Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Pracoholik

Czy ktoś napisze jaki jest zarobek miesięczny w tym zakładzie?

qqq
@Pracoholik

a stanowisko może byś podał jakie cie interesuje?

Były
@Pracoholik

Śmieszny i tyle w tym temacie! Dobrze się zastanów!

Aktualny
@Pracoholik

W jednym zdaniu-nie rób tego

Wanda

spam to niechciane reklamy i inne takie, a tu to hejt raczej. I z naruszeniem rodo. Wiesz za co ten ktoś pracownikowi aż tak za skórę zaszedł?

po co?
@Wanda

niech sam napisze jeśli jest taki odwazny

Cichy pracownik
@Wanda

Swoim podejściem do człowieka. Zebrało się trochę tego i góra byłaby zainteresowana tymi informacjami.

Do cichego
@Cichy pracownik

Zgłosiłeś go?

hhh
@Cichy pracownik

To może zawiadom dyrekcję ewentualnie masz HotLine zamiast się chwalić na tym forum.

@hhh

czyli tutaj zawsze adekwatnie reagują w tego typu sytuacjach? wgl to często takie coś może się tu zdarzać?

To ja

Nigdzie w przepisach prawa nie jest określone, że obowiązkiem pracodawcy jest organizowanie transportu. Jest to tylko ich dobra wola... Więc myślę, że nie ma co psioczyć. Miejmy nadzieję, że uda im się coś załatwić z Naszym transportem

@To ja

Myślisz, że tak łatwo zorganizować w ciągu 3 tygodni transport?.Owszem można tylko za grubszą kasę.Pewnie mieszkasz 4km od zakładu i śmigasz samochodem.I grzejesz pupcię w biurze?.Jak mamy nie psioczyć.Ludzie mają roboty szukać,zwłaszcza Ci którym pozostało do emerytury 2-3 lata?..

Janek
@To ja

Nie jest to obowiązkiem,ale w obecnej sytuacji kiedy firma traci starych pracowników a nowi nie chętnie grzeją tu miejsca,to jednak pracodawca mógłby zachęcić choć w taki sposób, organizując transport,,,

Grunwald

Sprzedaż idzie, a kasy brak. Auta nowe b.drogie. Temat busów po braku Mikołaja, to kolejny etap negocjacji. Dyrekcja sobie nami pogrywa drodzy pracownicy.

HR Business Partner

Magna kreuje się na wielką światową korporację, tymczasem to garaż z ludźmi bez manier, zwłaszcza w kadrach.

Brak.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Boney M.

Jak myślicie,dlaczego szef Busów zrezygnował ze Świadczenia usług dla Magny?.Katastrofa- czym my będziemy jechać do pracy?.

Krzak
@Boney M.

Widać w jakim poważaniu mają pracowników. Na pewno będzie las rąk na nadgodziny do 2.00. Pewnie będzie nowy za dwa razy tyle co płacimy.

Ile jeszcze
@Boney M.

Kierowcy mówią że temat znali od wrześnie i nie zrobili nic aby zabezpieczyć ludzi przed taką sytuacją. A dzisiaj się pisze ze mamy się sami zorganizować ma wypadek braku przewoźnika. Ludzie już roboty szukają.

@Ile jeszcze

Sami to mogą się zorganizować pracownicy z DG.Bo mają dużo autobusów.A inni z S-ca,Mys-c,Jaworzna,Katowic?.Jak się mają zorganizować?.Autobusami,z 3 przesiadkami.To kurde nie realne.Nie będą mieć pracowników ,nie będzie produkcji.O sami wylądujá za bramą.Ta firma to poraźka.

II zmiana
@Ile jeszcze

Tzn gdzie tak zostało powiedziane by się zorganizować samemu?

@II zmiana

Na tablicy HR

@112

Żeby tylko 1 lutego Dyrekcja nie musiała sama zorganizować sobie załogę do pracy.Nie ma pracowników ,nie ma produkcji...nie ma Dyrekcji.

Dziadek Mróz
@Hey

Super prezent noworoczny, to pewnie ten spóźniony Mikołaj co miał dotrzeć w styczniu.

JM

Czekanie na rozładunki/załadunki. Non stop ta sama sytuacja. Przyjeżdża się z jedną paletą i czekasz aż magazyn łaskawie rozładuje 3 tiry które były przed tobą. Ściągnięcie jednej palety trwa 2 minuty plus podbicie dokumentów kolejną minutę, ale lepiej czekać 2-3 godziny aż panowie rozładują 2-3 zestawy oczywiście w międzyczasie po 3 razy wychodząc na papierosa. Dramat, nie polecam nikomu

@JM

Widocznie kozaczyłeś i cwaniakowałeś. Inaczej byśmy cię rozładowali. Niestety (usunięte przez administratora) muszą czekać grzecznie w kolejce.

