Opinie o Flextronics w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Flextronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flextronics o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flextronics w Tczew

angencje tymczasowe

45 agencji pracy na zakladzie.tak flex zatrudnia czy zatrudnial kiedys i ludzi za brame wystawial i im karty do logownikow blokowal i nie mieli jak wrocic do domu o 4 rano.a tu fundusze emerytalne dla amerykanow , czy kogo tam.co jest pozyczone bedzie oddane. (usunięte przez administratora) z tczewa

Antonio
@angencje tymczasowe

I po co narzekać? Trzynastki i podwyżki weszły, pewne rzeczy mo żna przecierpieć.

Marlon
@angencje tymczasowe

Firma flex to mega zenada a zwłaszcza atmosfera na spawalni oraz szlifierni to kompletne dno.Duzo fajnych pracowników się zwolniło przez ogłoszenie obniżek stawek.Wiekszosc spawaczy oraz szlifierzy spoko.Jest kilka (usunięte przez administratora) pseudo instrukor A Walenta największą (usunięte przez administratora) tej hali osoba która mobingowala wielu pracowników nielubiana przez nikogo .Nie wspomnę już o prostaczce brygadzistce M.Oswiecimskiej która swoim zachowaniem przebija od wielu lat wszystkich.A największym skandalem jest trzymanie na tym dziale leniwych Ukraińców za większe stawki niż u wielu polakow

Prawda
@Antonio

Warto dzielić się różnymi doświadczeniami i tymi pozytywnymi i negatywnymi. Agencje nie są źle...wyprowaja sobie flaki dla flexa i biorą często.na siebie wpadki flexa.....których jest wiele. Konsultant z agencji Work S. IB to jest (usunięte przez administratora) totalne...... Niedługo wypłyną jego wpadki i lenistwo przy kontroli.

Xxx

Dokładnie ....

Kraken
@Marlon

Oświęcimska została przeniesiona z hali PCBA na MECHA bo kradła kawę ludziom na stołówce. W końcu jedna osoba zamontowała ukrytą kamerkę i została nagrana dzięki czemu Oświęcimska ma teraz ksywę JACOBS ???? Patrząc na jej zachowanie i to jak traktuje ludzi sądzę, że jest to jakaś rodzina Hitlera. Upatrzy sobie słabe osoby które boją się stracić pracę i je gnębi psychicznie. Zamiast powiedzieć do pracownika "zrób to i tamto jak ogarniesz swoją robotę" od tej prostaczki można usłyszeć można "ty masz (usunięte przez administratora) tu"

Tak, pamiętam. Było tak :(

kumpel
@Kraken

Aż mnie zaciekawiło, kto to napisał, Mareczek, Endrju czy ktoś nowy? Pozdro wariaty xD

@Kraken

Niestety znam ta pania, masz racje, jest podła i uważa sie za niewiadomo kogo, po czymś takim jak zlodziejstwo powinna byc wywalona na zbity ryj, jacobs dobra ksywa, no ale kleks trzyma takie parodie ludzi na stanowiskach zarzadczych a ludzi znajacych sie na robocie spycha sie na boczny tor

Mirosław
@Gość

Czemu ma służyć taka polityka kadrowa? Jaka motywacja, by starać się o awans, o ile jest on możliwy?

naprawde musisz kogos obrazac za wygląd? i to kobieta kobietę? nie wystarczy komentarz napisac odniosnie samej pracy

Exex
@Karolina

Czasem trzeba, grubych bab coraz więcej, tylko o włosach o paznokciach o rzęsach, zakupach, a leniwe, że szok... Pozdrawiam Asię L.bo nie lubię z tobą pracować leserko

Teresa

Kiedy piniendze dadzą?

Eryk
@Exex

A ja nie znoszę krzycha (usunięte przez administratora) z Oslo. Karierowicz. Ciągle go nie ma a jak już jest to podlizuje się sv. Nie bez powodu jest przerzucany z obszaru na inny obszar.

Janusz

@szef

A dlaczego nie dali ?

Ja też chcę

@Dagmara

Bo wypłata 10 i nie mają obowiązku dawać wcześniej. Czyli w tym miesiącu 9 że względu na weekend.

