Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

niu łorker

No i nie przedłużyli osobom z Ranstad umów.Byli na grafiku pod pozycją "inne"-kordynator okłamał je że w poniedziałek jak przyjdą zostaną przydzieleni do wolnych stanowisk na liniach a dziś telefon z agencji że umowy nie zostały im przedłużone.Zachowanie na poziomie że nie napisze jakim...(usunięte przez administratora)

niu łorker

robię dalej.Do końca czego?

A taka jedna ????????
@niu łorker

Samo to że okłamują pracowników koordynatorzy to jedno ale że okłamuje pracownika agencja która zatrudniła obiecując złote góry to drugie... WSTYD!!! I HAŃBA!!!!!!

@A taka jedna ????????

i tak się nikt nie odezwie bo każdy się boi o tą robotę za 18 brutto.Zresztą ludzie bez zasad nie potrafią mówić,oni przytakują na wszystko co się z nimi stanie jak stado baranów idą w zadanym im kierunku.

Old worker

Są nie profesjonalni...

Darek
@niu łorker

Nie przedłużyli umowy największym nierobom. Reszta randstadu dalej pracuje

niby nikt a jednak
@Darek

Nie chce mi się tego czytać. Wszyscy starzy pracownicy mają pretensje że nic nie robią z pracownikami którym nie chce się robić, żadne stanowisko im się nie podoba, do niczego się nie nadają a starzy muszą za nich robić. Jak zwalniają osoby które nie przychodzą do pracy bądź też często im zdrowie nie domaga to też Wam się nie podoba. TO CZEGO MY CHCEMY ?

A może
@niby nikt a jednak

No wiesz łudzimy się nadzieją że uda nam się wywinąć. Jak komuś się nie chce pracować to może zaryzykować. Przecież firma dba o pracowników, udziela im nawet infolinię do wsparcia w trudnych sytuacjach również rodzinnych. Litości!!! Sami tworzą im tą ułudę. No a później zetknięcie z okrutna rzeczywistością.

Kubek
@A może

To tak jak z tym covidem. Dbałość o Twoje dobro może Ci wyjść bokiem. Ten rodzaj polityki wywodzi sie właśnie z tej korp-racji. I koro-rację na tym wygrają.

Totoszko
@niby nikt a jednak

Istna partyzantka się tu robi.

Ziomek
@Totoszko

Nie karczujcie lasów. Podwarpie zniszczone.

Koń trojański
@Darek

I będzie miała nadgodziny. Dobrze idą święta, więcej kasy wpadnie. Dla całej reszty to korzystna sytuacja. Gorzej jest jak 90% cierpi dla 10%. A tak 10% odeszło 90% korzysta. Jeszcze się trzeba pozbyć LBGT.

@Koń trojański

Toż to legalna aborcja. Nie o to wam chodziło?

LBGT
@Koń trojański

Żydzi też? chyba nie bo przecież w końcu dla nich pracujesz hehe

abcede
@A taka jedna ????????

A co ty myślisz, że Pani z Agencji prawdę Ci powie?? Zejdź na ziemię!!! Oni mają z tego interes i tyle! Nie będą się użalać nad kimś i żałować. Liczy się człowiek jako sztuka i kasa za niego ma się zgadzać. Nic więcej.

Dostajecie jakieś nagrody?

niu łorker

...i znów po hali plotki na temat zwolnień...

@niu łorker

A tego kierownika hama co sam został zwolnią? Typowy (usunięte przez administratora)u dla pracowników jak i wcześniej i teraz tak samo.

Józio
@niu łorker

W tym zakładzie wiecznie tylko plotki i plotki. Lepiej robotą by się co niektórzy zainteresowali bo nawet nie wiedzą co robią tylko klepią ozorem.

Pani Marzena
@niu łorker

Niektórzy nadają się tylko do pakowania gotowego produktu. Na widok innego stanowiska płaczą, idą na L4 i nie wracają. Czasami można ich spotkać gdzieś indziej, gdzie robią zawrotna karierę czyniąc to samo.

