaniepokoiłeś mnie swoją wypowiedzią. Myślałem, że praca na stanowisku windykatora terenowego wygląda nieco inaczej. Ciekawi mnie, czy pracodawca potrafi być wyrozumiały dla windykatora, który załóżmy, że w danym miesiącu nie uzyska odpowiednich wyników?

@Krzysztof

Każdy z pracowników ma wsparcie w swoim przełożonym, który zna charakter pracy i dba, aby nowa osoba została właściwie wdrożona. W przypadku doradców terenowych mają oni cele do wypracowania, ale zakładamy okres adaptacji. Premia wynosi ok. 40% od wynagrodzenia zasadniczego, więc jest jego istotną częścią. Premie najbardziej zaangażowanych i doświadczonych doradców terenowych często przekraczają 100% wynagrodzenia zasadniczego, a jest ono konkurencyjne i stabilne.

@Krzysztof

a myślałeś że jak wygląda praca terenowego? że na głównym placu miasteczka wywieszasz wielki afisz, iż za tydzień o godzinie na anioł pański zaczynasz dyżur, przyjeżdżasz i (usunięte przez administratora)ustawiają się w kolejce aby ci kasiorkę wpłacić, i jeszcze po rękach całują?

Pracuje
@uzdro

W terenie średnio 40 interwencji dziennie brak tableta potem raport przy laptopie i przygotowanie na następny dzień. 80% spraw przedawnionych z miesiąca na miesiąc wymagania coraz większe premia coraz mniejsza. 4 lata temu zarabialem 2 razy tyle co dzisiaj. Z braku laku można Ale nie polecam.

Tomasz79

moja srednia z 3 miesiecy to 1470zl, obecne zobowiazania to 900 zł czyli na zycie i mieszkanie zostaje mi 570zl a ini zadaja raty za 430. w lipcu i sierpniu zostalo mi 140zl, za to mam zaplacic mieszkanie i kuoic wikt? (usunięte przez administratora)

Data

A jak kształtują się zarobki na innych stanowiskach? Np. analityk finansowy?

Konsultant Telefoniczny

Zakończona

Nie otrzymałam linku na spotkanie rekrutacyjne, nie odbierali telefonów po 3 telefonie udało mi się doprosić o link na spotkanie rekrutacyjne przez co spoznilam się na spotkanie rekrutacujne dla Pani z rekrutacji to było zabawne. Pani kierownik odrazu mnie nie polubiła śmiała się przez całe spotkanie, dość nieprzyjemy widok. Nie podali stawki ,ponieważ jak twierdzili to indywidualne ustalenie i dzwonią z tą informacją później. Całą rozmowa to było zbywanie mnie. Bardzo nie profesjonalnie.

Pola

Forum jest dla pracowników, każdy może mieć swoje zdanie. Jest mi w tej firmie dobrze i chcę to piszę.

alllina
@Pola

Siedziba jest ładna, kawa darmowa bardzo dobra, mleko, jakieś fotele do masażu. Mi też dobrze się pracuje w takich warunkach.

@alllina

A masz czas usiąść na tym fotelu? Samą kawą i urokami budynku się nie najesz. Do pracy chodzi się dla zarobienia pieniędzy a nie oglądania widoków

Kawosz
@alllina

Hahaha. Chyba nie piłaś dobrej kawy.

@alllina

To praca polega na piciu kawki w fotelu?

Aaaaa

Pracownik HR

MARLENA

FIRMA KTÓRA DOBRZE PŁACI I SZANUJE PRACOWNIKA W 95% - MA PRACOWNIKÓW Z POLECEŃ WEWNĘTRZNYCH A REKRUTACJE ZEWNĘTRZNE JAK SIĘ POJAWIAJĄ TO RAZ DWA RAZY W ROKU DLACZEGO ULITMO CIĄGLE SZUKA PRACOWNIKÓW ? -KIEPSKA PŁACA -DUŻE WYMAGANIA -BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKA MYŚLĘ ŻE TE TRZY TO NAJWAŻNEJSZE ELEMENTY ZACZNIJCIE SZANOWAĆ PRACOWNIKA I DORZE GO WYNAGRADZAĆ TO BĘDZICIE MIEĆ WIELOLETNICH PRACOWNIKÓW , A TAK MAŁO PŁACICIE , DUŻO WYMAGACIE , SZACUNEK TO TYLKO SŁOWO TO JAK CHCECIE UTRZYMAC PRACOWNIKÓW .