10 to nie była sobota? normalnie wam wpłynęło czy do poniedziałku czekacie? często się spóźniają tu u was z tym?

@Ewa

W piątek była wypłata, zawsze jest na czas

@Ewa

Tak jak poniżej, wypłata ze względu na weekend była 9. Zawsze jest na czas, do 10. Pracuję we flexie 12 lat i nigdy się nie spóźnili.

12? czyli po drodze trochę awansów musiałeś mieć? jak często zwiększają stawki i co tu w pracy najbardziej Ci się podoba, że tyle lat już jesteś?

@Ewa

Podwyżka roczna raz w roku, jednak czasami zdarzają się 2 lub 3 podwyżki w roku. Dodatkowo o podwyżkę może wnioskować przełożony, jednak musi to uzasadnić. Pracuję na stanowisku produkcyjnym. Podoba mi się przestrzeganie prawa pracy i przepisów BHP. Na moim stanowisku praca nie jest ciężka, jednak wymaga przeszkolenia zakończonego kilkoma egzaminami. Nie podoba mi się częste ostatnio dokładanie obowiązków w ramach tego samego stanowiska pracy. Spowodowane jest to jednak brakiem ludzi do pracy.

Vlady

Koordynator Ianis nie szanuje ludzi, uważa się za lepszego od innych. Ten chłopak to porażka....... nikt nie chce z nim rozmawiać. Nie polecam. Sprawą zgłoszona do PiP.

operator produkcji

Tak na początek masz testy ogulne badają twoją spostrzegawczość dbałość o szczegóły itp... Po pozytywnym wyniku będzie rozmowa w HR przedstawią ci obowiązki na danym stanowisku i zaproponują kasę teraz jakoś z 2tys brutto chyba jest na start potem ostatnia finalna pogadanka z przełożonym i szkolenia w zależności od funkcji od tygodnia do kilku miesięcy no operator trymowania długo człowiek się uczy strojić te filterki hehehe same kobiety prawie faceci nie mają cierpliwość ;) Pozdrawiam i zapraszam Flex jest spoko loko hihihi...

Czy zamieżasz zajść w ciążę w najbliższym czasie? Czy lubisz chodzić na L4? Hihihi

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Tczew
logo firmy Handlowiec
Tczew
Doeko Group Sp. z o.o.

Czy w Flextronics zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Sara

Tak zaszły,, doszły niektóre rozwódki Madzialena np wysyła (usunięte przez administratora) zdjęcia byłemu liderowi by zdobyć jego serce ,,,,ciekawe do czego jeszcze się posunie ; ) Tak się ustawiają nie którzy

Sara

Jo ,,,prawda trza na nią uważać

Czy chodzi o Magdę S. ?

A jak

@Kaśka

Dzwoni anonimowo ,donosi ,piszę po ludziach by dowiedzieć się wszystkiego ,obraża trzeba uważać

@Sara

Jak ona się uchowała w tej firmie tyle lat to jest aż nie możliwe

@Sara

Zróbcie z nią porządek raz na zawsze

Sara

Ciągle na zwolnieniu siedzi niby chorą udaje a jeździ wszędzie

@Kaśka

Jej wstyd powinno być pracować po tym co zrobiła, zadzwonić z donosem na swojego kochanka i dalej z podniesioną głową chodzić do pracy i to w pracy takie coś

Ewelina

Odradzam tam pracowanie,to istna tragedia. Tyrać po 12 godzin za parę groszy. Brygadzistka niekompetentne bez jakiego kolwiek wykształcenia. Reasumując ta firma to tragedia.

Paulina
@Ewelina

Serio jedna zmiana to 12 godzin? Ile jest przerw w takim razie? Piszesz o paru groszach, zdradzisz ile mniej więcej płaci firma w takim razie? chodzi o najniższa krajową?

@Paulina

2350netto

Aha, a można coś zrobić, żeby móc tutaj więcej zarobić?

Winci
@Ewelina

Zgadzam się!