@Pani Marzena

Tak jest na każdym zakładzie, nie tylko tutaj. Żadna nowość!

kogo?

@magnowicz

R.G.

Ola ma najlepszych ludzi do obrony tyłka ;) a reszta może się bujać :D w podziwie jacy oni doskonali :)

Alex
@Kasia

Raczej jakie mają żałosne życie żyjac życiem innych.

HR Business Partner

Magna kreuje się na wielką światową korporację, tymczasem to garaż z ludźmi bez manier, zwłaszcza w kadrach.

Brak.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Magna

No to PANI OD POLSKIEGO pomyliła chyba zakład produkcyjny z przedszkolem... :)

Obróbka tyłka
@Magna

Nic dziwnego bo takiego kumoterstwa, układów i układzików nie ma nigdzie. (usunięte przez administratora)

Dobre :)
@Obróbka tyłka

A żyjesz i funkcjonujesz w tym Państwie !!!

@Obróbka tyłka

A co ma piernik do wiatraka??

Alex
@bbb

Niektórzy twierdzą że mąke.

Jaki jest wkład kierownictwa Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

hhh

Żaden niestety....

@hhh

Pracował tam Tomek Piasecki pracuje jeszcze ?

Klops
@123

Już nie.

Klops
@123

Dostał bana bo bzykał pracownice.

To ja

I kolejny raz ktoś doprowadził do sytuacji, że h-latch nie ma detali. Niedawno audyt BMW dotyczący naszej wydajności i opóźnionych wysyłek... A teraz znowu taka wtopa !!! I znowu nie będzie winnych!!! A ty pracowniku później (usunięte przez administratora)nadgodziny w soboty i niedziele pod nakazem!!!! Nadal administracja nie uczy się na swoich błędach...:(

Onaa
@To ja

Są tego plusy i minusy. Mnie to akurat odpowiada bo przynajmniej mam możliwość, żeby sobie dorobić ale na dezorganizacje nie mamy wpływu. W wielu zakładach pracowałam i wszędzie jest taki burdel,ze w tygodniu nie ma pracy albo linie stoją ale za to w weekend można dorobić za podwójna stawkę. ????

Hahaha
@Onaa

Dorobisz to tam się garba i nerwicy tylko. Na każdym kroku konfidenci biegający do tych niekoordynatorów. Niepolecam.

Elka
@Hahaha

Na początek może być. Podszkolisz się dorobisz i znajdziesz coś innego. Poznasz pracę zz, korporacji i dowiesz się co to znaczy dbać o pracownika częstując go batonem na qizie na stołówce za prawidłowa odpowiedź.

Ryży
@Hahaha

Nie polecam nie ogarnięci co nie którzy kordynatorowie i wredni są a sami nic nie potrafią a wymagają od pracowników zero podejścia do pracowników z długim stażem w zakładzie po prostu do jednego wora wsadzają nie ma co komentować tylko przekonać się na własnej skórze.

Blondyn
@Ryży

Wredni bo nie przyjmują pod firmę. To robota na 18m-cy. Wyjątki zostaja.

Maly_Skrzat
@Ryży

Bo jak się ma tatusia, który załatwił fuchę to trzeba się pokazać jakim się jest ważnym.

@Maly_Skrzat

To fakt. Tam same rodziny pracują. A jak nie to zapewne niedługo się nimi staną, bo romansują na potęgę. Czyżby dla stołka? Rozwodów też nie brakuje.

Wiercipiętek
@Monika

Robota się zajmie a nie podglądaniem i obgadywaniem innych!

ABW
@Maly_Skrzat

A kim jest Tata? Podziel się opinią w firmie jest dział który się zajmuje nie uczciwymi praktykami.

Cbs
@ABW

Po nazwisku poznasz i adresie zamieszkania. Dane masz w kadrach.

