Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Ciekawski

Czy pracownik produkcji ma jakieś szanse awansu w strukturach firmy? Rozważam podjęcie pracy w tej firmie, ale zastanawia mnie czy firma docenia pracowników.

ahhh
@Ciekawski

Jeżeli trafi się akurat jakaś rekrutacja, a ty będziesz dobrze się podlizywał komu trzeba...to tak masz szanse na awans :)

Honorata
@ahhh

A jak często w Magnie odbywają się rekrutacje wewnętrzne na wyższe stanowiska? Czy każdy może wziąć w nich udział? Czy może są jakieś warunki uczestnictwa w nich?

Ahh
@Honorata

Jeżeli są często rekrutacje to raczej nic dobrego nie wróży. Ale udział mogą wziąć wszyscy. Na ogłoszeniu wypisane są wymagania wobec kandydatów i przyszłe obowiązki.

Hm
@Ahh

Ludzie są też wybierani na wyższe stanowiska nawet bez rekrutacji. Jakiś czas temu zostali wybrani zastępcy kierowników, nie było rekrutacji.

Ahh
@Hm

Tak, to prawda

Dzień dobry, jak wyglądają w firmie Magna warunki pracy i zarobki? Czytam różne komentarze odnośnie przymusowych nadgodzin czy wysokiej temperatury na zakładzie… Jestem osobą w średnim wieku więc nie wiem czy dam radę … Czy coś się zmieniło?

bbb

Nic się nie zmieniło. Na hali w lato ponad 30 stopni, zaduch, i praca przeważnie stojąca. I co raz gorsza atmosfera.

bbb

Stawka 18 zł brutto na godzinę + 440 zł premii. Po roku + 1 zł do stawki.

Pracownica

W Magnie jest ciężko bo ciężko jest w całej branży motoryzacyjnej. Zamównienia spadają a klienci są nieprzewidywalni. Tak jest teraz wszędzie! Wiec się ogarnijcie. Trzeba przeczekać.

Ty
@Pracownica

Ale że co jest ciężko? Ludzie tu piszą o atmosferze jaka panuje w pracy. Istny (usunięte przez administratora) i tyle w temacie... A nie, że ciężko z zamówieniami. To nie tłumaczy traktowania nas przez dyrekcję!!!!

@Ty

dodatkowo brak klimatyzacji. Ludzie duszą się jak sardynki w puszce.

Malwina

Hej, będziemy mieć jakiś dodatkowy przestój w produkcji? Nie które fabryki samochodów już wstrzymały produkcję. Ciekawe jak będzie u nas. Podobno brakuje części do kompletnego montażu samochodów

HR Business Partner

Magna kreuje się na wielką światową korporację, tymczasem to garaż z ludźmi bez manier, zwłaszcza w kadrach.

Brak.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Była

Dobrze że już dawno rzuciłam tą robotą. Koordynatorzy jeden mądrzejszy od drugiego, sam by se stanął na pokrywach i dziurawił palce, to by zobaczył jak to fajnie. Albo w upał rok temu zakaz używania wiatraków, na hali 35 stopni, przy żywicy na coverach 50. A przyjdzie i macha ci nakazem przed nosem. Brrr, ten zakład wykończył mnie fizycznie i psychicznie. Teraz mam normalną pracę, za normalne pieniądze, grafik od razu na cały miesiąc i szacunek do samej siebie, i się nie muszę na Panow z akwarium denerwować na każdym kroku

P.O.S.r.a.n.i
@Była

Koło. Miło jest popatrzeć jak sobie ktoś radzi....

Dzięcioł
@Była

No właśnie panie Wróbel. Czekamy aż pan podziurawi paluszki.

Była
@P.O.S.r.a.n.i

Polecam, dopiero jak człowiek zmieni pracę, to widzi jak powinno być :D Do pracy idę z chęcią, a nie ze stresem co Panowie wielcy koordynatorzy, kierownicy nowego wymyślą :p Fizycznego rozliczają ze jest 45 sekund za długo na przerwie pięciominutowej, gdzie były remonty toalet, a (usunięte przez administratora) i panienki z biura siedzą tylko na stołówce i kawkują to już jest dobrze. Ale taaaa sprawiedliwe traktowanie, tak wielce powtarzane na każdym kroku...

Kompleksowy
@Dzięcioł

Pan Wróbel przechodzi samego siebie, nieświadomy swego potencjału.

@Kompleksowy

Co takiego zrobił?

Magnowicz
@Kompleksowy

Im wszystkim się w (usunięte przez administratora) poprzewracało

magnowicz

Co to jest podobno za lista pracowników stałych do zwolnienia?? Co związki na to??

@magnowicz

plotek w magnie nigdy dosyć

stały

Stałych ale wiecznie nie w pracy a nagminnie na L4

Olek

A co to się w tej Magnie porobiło? Zwolnili jakichś kierowników i koordynatorów? To prawda czy znowu bujdy na resorach?