@Ewa

Można wskazówki pytać Madzialeny ona wie co się robi by dostać podwyżkę,,,, zdjęcie wysłać i do łazienki iść z przełożonym lub pod biurko ; )

@Sara

... Czyli Panowie to tutaj nie mają szans na lepsze zarobki? ;p A tak serio to nie wiem na ile w tym prawdy odnośnie tego co napisałaś ale wiesz, że przez takie głupie teksty ktoś może Cię o jakieś pomówienia pozwać? I jest jakiś alternatywny całkiem poważny sposób? ;)

@Ewa

Panowie sobie radza w każdej pracy ,jeśli ktoś chce to potrafi zarobić i dorobić: ) Magda ,Magdusia czy Madzialenka dużo kobiet jest o tym imieniu lecz tylko jedna gwiazda błyszczy w tej firmie i tylko Ci którzy ją znają wiedzą jak świeci

Z
@Sara

I nikt tego nie widzi jak ona się zachowuje i ciągle na telefonie siedzi. Nierub śmierdzący

Sara2
@Z

A ty nie siedzisz w telefonie? Spójrz najpierw na siebie. Później oceniaj. Jestem pewna że przerwy sobie przedłużasz, czekasz aż praca sama do ciebie przyjdzie. Pewnie też oczekujesz że to liderka za ciebie będzie myśleć. Najwyraźniej masz sporo wolnego czasu skoro tak obserwujesz.

@Sara2

Ludzie obserwują od zawsze ale jeśli ktoś pracuje uczciwie to spoko a nie (usunięte przez administratora) myśli że załatwi wszystko jak Madzia,,,wtedy siedzieć nierób w tel może bo lider nic nie powie ,rozdzielili ich w końcu to teraz na chorobowym ciągle siedzie biedactwo myślało że rozwali rodzinę a tu niespodzianka ... lider zostawił ,,,źle wykonała za pewne polecenie : ))))

Elblag

Dzień dobry . Niestety jestem zazynowany ta firma . Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej po której oczywiście trzeba było określić zarobki ....podałem kwotę i po tym oczywiście po tym padło sformułowanie że za tydzień trzeba poczekać na odpowiedź z naszej strony ....minely ponad 2 tygodnie i cisza . Rozmowa z 4 osobami , jedną z gorszych na jakich byłem . Ciężkie odpowiedzi uzyskałem na pytanie że chcę kończyć szkole ..... Lepiej omijać z tego co widzę dobrze że nie oddzwonili a ja przemyślałem .

@Elblag

Dzień dobry, ja natomiast jestem "zazynowany" spacją przed kropkami i bardzo biedną składnią zdań. Ciekawi mnie również, co oznaczają "ciężkie odpowiedzi" - proszę przybliżyć ten ciężar w kilogramach, abym można było łatwiej zrozumieć. Przy okazji "... chcę kończyć szkole" to nie jest pytanie.

Czy Flextronics oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Exex

Zaczynasz od agencji przez 18miesiecy, ale rozmowy nie przejdziesz jak nie umiesz lutować ub nie masz reflexu(przydatne przy obsłudze maszyn)

20 lat na produkcji

Witam pracuje od blisko 20 lat na produkcji na integracji zostało nas Polaków może ze 30 osób reszta to Ukraina obecnie zatrudniają również Polaków bardzo młode osoby bez doświadczenia. Problem w tym że zdecydowana większość tych ludzi pracujących po blisko 20 lat ma zarobki w okolicach 4000 BRUTTO, a od stycznia 2023 najniższa krajowa wzrośnie do 3490 , a od lipca 3600 i w tym miejscu pytam się zarządu gdzie tu jakaś sprawiedliwość finansowa dla pracowników z doświadczeniem co potrafią pracować na wielu projektach i stanowiskach . Pozdrawiam .