Mateusz

Od której h i Do której h można liczyć na rozładunek? Od pon do pt czy w soboty również?

T

Mam pytanie czy ktoś wypłacał z akcji Myleo pieniadze ile trwa taka procedura wypłaty

@T

Ok. 4 dni pieniądze na koncie.

T

Ok dzięki śliczne

Ziomek
@T

I jak z ta wypłata i ile tego?

Dzień dobry Mam pytanie ile można zarobić netto za miesiąc? Jak wyglądają zmiany ? Czy można wyrabiać nadgodziny?

hrlo

Za miesiąc stawka godzinowa plus premia, na tę chwilę jest to 18 zł na godzinę plus 440zł (nowy na start dostaje 17 zeta na h, 18 po roku czasu). Zmiany są 2 lub 3 zależy na której linii, tak są nadgodziny. Choć teraz na razie spokojniej.

Jest możliwość pracy pod firmą bez agencji????

@Zainteresowany

Niestety nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytanie odnośnie firmy Magna Automotive i rodzaju zatrudnienia. Ale może napiszesz, o jakie stanowisko konkretnie pytasz? Wtedy będzie łatwiej udzielić Ci odpowiedzi.

helo
@Zainteresowany

Na produkcji nie ma szans na dostanie się bez pośrednictwa agencji. No chyba, że chodzi ci o jakieś stanowisko biurowe to prędzej.

@Zainteresowany

W tej chwili na stanowiska produkcyjne tylko przez Randstad, firma nie przyjmuje bezpośrednio już od wielu lat! Co do administracji to nie wiem, jakie zasady panują.

@Marta

Praca jako pracownik produkcji ???? Jak wygląda atmosfera w pracy ? Jakie są wynagrodzenia????

@Ona

Dużo osób pracuje na produkcji faceci czy same kobiety ????

@Zainteresowany

Chodzi mi o kobiety???? Młode czy starsze pracują

hhh
@Ona

Od 20 do 60 lat :) Do wyboru, do koloru :)

Zainteresowani

Mam pytanie kiedy była rekrutacja na asystentke koordynatorów ?

O jej!
@Zainteresowani

No właśnie nie było! A nawet jeśli byłoby to i tak z góry wiadomo kogo by wybrali... Ale to jest temat do programu 48 godzin. Sama jestem ciekawa odpowiedzi. Czyj to był pomysł? Generalnego? Każdy powinien jednak mieć szansę wystartować w rekrutacji. To jeszcze proponuję rekrutację na zastępcę zastępcy lidera i zastępcę koordynatora i zastępcę kierownika.... Takiego pierdolnika jaki teraz jest w zakładzie to jeszcze nie widziałam, a pracuję tu kupę lat!

hahahaha
@O jej!

A kogo wybrali??

Koral
@O jej!

Ej ale po co wylewać żale. Linia specjalna zgłoszenie odnośnie nie jasnej rekrutacji i po temacie. Sprawę rozwiążą szybciutko.

Lolo
@Zainteresowani

Hahahaa to już asystenki potrzebują (usunięte przez administratora)

Haha
@Lolo

Żeby ludzie za kimś innym chodzili się dowiedzieć czegokolwiek.... Bo oni wiecznie zarobieni....

Pppgdd

Ja mam pytanie. Jak na tą chwilę wygląda sytuacja w zakładzie? Dostałam propozycję pracy z Randstad i zastanawiam sie poważnie po przeczytaniu opinii. Ktoś coś ? Jak wygląda obecna sytuacja?

Józio
@Pppgdd

Ale jaka sytuacja? O co ci konkretnie chodzi?

Pppp
@Józio

Podejście do nowych pracowników bez doświadczenia?

@Pppp

Podejście jest takie że po 4godz. pełna (usunięte przez administratora) bo nikt nie będzie na Ciebie czekał.

