XBS Logistics Sp. z o.o.

Opinie o XBS Logistics Sp. z o.o.

co jest

naszczescie okolo dziesieciu osob zostalo cdp z reszta nie ciekawie bo okres na szukanie pracy jest bez nadziejny

Barbur

Ladny prezent na święta.

wyjadacze!!!

Tak to prawda, wszystko idzie do Katowic. Większość pójdzie na bezrobocie, albo do innych firm, życie nie kończy się na XBS czy też RUCH. Poza tym to chyba sprawa osobista każdego z pracowników indywidualna. Jeśli się tak martwisz o ludzi zadzwoń do nich zapytaj się co będą robić...

Barbur

Czy to prawda ze oddział W-wa zostaje zamkniety i wszystko idzie do Katowic? Jezeli to prawda to co stanie sie teraz ze Śliwą, Piegacikiem, Skałą, Pośladem i innymi wielkimi wyjadaczami XBS ?

DD

Nie myję okien, ponieważ... kocham ptaki i nie chcę, żeby jakiś uderzył w czystą szybę i zrobił sobie krzywdę. Nie pastuję podłóg, ponieważ... boję się, że któryś z gości się pośliźnie i coś sobie złamie, a ja będę mieć wyrzuty sumienia. Do tego jeszcze mógłby mnie zaskarżyć. Koty z kurzu są całkiem w porządku, ponieważ.... dotrzymują mi towarzystwa. Ponadawałem im imiona, a one zgadzają się ze wszystkim, co mówię. Pajęczyny zostawiam w spokoju, ponieważ... wierzę, że każde stworzonko powinno mieć swój dom. Porządki wiosenne odpuszczam, ponieważ... lubię wszystkie pory roku jednakowo i nie chcę, żeby reszta była zazdrosna. Nie wyrywam chwastów w ogrodzie, ponieważ... nie będę się przecież wtrącać w boskie sprawy. Bóg to projektant doskonały. Nie chowam porozkładanych rzeczy, ponieważ... nikt ich potem nigdy w życiu nie znajdzie. Kiedy robię imprezę, nie szykuję niczego wykwintnego, ponieważ... nie chcę, żeby się goście stresowali, co mają mi podać, kiedy idę do nich z wizytą. Nie prasuję, ponieważ... wierzę etykietkom, na których napisano "nie wymaga prasowania". Niczym zupełnie się nie przejmuję, ponieważ... nerwusy umierają młodo, a ja mam zamiar jeszcze się tu pokręcić i zostać pomarszczonym, zrzędliwym starym prykiem!

ha ha ha

ktoś by pomyślał że ktoś nieźle piszę a przecież to Na podstawie serialu "The Walking Dead"

Miodek

zadzaca

co jest

no racja caly system do wymiany tyle ze ekipa zadzaca tym krajem nic z tym nie robi

co jest

xbs to nie organizacja charytatywna to dlaczego ludzie tam pracuja charytatywnie za 1500zl

to jest
@co jest

Mówi ci coś sformułowanie "pokolenie 1500" ? To nie jest kwestia danej firmy tylko całego rynku pracy. Czemu ludzie godzą się pracować za taką kwotę ? Bo wiedzą, że gdzie indziej kokosów też nie zbiją ... Taki rynek i takie czasy niestety. Są oczywiście firmy, które więcej płacą nawet za niewykwalifikowaną pracę ale nie są to duże różnice i nie każdy taką pracę jest w stanie znaleźć a często są to prace dużo cięższe chyba, że po znajomości za biurko wskoczysz. Jeżeli uważasz, że jest inaczej to daj nam namiary na te wspaniałe prace, wiele osób z pewnością chętnie skorzysta ;)

co jest

o wlasnie wykorzystac przestrzen nie chodzi o przestawianie palet bo wiadomo ze to magazyn i sie je przestawia tylko o to zeby to wszystko wstawiac odrazu na regaly

co jest

dlatego jest dobry zespol bo zostali ludzie ktorzy pracuja juz pare miesiecy i wiedza co maja robic i naj bardziej mocni bo ci co stwirdzili ze praca jest za ciezka odeszli

co jest

na co on nam przyszedl ogarnac cdp to niech tam siedzi bo jest przez nich jeden wielki balagan tylko przestawiaja non stop te swoje palety a my mamy coraz mniej miejsca

to jest
@co jest

Haha ... przeszkadza ci przestawianie palet na magazynie ? Różne głupoty tu ludzie pisali ale tym stwierdzeniem plasujesz się w czołówce. Gratuluję ! :D Przeszkadza ci też, że jest coraz mniej miejsca ... Muszę cię zmartwić ale XBS to nie organizacja charytatywna a magazyn musi zarabiać. Im lepiej wykorzystana przestrzeń magazynowa (czyt: więcej towaru) i im większa rotacja tego towaru tym więcej magazyn zarabia.

!!!Błonie!!!

Kolejny kierownik w tej firmie w oddziale na Annopolu, czy ktoś to przeżyje??? Uważajcie na niego, dobrze Wam radzę. To już 4 kierownik, ale dla większości może się okazać ostatnim.

aa
@!!!Błonie!!!

Nie ostatni to pewne ale ludzie co tam zostali i pracuja w mag.to wlasciwie dobry i fajny zespol oby tego nie rozwalil mowa o mag.ruch pani byla kierowniczka licha jakas biedaczka gdzie teraz Sie podzieje

Yyyyy

Tak pracuje w CD projekt koślawo chodzi i jedna jest w Katowicach taka z wąsem

?

Kto pierwszy znajdzie małpę?

O dubel?!

@To znowu Ja

Napisałeś dwa razy to samo idioto ?! Buahaha ...

@lektor

Prawdę śmieciu to Ja mogę pisać bez końca.

@To znowu Ja

Nieskończona to jest twoja głupota i wszechświat chociaż co do tego drugiego można mieć wątpliwości ;)

@lektor

Milcz (usunięte przez administratora)

@To znowu Ja

"śmieciu", " (usunięte przez administratora) quot; - tak cię wołają rodzice ? :)

To znowu Ja

Poznajecie?Przecież to Smędz ik Janusz,jako żywy.

I'M

To na tym fotelu to Smę dzik?

co jest

w polsce wiekszosc narodu jest za tyle dymane

gram

Niezłe frajerstwo tam pracuje skoro dają się dymać za 9zl/h

Zostaw merytoryczną opinię o XBS Logistics Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w XBS Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XBS Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XBS Logistics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XBS Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XBS Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XBS Logistics Sp. z o.o.