@Olek

??? O czym gadasz człowieku??

Diego
@Bobas

Uderzył głowa o ścianę. Lepiej nie prowokować.

@Olek

Prawda zwolnili obu kierowników produkcji.

Robol
@Olek

Co to macie za dyrektora dobry czy zły

Honorata
@magnowicz

Hmm... to w końcu jak to jest? Podajecie trochę sprzeczne informacje.. Były jakieś zwolnienia w Magnie czy nie? Jeśli tak, to z jakiego powodu?

Hdjxjxjd
@Honorata

Książkę piszesz czy film nagrywasz? Po co komu takie informacje? Kto pracuje to pracuje, kogo zwalniają to jest zwolniony. po co drążyć?

Zamek
@Honorata

A co? Chcesz pomóc? Czekaj, to ja numer konta dam, wyślij mi średnią krajową

@Honorata

Zwolnili 2:kierowników,jeden z kordynatorów,sam odchodzi,spoko Gość,konkretny.Zwalniają się liderzy,z biura także,lub dostają wypowiedzenia.Nowa Dyrekcja Ekscelencja po mały bierze się za starych pracowników.Starsze osoby przyzwyczajone do większych elementów,przerzucane są na drobne elementy.I mierzony jest czas.Osoby pracują tam krótko.Wymagana jest wydajność w ciągu Tygodnia.Pokrywy aktualnie są pod obstrzałem.Nie wyrabia ktoś,rozmowa motywująca z koordynatorem.Pewnie samemu koordynatorowi nie jest miło taką rozmowę przeprowadzać.Rozumiem ,musi to zrobić,nacisk Ekscelencji.Jestem młodą osobą,ale nie mogę patrzeć jak te starsze kobitki chodzą zapłakane,bo nie dają rady w tak krótkim czasie się wyrobić .Mierzą im ten czas,non stop przychodzą technolodzy,dyrektorzy.itp.Presja,nerwy stres.Do czego to zmierza?.Jakie są cele,tego nowego Szefostwa?.Aby wszystkich zgnębić,zmotywować do Samozwolnienia.Po mału odejdą Liderzy,bo też nie wytrzymają.

@Bobas

I gdzie są teraz te osoby, które w zeszłym roku śmiały się i nazywały głupimi dziewczyny, które same przeszły na zamki?! A między innymi na pokrywach, robią i płaczą... Tak właśnie karma wraca do człowieka! Nie krytykuje człowieku cudzych decyzji, bo nie wiadomo co za jakiś czas z tobą będzie!! A co do dyrekcji Nowa władza - nowe rządy- nowi "swoi" ludzie. Komu to odpowiada to pracuje, komu nie- szuka swojej nowej drogi. I tyle w temacie.

Helena
@O.na

Żeby ten twój jad nie wrócił do Ciebie.Piszesz żeby wzbudzći. Niesnaski?Może kiedyś Ty zapłaczesz.twarda osobo.Nie pozdrawiamNie sądż nigdy wszystkich jedną miarą,bo się przejedziesz.

@Helena

W mojej wypowiedzi nie ma kszty jadu. Zwracam uwagę na to, że łatwo jest kogoś oceniać, komuś szpilki wbijać, z kogoś się śmiać... Przychodzi czas jednak, że to się obraca przeciwko nim. W taki czy inny sposób. Praca na tym zakładzie uczyniła mnie twardym, bo wiele już tu przyszło mi przeżyć, pracę ze złymi ludźmi też! I NIGDY nie dopuszczę żeby praca wycisnęła ze mnie choć jedną łzę! Żadna praca nie jest tego warta!

Boney M
@O.na

Kąśliwa osóbko,może kiedyś ty posikasz sie z bólu,nerwów..KIilka takich Twardzieli juz gryzie glebę od spodu.Z twojego wpisu adekwatnie wypływa,że jesteś z dawnych podnośników.Nawet nie wiesz,kiedy CI żyłka strzeli,wiec nie gadaj JA nigdy ,nigdy...Myślę ,ze Nikt Cię nie lubi ,zwłaszcza w Busie ,nawet kierowca!!

@Boney M

Pudło, laleczko! Nie z podnośników, i myślę, że ty jednak g...no wiesz. Napisz jeszcze jaki kierowca i jaki bus, pośmieję się troszkę. Po co wylewać tu żale, nie lepiej zacząć działać? Jak za ciężko na danej linii, to zawsze można poprosić o rozmowę, zmianę . Za to nie biją, a można sobie poprawić sytuację. Trzeba tylko chcieć to zrobić!