Roman
@MARLENA

W Twojej ocenie płaca w firmie Ultimo nie należy do najwyższych, jednak chciałbym poznać, jak dokładnie ona wygląda. Pensja składa się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Ciekawi mnie, czy za ewentualne ugody z dłużnikami również można liczyć na prowizje od pracodawcy? Mam nadzieję, że podzielisz się informacją na ten temat.

@Roman

cóż z tego że ci naobiecują złote góry z premii i się będą chwalić jakie to pracownicy mają możliwości i szanse - skoro cele są tak ustawione (usunięte przez administratora)

Emli

Jestem już świeżo po zakończeniu pracy na słuchawce w Ultimo i napiszę kilka punktów dla zainteresowanych. 1) ogromne tempo pracy 2)przygotujcie się na wysłuchiwanie obelg i krzyków przez 8h dziennie, ponieważ klienci ultimo to ludzie, którzy brali tak zwane "chwilówki"- to nie są miłe rozmowy... 3) praca ogłupiająca: nawet jeżeli chcesz z klientem porozmawiać i rzeczywiście rozwiązać jakiś problem, to nie ma na to czasu, albo oczekują od Ciebie kierowania kl. na platformę internetową, aby klient tam sam zostawił do siebie namiary i spłacił nie dając Ci żadnej premii. 4) traktowanie ludzi na słuchawce jak wyrobników. Tutaj w sumie to nie ma co się dziwić, ale człowiek, który chce coś osiągnąć nie wytrzyma tam długo. Generalnie to budynek jest ładny, są fotele do masażu, coś dla kawoszy(za darmo kawa). Jeżeli tego oczekujesz od pracodawcy, to Ultimo jest dla Ciebie :) Pozdrawiam wsyzystkich z CC, trzymajcie się :)

Wiktoria
@Emli

W sposób merytoryczny i wyczerpujący podzieliłeś się z nami swoimi wrażeniami o czasie spędzonym, pracując w Ultimo. Właśnie tego typu wypowiedzi cenimy tu najbardziej, bo są one po prostu bardzo pomocne. Trzeba też zaznaczyć, iż praca w takiej firmie jak właśnie Ultimo, należy do dosyć specyficznych i nie każdy się w niej odnajdzie. Nie wspomniałeś jednak nic o systemie wynagrodzenia. Czy składa się ono z samej podstawy, czy też można liczyć na jakieś premie uznaniowe?

hardy

Dla osób chcących rozpocząć tam pracę odradzam. Miejsce które wyniszcza psychicznie, zmusza do ogromnego wysiłku za niewielkie pieniądze. Wyścig szczurów nakręcany przez liderów i dyrekcję. Ciągle mało, mało, mało róbcie wiecej. Co chwile maile z pytaniami dlaczego taki niski odzysk, co zamierzasz z tym zrobic itp. Pracownicy są zmęczeni psychicznie i bardzo zestresowani. Obecnie premie na CC są oparte o prowizje, które są śmiesznie niskie. Prowizja dla spraw płacących to 0,025% brutto co oznacza że za odzyskanie 10 tys zł zarobi się 25 zł brutto! Niewiele więcej jest płacone za sprawy niepłacące. Jeśli ktoś tu pisze o premiach rzędu kilku tysięcy złotych to chyba jest z kierownictwa. Realne zarobki to 2500 - 3000 na rękę jak ktoś ma szczęście i odebrał telefon gdzie ktoś chce spłacić całość. Firma nie daje możliwości rozwoju. Nastawiona jest na zatrudnianie niewykwalifikowanych osób bez doświadczenia (takie nie mają pojęcia ile powinno się zarabiać na tych sprawach). Rekrutacje wewnętrzne to strata czasu jeśli (usunięte przez administratora)cię nie lubią. Rotacja jest ogromna. Ludzie zwalniają się po kilku dniach jak tylko zrozumieją o co chodzi. Tym bardziej że konkurencja ma dużo lepsze warunki płacy. W Ultimo zmiany pro pracownicze są tylko pozorne. Z punktu widzenia pracownika zmienia się tylko na gorsze. Powodem jest to że od lat rządzi ta sama dyrekcja która nie zmienia sposobu myślenia i nastawiona jest tylko na wyzysk i robienie dobrego wrażenia przed zarządem. Pracownika nie szanuje się wcale a często zasypuje się kłamstwami. Niedorzeczna jest np. temperatura na sali. Latem, kiedy na zewnątrz były upały po 35 stopni w Ultimo ludzie siedzieli w bluzach, A niektórzy mieli nawet szaliki i kaptury. Pracownicy chorują na potęgę, bo siedzą w lodówce przez cały dzień. Nikt tam nie chce pracować, bo nawet z głupia klimatyzacja nie można dojść do porozumienia a co dopiero mówić o innych rzeczach. Ciągle chcą nadgodzin. I to nawet nie jest tak, że o nie proszą. Używają chamskiej retoryki porównując pracowników, którzy nie chcieli zostawać na nadgodzinach do dłużników, którzy unikają spłacania długów (lider zespołu 1 tak w mailu wysłanym do pracowników. Jeśli nie bierze się nadgodzin nie ma co liczyć na przychylność lidera np. prosząc o wcześniejsze wyjście. Lider pierwszego zespołu wie o czym mowa bo to jego ulubiona metoda - zastraszyć. Ale kadra nie ma zbyt dużych kompetencji by działać inaczej więc nie jest w tym odosobniony. Na szczęście nie ma już mistrzyni zastraszania Liderki zespołu drugiego. Nie dajcie się nabrać na wysokie premie, jakieś konkursy i bonusy. Zdrowie psychiczne jest bezcenne a tam czeka was tylko presja i stres.