Hinc
@Ona

No ale co takie zdziwienie. Jak komuś zależy na pracy to się szybko nauczy, jak ma ktoś(usunięte przez administratora) to po co będzie się starał. No proste, a takich lewaków to już dużo Magna zgromadziła

Adrian DG

Dostałem propozycję pracy na produkcji przez agencję. Mam pytania. Jakiś wcześniejszy postój przed świętami? Produkcja rusza od 4.1.2021 ? Czy są nadgodziny w pracy? Oferowana stawka nie jest najwyższa Pozdrawiam serdecznie

@Adrian DG

Nadgodziny są, stawka w tej chwili dla nowych 17 zł + 440 premii. Co do przestoju, to w tej firmie nigdy nic nie jest do końca pewne. Wszystko zależy od tego co się danego dnia (usunięte przez administratora) w firmie. :) Najlepiej przyjść i przekonać się samemu. Wiadomo, każdemu co innego pasuje i co innego się podoba.

Karol
@bbb

Nie do końca premię pracodawca chce zlikwidować i dać jedna roczną oczywiście mniejszą. Co do warunków jeśli byłyby super to nie byłoby tu pracowników z zagranicy tylko sami Polacy.

@Karol

Ale po co piszesz o tych 2 tys, skoro jeszcze nic nie jest pewne ani potwierdzone. Pracodawca pomysłów może mieć wiele. Nikt też nie pisze o super warunkach. Pytał się ktoś o stawki, więc dostał konkretną odpowiedź jak jest w obecnej chwili. A co będzie po nowym roku, tego nie wie nikt...

Karol
@bbb

Piszę prawdę jaka jest w tej chwili. Jeśli ktoś chce tutaj przyjść pracować oczekuje rzetelnej informacji więc po co go okłamywać? Co do premi nie na pisałem że jest tylko ma być i taki jest stan na chwilę obecną.

@Karol

A czy w moim komentarzu były jakieś kłamstwa? Suche fakty: jaka stawka, jaką premia i tyle. A co do pracy to tak jak pisałem, jeden będzie zadowolony a drugi będzie narzekał. Trzeba się samemu przekonać najlepiej.

@bbb

Szczerze, to nie wiem z czego można być w tej firmie zadowolonym, robiąc na produkcji.

@Ona

Uwierz mi, że są w tej firmie ludzie, którzy spełniają się w tej robocie i chyba żyć bez niej nie mogą i ciągle im mało :)

Brudas

Polecam prace w tej firmie dobre zarobki nadgodziny da się wyżyć. Tylko atmosfera średnia zwłaszcza w szatni gdy jakiś dzieciak smaruje po szafkach i podpierdziela do koordynatora a sam siedzi na telefonie.

Szalony
@Brudas

Kto to taki ?

Dzik

Cześć, mam pytanie odnośnie Magny. Jest sens składać tam cv i papiery żeby dostać prace ?

@Dzik

Nie ma sensu. Szkoda zdrowia i nerwów

O.na

A co to obchodzi zwykłego operatora, czy kierownik bierze w łapę czy nie? To jego bezpośrednio nie dotyczy, on ma swoje do zrobienia i tyle w temacie. Jeśli masz na to dowody, to dzwoń na linię specjalną, jeśli nie, to siedź cicho i nie siej fermentu. To poważne oskarżenie, masz tego świadomość?! Co do rekrutacji do firmy to jestem tego zdania, że każdy może przyjść i spróbować, sam ocenić czy mu odpowiada taka praca, takie zarobki, taka atmosfera. Albo zostanie albo się zwolni, jego wybór. Nic na siłę. A wszędzie na produkcji jest podobnie...normy z kosmosu, awarie, ludzie,którzy wk..wiają, nieogarnięta kadra zarządzająca. Podaj przykład zakładu, gdzie wszystko funkcjonuje jak w szwajcarskim zegarku?! Bo ja takiej nie znam...