Batman

Powie mi ktoś dlaczego nie dostajemy paragonu za opłacenie busów?jest dyrekcja,są związki i nic nie robią w tym kierunku żeby trzymać jakiś standard na rynku pracy wszystkie zakłady mają darmowy transport a u nas coraz droższy ten luksus podróży. właściciel busów nawet nie dba o dezynfekcje busów,znowu są przepełnione.ba nawet nie ogarnia list i oplat on nawet nie wie ile pieniedzy przecieka mu przez palce od osob ktore placa poza lista.taki problem znaleźć inną firmę przewozowa? A może to kwestia tego że właściciel busow to kolega kolegi kolegi ?pracownicy są niezadowoleni z tej firmy jak długo jeszcze Magna będzie sponsorowac naszym kosztem to (usunięte przez administratora)

@Batman

Popieram całkowicie. Panu Robertowi trzeba podziękować za tą wieloletnią współpracę i wymienić go na lepszy /młodszy model.

@Batman

Popieram w 100% procentach,bardzo celne pytanie.Wydrukowane,powinno zawisnąć na zakładowej tablicy NSZZ.Dodam brak opłaty strefowej.Temat wielokrotnie poruszany a i tak dalej jest jak było a jak widzimy cena za przejazd dodatkowo wzrosła.

@Batman

Dlaczego nie dostajesz może powinieneś o niego poprosić. Myślę że każdy z nas powinien egzekwować dowód zakupu. Dodatkowo zamiast wylewać żale i czekać na psychoanalizę która nic nie da trzeba stanąć pod drzwiami szefostwa i powiedzieć to wszystko prosto w twarz. Tylko tak zwróci się uwagę na problem który dotyka wszystkich którzy korzystają z transportu. Jeśli ktoś się boi są jeszcze inne narzędzia zgłaszania nieprawidłowości. Co do standardu to pracodawca organizuje transport z przewoźnikiem i tam powinniśmy składać wszelkie roszczenia ale jeśli tylko zatrzymamy się na forum to nic z tego nie będzie.

@Brzytwa

Jak robisz zakupy to prosisz o paragon? Otóż nie! Wydaje mi się że dyrekcja jest świadoma że każdy pracownik powinien dostawać paragon po co to zgłaszać skoro dyrekcja też wlasne lody kręci masz gdzieś na papierze ile zakład dopłaca do przewozu ? Nie.wszystko jest tylko słownie.skoro Magna zatrudnia zewnetrzna firmę przewozowa tzn że jest to obowiązek magny aby sobie tego pilnować czy firma się wywiązuje że swoich obowiązków.ale lepiej z nas pracowników zrobić konfidentow i z każdą rzeczą powinnismy latac i donosic a potem pracodawca powie że jesteś pracownikiem konflikt owym i nic Ci nie pasuje i sprawiasz problemy.oczywiste że żadna jednostka się nie wychyli z prośbą o paragon bo to ryzyko że zostaniesz wrogiem nr1 wszyscy powinniśmy postawić sprawę jasno.na związki ni3 ma co liczyć ponieważ między związkami a właścicielem busów są bliższe relacje więc kolega koledze nie będzie srał w biznes

@Brzytwa

Dlaczego nie ściągają nam opłaty za busa z wyplat dlaczego nie widnieje to na pasku np .nie wiem nie znam sie na kadrach i placach za bardzo ale wydaje mi się że kasa którą płacimy za busa nie jest rozliczana z podatku co jest przestępstwem.ja to tak widzę może się mylę.sama nie wiem jak to rozumieć.ale wiem że sytuacja jest łatwa w rozwiązaniu tylko dyrekcja i pan Robert muszą chcieć.niestety ale nikt za Pana Roberta nie dopilnuje jego interesu od lat ludzie jezdzą na gape i więcej ludzi jeździ tych co są poza lista niż tych co są na liście a dopiero teraz się obudził widać że kryzys dotknął go najbardziej my dostaliśmy 1zl podwyżki a po pracy sramy pieniędzmi.lol

@niu łorker

Dokładnie chore jest to że są listy ludzie podzieleni na przystanki wiadomo kto gdzie wsiada i osobą z mydlic8m czy centrum dg płaci tyle samo co osobą z Mysłowic Katowic,Łaz czy Czeladzi przeciez obok nazwisk na liscie mozna napisac jaka kwote ma dana osoba zapłacić trzeba mieć tylko chęci.wiadomo że właścicielowi busów się to nie opłaca finansowo ale trzeba być sprawiedliwym przede wszystkim a nie za wszelką cenę się nachapac

@Brzytwa

Tylko miejmy wszyscy na tyle odwagi by wspólnie(Ci jeżdżący busami) zabrać głos a nie tylko rozmawiać o tym czekając na przewóz przed swoja zmianą.Bo faktycznie jak widać nasza bierność przyczynia się chociażby do podwyżek za omawiane busy