Ola
@20 lat na produkcji

A starzy pracownicy z doświadczeniem są zwalniani i to coraz więcej osób

Stary pracownik

Słuchajcie... przykro czyta się te opinie. Mamy wolny rynek pracy, nikt nie zmusza Was do pracy w tym "strasznym" FLEXIE. Na Wasze szczęście mamy PSSE, i wiele korpo które dają pracę, droga wolna! Rozumiem Waszą frustrację i niepewność na jakiej zmianie będziecie za tydzień. JEDNAKŻE, decyzja czy Wam to odpowiada należy DO WAS. Są wewnętrzne rekrutacje, starajcie się coś zmienić na lepsze. Uczcie się języka, Excela i jeśli jesteście kumaci macie szanse iść do biura. Co prawda tam wbrew waszym wyobrażeniom nie pije się cały dzień kawy, ale to inna historia. No ale ... zamiast tego wolicie wylewać tutaj swoje żale. Każdy z Was myśli że byłby najlepszym kierownikiem :-) tylko brakuje Wam odwagi żeby przyjąć perspektywę takiego kierownika... już nawet nie wspomnę o wejściu w jego buty. ps. Jeśli chcecie coś osiągnąć bez własnej firmy albo bogatych rodziców... to trzeba mieć dużo pokory... malkontentom jej brakuje. Pozdrawiam, pracownik z 10 letnim stażem.

Młody pracownik
@Stary pracownik

Ktoś, kto uczy się języków i jest kumaty raczej nie potrzebuje wspomnianej "szansy iść do biura" w kleksie;)

Zadowolony

A ja nie narzekam. Przeszedłem z produkcji do biura i mam prawie 2x więcej kasy + biurowi mają zwrot za obiady w kantynie. Trzeba tylko dać paragony na koniec miesiąca! Rewelacja! :D Do tego dochodzą inne benefity, więc szczerze polecam!

B
@Zadowolony

No to super a ludzie na produkcji którzy zapiepszają na to wszystko zarabiają najniższą krajową i te śmieszne premie za nie chorowanie to jest jakaś masakra jak za to wyrzyc przy dzisiejszej drożyźnie

mirek
@Zadowolony

kiedy zwrot bedzie wprowadzony dla pracownikow magazynu ?? przez agencje ?? brugdzista na urlopiei nie mozna sie dowiedziec !!

Winci
@Zadowolony

To dlaczego robole mają mniej kasy!?za (usunięte przez administratora) fizycznego się szanowało bo robil cięższa robotę i po więcej godzin a teraz to jakaś masakra!!!wstydz się biurowcu razem z Góra że tak płacą i nie szanują ludzi fizycznych!! ŻENADA.......

@Winci

2 razy więcej to nie przegięcie? Może on jakieś wyższe stanowisko przejął?

Miłosz
@Ewa

Miesiąc temu nie przeszedłem rozmowy kwalifikacyjnej - na całe szczęście. Jeśli ktoś myślał o karierze w dziale elektroniki to niech lepiej przygotuje się jak do rozmowy wstępnej na doktorat z elektrotechniki - i pójdzie tak przygotowany na wydział elektroniczny na Politechnikę Gdańską. Niemili panowie (szefowie działu? serio??) mający się za alfy i omegi zadają pytania jakby szukali całego działu

TIGowiec
@Miłosz

Podobno spawaczom oferuja ponad 6500 pln podstawy. Ile w tym prawdy? Warto isc?

Pracownik biura
@Zadowolony

Wprowadzasz w błąd. W Tczewie nie ma czegoś takiego jak zwroty za jedzenie....

@Pracownik biura

Jeśli nie to po co miałby w ogóle o tym pisać? w ramach jakiegoś zamiennika coś innego za to jest?

Kiedy wypłatę dadzo?

Domino

Odradzam!!!! (usunięte przez administratora). Brygadzisci po podstawówkach udają nie wiadomo kim są. Praca jak w jakimś obozie,weekendy ma się wolne a nie tyrać. No i te buraki z Tczewa ich charakter kapusi. Krotko mówiąc (usunięte przez administratora)

Tczewiak
@Domino

Raczej Starogard to banda kapusi i fałszywych ludzi

W
@Tczewiak

Ty się od Starogardu odpierdol pajacu jeden. Dobrze że Tczewski potrafią jeździć po ulicach brak kultury i same (usunięte przez administratora)

Z grupą

Osoby na grupie nie są szanowane w tej firmie i zwalniane za brak stanowiska pracy, czy to jest moja wina że choruję i nie mogę pracować na nocki bo mam absolutny zakaz pracy na noc. Lekarz powiedział że jak mi się coś stanie to on się pod tym nie podpisze. Jak można tak traktować ludzi chorych. Do tej pory mogłam pracować i stanowisko było a odrazu zwolniona bo jego brak. O co tu chodzi? Leczę się psychiatrycznie bo nie mogę poradzić sobie z tą sytuacją

@Z grupą

rozumiem ze bylas zatrudniona jako osoba niepelnosprawna i firma o tym wiedziala ?

