brak logo

EUROEXPO Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o EUROEXPO Sp. z o.o.

anonim 2008-11-18 00:10
Słowa kojarzące się z EUROEXPO Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w EUROEXPO Sp. z o.o.:
Najbardziej nie podobało mi się w EUROEXPO Sp. z o.o.:
anonim 2008-12-15 13:40
Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Tak. to prawda co napisane. UWAGA!!! n tego złodzieja. Właściciel jest ten sam co PERFECT EDUCATION Sp. z o.o. i ELITA Sp. z o.o. prowadzi szkoły ochrony "COBRA". Nie zatrudniajcie sie w żadnej z tych firm.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .ZERO
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .Szkoda takich fajnych osób
Od jakiej stawki można negocjować pensję?nie można
Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... nic.
Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... .oszukiwanie nie wypłacanie pensji.
anonim 2008-12-15 13:42
Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): uciekajcie ludzie gdzie pieprz rośnie od tego oszusta
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... .
Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ...zalega z pensjami a póxniej nie wypłaca wogóle.
anonim 2009-02-01 18:58
to samo co w opisie firmy ELITA sp z o.o. Gdynia bo to jedno bagno tego samego właściciela, który co chwilę zmienia nazwę. Możecie jeszcze trafić na najnowszą: Perfect education. Trzymajcie się jak najdalej od nich jak nie chcecie pracować za darmo.
anonim 2009-02-17 12:25
rzeczywiscie to oszusci i cwaniacy, omijajcie ta firme z daleka. Cwaniacy jak firma jest zadluzona zakladaj kolejna i kolko sie kreci. W ciagu kilku lat byly juz: Polski System Ochrony Cobra Sp. zo.o. w Gdańsku, później Elitarna Jednostka Szkoleniowo-Oochronna Sp. z o.o. w Warszawie. Oecnie Euroexpo, Elita sp zo.o, Perfect Education- to jedno i to [usunięte przez administratora] i lepiej omijac z daleka bo prokuratorem smierdzi!!!!
anonim 2009-02-17 12:30
Zgadzam sie z poprzednikiem. Wczesniej cwaniak prowadzil jeszcze Polski System Ochrony Cobra w Gdańsku i następnie po zadluzeniu tej i upadlosci, zalozyl oszust Elitarna Jednostkę Szkoleniowo-Ochronna Sp. z.o.o. w Warszawie. A teraz kolejne 3 to jedno i [usunięte przez administratora] - nie dajcie sie nabrac oszustom, bo juz windykatorzy za nimi biegaja i mozecie zostac bez wynagrodzenia za wykonana juz prace!!!!
anonim 2009-03-01 19:42
skoro to tacy malwersanci to dziwie sie, ze nie siedza jeszcze za kratkami. Czy to nie dziwne - nieprawdaz?
anonim 2009-03-16 15:14
Ja też się zgadzam, że to malwersanci - ręka rękę na granicy prawa: umowy na najniższą krajową i tzw. zaliczki pod stołem :) a właściciel hym...czego to on nie prowadził - jakich firm: Consulting Security Polski System Ochrony COBRA Sp. z o.o. Elitarna Jednostka Szkoleniowo-Ochronna Sp. z o.o. EuroExpo Sp. z o.o. ELITA Sp. z o.o. PERFECT EDUCATION Sp. z o.o. Właścicielem i właściwym Prezesem tychże firm [usunięte przez admina]. Potwierdzam wszystko co zostało zamieszczone o jego firmach i o nim na tej stronie. A jeżeli ktoś znajdzie tu jakiś pozytyw to znaczy, że napisał to ktoś podstawiony od niego - bezpośredni współpracownik z towarzystwa kolesiowskiego, albo synalek, albo córeczka...
anonim 2009-04-15 10:49
Prezes [usunięte przez admina] - ewidentny kombinator żerujący na innych, jak chcecie to dzwońcie - kom. [usunięte przez admina].
anonim 2009-05-25 20:02
UWAŻAJCIE - to wyjątkowo nieuczciwa firma zarówno wobec pracowników jak i kontrahentów!!
Jest absolutnie niezrozumiałym fakt,ze prezes tej firmy przebywa nadal na wolności i zapewne nawet nie jest w zainteresowaniu organów ścigania
Czy o takie bezprawie walczyła Solidarność Gdańska???