Miska
@Brzytwa

Skoro jesteś taka/i odważny że doradzasz komuś pójście do szefostwa i powiedzenie wszystkiego prosto w twarz w sprawie którą dotyczy kilkuset osób i narażenie się jednostce na zwolnienie z pracy to czemu nie podpiszesz się imieniem i nazwiskiem na gowork.wszyscy są mądrzy anonimowo ale wiadomo że jedna osoba nie pójdzie i nie będzie załatwiać sprawy za wszystkich. Skoro nie jesteśmy zadowoleni z busów to zróbmy coś razem w końcu chcemy żeby było dobrze nam wszystkim wspierajmy się a nie krytykujmy i doradzajmy głupot tak jakbyśmy nie byli świadomi tego jak dla pojedynczej osoby może się to skonczyc.w końcu związki zawodowe też potrzebują naszego wsparcia kiedy coś próbują dla nas załatwić a co dopiero 1 szary pracownik

Robert
@Batman

Nie musisz jeździć Busem.Proszę sobie kupić miesięczny bilecik i autobusikem jeździć.Albo autem.Nie pasuje zrezygnuj.

@Robert

Jasne że nie musze ale skoro Magna takie udogodnienia jak dojazd busem zorganizowała i nie tylko mi ale większej liczbie osób to korzystam i mam prawo wyrazić opinie na temat podwyżki busów,stanu technicznego busów itp.poza tym gdyby magna tych busow nie miala to mnostwo pracownikow nie mialoby jak dojechac do pracy,tym bardziej powinni zwrocic uwage jak firma przewozowa dba o pracownikow w jakich warynkach sa przewozeni.chcialbym tylko wiedzieć dlaczego nie dostajemy rachunków za płacenie busów bo jak kupuje bilet miesięczny to jest on automatycznie dowodem zakupu bo wypełniam go na swoje nazwisko bilet jest opodatkowany i legalny mogę wtedy koszta związane z dojazdem do pracy odliczyć od podatku.ktos mi napisał że moge iść i poprosić o paragon sorry ale nikt mi łaski nie robi paragon powinienn otrzymać każdy to wydaje pieniądze na przewóz z automatu a nie latac i się prosić

Sieroty
@Batman

Odpisać to sobie możesz, ale delegacje. Nie rób ludziom wody z mózgu, wystarczy już to co jest. Nie ma zgrania i tyle. Jakoś z nadgodzin magne stać na darmowy odwóz pracowników. I w zasadzie o to magnie chodziło. Spełniła swój obowiązek. Reszta tej firmy nie obchodzie. Płaćcie jak tacy bogaci jesteście. Połowa pracowników jest z pod agencji i co myślisz że zakład wyciągnie i zapłaci za nich. Albo agencja będzie się zajmować tym kto jeździ przewozem i z wypłaty odciągać? A jakby busy były tylko dla firmowych to znowu dyskryminacja. A te listy to przez to że agencyjnych powpisywali. Busiarze nie mają dostępu do listy pracowników, a z roboty odchodzą z dnia na dzień. Jedyne rozsądne wyjście to darmowe przewozy pracownicze. Busiarze wystawiają fakturę, a magna wbija to w koszty firmy.

Antek
@Sieroty

Czort wie jakie przekręty robi ta firma z busiarzami... Kojarzy mi się to z mafia palilowa i lewymi fakturami.

Natka
@Sieroty

Ale przecież jak firma chce by ludzie zostali na nadgodziny to musi zapewnić transport,bo inaczej nikt by na nadgodziny nie zostal jakos sobie nie wyobrażam wracać autobusem z pracy np. o 2 w nocy.(autobusy nie kursuja).A co do pracowników spod agencji to prawie już ich w firmie Magna nie ma.skoro Magna dostaje fakturę za usluge transportu pracowników to powinna to być faktura na kwotę którą pokrywa Magna a nie Magna i my.bo my płacimy osobno i nie dostajemy pokwitowan ot całą filozofia

@Natka

No ale jak wracamy z nadgodzin to płaci magna i my. My mamy karnet miesięczny. Chyba ze ktoś płaci codziennie to ma za darmo. A jak wykupiłeś karnet a się rozchorujesz, albo weźmiesz urlop to nikt Ci nie zwróci. Cóż za rozrzutność. Stać nas na to.

Niebieski

A niektórzy chodzą na przystanek na światłach. Jeszcze nocny zalicza na piwko, ale oni to biedni są. Tak jak fiege, DHL, europegaz, anl... Tylko magna taka bogata... A tyłki rosna. Multi sport by się sprzydal. Tylko że ten covid wszystko pozamykał.

Natka

No ba w końcu 1zl podwyżki było,można szalec

Bum
@Natka

Przepraszam, ktoś jeszcze pamięta nadgodziny w magnie?

@Batman

Jeśli ty walkę o swoje prawa nazywasz donoszeniem itp. to gratuluję. Z takim podejściem dalej będziecie robieni na szaro... I skończy się na płaczu tutaj na forum...