@hardy

Dziękujemy za opinię. Prosimy o kontakt z nami na adres: hr@ultimo.pl. Będziemy wdzięczni, jeżeli w mailu przedstawi Pani/Pan więcej szczegółów, abyśmy mogli niezwłocznie wyjaśnić sprawę. Pozdrawiamy! Zespół HR Ultimo.

Who
@hardy

Panie/I Hardy/A miej na tyle odwagi aby napisać z imienia i nazwiska A nie oczerniac liderów bezimiennie. Kozak w necie...

tov
@Ultimo S.A.

Koleżanki i koledzy z HR, co chcecie wyjaśniać? Kwestie premii pracowników i przyczyny jej obniżki? Tak na marginesie to radzę wam zwrócić uwagę kogo zatrudniacie obecnie i w jaki sposób te osoby rozmawiają z kl.

Kontra
@tov

Tov/hardy. Nie wprowadzajcie ludzu w blad. Po.zmianach zarabia sie lepiej, duzo lepiej. A jak przez lata byliscie w ZUK i za prosty monitoring zarabialiscie duzo wiecej niz inni i ktos to zauwazyl, to sie tylko cieszcze ze tak dlugo to trwalo. premie powyzej 2000 tys pl to cos co dla dobrych doradcow jest jak najbardziej do osiagniecia.

@Kontra

"...premie powyżej 2000 tys pl..." - 2000 tys to jest 2 mln przecież! - co to jest "pl"? poza tym kompletnie bredzisz klakierze, zarobki non stop idą w dół.

@tov

@tov Informujemy, że twierdzenie o obniżeniu premii jest niezgodne ze stanem faktycznym. Co więcej, możemy potwierdzić, że od lipca br. zarobki naszych doradców wzrosły. Wsłuchując się w głosy pracowników, zmianie uległ system wynagradzania, który obecnie składa się z kilku elementów. Stawki premii są zróżnicowane, z tym, że trudniejsze rozmowy są wynagradzane wyżej. Oczywiście, każda zmiana warunków spotyka się z różnymi reakcjami, co jak najbardziej rozumiemy, jednak prosimy, aby nie wprowadzać w błąd użytkowników. Pozdrawiamy, Zespół HR.

@Ultimo S.A.

ano oczywiście, premie wzrosły :D wzrosły za cele których nie da się wyrobić, w pozostałych przypadkach spadły. te brednie przypominają partyjne idiotyzmy z czasów gomułki - masło podrożało, mięso podrożało, wszystko podrożało ale czego ci ludzie chcą jak dla równowagi potaniały armaty i lokomotywy :D

Prawda
@Ultimo S.A.