Witek

Już było dawno zgłaszane ale cisza w firmie teraz nie macie co zgłaszać bo nic to nie da trzeba dzwonić co jakiś czas i zgłaszać na linę specjalną robiłem już to z innymi sprawami niektóre kiedyś pomogły.

Emerytka

To nie jest kierownik dużo razy z nim rozmawiałam przed odejściem z zakładu wydawał się normalny ale taki nie jest kawał czegoś tam nie warto pisać brzydkich słów może kiedyś zrozumie kim jest i jak podchodzi do ludzi z różnymi sprawami uważajcie pracownicy.

todi
@Emerytka

Ups chyba kolega ze szkolenej ławki się odezwał. Przygarniał kocioł garnkowi .

Lol

Hej wiadomo kiedy mamy mieć postój?

Bojcory!!!
@Lol

A w ogóle mamy mieć? Przestańcie ludzie ploty roznosić ciągle!!! Bojcorstwo na tym zakładzie LEVEL Master. Jak będzie jakiś postój to na pewno się dowiemy. Po co niepotrzebnie roznosić ploty i siać zamęt??!! Codziennie to lepsze nowości...

@Bojcory!!!

Nie będzie żadnego postoju, co najwyżej spowolnienie produkcji. Nie ma dotacji od państwa to zakłady nie mogą sobie pozwolić na wstrzymanie produkcji.

wilk magnański

Wybaczyłem wam wszystko i proszę o wybaczenie mnie wszystkiego.

Alergik

Kto i na jakiej podstawie prawnej zdecydował o braku możliwości noszenia przylbic?Rządowe Rozporządzenie póki co nie uległo zmianie! Więc tego typu praktyki plus podkładanie ludziom czegoś do podpisu jest łamaniem prawa!!

@Alergik

Tu na pewno nic nie zdziałasz...

Jak zwał tak zwał
@Alergik

Hajcowałem się pół nocy, ale nikt Ci o tym nie powie.

Pani od polskiego
@Alergik

Nakaz bezwzględnego stosowania maseczki może wprowadzić pracodawca, tak jak i wprowadza inne nakazy i obowiązki. Ma do tego prawo. Pracownik jest obowiązany stosować się do nich. Jeśli tego nie będzie robił, pracodawca może rozwiązać umowę o pracę. Koordynator czy lider dając do podpisu papier wykonuje tylko polecenia dyrekcji. W niektórych zakładach muszą bezwarunkowo nosić maseczki już od wiosny! Nie przyłbice czy półprzyłbice tylko właśnie maseczki. I to jest nakaz dyrekcji a nie państwa.

@Pani od polskiego

Wobec nakazu dyrekcji można się sprzeciwić. Przecież dla bmw nie będą się wygłupiać.

@Pani od polskiego

Wystarczy do lidera powiedzieć, że najpierw 1000 zł brutto premii wypłacanej tak samo łatwo jak premia hanibnie niska wypłacana teraz 440 zł brutto. Potem może maseczki. Wasz postulat jest ważniejszy. Niech nie odwracają do góry nogami intelektualnej linii kulturalnej. Jak się nie postawicie to dopiero Jezus Chrystus ich ogarnie.

Pani od polskiego
@wilk magnański

CO ZA BEŁKOT! Zmień temat, bo to już nudne jest, a najlepiej opuść to forum raz na zawsze! Tak wiem...Jezus mnie osądzi! Ciebie pierdoło też!

niu łorker

Niepotwierdzone plotki o grudniowym postoju...coś,ktoś?

old worker
@niu łorker

Tak jak piszesz, niepotwierdzone... :)

@niu łorker

Widzisz, że magnę stać na postój wielomiesięczny. Stać ich na premie dla was 1000 zł brutto bez mrugnięcia okiem. Należy się ona wam za sam kolor niebieski i nie musicie tutaj podawać żadnych argumentów. Nie cieszę się z potępienia białych kołnierzyków, ale to się na pewno dokona jeżeli nie dostaniecie od pażdziernika 1000 zł brutto premii.

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 53 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.