@Bum

Wcale za nimi nie tęsknię. Mnie to bardzo pasuje.

Mała
@Bum

Były nadgodziny źle, bo trzy razy w tygodniu do drugiej w nocy. Nie ma, źle bo kasy mało. Nie dogodzisz

Jakaś

Hej mam pytanie w planach urlopowych na wakacje był też grudzień ze trzeba wypisać urlop czy ktoś wie od kiedy ?

dede
@Jakaś

Do grudnia to jeszcze tak daleko, że jeszcze się 15 razy pozmienia. Nie ma sensu urlopu już teraz wypisywać.

Haha
@Jakaś

I co jeszcze? Poczekaj, wyciągnę magiczną kule i wywróżę co będzie w 2022. Do grudnia daleko, pierw są wakacje.

@Jakaś

Po drodze postój w sierpniu

Po ponad 10 latach sam złożę wypowiedzenie. Trzeba uciekać z rynku motoryzacyjnego. Trochę szkoda ale rozsądek mi tak podpowiada. Ci co wiedzą to się będziemy żegnać w Warce w Centrum Sosnowca. Wszystko zależy czy uda mi się zrobić prawo jazdy na autobusy. Pozdrawiam serdecznie i mniej kwasu życzę tutaj na opiniach. Wszystkie zakłady ucierpiały. Rynek nowych samochodów na świecie jest zawalony. Za dużo się tego produkuje. A jedna porządna linia nie będzie w stanie nas tutaj wszystkich utrzymać.

Maciej
@Piotr

Nikt cie tutaj nie trzymał i trzymać nie będzie. Wolna droga. Adios pomidoros.

KASIA
@Maciej

Maciej jaki ty inteligentny. 2 kierunki żaden nie skończony, ważne żeby do woja nie pójść :D

Nudzisz
@KASIA

Ja bym żartował :D

Chcieliście zmian to macie. Współczucia dla koordynatorów. To oni teraz będą na pierwszej lini ognia.

Aaa

Życie

@Aaa

Co to za życie ?

Grunwald

Dość tego strachu, dość tego poddania, dość lęku. Czas twardo odpowiedzieć na to zastraszania. Nie jesteśmy (usunięte przez administratora)!

@Grunwald

Ale kto zastrasza? Kogo?

Maniek
@Kasia

Oj Kasia Kasia. Już nie udawaj takiej niewinnej.

Nie

Nie posiadacie żadnej wiedzy, żadnych umiejętności. Pretensje tylko do siebie.

i jak
@Nie

Kto następny ?

@i jak

Następny do czego?

Sid

Do zwolnienia.

niu łorker

Czy plotkowanie na temat zwolnień Ranstadu to jakaś zakładowa choroba?

Darek
@niu łorker

Codziennie pod akwarium stoi po kilka osób bez pracy. Trzeba być ślepym, żeby nie połączyć tych dwóch rzeczy. Wiadomo, że jeszcze tydzień i znowu kogoś wyrzucą.

@Darek

tydzień minął...

no

Czarne chmury nad zakładem zawisną niedługo. Brak szacunku do ludzi odbije im się czkawką. Teraz jak nigdy stali, wykwalifikowani pracownicy im się zwalniają.

Józio
@no

Dokładnie. Ludzie są co raz bardziej poirytowani i będą odchodzić jeżeli w kwestii traktowania pracowników nic się nie zmieni :(

@no

Myślę że oni nie patrzą w ten sposób.Zwolnią pracowników czy też sami odejdą-znajdą się nowi na ich miejsce.

tak
@niu łorker

Ale ile to reklamacji, zanim przeszkolisz takiego nowego. A poza tym nowi już mają w nosie to że mają wpływ na jakość i bezpieczeństwo

@Józio

A co ma się zmienić to my sami pracujemy na sposób traktowania. Jeśli pozwalamy sobie na coś co nam nie odpowiada to tylko na własne zyczenie. Obudź sie i zacznij się szanowac oraz wymagaj szacunku, to należy się każdemu.

@Brzytwa

Niestety takie próby ,zakończone są przeniesieniem na gorszą linię lub nawet okazyjn ym zwolnieniem.Masz zamknąć paszczę i (usunięte przez administratora) aż padniesz na twarz.I padnąć na baczność.Maski zakładać ,nos zakrywać,a sami na palarni stoją we 4 jeden na drugim.A ty możesz się nawet porzucać byle do maski.

@Bobas

I tutaj jest pytanie czy jestem dorosły i to jest praca marzeń czy pozwalam sobie wchodzić na głowę? Myślę że to najwyższy czas odsiać chłopców od mężczyzn. Każdy z nas ma swój rozum i godność.