Oczywiście ze premie spadły Każdy to mowi tylko HR zaprzecza Wzrosły moze dla tych 10 co maja ranking (często te osoby robią po 8 nadgodzin tygodniowo) dla większości premie zdecydowanie zmalały Z tej firmy zrobiło sie typowe korpo z wyścigiem szczurów gdzie każdy walczy o złotówkę jak o przetrwanie, oczywiście winą jest tutaj system premiowy który wyzyskuje pracownikow do maks możliwości

@hardy

Tak to prawda . Dodam jeszcze że wynagrodzenie w postaci premii praktycznie nie istnieje. Oczywiście Firma bezczelnie kłamie twierdząc ze one są nie mniej uzyskanie premie graniczy z cudem. To nie jest ten czas kiedy naprawdę za swoje zaangażowanie i sumienną pracę otrzymywało sie prawdziwą premie. Wymyślają wszystko aby pracownik dostał jak najmniejsze pieniądze.

@Kontra

Co ty tutaj wypisujesz za brednie. Podnieśli płacę zasadnicza o grosze a premia praktycznie jest nie do uzyskania. Poprzeczka ustawiona celowo aby nikt nie dostał większych pieniędzy. Czytając niektóre wypowiedzi mam wrażenie a wręcz jestem pewien ze pisane są przez osoby które mają za zadanie odwrócenie rzeczywistych faktów

@antywindykator

I to jest prawdziwa odpowiedz. Tak rzeczywiście potwierdzam ze zarobki idą w dół. Polityka Firmy Ultimo wprowadziła groszowe podwyżki płacy zasadniczej kosztem premii a to zaowocowało wręcz ogromnym zyskiem dla Firmy bo pracownicy zarabiają zdecydowanie mniej.

@hardy

Hardy naprawdę napisał całą prawdę o tym miejscu. Nie potrzeba się tutaj afiszować nazwiskiem bo 90% osób doskonale wie o tej sytuacji. Tu nie ma co wyjaśniać to są FAKTY. Miłe i ciepłe słówka ze strony Ultimo nie zmienią tego.

Blondczupryna
@hardy

Moglbys chociaz prosze podac inicjaly tej liderki co juz nie pracuje? Co zastraszala?

@hardy

Zgadzam się. Od razu widać, że pisze to pracownik - konkrety to mi się podoba. Dodam jednak, że warto spróbować, bo tu chodzi o człowieka. Jeden się nadaje i bedzie zarabiał dobrze a inny odwrotnie. Zarobi lipną kasę i bedzie pisał, że niepoleca. Jesli chodzi o premie, nie ma targetow. Ile kasy ściągniesz tyle dostaniesz premii (% od odzysku) a dodatkowo są konkursy co miesiąc, które pozwalają ten % zwiększyć, i takie, które dają Ci dodatkową kasę do wypłaty (aktualnowe +600zl brutto). Ja i moimi wspolpracownicy cieszymy się, że nie ma juz niesprawiedliwych priorytetów, które z miesiąca na miesiąc miały cały czas te same osoby (no dziwne skoro obsługiwały same przychodzące połączenia) i to jest na plus, ale szkoda, że zniknęły potencjały (liczyly się 3 wpłaty na ugodzie na 3 miesiące) to nasze wypracowane pieniądze. Teraz moim zdaniem firma traci bo ugody to 1 duża wpłata a pozniej minimalne kwoty a kiedyś walczyło się o 3 duże sumy i kazemu się opalcalo.. Premie też byłyby większe. Kolejna rzecz - faktycznie tępo pracy jest nieznośne, ale nikt nas nie słucha Plus za nowe portfele NIEPRZEDAWNIONE to jest nasza nadzieja. Jesli chodzi o spr przedawnione - składasz propozycje - nie? to dowidzenia, kl roszczeniowi są i będą i życzę takim KAMRY :)

@Adaś

Ale co Ty sie wypowiadasz jak zwolnili Cie przed zmianami ha ha ha. No przyznaj się jak ładnie rozmawiałeś z klientem bananie. Wypowiedzi tej osoby proszę nie brać pod uwagę. Gość miał wywalone po całości i dziwił się z klient rzucał słuchawka, dlatego dostawał marny grosz! Pozdrawiam Cię Adam.