Jankowski

Zdarza się. Jak chcesz to cię mogę podszkolić.

@Jankowski

Odnośnie jakiego szkolenia jest tutaj teraz mowa? Firma to jakie tak ogólnie oferuje?

Magnowicz

Brawo dla Krysi!!! Prawdę dziewczyna powiedziała przecież :)

kanadyjczyk
@Magnowicz

Do tej pory nikomu nie przeszkadzało jak pracuje,czy zgodnie z instrukcją czy bez,ważne by była na tym świstku podpisana i się wyrabiała...ale spokojnie,od poniedziałku wszystko wróci do normy

magnowicz
@kanadyjczyk

Dokładnie tak jak napisałeś. Ważne, że jest autograf a resztę wszyscy mają w (usunięte przez administratora). Byle by (usunięte przez administratora)...ł i nie ważne jak robi.

broken arrow

Z całym szacunkiem dla Was-opuście to miejsce. Zamieńcie tą "pracę" na jakiś normalny zakład pracy, nie na coś co tylko go udaje. Nie warto się męczyć za marne grosze i zastanawiać co będzie jutro.

Ktoś
@broken arrow

A gdzie jest normalny zakład bo obawiam się,że takiego że świecą szukać to po pierwsze. A po drugie wszystkim dogodzić się nie da. Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie narzekać...

Olx

Mam nadzieję, że ktoś ważny przeczyta.. Mam pytanie do kadr.. Czy w obliczu tak potężnej tragedii która dzieje się na Ukrainie na miejscu jest straszenie polskich pracowników przez koordynatorów zajęcia ich miejsca pracy przez ludzi z Ukrainy. Czy teksty typu " będzie ich tu tylu, że będzie miał kto pracować" Czy to jest ok? W moim odczuciu nie do końca. Myślę, że ludzie obejmujący takie stanowiska powinni powstrzymać się od takich uwag i napuszczania ludzi między sobą. W takich okolicznościach raczej powinniśmy się wspierać. Myślę, że takie uwagi bardzo rzutują na ogólną opinie o zakładzie, która zresztą jeszcze kilka lat temu była nienaganną. Myślę, że ktoś powinien bliżej się przyjrzeć czy aby napewno odpowiednie osoby obejmują odpowiednie stanowiska. Pozdrawiam

Kamil
@Olx

Mógłbyś napisać który koordynator dopuszcza się takiego zachowania? Będzie łatwiej rozwiązać ten problem

Kobieta pracująca
@Olx

Taki mądry?Jego też mogą wymienić na tańszego z Ukrainy.Obstawiałbym (am)A.Z, tylko chyba jest na L4.

magnowicz
@Kobieta pracująca

A może jednak Tomasz albo Michał? Z resztą wszyscy trzej tacy sami...

HR
@Olx

Proszę o informację który to kierownik. Jeśli nie tutaj to bezpośrednio do działu HR zapraszam.

@Olx

Człowieku to ty nie wiesz że kardy i korodynatorzy to dwa w jednym? wspólnie ustalają nagonkę a dyrektoria siedzi i zawija sreberka i pojęcia nie ma co za plecami się dzieje ,jak mu przedstawią pracownika to tak przyjmie, swoją drogą to ciekawe ile premii dostaje ta pasztetowa za zwolnienia na korzyść zakładu i łże dla własnych korzyści

@HR

No już lecę,a potem kara za donoszenie, skąd ja to znam

Mały
@Kola

Nie siedz dalej i rozpaczaj nad swoim losem skoro tak lubisz. Oczekujesz że dostaniesz pomoc ale nie powiesz kto ci robi krzywdę bo się boisz. No Brawo i gratuluję charakteru.

podnośnik
@Mały

Charakteru to nie mieć i pracować dalej w tym bagnie ciągle się użalając jak to jest źle a i tak przychodzić do pracy w Magnie

Ehhh

Może ktoś wyjaśnić jak do tego znowu doszło, że kierownictwo pozwoliło na to aby znów doszło do takiej reklamacji na M4? Czy na prawdę w tej firmie nikt nie uczy się na błędach? Nowi ludzie, nikt ich nie sprawdza, nie nadzoruje. Żeby tyle dziadostwa narobić i wysłać? I znowu cierpieć będziemy my, ci najbiedniejsi pracownicy. To samo tyczy się audytów- kabaretów. Ciekawa jestem ilu Ukraińców przepytał Pan Tomasz P. ? Czy tylko my się musimy uczyć regułek i innych pierdoletów a kolegów z zagranicy to nie dotyczy i nic nie muszą bo nipanimaju?