Robert
@Józio

Taktowali zawsze tak samo bardziej tych co długo pracują,taki kordynator jak Michał W, czy Andzej Z i Shrek i młody co ma ciśnienie i lata jak głupi to ich trzeba dać na specialne szkolenie wobec podejścia do pracownika pierwsza dwójka typowe (usunięte przez administratora) w głowach im się po przewracało już dawno,jeden klata z przodu jak by był kulturystą drugi ciągnie nogę za sobą.Z nimi trzeba krótko i na temat i tyle bo nie znają wartości każdego pracownika.

niu łorker

1.Podwyżka busów z 110 na 132zł 2.Wprowadzenie odpowiedzialności zbiorowej w niedalekiej przyszłości

CO?!

Kiedy ta podwyżka???

@CO?!

Z przykrością muszę przekazać, że Dyrekcja na piątkowym spotkaniu poinformowała nas, że z powodu wzrostu kosztów przewozów pracowniczych postanowila podnieść cenę transportu ze 110zł na 132z cytat z dzisiejszego postu na profilu FB NSZZ Solidarność Magna DG

tak
@niu łorker

I teraz ciekawe co na to powiedzą ci wszyscy krzykacze co im Alasdair C. i Marek K. nie odpowiadali??? Czy teraz im lepiej dzięki nowej dyrekcji?

@tak

Opłata jednorazowa za bus tez ma zostać podniesiona, do 5zł w jedną stronę! To jakaś kpina!!

@magnowicz

Czyli 10zł dziennie razy pięć dni w tygodniu razy cztery tygodnie...

@niu łorker

A czy może nam ktoś wyjaśnić skąd są listy w busach z osobami które już nie pracują w tym zakładzie ?

@pracownik

Dokładnie,a potem pewnie się zastanawiają dlaczego tyle osób nie zapłaciło... Jak taki bałagan mają.

@pracownik

To się nazywa przepływ informacji w Magnie

Beata

Cześć jak u nas jest naliczane stażowe? Ile może wynosić maksymalnie ?

Bum
@Beata

Za każdy rok 45 zł dodatku, za przepracowany rok oczywiście pod firmą. Ok 900 zł

@Bum

Pierwsze stażowe dostaje się po dwóch latach pracy w zakładzie, praca przez pośrednika jak Randstad nie jest wliczane do stażu.

Z tego co wiem to do końca marca ma nie być nikogo z Randstad. Z taką polityką to zakład długo nie uciągnie.

Mućka
@Piotr

Wiec znajdzie się nowy na jego miejsce ;)

@Mućka

Spotkamy się wszyscy w Amazonie ;-) Tak na poważnie otwierają jeszcze zakład w Tucznawie więc kto chce pracować to będzie

Basia
@Piotr

Nie wiem co mam myśleć czy to prawda ze do końca marca mają być pracownicy Ramsztad ? Ja pracuje przez Ramsztad . Mam jyz szukać sobie nowej pracy ?

@Piotr

Więc może niech jasno i wyraźnie powiedzą to ludziom już wcześniej wprost by nie robić z nich debili którzy zastanawiają się czy dalej będą pracować w tym szanownym przedsiębiorstwie czy też nie.Chyba lepiej zawczasu wiedzieć i samemu odejść by załatwiać sobie nowe miejsce pracy.

Darek
@Piotr

Kto Ci powiedział o zwolnieniu Randstadu? Pan Wróbel? Dyrektor? Nie siej niepotrzebnej paniki, niektórzy boją się o pracę.

Ona
@Mućka

A żebyś się nie zdziwił! W zakładach dookoła są przyjęcia, tylko tu zwalniają. Coś tu jest mocno nie halo! Ludzie widząc jak niepewna jest praca tutaj, pójdą gdzie indziej spróbować swoich sił. Nie będą siedzieć na (usunięte przez administratora) i czekać na telefon od łaskawców!

@Basia

Nie wiem czy masz szukać pracy. Zawsze jest jeszcze l4. Tak jak mówiłem ja się dziwię pracownikom agencyjmym. Otworzyli obok nas zakład w Tucznawie Sk hi tech czy jakoś tak i tam odrazu dawali umowy na firmę. W każdym zakładzie tak traktują agencję. Są potrzebni na rok To zatrudnia. Jak przyjdzie czas żeby dac umowę na zakład po 18 miesiącach pracy to wolą zwolnić i zatrudnić nowych. Bo to mają koszta ruchome i nie wiążą się z pracownikiem na dłuższy okres czasu

@Ona

Kto ma lekko w pracy to tak wróci. Bo kto potrafi pracować wszędzie sobie da radę i nie będzie czekać na powrót do magny

@niu łorker

Nic nie powiedzą bo mają plan do wykonania. Sztuki są im potrzebne do realizacji zamówienia. Zamówienia gotowe nie ma aż tylu nowych zamówień to wtedy zwolnią.

