XBS Logistics Sp. z o.o.

Opinie o XBS Logistics Sp. z o.o.

obserwator

Jakoś nie widzę by ska la mniej robił od innych, przyjmuję dostawy zbiera, dokłada towar wstawia towar, robi tyle co inni a nawet czasem więcej. Nie rozumiem więc po co się do niego przypierdzielacie. Jest w porządku. Służy pomocą w regałach pomaga z ciężkimi rzeczami. Widziałem jak (usunięte przez administratora) z wodami pomaga. Ma poczucie humoru, jest wygadany, i ciągle uśmiechnięty chodzi, nie chociaż jednak widać było dziś, że trochę go to gryzie, że jacyś "ludzie" tak najeżdżają na niego. A te posądzenie o wynoszeniu papierosów było nie na miejscu. bo to oskarżenie które obróci się przeciwko Wam. Kradzieże były jak był Cursor i nikt nawet z was się nie krył z tym że były i to dużo.

Jebaka
@obserwator

Zawsze i wszędzie Skała je bany będzie!

memento
@Jebaka

Możecie sobie tu pisać, aż do śmierci i tak wam to nic nie da ... ;) Możecie też skoczyć sm dzikowi na pałę pe ały :) A jak będziecie na kierownictwo dalej pluć to ani jeden kursorek się w tej firmie nie ostanie ... Dlatego piszcie jak najwięcej ... ;) p.s. Cursorowcy z Poznania i Katowic w przeciwieństwie do was są normalni ... Żeby była jasność - to co tu piszę nie jest skierowane do wszystkich byłych pracowników cursora a jedynie do tego bydła co tu pluje na innych !!! To jak się zachowujecie świadczy wyłącznie o was ! A postronnych czytelników proszę o wybaczenie ale musiałm dostosować język swojej wypowiedzi do poziomu bydła, które tu pisze bo z chamami kulturalnie się nie da ...

Bbbbn

Zapominacie o jednej bardzo istotnej sprawie ... Mianowicie o tym, że ci ludzie z Katowic czy poznania jak i współczesne kierownictwo to rownież pracownicy poprzedniego operatora! A niektórzy rownież byli pracownikami Ruchu! ... Zwalnia się ludzi najlepszych bo są po prostu niewygodni. Dużo potrafią i są w stanie podważyć każde nieprawdziwe zdanie szefostwa! Argumentując je i podpierając dowodami.

operator
@Bbbbn

Bredzisz !!! Każdy przełożony odpowiada za wyniki i na pewno nie zwalnia najlepszych ! Różne osoby, różne powody zwolnień więc nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka i nie wywlekajmy już tych "brudów" chyba, że chcesz koniecznie o nich pogadać ... Sądzę, że zwolnione osoby raczej nie chciałyby, żeby o tym tutaj pisać ...

Zaufanie

Nie wiem co to znaczy ale wiem że niedługo zniknie Cursor z naszego magazynu i zostaniemy tylko my i nowi ludzie hahaha

Zaufanie

Nie boje się was pajace z Cursora jeszcze trochę i wasz nie będzie hahaha

prof Miodek
@Zaufanie

Wasz-co to znaczy po Waszemu,a?

troll

To śmieszne ten cały XBS nie ma porównania do Cursora zarabia się o prawie połowę mniej przełożeni to debile i jeszcze ten Scala do kiedy macie umowę bo kolejnego przetargu nie wygracie Ruch ma was dosyć.

Tak,tak to ja

To grafolog pi erdolona(y)tak mnie rozkminić.

XYZ

a co wam ten Patryk zrobił?

@XYZ

Jest z Cursora

Miłośnik ziół
@Zaufanie

I dlatego jest w porządku,że jest z CURSORA K URWY BŁONNIKI.Nie daj się tym pe dałom.

taa

Kolejny dzień i kolejny pokaz CHAMSTWA w wykonaniu "najlepszych", w ich własnym mniemaniu, byłych pracowników cursora. Nie identyfikujecie się z firmą, która was zatrudnia więc czemu dziwicie się, że jesteście gorzej (według was) traktowani. A jak mają być traktowane chamy, które wulgarnie wyzywają kierownictwo XBS. Niczego inteligentnego tu nie pokazaliście, potraficie tylko przeklinać i pisać CURSOR FOREVER. Żałosne ...