Oj tam
@Ehhh

Najważniejsze, że wiesz czym jest współczynnik ryzyka dla klienta i 5S, nie musisz dobrze umieć składać zamka czy podnośnika... I tak, jak się okazuje testery wszystko przepuszczą jako dobre sztuki... :⁠-⁠)

bumelant
@Oj tam

OEE to priorytet ...na zebraniach z dyrekcją

@Ehhh

Faktycznie,to co się wyprawia zakrawa na szaleństwo,kto szkoli tych pracowników?czemu liderzy nie mają w obowiązku w każdą godzinę sprawdzać np 5 sztuk ze stanowiska szkolącego przez pierwsze tygodnie?kto ustala zasady szkoleń?kiedy i kto może zostać uznany za przeszkolonego? przecież ktoś powinien ponieść konsekwencje i proszę nie obarczać winą osób ciężko pracujących i wykonujących niezliczoną ilość powtórzeń na linii,trzeba się zastanowić biegusiem i wdrożyć jakiś sensowny system szkoleń,tyle lat są te powtórki z rozrywki,wstyd, może za dużo tam osób rządzących tyle lat, trzeba by zatrudnić ludzi którzy w tym kierunku ukończyli szkoły, może wtedy jakość przyniosła by więcej korzyści niż reklamacja strat

Ricardo

Rząd ogłosił podwyżkę płacy minimalnej o 490zł od stycznia i kolejne 110zł od lipca. Oficjalna inflacja ponad 16%, a prawdopodobnie na koniec roku będzie 2X% . Czy są już jakiekolwiek rozmowy na temat podwyżek?

szeregowy
@Ricardo

Grunt to dobre poczucie humoru. Myślę ze te ciężko wywalczone 10 groszy w zupełności powinny Ci wystarczyć

@Ricardo

No to startuj na rozmowy. Na co czekasz? Dalej, śmiało, zamiast oglądać się na innych aż załatwią to za ciebie!!!!

@Ricardo

Jakie podwyżki, przecież w Magnie jest tak wysoki poziom wynagrodzeń,kadryjowa się bardzo stara żeby każdy solidnie zarabiał i sprawiedliwie dzieli,i bardzo chwali wszystkich pracowników,jacy oni wspaniali, pracowici,i nawet sama zapitalała na liniach i dawała radę na najlatwieszych stanowiskach,,łubudubu łubudubu,niech żyje nam prezes klubu,niech żyje nam ,ale mogłaby pokazać coś więcej np sprawdzić jak się graduje całą noc nożykiem,albo stoi w miejscu i macha rękami 12 godzin z nakazem pracy.....

Ricardo
@taa

Zadałem pytanie czy są jakiekolwiek rozmowy, a Ty piszesz nie na temat. Gdzie napisałem że ktokolwiek ma za mnie coś załatwiać? Potem związki się dziwią ze ludzie nie dołączają się do związków.

@Ricardo

Na pewno zaraz jak Jarek zapowiedział podwyżki to Związkowcy pobiegli do dyrektora na rozmowy. Dyrektor zapewne już czekał na nich w drzwiach z otwartymi ramionami :) Od zawsze wiadomo, że spotkania z dyrektorem są wcześniej ustalane co do terminu. Więc dziwię się, że zadajesz takie pytanie. I w żadnym zdaniu nie sugeruję, że wypowiadam się jako członek związków, więc nie dopowiadaj sobie. Po drugie: Nie tłumacz swojej niechęci do zapisania się do związków moją odpowiedzią. Bo choćbym ci odpisał tak słodko, że aż by mdliło, to i tak się nie zapiszesz, bo zawsze znajdziesz jakieś wytłumaczenie z pewnością.

Związek

Zapraszamy do Związków. Będziesz zawsze na bieżąco informowany. Pozdrawiam

@Ricardo

Podwyżka płacy minimalnej rozłoży administrację na łopatki,nie będzie komu pracować,to po co się zadręczać,,,

?
@Kola

Tzn czym zadręczać?

@szeregowy

Musi wystarczyć te 10gr i nie waż się nic mówić złego na związki. Dzięki nim masz pracę i wszystko. Bez nich nie było by niczego. I zaraz lament ze sam idz na rozmowy nie licz na innych. O ironio.... w sumie to nikt nie wie po co oni tu są...

uratowny

Wy dalej w Magnie?Współczuje

Ahh
@uratowny

A ty dalej tu zaglądasz? Współczuję

ahh

Zawsze można zmienić pracę zamiast sobie współczuć... Proste.

Urszula

Serio?xd Jak bardzo lżej? Podasz przykład?