@Piotr

Zauważ ze sporo firm zaczeło przyjmować nie przez agencje a bezpośrednio tak jak wspomniane SK.Tym bardziej patrząc na oferty Ranstadu to jest ich na pewno mają o wiele mniej niż było to kiedyś i po drugie mniej niż oferują inne agencje.Kto mądry to odejdzie bo nie będzie czekać w niepewności czy zostanie czy go zwolnią,słysząc plotki zakładowe i tym czym sią kieruje dyrekcja zwalniając kolejne osoby.

niu łorker

Dzisiejsze zwolnienia to mistrzostwo.Nawet nikt nie miał cywilnej odwagi by powiedzieć tym ludziom wprost że ich zwalniają choć wszyscy dobrze wiedzieli że już po nich.Zamiast tego kazano im czekać na kogoś z Ranstadu by im wytłumaczono co i jak.W nagrodę za oczekiwanie dostali wypowiedzenia.I nie były to nieroby(w przypadku tych dwojga osób które znam) jak ktoś tutaj sugerował.Pytanie kto następny w przyszłym tygodniu.

nikt taki

Sam dział technologi powinien być już dawno wymieniony tyle wtop na audytach BMW i zero konsekwencji .Dział logistyki to samo braki detali ciągłe spóźnienia z wysyłkami i teraz helikopter z BMW po zamki (usunięte przez administratora) .Nakazy do nadgodzin bo inni tematów nie potrafią ogarnąć ale od czego jest zwykły pracownik dostanie nakaz i już nadrobi braki innych , odwołane urlopy bo nie wyrabiamy się ? raczej wy się nie wyrabiacie technologowie bo nie potraficie doprowadzić linii do użytku logistyka bo nie potraficie zamówić na czas detali . BRAWO WY , mam nadzieję że stracicie projekt i będziecie pośmiewiskiem w grupie Magna i nie tylko

Bez znaczenia
@nikt taki

Niech zwolnia jeszcze więcej osob w logistyce to na pewno poprawi sytuację. A tak na marginesie to projekt jest u nas już od dawna, ale zespół jaki go ogarnia czyli wszytkie działy bez wyjątku bimbał sobie, bo przez dobrych kilka lat nie musieli robić totalnie nic plus spychologia znana w magnie no to mamy efekty.

Papierosek
@Bez znaczenia

A DLACZEGO(usunięte przez administratora) LIDERZY(usunięte przez administratora) H-LATCH WYCHODZĄ NA PAPIEROSA CO 10 MINUT? ONI MAJĄ JAKIŚ INNY PRZYWILEJ? NIE POMAGAJĄ PRACOWNIKOM, A WRĘCZ UTRUDNIAJĄ, BO JAK CHCESZ SIĘ COŚ DOWIEDZIEĆ I ZAPYTAĆ, TO CIĄGLE SIEDZĄ NA FAJECZCE! ZWRACAJĄ SIĘ DO PRACOWNIKÓW W BARDZO WULGARNY SPOSÓB, PRZEKLINAJA, ROBIĄ SOBIE POGADUSZKI ŻE STARYMI PRACOWNIKAMI, A NOWYCH TRAKTUJĄ JAK(usunięte przez administratora). DRODZY LIDERZY, BARDZO NIEŁADNIE TO WYGLĄDA I RZUCA SIĘ W USZY I W OCZY!!!! A JEDNĄ STARA PRACOWNICA NIE ROBI, TYLKO CAŁE 8 GODZ. GADA TAKIE BREDNIE, ŻE NIE DA SIĘ TEGO SŁUCHAĆ I PO 8-SMIU GODZ. WYCHODZISZ Z TAKIM BÓLEM GŁOWY, ŻE ODECHCIEWA CI SIĘ WSZYSTKIEGO!! ALE TO IM SIĘ TEŻ SKOŃCZY MIEBAWEM, BO JA NIE POTRAFIĘ W TAKIEJ ATMOSFERZE PRACOWAĆ. WSZYSCY WIEMY, ŻE NASZ NOWY DYREKTOR JEST DO NASZEJ DYSPOZYCJI, WIĘC JEŚLI SIĘ TO NIE ZMIENI, TO BĘDZIEMY Z. NIM ROZMAWIAĆ!(usunięte przez administratora)

Gol
@Papierosek

Zgadzam się w całej rozciągliwosci tego jakże dobrze napisanego postu! Ja też przyglądam się i przysluchuje jeśli mam tylko chwilę wytchnienia jak jest awaria. Stare pracownice są porostu okropne, zawistne i zazdrosne, największa obraża jest dla. Nich 3-cia zmiana, gdzie nowi idą na rano. Pełna bulwersacja, myślą, że są nietykalne. To się też powinno zmienić, bo stercza na jednym stanowisku od początku istnienia Lini. A jeśli chodzi o Panią, o której mowa, to ja wszystkim współczuję, bo to nakręcona baba jak Katarzyna i masz rację to firmowy kapus!

hhh
@Papierosek

Akurat jeśli chodzi o tą Panią, to wszyscy to wiedzą. Na m-latchu też była przydupasem Katarzyny. A co do reszty, to w głównej mierze chodzi pewnie o starych pracowników m-latcha, którzy tyle lat tylko na rano robili a teraz bulwers bo muszą iść na inną zmianę.