Zaufanie

Skala nie raz jadł batoniki za regałem i wynosił fajki Dlatego wiecznie się chowa gdzieś w magazynie i tyle razy wychodzi na fajkę

oskarżenie

masz na to dowód?

ktoś

Zaufani pracownicy z Katowic, przyjeżdżają do nas nam pomóc. A chwalą się na prawo i lewo że nie przyjechal tu pracować a na darmowe jedzenie i picie, które zapewnia imbfirma, ponieważ są w delegacji. Firma dba tylko o lizusus i tzw. swoich ludzi. Dobrych pracowników się zwalnia bo mają odwage powiedzieć że źle się dzieje. Wszyscy jesteśmy robolami, każdego da się zastąpić. (usunięte przez administratora)

Wacław

Skala to taki nie dorobiony idiota który się nie udał starym.

Tolek

Kto mi powie co to jest ten Skala dlaczego tylko o nim slychac faktycznie jest taki marny?

Q
@Tolek

Dobre!"Co to jest"

Conchita Wurst
@Tolek

Sam jesteś marny.Mój pysiaczek.

OBOP

Nie ma lepszej propozycji na rynku.XBS jest najlepszy.

xKiosk

Ciągłość pracy dało by się zapewnić przerzucając doświadczonych i zaufanych ludzi z innych magazynów. Nie było by ryzyka wystąpienia braków, działania na szkodę Firmy i ogólnie sabotażu.

Jadzia
@xKiosk

Sabotażem jest to,że się zwalnia wartościowych ludzi,a trzyma się za wszelką cenę to DZIADOSTWO z Błonia(usunięte przez administratora) Sabotaż przez duże S,czyż nie?

I'M

p.kierowniczko,może zrobi pani zebranie i powie nam wszystkim, w czym Skała jest lepszy od ostatnio zwolnionych dziewczyn.Ja bardzo proszę o takie zebranie.Dziękuje.

No właśnie, "Góra" firmy miała nadzieje, że będzie to grupa wspierających się ludzi, niestety Cursor (kilka osób) rzucało kłody pod nogi ludziom których nazwali "Błonniki". Jak już ktoś tu wspomniał Karolina za każdym razem o błędach pomyłkach czy też wpadkach XBS, informowała Ruch. Dwulicowość niektórych ludzi i zawiść zazdrość czy coś w tym stylu robi swoje. Nie rozumiem tylko zwolnienia Bożeny.... . Decyzja góry, trzeba się z tym pogodzić i pracować dalej.

WOLF
@666

CURSOR FOREVER

xKiosk

Nie byłoby takich cyrków i problemów gdyby Firma od początku zrobiła czystkę. Wszyscy won, na ich miejsce zatrudnić zupełnie nowych, nie zarażonych cursorem. A zanim by się nowi przyuczyli - przerzucić ludzi z Poznania i Katowic!

ali

A jej siostra Kasia czemu nie podzielipa losu siostry ? Przeciez to lepszy agent niz Karolcia. I te jeszcze chłopie ruchy i mowa jak harry potter

Botanik
@ali

Bo podziewiśnia.

Brasil

xKiosk

Błędem firmy było zatrudnienie kogokolwiek po cursorze. Nie było by takiego problemu z brakami, kradzieżami czy ogólnym bałaganem...

Miłośnik ziół
@xKiosk

Ty k urwo xKiosku p ierdolony w d upę cwelu,nie nazywaj tego czegoś firmą i o dp ierdol się od CURSORA!A i jeszcze jedno,jak może kiedyś będziesz zarządzał jakąś firmą(oby nie)to wtedy zadrudnisz same śmieci(Błonniki),a Skałę będziesz mógł sobie sklonować nawet że 20-ścia albo ze 40-ści razy.Jak szaleć to szaleć.Pa K URWO.

Zostaw merytoryczną opinię o XBS Logistics Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w XBS Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XBS Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XBS Logistics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XBS Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XBS Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XBS Logistics Sp. z o.o.