XBS Logistics Sp. z o.o.

Opinie o XBS Logistics Sp. z o.o.

Pedro

Czy jest jakiś powód , że przestaliście pisać?

Agnieszka

Jak sytuacja w STACI Polska zmieniła się od kiedy publikowaliście ostatnie komentarze? Czy jest lepiej? Ostatnio nie wypowiadaliście się na temat tego pracodawcy. Co jest powodem takiej ciszy?

Szukający zatrudnienia

Witam jakie zarobki są na magazynie? Jak jest z Socialem?

Olga

Jaki jest powód, że od dawna nie piszecie? Jest taka dobra praca?

Agnieszka

Z takich postów @Bolek @nicki, itp. tak jak pisałam powyżej niestety dla osób poszukujących pracy nic nie wynika. Słowo "Tragedia", co prawda nacechowane negatywnie niewiele wyjaśnia w zakresie warunków pracy, a przecież tego powinna dotyczyć podjęta tutaj dyskusja.

Bolek

Jedna Wielka Kicha...

Wcale nie mam złych wspomnień, kiepsko płacą ale ludzie w większości ok. Z każdym dało się jakoś żyć.

Agnieszka

@Nick, powyżej pytałam o bardziej szczegółowe rzeczy, jeśli masz jakieś informacje dotyczące działalności STACI Polska S.A. to możesz je bardziej rozbudować? Dawno nie pojawiało się na forum nic nowego i choćby ze względu na to warto napisać, co się teraz w firmie aktualnie dzieje.

Agnieszka

Jesteś zatrudniony w STACI Polska S.A.? Jak oceniacie panujące warunki w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń. Czy w firmie jest możliwość rozwoju pracownika?

Rozejm

Wiesz co, no on chyba gada co mu slina na jezyk przyniesie, nie mam na dobrą sprawę rzeczy pewności o co może chodzić, ale tak jak mówisz, pracownikom bardzo dobrze się pracuje, więc w czym jest problem jesli go nie ma wcale, no nie wiem co powiedzieć

Exx

Wiem jedno (usunięte przez administratora)wypada z rynku hehe XBS przegrał przetarg na magazyn FMCG Ruchu w Katowicach i koniec zostajecie bez pracy. P.s. w XBS zarabia się marnie praca dla końca łańcucha pokarmowego za 2000 pln.

Daj sobie czlowieku spokoj.Lepiej do konca zycia zap ierdalac w ochronie.

doNiestety

buahaha słabe te twoje przecieki ...

Niestety
@doNiestety

Hydraulik sie znalazł

Niestety

Mam przecieki,że XBS wraca na Annopol.

Xxxx

XBS przegrał ludzie z Cursora zostali ofermy z XBS wyleciały hehehe

hahaha

No dobra.Święta,święta...

Ten CHUI

Coooooooooo?

Zostaw merytoryczną opinię o XBS Logistics Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w XBS Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XBS Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XBS Logistics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XBS Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XBS Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XBS Logistics Sp. z o.o.