Hrloo
@Gol

Sterczą na jednym stanowisku bo nikomu nie pozwalają się rotować!

Izotop

I czemu maja służyć te słowa? Bo to czysta prawda i kłuję w oczy? W tym zakładzie akurat nie ma grubej kasy jak napusalas/es, a ludzie są podli jak ta pani, o której mowa. Słychać ja na całej hali, przeszkadza ludziom w wykonywaniu pracy dla pracodawcy, dlatego tyle bubli na BMW. Gdyby się zajęła tylko praca, a nie gadka, to wszystkim pracowało by się lepiej i wydajniej.Nie musisz nikogo bronić, stan obok i pracuj z nią, a ból głowy gwarantowany nieustannie.Maja rację ludzie, że takich trzeba tepic i zgłaszać do dyrekcji. To nie jest kapowanie, tylko zwrócenie uwagi na takie sytuacje, bo w takiej atmosferze nie sposób logicznie myśleć, nie mówiąc o opracowaniu! Nie ty będziesz człowieku pouczać! PRACOWNIK Z 13-TO LETNIM STARZEM PRACY W MAGNIE. PRZEMYSŁ TE SŁOWA I ZAJMIJ SIĘ SOBĄ, PRACA I SPRAWAMI, KTÓRE DOTYCZĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE CIEBIE, A NIE KOMENTOWANIE TEGO POSTU, BO NIE MASZ RACJI! TYLE W TEMACIE.

Hrloo
@Izotop

Chcesz zwrócić uwagę to jej osobiście chojraku! Braki na BMW są i były nie z jej winy baranie. Linia jest niedopracowana, dział technologiczny zawala tu ja całej linii a dyrektor wini tylko operatorów. Na tym się czas skupić!!

@Papierosek

Równi i równiejsi ale za to im extra płacą przecież

Janek
@Papierosek

jutro będzie sprawa u dyrektora i sprawa zgłoszona na policję za podanie wszystkiego czyli ochrona danych pozdrawiam niedługo spotkamy się.

Odys
@Hrloo

Niech się każdy zajmie praca, nie gadka i obgadywaniem nieświadomych tego postępku ludzi!!!! Nie obwiniajcie technologow, bo oni też mają dosyć!

Addeko
@Janek

A co wystraszyla się PANIUSIA, że to ciągle gadanie i przeszkadza ie w pracy innym dojdzie do Dyrektora? W ten sposób się bronisz? Ciekawe kto na tym wyjdzie gorzej, bo ludzi na BMW jest wiele, którym to przeszkadza! A TAKIE STRASZENIE DO NICZEGO DOBREGO NIE Doprowadza! A na marginesie:nagrana by się przydała dla przykładu koleżanko!

@Addeko

Tak wydajnie jak pracuje ta pani, to żaden z nowych jej pod tym względem nie podskoczy. A i starych pracowników jest niewielu, którzy znają się tak na pracy jak ona! Ona jeśli coś do kogoś ma to mówi to osobiście, a nie tak jak wy cieniasy i płaczki jęczycie w sieci.

ja, my, wy
@Papierosek

Wiesz co to RODO? Masz odwagę wymienić kogoś z imienia i nazwiska jednocześnie nie podpisując się? ŻENADA

Max
@nikt taki

Technologia leży w tej firmie na łopatkach. Szczególnie nowe projekty. Dotyczy to wszystkich działów. Ale tak to jest jeśli technolog zamiast zająć się procesem woli chodzić i czepiać się operatorów że źle są ustawione puste pojemniki czy palety.

Kierowca
@nikt taki

Oni może i zamawiają detale na czas, ale nas kierowców trzymają na parkingu po parę godzin, później pod rampą że dwie, ostatnio byłem z pilnymi detalami o 10 rano i rozładowali mnie o 18. Porażka totalna i nie jestem jedynym przykładem

Bywa
@Kierowca

Co za głupoty ktoś pisze to niepojęte. Zapraszamy kierowców do siebie zobaczymy czy tak szybko będą dostawy przyjmować.

Siwy
@nikt taki

Przepraszam czy Magnetyczny przyjmuje bezdomnych? Bo jest taki jeden zarośnięty jak kloszard i ciągle prosi o papierosy

@Siwy

Jak masz jaja to zapytaj go osobiście albo w kadrach a nie tutaj płaczku

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 53 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.