xyz
@Minionek

Firma nic nie traci bo wprowadzono widgety gdzie nie ma już pierwszej wyższej raty, a ty masz z nich korzystać,bo takie są wytyczne. Śruba podkręcana jest z miesiąca na miesiąc, niby premia dla każdego ale już odzysk minimalny wzrósł do 40tys. Nie bój się,nie dadzą ci zarobić. Zarabia 10 najlepszych pracowników ale i tak nieporównywalnie do tego jak zarabiało się kiedyś. Na wspomnianą wyżej premię dla każdego w wys. 2000 aż parsknołem ze śmiechu. I tylko mydlenie oczu, że zmiany są albo korzystne albo żadne. Jakoś odczucia pracowników są inne, na koncie też się nie zgadza z tym co pisze HR. Pracownicy chodzą zestresowani i fotele do masażu nie pomagają. Osobom które zastanawiają się nad złożeniem tu aplikacji proponuję zeby zrobiły sobie symulację, w której co 6 sekund agresywny dżwięk PD krzyczy d ucha że wpadło ci kolejne automatyczne połączenie, po czym osoba ma powiedzieć swoja formułkę jak sie nazywa,skąd dzwoni itd a dłużnik się rozłącza zaraz po usłyszeniu "ultimo". I tak w kólko co 6 sekund, bo 90% połączeń to rozłączenia. Można świra dostać, nie ma kiedy się napić, takie tempo pracy przekłada się na to, że ludzie masowo się zwalniają, na korytarzu nie mówi się już o niczym innym. Pracownicy są niezadowoleni i wykończeni, ale nikt ich nie słucha. Wymagania i obowiązki coraz większe i teraz pytanie czy za te 2500-3000 warto sie tak męczyć, bo sam mam coraz większe wątpliwości, biorąc pod uwagę, że w sklepie w mniejszym stresie można zarobić tyle samo. Nie dość, że klienci są trudni, to jeszcze dyrekcja ma gdzieś głosy pracowników i robi wszystko żeby pracownik chciał to rzucić w cholere.

kloe
@Ultimo S.A.

wWzrosły zarobki tych którzy radzili sobie najgorzej, bo nadal mogą kiepsko pracować, a zarabiają lepiej, bo mają wyższą podstawę. Ci którzy zarabiali wcześniej dobre pieniądze, teraz mogą tylko o tym pomarzyć

Mieczysław
@kloe

Możecie napisać, czy szefostwo firmy odsłuchuje rozmowy telefonicznie pracowników, którzy mają za zadanie kontakt z dłużnikami? Chciałbym wiedzieć również, czy pracownicy mają zapewnione odpowiednie szkolenie wprowadzające, które przygotuje ich odpowiednio do rozmów telefonicznych? Proszę o odpowiedź na te pytania.

Rb

"Młodszy Specjalista ds. Windykacji Prawnej" - jakie na tym stanowisku są zarobki ?

@Rb

najprawdobodobniej coś koło 2500 brutto

nie, dziękuję

Jeśli nie masz skrupułów by windykować zobowiązania sporne, przedawnione lub nawet wygenerowane różnymi trikami to praca dla ciebie. Ale nie dla mnie, ja zdecydowanie podziękuję.

Anka

Hej, Czy Ultimo wysyła każdorazowo wysyła informację zwrotną po rozmowie rekrutacyjnej. Pozytywną czy też nie? Bylam jakiś czas temu na rozmowie i do tej pory nie dostałam inf. nie wiem co myśleć czy czekać dalej, czy szukać czegoś innego.

@Anka

Dzień dobry, w procesie rekrutacji dbamy o to, aby informację zwrotną otrzymała każda osoba, która uczestniczyła w spotkaniu w naszej firmie. Jeśli informacja nie dotarła do Pani, prosimy o kontakt na adres: hr@ultimo.pl - odpowiemy na Pani pytania i sprawdzimy status złożonej przez Panią aplikacji. Pozdrawiamy, Zespół HR.

Maliinaa

Pracowałam tam całkiem niedawno, skończyłam bo się przeprowadzilam i dało się żyć. Jakies dodatkowe pieniądze można było zdobyć praktycznie przy każdej wypłacie, szczególnie jak się miało sprawy trudniejsze, to kwota była większa. Co do tempa pracy, no to różnie, dla niektórych było za ciężko ale znaczna część osób sobie radziła, myślę, że to jest dość indywidualna kwestia. Zresztą chyba ostatnio coś pozmieniali.

