XBS Logistics Sp. z o.o.

Opinie o XBS Logistics Sp. z o.o.

Staci kiler

Sztazi,xbs czy jak was tam nazywają.Nigdy nie dorównanie Cursorowi,gowniane żabojady.Macie (usunięte przez administratora) za grosze i godzicie się na to.

J.S.

Coooooooooo?!

dda

To wiedzą wszyscy kim jest Mario tylko pracodawca jeszcze chyba sie nie zorientowal kto obraza nie tylko kierownictwo ale ludzi z magazynu oraz Blonia

Magazyn

Widzę, że ktoś odkrył, że Mario jest dwulicowy - może nareszcie coś z tym zrobią.

dda

Mario przestan juz wyzywac matolku

Skala

i co ja dalej jestem a wy zapidalacie linie (usunięte przez administratora)

T

Bo w Poznaniu i Katowicach są poddani i będą pracować nawet za 1000 bo im się wydaje że XBS to dobry pracodawca. Warszawa to trochę inny rynek pracy tu dochodzi jeszcze mieszanka kulturowa różnych ludzi z innych województw.

@T

może w Poznaniu i Katowicach zarabiają dużo więcej niż ty bo mają dużo więcej w głowie niż ty

Poznań Lech
@T

mieszanka kulturowa - tak zwanych słoików, którym się w (usunięte przez administratora) poprzewracało i myślą że bez zawodu wykształcenia w Wawce zarobią miliony.

ciekawski

Dlaczego ludzie z poznania czy katowic się nie wypowiadają na tym forum?

AGD

Sprzedam pralkę firmy "Bosch"tanio.(usunięte przez administratora)

R

Legia przynajmniej zagrała w tej LM ale to i tak nie ważne powiedzmy sobie prawdę Polacy nie potrafią kopać w piłkę i tyle same beztalencia poza paroma przypadkami

Tron

W tym rzecz tam jest wyścig szczurów a tylko w taki sposób można by zoptymalizować załogę

xKiosk

Tak jak mówiłem od dawna... Pozbyć się wszelkich śmieci po cursorze, rozpocząć działalność magazynu porządnymi pracownikami z błonia, poznania i katowic, a w tym czasie zatrudnić i wyszkolić zupełnie nowych, nieprzyuczonych do bumelanctwa i złodziejstwa pracowników!

Tron

W tej firmie powinni zostać tylko ludzie którzy potwierdzają swoją wartość wynikami najsłabsze ogniwo powinno być eliminowane oczywiście po podsumowaniu miesiąca powinno być zebranie i omówienie wyników z pracownikami najlepszym dodać do premii to co zabrano najsłabszym jeżeli ktoś przez trzy miesiące się nie poprawi to wylatuje wtedy każdy wiedział by na czym stoi ludzie by się mobilizowali do pracy była by samodyscyplina a nic tak nie motywuje pracownika jak pieniądze bo niektórzy chyba zapomnieli że praca jest po to by zarabiać na życie a nie jest życiem osobistym.

Ktosik

A ja wam powiem, że najlepiej było by was WSZYSTKICH zwolnić ! Tak, dosłownie wszystkich i zatrudnić calutką nową ekipę i wtedy firma by normalnie funkcjonowała . A w przeciwnym razie będziecie się żreć do końca świata i porozumienia nie znajdziecie bo ciągle będzie coś ... chore w jakiej atmosferze ta firma funkcjonuje ....

Annopol

Jeb cie się sami cały cursor i wszyscy którzy są przeciwko firmie XBS. A kto niby powinen być liderem? Ktoś kto pozwoli wam pić piwko i nic nie robić? Tak mieliście w kursorze w nocy spaliście na papierze toaletowym i wynosiliście wszystko co się dało teraz się to zmieniło!!!

Mer

Proszę nie obrażać liderów oni też mają plan do wykonania.

Men in Black
@Mer

Ja liderów nie obrażam.(usunięte przez administratora)nie jest i nigdy nie będzie liderem.

M.Pupeczka
@Men in Black

I NIGDY NIE POWINNO być liderem.(usunięte przez administratora)

Men in black

Zawsze i wszędzie kurEwcia J ebana będzie!!!

Zgrubne jest fajne

"polityka"

Podyskutować można zawsze, tylko pisać prawdę trzeba a nie ściemniać. Z tego co nagrało się w restauracji wynika, że w firmie XBS się poprawiło, ale nie pod każdym względem. "Teraz czas oczekiwania na przyjęcie towaru skrócił się o połowę, jest tak jak w innych porządnych firmach" - powiedział dostawca papierosów. "Te wasze tzw. "zgrubne" to była masakra" - wypowiadał się inny dostawca. Co się zmieniło na gorszę. Już odpowiadam . To że Ewa i Łukasz zmuszają wręcz do tego by zostać dopóki się nie zrobi tyle i tyle. Sms wysyłają. Wszyscy wiedzą jakie. Każdy ma dość tego. W biurze też atmosfera różna. Kierowniczka, też ma swoje humory. Opamiętajcie się - jest sezon urlopowy - zatrudnijcie więcej osób na ten czas. Ile wytrzymacie pracując w takim napięciu i po tyle godzin? Upały są czasem nie do zniesienia a dziwicie się że nie dajemy rady zrobić 12 tysi.

Azor

Nieudaczniki pracują w biurze i ten Norbert ze świeżym oddechem, te dokumenty porozrzucane po całym biurze to na pewno porządek.

hmm
@Azor

Mówisz o tych na stole czy o tych na podłodze ?

Zostaw merytoryczną opinię o XBS Logistics Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w XBS Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XBS Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XBS Logistics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XBS Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XBS Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XBS Logistics Sp. z o.o.