Z grupą
@Karolina

Grupę otrzymałam gdy już byłam zatrudniona

@Z grupą

No to się pokomplikowało w trakcie jak widać. Ale przed tym jak się dowiedziałaś to te nocki normalnie robiłaś?

@Z grupą

A może firma nie jest w stanie zapewnić stanowiska z twoim schorzeniem?

M

Mam zalecenie pracy siedzącej i podobno nie ma stanowisk siedzących w całej firmie

@M

To jakie tu są stanowiska w takim razie

M
@Ewa

Według góry tylko stojące ????

Nike
@Z grupą

Wszędzie wyzysk i brak poszanowania dla ludzi (usunięte przez administratora) wszędzie i nic się nie zmieni nigdy w tym kraju......

Nike
@M

To jak nie mają siedzących miejsc pracy.to w biurach (usunięte przez administratora) niech też stoją i piją kawkę na stojąco!A oni 8h .pracują a produkcja 12h.zrownac z ziemią tego FLEXA!!!

Prasy

Od jakiegoś czasu widnieje ogłoszenie Operator Pras Krawędziowych. Jakieś opinie, jaka atmosfera itp?

Bob
@Prasy

Podobnie jak w Mawencie ????

A ja u tej pani pracowałam kilka lat i bardzo dobrze wspominam.

Kaleson

Bardzo dobra firma i w dobie pandemii świetnie sobie radzi, polecam każdemu a maruderzy niech szukają szczęścia gdzie indziej! Pozdrawiam ;)

Biurwa z logistyki
@Kaleson

Doceniam za to, że nie zwalniali w związku z pandemia. Starają się rozwijać biznes

Biurwa z logistyki

Pracuje w biurze już od paru dobrych lat. Praca bywa bardzo stresująca z powodu ilości obowiązków, jednak ludzie są mili i pomocni. Raz jest lepiej a raz gorzej jeżeli chodzi o ilość pracy, jednak wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Przełożeni z którymi miałam okazję pracować zawsze potrafili docenić ciężka pracę i miałam możliwości awansu i podwyżki. Widać, że doceniają stażystów jeżeli Ci się sprawdzają, ponieważ sporo ich u nas zostaje i pracuje później na umowe przez Flexa. Wiem, że gdyby ktoś nisprawiedliwie mnie potraktował to szefowa mi pomoże i osoby w HR również. Polecam bo można się nauczyć bardzo wielu rzeczy. Praktyka na światowym poziomie i mozna dofinansowac j. Obcy. A kasa? Jest ok chociaż zawsze może być lepiej... ale przy takiej inflacji to chyba każdy tak uważa niezależnie gdzie by pracował.

Stary pracownik

"łajzor"maciej s. (wielki radny lub bezradny) z hali mech.to fałszywy dwulicowy karierowicz.kabluje bez mrugnięcia okiem aby zaplusowac i trzymać palca w (usunięte przez administratora) pracownikom z firmy nad nim...zanim został (radnym)sprawiał wrażenie normalnego w porządku przełozonego ale widać że władza uderza do głowy.ale PYCHA KROCZY PRZED UPADKIEM. pamięta Pan o tym panie Macieju.

Ilona
@Stary pracownik

Jak to kabluje? A może po prostu jest uczciwy i wie kto nie pracuje porządnie?

Boss

Nie polecam koordynatora Ianisa, nie szanuje ludzi....udaje.milego.a.tak.naprawdw bardzo źle.sie.wypowiasa o.firmie itp. Uważajcie na niego.

Zostaw merytoryczną opinię o Flextronics - Tczew

• Jak się pracuje w Flextronics?

Zobacz opinie na temat firmy Flextronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flextronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 9 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flextronics?

Kandydaci do pracy w Flextronics napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flextronics