Zorientowany

Znając prawdę o tej firmie, mam tylko jeden pogodny moment, który teraz mi się z nią kojarzy. Po Wrocławiu jeżdżą tramwaje i na siedzeniach mają wielkie naklejki z ofertą pracy w call center. Mam rogala na twarzy patrząc jak młodzi ludzie, studenci po 20 lat, zerkają na te ogłoszenia i gadają między sobą, że wolą iść grabić liście albo szykować burgery w Macu niż pracować dla tych(usunięte przez administratora) :) Cały Wrocław wie już dobrze czym pachnie praca dla Ultimo i choćby HR-owcy stanęli na rzęsach, tego już się nie da odwrócić. Niebawem będą tam musieli ściągać pracowników z (usunięte przez administratora) I to najlepsza kara za wyzysk.

yh
@Zorientowany

W moim zespole jest obecnie większość nowych osób i zauważam, że postawili na studentów i mierną windykację. Język, jakim posługują się w rozmowach z osobami zadłużonymi nowo zatrudnieni studenci, jest pełen kolokwializmów, niewłaściwych sformułowań i całkowitym brakiem zrozumienia rozmowy windykacyjnej. Gdybym był klientem Ultimo i jakiś nieznający życia student rozmawiałby ze mną jak z kolegą w akademiku, czułbym jedynie zażenowanie i pewnie miałbym problem z dogadaniem się na spłatę.

@yh

Zgadzam się. Teraz roczniki '97-' 95 to przewaga. Jest z nimi dużo pracy, mają swoich Mentorów, którym nierzadko współczuję, ale cykl, który aktualnie trwa 2tyg to jakas porażka. Niestety Doradcy siedzący obok nowych również odczuwają irytację, teksty i sformułowania, które czasem lecą podczas rozmowy są dla mnie szokiem.

Gregor

Takie pytanko? Co za matolki tam siedza i od 18 lat sla mi pogrozki ugody promocje na splate jakiegos tam dlugu.Ludzie idzcie w koncu po rozum do glowy moj dlog przedawnil sie 16 lat temu ! I wiecie co jeszcze jakies pismo dostne to ide z wami do sadu o nekanie stalking i gore innych rzeczy papuga juz cos wymysli zawsze jakis chajs sie przyda . Podzielicie los getbeku zobaczycie misie nie pozdrawiam.

Ppp
@Gregor

Prosze Pana długi sie nie przedawniaja tylko roszczenia a to roznica proponuję sie zapoznać ponad to upominanie sie o spłatę dlugu nie jest nekaniem

@Ppp

zależy jaką to "upominanie się" przybierze postać. poczytaj sobie art. 107 kw oraz 190a kk. zresztą - upominasz się o spłatę? to wnieś sprawę do sądu. upssss nie da rady, tchórzysz? noooo jak mi przykro... i zapewne na te "długi" sprzed 15-20 lat żadnych kwitów nie macie - a zatem art. 286§1 kk w zw. z art. 13§1 kk. aloha!

@antywindykator

Upss. Ktoś tu się właśnie wysyłał, że jest klientem ultimo :)

Adaś

To nie Pracodawca to (usunięte przez administratora). Praca (usunięte przez administratora)nastawiona tylko na zysk Firmy. Ludzie psychicznie nie wytrzymują wychodzą be słowa , porzucają pracę nie patrząc na konsekwencje. Tempo jest zabójcze to nie da się opisać. Od kiedy nastąpiła zmiana prezesa Firmy zarobki zostały okrojone do gołej pensji. Polityka Firmy Ultimo dąży do minimalnego wynagrodzenia jednocześnie maksymalnie wykorzystują pracownika. To co piszą inni to naprawdę jest prawda a ich słowa wcale nie są przesadzone. Można by stworzyć niezły program o Firmie Ultimo nie mniej nikt nie chce się wychylać. Jeśli chcecie żyć jak ludzie bez problemów psychicznych nie idźcie nigdy tam do pracy. (usunięte przez administratora). Ja to przeszedłem i dziękuję Bogu że podjąłem decyzję o odejściu. Pisze te słowa ku przestrodze innych aby ochronić ich przed tym zjawiskiem. Moje sugestie dla Ultimo S.A.: Wolniejsze tempo pracy zdecydowanie przyniesie lepszy efekt. Po za tym pracodawca powinien przywrócić "prawdziwe" premie dla sumiennych pracowników a nie dążyć do jak najmniejszego wynagrodzenia. Jeśli Firma Ultimo zależy na dobrej reputacji na rynku to powinna dbać o swoich pracowników szczególnie tych doświadczonych którzy tworzą trzon tej firmy. Jest takie powiedzenie "Szanuj szefa swego bo będziesz miał gorszego" Ja powiem inaczej "Szanuj pracownika swego bo nie będziesz miał żadnego" i to powinno być przesłanie dla Ultimo Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: 1. Zmniejszenie tempa pracy w obecnej chwili jest to wręcz nie ludzkie 2. Wygradzać uczciwie swoich pracowników a nie stwarzać kłamliwe pozory szukając możliwości nie wypłacania premi i nagród za większą sumienność i zaangażowanie pracownika. Jest to tak niewiele , ale Firma Ultimo zdecydowanie zyska korzystna reputacje na rynku pracy .