Firma Maga Świętochłowice 2009-05-25 20:29
Firma Euroexpo z Gdańska kpi sobie z polskiego prawa i urzędów powołanych do jego przestrzegania!!!
Wszystkich ewentualnych kontrahentów przestrzegam: "Omijajcie EUROEXPO" wielkim łukiem !!!
habit 2009-08-22 17:22
Jeden wielki przekręt!!! Facet kpi sobie z organów ścigania, a te udają że nie ma żadnej sprawy!!! Ciekawe kto za to bierze i ile? Ktoś musi, wszak firma ogłasza w internecie, że zapewnia swoim klientom poparcie medialne oraz przez samorządowców. Wymienia nawet Wojewodę Pomorskiego oraz Marszałka Sejmiku też województwa!! Czy to się podoba panu Premierowi???
oszukana 2009-08-30 17:32
To się w głowie nie mieści żeby w "państwie prawa" taki cwaniak tyle czasu oszukiwał ludzi i uchodzi mu to bezkarnie. Nie wierzcie [usunięte przez moderatora]bo to albo ktoś z rodziny albo jakiś poplecznik, zdecydowana większość ludzi współpracujących z [usunięte przez moderatora] i jego szkołami jest w bezczelny sposób wykorzystana i oszukana. Mam nadzieję że przyjdzie czas na niego i ktoś wreszcie dobierze mu się do [usunięte przez moderatora] za to, że zmusza ludzi do pracy za darmoszkę.
Fakty jakie sa każdy poszkodowany widzi 2009-11-01 19:04
wyjątkowa niechęć Prokuratury w Gdyni do w miarę szybkiego zajęcia sie sprawą oszustw na szkodę wielu firm i osób fizycznych budzi odczucie niesmaku u poszkodowanych i w tej sytuacji powinno się moim skromnym zdaniem przekazać sprawę do organów nieco szybszych od prokuratorskiego "żółwia" - niefortunne porównanie? zapewne tak, ale...coś w tym jest na rzeczy
Ile dowodów jest niezbędnych dla Prokuratury aby wszcząć lub odmówić wszczęcia kilku spraw?? A pan prezes kreci lody nadal i ciekawe czyim obecnie jest pupilem!! Czy tylko samorządowców,których poparciem szczyci sie publicznie, czy również z bliżej nieustalonych powodów organów ścigania??!! A może chronią go koledzy z Policji w Gdyni pozbawieni profesjonalnego nadzoru nad sprawą, jeżeli taka w ogóle została wszczęta???
pyta 2014-11-30 20:09
serio jest możliwa w dzisiejszych czasach dyskryminacja ze względu na płeć? jestem dość zdziwiona bo myślałam że obecnie się tego już nie spotyka. Ale nawet jeśli dyskryminuje kobiety to można to gdzieś zgłaszać jak ktoś chce, chociaż to bez sesnu, lepiej poszukać innej pracy, nie każda musi być dla każdego przecież.
czaro 2015-02-06 22:21
Firma prowadzi sieć szkół policealnych na terenie całego kraju. Sam jeszcze jakiś czas temu zastanawiałem się nad podjęciem pracy tutaj , aby przyuczać ludzi. Jednak w międzyczasie znalazłem coś co mnie w sumie w tej chwili satysfakcjonuje. Możecie mi napisać czy aby dużo nie straciłem w związku ze swoim wyborem?
tomek 2015-02-25 17:08
tak naprawde nikt Ci nie napisze czy straciłeś czy zyskałeś na tym swoim wyborze, to Twoja decyzja.. Dajcie znać jeszcze to wygląda konkretnie jeśli chciałbym iśc do pracy, ale nie na stałe, tylko na pół etetu, to by mnie przyjeli czy raczej nie, mam nadzieje, ze teraz będzie wszystko jasne tak naprawde.
waldek 2015-03-13 19:04
pół etetu to pewnie jest u nich całkiem możliwe, tylko wydaje mi się, że konkretnie to powinno być podane w ogłoszeniu tam u nich, a nie da się tk od razu tego wymegocjować. Z resztą sądzę, że to by słabo nawet wyglądało jakby iść do pracy i od razu negocjowac, coś zmieniać w umowie i w całych założeniach.
czaro 2016-05-14 18:16
myślę , że łatwo jest to sprawdzić @waldek więc nie ma co dywagować
Zostaw swoją opinię o EUROEXPO Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROEXPO Sp. z o.o.