Myszołów
@ahh

Takie dyrdymaly słyszę odkąd tu pracuje,poprosisz o coś,na coś się poskarżysz,powiesz że to stanowisko ci nie odpowiada bo za wysoko,to albo cię straszą że ci załatwią przeniesienie na ,,,lepsze stanowisko,,,, a tam to zobaczysz dopiero albo jak ci źle to się zwolnij i tyle można zdziałać z tępymi,zadufanymi fanami jedynego zakładu w ich życiu,w życiu tych którzy od lat grzeją swoje stałe zabukowane stanowiska,,,

taa

Dawniej to człowiek tylko mógł o krześle sobie pomarzyć.... A teraz nie zdąży usiąść bo bracia ze wschodu mają pierwszeństwo :/

Operator
@taa

Na własne oczy widziałam jak liderka z Ukrainy zmazywala napis z krzeselka przypisany do linii na ktorej w tym momencie nie byl. Po zwróceniu Jej uwagi z szyderczym uśmiechem usnęła napis. Sprawa została zgłoszona do Związkow I co z tym zrobiono??????? Sprawiedliwe traktowanie dla kogo? Musimy im wchodzi wdupy i ustepywac łatwiejszych stanowisk ,a Ty Polaku (usunięte przez administratora) dalej,bo to Twoja wina,że normy nie ma !

ZZ
@Operator

Dzień dobry, bardzo proszę o kontakt w celu rozwiązania problemu. Każdy temat oficjalnie zgłoszony idzie wyżej. Forum nie jest miejscem do zgłoszeń tego typu, proszę kontakt bezpośredni lub po telefonem dyżurnym +48500018681.

@Operator

Liderka, związki,,,,, przecież nasze rodzime liderki Polki zakazują używania krzeseł, może pamiętacie jak Anecie M swego czasu wysuwano bezczelnie krzesło spod pupy,i proszono o zaświadczenie od dyrektora że wyraża zgodę na siedzenie,,,,,czaicie?lider żądał zaświadczenia od dyrektora,

Janek
@Joasia

Takimi sprawami powinny zajmować się służby BHP,ale BHP broni wyłącznie interesów firmy i ma w głębokim poważaniu czy puchną ci nogi,czy twój kręgosłup się buntuje staniem jak baran w jednym miejscu podeptujac z jednej nogi na drugą,,,,

Joanna

Trzeba pamiętać i być świadomym moi drodzy że w tej firmie pracujemy na spełnianie marzeń ale nie swoich tylko kierownictwa,kadr. owej ,potem reszty biura, następnie kierowników i na końcu liderów,,,, pracujcie szybciutko a nagrodą dla was będzie praca w magnie

@Joanna

I co, że niby z taką świadomością lepiej się tu pracuje? Nie jest to odrobinkę wyolbrzymione? :(

Wreszcie chłodno się robi będzie można wytrzymać tą mroźną klimatyzację na hali

Chyba już czas

abcede
@Chyba już czas

Idź, tylko ciekawe jak długo tam wytrzymasz. Tarcze hamulcowe to nie to samo co podnośniki albo zamki...Ręce wysiadają, plecy. Czasem lepsza stawka ale potem zdrowie bardzo szwankuje :(

Hmm..
@abcede

Na stronie Ranstad jest z wczoraj oferta do Magny.Tylko usunięto z ogłoszenia nazwę firmy.Jak myślisz dlaczego?czyżby z wątpliwej renomy tej "firmy"?

abcede
@Hmm..

Najpewniej.

Olo.

Część wszystkim czy w waszej firmie potrzebują ślusarza narzędziowego- spawacza.Zmieniam miejsce zamieszkania i dlatego pytam.

Jakie wartości są cenione w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Hm

Normy są różne.

Ktoż

Żadne

Grażyna
@Ktoż

Naprawdę? Nie uwierzę że mają pracowników za nic, w końcu to dzięki nim firma działa, może jednak coś się znajdzie?

Administracyjny

Jakie wartości? O wszechobecnym haśle "sprawiedliwe traktowanie" lepiej zapomnij. Chyba tylko(usunięte przez administratora) przełożonemu się liczy. Bo wiedza i odpowiednie podejście do pracy nic nie daje. Wiem bo przez lata na własne oczy widziałem i na własnej skórze odczułem jak szef w różnoraki sposób traktował swoich ulubionych w (usunięte przez administratora) wchodzących pracowników i resztę. Ogólnie koleś nie nadawał się do zarządzania ludźmi.

Ludzie wymietliscie pracowników którzy coś potrafili i angażowali się,a teraz szukacie tymczasowych?to już inne pokolenie,nie dadzą sobą pomiatać, zastraszać,ile jeszcze pociągnie ta firma?w takim bałaganie oby dożyć emerytury i hop do domu bo serce się kraje

Antyglobalista

Nie obrażając słowa firma

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 53 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.