Jacek

Mam pytanie.Czy ktoś z osób działających dla Ultimo poniósł odpowiedzialność karną np.:za usiłowanie oszustwa lub oszustwo?

Aktualność
Każdy pomysł ma znaczenie!

Realizujemy pilotażowe wdrożenie inicjatywy IMO, w ramach której zaprosiliśmy pracowników do poszukiwania, zgłaszania i realizowania własnych pomysłów usprawniających codzienną pracę.

Podczas pilota IMO skupiamy się na wdrażaniu i promocji lokalnych pomysłów oraz aktywnej postawy i kultury ciągłego doskonalenia. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy udało się m.in. zorganizować warsztaty z SQL, wdrożyć rozwiązania optymalizujące wybrane firmowe procedury, skupiliśmy się także na eliminowaniu plastiku w Ultimo oraz innych proekologicznych aspektach w biurze. Niesamowite, że w ciągu tak krótkiego czasu udało się tyle zrobić! I właśnie o to chodzi w pomysłach IMO. Czekamy na kolejne ;)
portoryko

(usunięte przez administratora) Praca w takim miejscu to według mnie przede wszystkim jest możliwość zdobycia doświadczenia. Szkolenia są tak zorganizowane, że nawet jak to jest pierwsza praca to można łatwo się wdrożyć. Jak ktoś chce od czegoś zacząć rozwój zawodowy, jeszcze przed regularną pracą, to łatwo można sobie dorobić, grafik jest elastyczny. Według mnie właśnie dla studentów najlepiej tam jest.

Roksi

Sposób traktowania pracowników przez liderów nie dotyczy tylko dwóch wspomnianych zespołów. Wszyscy wiedzą o zamiataniu spraw przez pana prezesa z Teamu 7.

Rrr
@Roksi

Ryba psuje sie od głowy. Prawda jest taka ze lider nie ma nic do gadania.

@Rrr

Dziękujemy za przekazaną opinię. Będziemy wdzięczni, jeżeli w mailu przedstawi Pani/Pan więcej szczegółów, abyśmy mogli niezwłocznie wyjaśnić sprawę. Prosimy o kontakt z nami na adres: hr@ultimo.pl. Pozdrawiamy! Zespół HR Ultimo.

Aktualność
B2Gether

Ultimo to miejsce, w którym rozmowa, współpraca, wymiana doświadczeń tworzy trwałe i pozytywne relacje między ludźmi.

Wiemy jak ważna jest dobra komunikacja. Dlatego stworzyliśmy platformę B2Gether wykorzystując narzędzie Workplace by Facebook. B2Gether to miejsce łączące wszystkich pracujących w międzynarodowej Grupie B2Holding, której Ultimo jest częścią.

Platforma pozwala nam wymieniać się pomysłami i doświadczeniami. Mamy również szybki dostęp do aktualności z życia firmy, a co najważniejsze możemy je komentować i dzielić się swoimi reakcjami :) Zaletą platformy jest również wewnętrzny komunikator, za pośrednictwem którego rozmawiamy na czacie lub prowadzimy transmisje na żywo. A to tylko garstka możliwości, które daje nam B2Gether! [Like it!]

Zostaw merytoryczną opinię o Ultimo S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ultimo S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ultimo S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ultimo S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ultimo S.A.?

Kandydaci do pracy w Ultimo S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ultimo S.A.